Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Kada pristup promeni iz igramo da pobedimo u igramo da osvojimo, imaće moju podršku kao navijača i forumskog huligana.
    To donosi trofeje ...
    A ta priča odbrane i napada ne pije vodu. Sam si u nekom od postova pomenuo da se igra pravi na osnovi potencijala i kvaliteta igrača ... to je to.
    sporcki pozdrav
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Upravo je Radonja bio poznatim po odmerenim izjavama (kad bi uspeli da ga nagnaju da priča ), Alimpije je za njega super optimističan i neumereno hrabar, ali elokvencija sama po sebi ne mora puno da znači, lepo je da je čovek poseduje, mnogo je bitnije da dopreš do igrača na bilo koji način. Milojević je u tom segmentu dobio pravu konkurenciju, a trenerski pečat... da bi se on video potrebno je vreme.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Sutra ocekujem dobru igru nasih. Kao autsajderi kod kuce uvek igramo dobro, preko ocekivanja. Bice tesko zato sto nam CSKA ove godine ne odgovara nikako, pokretni su I stizu sve, plus su najbolji napad EL.

        Nadam se da ce biti oko 10-12 hiljada navijaca. To ako niko drugi onda klub zasluzuje, sve ispod je veliki fail.
        Last edited by LosmiSK; 13-11-17, 14:02.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Мене плаши да Алимпијевић није Влада Вукоичић верзија 2. Овај дерби ме много подсећа на онај први Владин, када смо их 78-92 победили. Срећом Партизан има Муту па нам неће бити проблем, али Цедевита и Будућност могу да буду.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Мене плаши да Алимпијевић није Влада Вукоичић верзија 2. Овај дерби ме много подсећа на онај први Владин, када смо их 78-92 победили. Срећом Партизан има Муту па нам неће бити проблем, али Цедевита и Будућност могу да буду.
            A ne plaši te da bude kao sa Radonjićem protiv Cibone ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              A ne plaši te da bude kao sa Radonjićem protiv Cibone ...
              Радоњићев пораз против Цибоне је резултат одласка Шилба и његове психолошке припреме утакмице. Десило се једанпут, да смо имали Шилба, не би изгубили. Тако да није он сам крив за то.

              Comment


              • Ma osvojicemo mi ABU ,stvarno ne znam,sli mislim da smo dosta kvalitetniji i tesko da ce neko na 3 da nas dobije,Cedevita mi se licno ne svidja,a Buducnost je dobra i mogla bi da bude pretnja kad bi dovela jos jednog jakog stranca,ovako tesko

                A to sa Cibonom moguce da bi dobili sa Silbom,ali ono nije smelo da se dogodi,nas su tad ceo mec 2 igraca vrtela Saric i onaj Blesingejm valjda ako se secam,jos u gostima,za taj poraz nema opravdanja Radonja,za mene jedan od najvecih krivaca,ali isto kasnije kazem jedan od najzasluznijih za sve nase uspehe

                Comment


                • To je bio jedan mec I on se uvek moze izgubiti. Pateticno zvuci vec ovaj kankkunen da pokusava da oblate jednog coveka za kojeg cak ni grobari nemaju losu rec.

                  Njegova je tad greska ali je ispravio, tada se nesto stvaralo, ovo je sad gotov prozivod I ostavljen na vrkuncu mocui naseg kluba.

                  Slazem se sa 61563 da smo I dalje veliki favoriti za ABA ligu, na kraju ce se to stisnuti na kratku rotaciju a tu smo najbolji, na dva meca nas mozda neko I dobije na tri bas tesko, sto znaci da je polufinale jako bitno da imamo prednost domaceg terena.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Hečer dobija otkaz. Čoviću zajmi pa kupi.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      To je bio jedan mec I on se uvek moze izgubiti. Pateticno zvuci vec ovaj kankkunen da pokusava da oblate jednog coveka za kojeg cak ni grobari nemaju losu rec.

                      Njegova je tad greska ali je ispravio, tada se nesto stvaralo, ovo je sad gotov prozivod I ostavljen na vrkuncu mocui naseg kluba.

                      Slazem se sa 61563 da smo I dalje veliki favoriti za ABA ligu, na kraju ce se to stisnuti na kratku rotaciju a tu smo najbolji, na dva meca nas mozda neko I dobije na tri bas tesko, sto znaci da je polufinale jako bitno da imamo prednost domaceg terena.
                      Ne pokušavaj da mi podmećeš ovakve gluposti, najbolje bi bilo da me obiđeš u širokom luku, imaš i IL pa biraj.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Molim vas bez teških reči i razmirica uslovljenih ličnim animozitetom prema određenom niku.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Iz moje perspektive, grubo receno, dobar trener forsira stil (npr. Muta), odlican trener prilagodi stil igracima (npr. Dule i Radonja), vrhunski se prilagodjava igracima i kosarkaskom "vremenu" (npr. Pop i Duda). Igrati isti stil, iste zamisli iako igracki kadar to ne moze da izvede je put u propast (Barcokas i Barsa prosle godine). Apsolutno verujem da bi Alimpije forsirao kosarku slicniju (al nikako ne istu) Radonjinoj da ima tim slicniji Radonjinom. Kome spustiti loptu u post? Koji visoki sem Pere da bude korektor u odbrani? Koji 3/4 igrac da pravi prednost ledjima na 3ojci ili brzinom na 4orci? Kako resiti tranziciju kada prvi plej mahom bira losa resenja u njoj, a igraci koji je najbolje trce (formacijski igraci na pozicijama 3 i 5) su neophodni za defanizvni skok? Kako da Rocesti postane Lonzo Bol, pa da ko Jovke uzme skok i predvodi tranziciju?
                          Svakako, defanziva je problem koji se vremenom mora popraviti, ali VREMENOM (mada polako i poneko Lesorovo iskakanje dobija smisao, ponekad se zadesi neka banana iz drugog plana, ponekad KC masom pokrije reket dok Lesor iskace, nista epohalno, al treba primetiti). Napad dalje moze napredovati jedino doselekcijom (tu se bas batrgamo Jovanovicevim sutom, Lesorovim sutom, nedostatku ideje kako sa Radicevicem, nedostatku Radiceviceve ideje kako s loptom...).
                          A sto se tice Radonjine ofanzivne igre... mi smo Srbi. Srbi imaju pamcenje ko u zlatne ribice... Svako ko ima malo duzu forumasku karijeru na b92 ili kkcz zna koliko je Radonji spocitavana bezidejnost u napadu, spustanje lopte na centre, nedostatak kretnje igraca bez lopte, ovo ono... Opet, Srbi smo, volimo da zameramo i kukamo, sve znamo najbolje.

                          PS Da ne bude zabune, ne stavljam Alimpija u isti kos sa Radonjom i Duletom, nikako, mnogo je mali za to. Samo kazem da momak radi logicne poteze.
                          Last edited by Geronimo; 13-11-17, 15:33.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Molim vas bez teških reči i razmirica uslovljenih ličnim animozitetom prema određenom niku.
                            masnim slovima i znakom jednakosti nećete rešiti problem, ili ono čuveno "Dosta bre"
                            radite nešto ... brišite, editujte problematične upise ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Nije mi bas najjasnije o cemu i za cim kukate. Bas se ne slazem sa vecinom upisa ovde. Posto sam na poslu, napisacu samo: da su usle otvorene trojke Rocesti vs Zalgiris, Feldin vs Buducnost, druga bi percepcija ovog tima bila ovde. Srijeda 19h ja sam u BG sa ortacima, nas 8 dolazi da podrzimo nasu Zvezdu.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                To je bio jedan mec I on se uvek moze izgubiti. Pateticno zvuci vec ovaj kankkunen da pokusava da oblate jednog coveka za kojeg cak ni grobari nemaju losu rec.

                                Njegova je tad greska ali je ispravio, tada se nesto stvaralo, ovo je sad gotov prozivod I ostavljen na vrkuncu mocui naseg kluba.

                                Slazem se sa 61563 da smo I dalje veliki favoriti za ABA ligu, na kraju ce se to stisnuti na kratku rotaciju a tu smo najbolji, na dva meca nas mozda neko I dobije na tri bas tesko, sto znaci da je polufinale jako bitno da imamo prednost domaceg terena.
                                kankkunen je sve lepo rekao, samo što ti nisi lepo pročitao. Ili shvatio.
                                Tada se nešto stvaralo, a sada se ne stvara? Gotov proizvod sa 11 novih igrača i više od pola struke? Šta pišeš ti druže? Na kom vrhuncu je ostavljen klub? Otišlo 8 igrača, svi nosioci, nisu isplaćivane plate, postoji određeni dug... Da smo recimo ušli na F4 EL, da imamo stabilan budžet, da smo zadržali kostur tima i da je onda na sve to došao Alimpijević, onda bi ovo tvoje pilo vodu.

                                Comment

                                Working...
                                X