Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Rezultat je jedino validno merilo rada, manite se tih prica o "umetnickom dojmu", to su gluposti...i za sad je rezultat sasvim korektan...da nije bilo poraza od Podgoricana bio bio odlican...e sad, to sto neko ocekuje uspostavljen " sistem" , igru gde svi znaju svoje mesto i funkciju nakon dva meseca...ti i takvi nikakvih dodirnih tacaka nemaju sa sportom...to nije moguce nigde...
    Slazem se delimicno da je rezultat merilo, a Alimpoje ima solidan rezultat za sada.. Kiksevi protiv Boducnosti, Bamberka i ni jedan brejk iz 3 relativno laka gostovanja(Zalgiris, Unikaha, Cedevita). Nije uspeh ali nije ni za skidanje glave.
    Alimpijev rezultat mozes posmatrati o kroz posetu i interesovanje za Zvwzdine meceve. Da li je publika izgubila interesovanje zbog neuverljivog utiska koji je ostavila ekipa ili tu ima i Covine krivice..? Sve jedno je, ali i to je rezultat njihovog rada
    Last edited by Antona; 13-11-17, 22:19.

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      A sta si ti ocekivao leba ti? Da budemo 1 u oba takmicenja, da igramo najlepsu kosarku u Evropi....da li bi to zadovoljilo tvoj istancan ukus jednog prefinjenog kosarkaskog strucnjaka?
      A sta je uradio? Nisi mi odgovorio...pobedio barsu i makabi? Pa i jankovic pogodi neku trojku nekad na treningu

      Comment


      • @ Antona
        Ili ne znas sta je organizovana igra ili namerno zajebavas.

        @ Czbg
        Za sada ima, sa ovim rosterom koji je 'specifican' u najmanju ruku, 2 pobede u EL i kiks protiv Buducnosti koji se jbg desio. Ima dobijen derbi i dve izgubljene u EL na jednu loptu. Ima kratak roster sa kojim za sada deluje korektno. Obzirom na reputaciju trenera pre dolaza u CZ i roster - ovo je realnost, mozda cak i malo preko.
        Last edited by Geronimo; 13-11-17, 22:40.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Krvavo koljeno tvrdii da bi retko ko ostvario ovo sto je Alimpije ostvario za kratko vreme, i CZBG9 se s' pravom pita sta je ovaj ostvario sto bi retko kome poslo za rukom?
          Ne osporavaju se pobede protiv Makabija i Barse jer su te pobede zaista uspeh, ali ne spektakularan uspeh koji bi retko kome posao za rukom.

          Ja bih rekao da Alimpije nista nije postigao za ovo vreme.. Nema naznaka timske igre i organizovane igre u napadu i odbrani, novajlije deluju kao da su pali sa kruske i kao da nikad nisu imali 3 kosarkaska treninga.. Szonu nam za sada drze veterani na idividualno ludilo.. Ostavljen je los utisak ali pitanje je do kada cemo uspeti da drzimo i ovakav nivo igre, jer se stice utisak de ce pre veterani poceti da padaju nego sto ce mladi poceti da daju doprinos koji se od njih ocekije.
          Nama su novajlije glavni igrači (Roc, Pero, Feldin), nznm na koga misliš. Pored njih slobodno računaj i Bjelicu koji je preporodjen od kako je stigao Alimpije.

          Drugo, ova ekipa postiže više poena od prošlogodisnje tako da napad nije nesto sto treba kritikovati kao glavni problem.
          Jer ako si nezadovoljan sa 78 vjerovatno ti je teško padalo proslogodisnjih 71
          Po broju asistencija smo na istom nivou a ekipa je nova i još bez pojačanja.
          Last edited by many men; 13-11-17, 22:38.

          Comment


          • Alimpijevic je novi Obradovic.

            Comment


            • Podrška svima u klubu,obzirom na igracki kadar ja sam mislio da je 6 pobeda u El težak zadatak . . Ali ima šanse za to. . . U Aba je to korektno a bice i bolje. . . Za 5 kola eto nas na čelu tabele

              Comment


              • Prosle sezone CSKA u Areni pred 20k nije mogao kos da postigne skoro 5 minuta .. Itudis je zamenio kompletnu petorku.
                Mislite o tome

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Krvavo koljeno tvrdii da bi retko ko ostvario ovo sto je Alimpije ostvario za kratko vreme, i CZBG9 se s' pravom pita sta je ovaj ostvario sto bi retko kome poslo za rukom?
                  Ne osporavaju se pobede protiv Makabija i Barse jer su te pobede zaista uspeh, ali ne spektakularan uspeh koji bi retko kome posao za rukom.

                  Ja bih rekao da Alimpije nista nije postigao za ovo vreme.. Nema naznaka timske igre i organizovane igre u napadu i odbrani, novajlije deluju kao da su pali sa kruske i kao da nikad nisu imali 3 kosarkaska treninga.. Szonu nam za sada drze veterani na idividualno ludilo.. Ostavljen je los utisak ali pitanje je do kada cemo uspeti da drzimo i ovakav nivo igre, jer se stice utisak de ce pre veterani poceti da padaju nego sto ce mladi poceti da daju doprinos koji se od njih ocekije.
                  Ja bih rekao da neprestano lupaš gluposti i samo zato je jedan moderator grobar a drugi previše popustljiv obitavaš i dalje u ovom virtuelnom prostoru. Ni jedan jedini jebeni argument nisi izneo u ovih 40 postova i ne prestaješ da sereš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zvezdana, Fenderova ...
                    Od kad znam za sebe znam i za Zvezdu. A od kad znam za Zvezdu znam za borbu.
                    Obojila je moje detinjstvo najlepsom bojom.
                    Pobedjivala je. Gubila je.
                    Smejala sam se. Plakala sam.
                    Ali uvek sam verovala u Zvezdu..i tako ce biti dok god vidim borbu na terenu.
                    I sada vidim borbu. Kakva god da je..ali je borba..
                    Imam gomilu zamerki/kritika/ na racun pojedinaca..ali jbg, bore se kako znaju i umeju..ne mogu bolje/ne znaju jbmliga sta li je..

                    Aplaudirala sam u Areni protiv Bamberga..Zvezdi! Borbi!
                    Bila sam u Malagi i aplaudirala u Palati sportova protiv Unikahe..Zvezdi! Borbi!
                    Aplaudiracu i u sredu, u Areni protiv CSKA.. Zvezdi! I verujem - borbi!

                    Bas ono sto je Bojana rekla.."Mislim da je ovaj klub zasluzio mnogo vise."
                    Itekako jeste.. sigurno nije zasluzio polupraznu Arenu..
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Prosjek poena, šut iz igre i slobodna bacanja nakon 14 odigranih mečeva u ovoj sezoni:

                      Ročesti 17.23p (81/149, 34/39)
                      Bjelica 13.69p (62/126, 36/46)
                      Feldin 13.38p (64/147, 19/25)
                      Lesor 10.64p (62/90, 25/40)
                      Antić 9.63p (20/54, 21/28)
                      Dangubić 6.75p (16/39, 11/15)
                      Jovanović 5p (20/42, 19/38)
                      Dobrić 4.69p (22/58, 5/6)
                      Radičević 4.64p (17/61, 26/31)
                      Apić 3.6p (8/9, 2/4)
                      Lazić 3.55p (11/35, 13/14)
                      Davidovac 3.25p (5/14, 1/2)
                      Janković 3.23p (19/49, 1/2)
                      Lazarević 1p (4/10, 2/3)
                      Kešelj 1p (1/16, 4/4)

                      Zaključite sami šta valja, a šta ne valja. Znate koji igrač jedini nije promašio bacanje? Marko Kešelj! Vidite po prosjecima da postoji vidljiv disbalans! Pogledajte prosjeke kod prvih 5 igrača, a onda pogledajte prosjeke kod ostatka tima. Samo ću poručiti domaćim igračima (ne računam Bjelicu) PROBUDITE SE! Do sada smo u sezoni postigli 1170 poena, tj. 83.57p u prosjeku.
                      Last edited by mikara92; 14-11-17, 00:02.

                      Comment


                      • Uf kako napdaju kao osice. Srecom upisi ostaju pa cemo se setiti ovih mislilaca, tipa zeljkov naslednik I ostalih gluposti koje se mogu procitati ovde ali I na njihovom maticnom forumu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          1 - Medjutim, to da on nije birao igrace meni je neshvatljivo.
                          2 - Nije uopste bilo tesko da on ,,iskopira,, stil DR. Zasto ne. Taj stil doneo nam je toliko rezultata.
                          3 - Post igra, pik, igraci koji znaju sa loptom skoro na svim pozicijama, disciplinom u igri itd,itd.
                          4 - Nekako mi ovaj stil trci i pucaj vise lici na alibi igru nego na nesto sto se zeli.
                          1 - Pored NC, da novi, neafirmisani trener bira igrace??? Mogu samo da napisem hahahahhahahaha, iako mi ne znamo da je NC birao, ali imamo izrazenu sumnju da jeste, barem vecinu.
                          2 - Ovo govori o elementarnom nepoznavanju menadzmenta uopste, onda sporta uopste, pa na kraju i kosarke.
                          3 - Na tu post igru smo bili besni onoliko, jer je bilo nesto sa cim je pocinjao skoro svaki napad. Na stranu to. Sa kojim igracima da igra to sto si ti napisao? Koje igrace imamo za takvu igru? Koje bi ti doveo (u okviru naseg budzeta) za takvu igru?
                          4 - Slicno kao br. 3. Igras sa onim sto imas + zbog povreda i postepenog dovodjenja igraca, ovaj tim nije jos uvek nastupio u kompletnom sastavu

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nismo uzeli titulu 20g Dulo nas je sibo kao mlade kamenjarke I onda dolazi NC sa DR I sve se okrece, uzeli smo sve, pobedjivali sve f8 el itd...Ako ti to nije vrhunac ja ne znam onda sta je...

                            Napravilis mo tonu igrace za repku,NBA, EL..zaradili brdo love, drugo sto se ovde po navici krade na veliko pa se para nema kao...

                            DR je uradio sto je do njega imao je tu budzet oko 2.5m sad je 2.6 m I kad dodje novi igrac bice cirke 3m..

                            On je dobio sve, ima tim u EL, do sada je nije gledao na TV-u..

                            Dobio 6 iskusnih EL igraca, prospect iz francuske, dva nasa igraca iz Amerike, jednog Spanije itd..Ja ne znam jedino Dzordana da mu dovedemo da uradi nesto...a dobice jos jednog I to stranca to je 5komada...

                            Naravno da smo dostigli maksimum sa NC I DR.. sta ti mozes da zamislis vise, F4 je stvar srece, mi smo postali clanovi top 8-10 timova u evropi...
                            Opet teras po svome...
                            Covek ti ukratko objasni sta predstavlja stabilan klub, a ti pominjes F4 kao stvar srece, sta on moze da zamisli vise itd.
                            Ajde da i ja pokusam da pojasnim sta znaci stabilan klub:
                            1 - stabilan budzet (u nasem slucaju 4-5 miliona) = nemamo
                            2 - sportski uspesi koji nas svrstavaju u gornji dom EL, ili medju 4 = mozemo reci da se to desilo, ali bez ovog pod 1, nema mnogo uticaja
                            3 - mogucnost da se zadrze igraci, ili bar vecina = nemamo (videti pod 1)
                            4 - mogucnost da se zadrzi isti trener = nemamo (ne znam zasto, ali DR je otisao)

                            I da zakljucim, cak i da od 1 do 3 sve imamo, a da dodje novi trener, njemu treba vremena da se upozna sa igracima, da nametne autoritet, ili pristupi kao ortak (razliciti su stilovi menadzmenta).
                            Al je dobio neke vrlo dobre igrace, ali je dobio i gomilu osrednjih. Ono sto je problem je sto ti igraci nikada nisu igrali zajedno. Nama su ostali igraci iz druge postave, ili defanzivni specijalci (Milko excluded). Cak i da su nam ostali umesto ovih sadasnjih, Jovke, Kuz, Djenka i Simon (npr.), vraski bi tesko bilo nesto napraviti tako brzo, ali je vrlo verovatno da bi izgedali bolje.
                            Tako da ono... koliko para, toliko muzike + da se uzdamo da mozemo tu i tamo da naletimo na nekog pravog domaceg prospekta, ili da napravimo ubod sa strancima koji dolaze iz USA, ili oporavljaju karijeru, ili izlaze iz povrede...
                            Na kraju hocu da kazem da ne spadam u one koji podcenjuju DR-a. Cenim ga jako i ima ogromne zasluge za uspehe KKCZ.
                            Ono sto mi smeta je da se uporedjuje novi, neiskusni trener sa nekim ko ima iza sebe vec dovoljno iskustva i sto se od novog trenera, sa novom ekipom odmah ocekuju rezultati na nivou prethodnika. To zaista ne moze.

                            Comment


                            • Originally posted by Geronimo View Post
                              @ Antona
                              Ili ne znas sta je organizovana igra ili namerno zajebavas.

                              @ Czbg
                              Za sada ima, sa ovim rosterom koji je 'specifican' u najmanju ruku, 2 pobede u EL i kiks protiv Buducnosti koji se jbg desio. Ima dobijen derbi i dve izgubljene u EL na jednu loptu. Ima kratak roster sa kojim za sada deluje korektno. Obzirom na reputaciju trenera pre dolaza u CZ i roster - ovo je realnost, mozda cak i malo preko.

                              Pogotovo ovo podvuceno

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                1 - Rezultat je jedino validno merilo rada, manite se tih prica o "umetnickom dojmu", to su gluposti...i za sad je rezultat sasvim korektan...da nije bilo poraza od Podgoricana bio bio odlican...e sad, to sto neko ocekuje uspostavljen " sistem" , igru gde svi znaju svoje mesto i funkciju nakon dva meseca...ti i takvi nikakvih dodirnih tacaka nemaju sa sportom...to nije moguce nigde...
                                1 - Kada smo pod DR-om gubili od KKP, nije nam bilo sve jedno, ali se uvek podvlacilo - Kalis u junu. Tako je i sa Al-om. Da vidimo rezultat u ABA, pa da pricamo; ili da ako zaredjaju neki brojni kiksevi da se ne ljubimo... Za sada, to je to. Moglo je bolje, ali nije lose. KLS i KRK ne pominjem, jer nisu relevantni

                                vezano za bold - i sa menadzmentom

                                PS. Slazem se za Buducnost.

                                Comment

                                Working...
                                X