Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Lazić - kapiten, Dangubić, Bjelica, Dobrić.
    Od ove cetvorice, ni jedan nije bio nosilac. Bjelica je bio na pogresnoj poziciji i kao takav je bio prakticno drugi centar, koji nas je (ko hoce i zeli da pamti) drzao na pocetku prosle sezone. Da li je to bila vizija DR-a, ili moranje, nije bitno. Ove sezone covek izgleda mnogo bolje, ali ajde, mozda je igrac za pocetak sezone, pa je DR bio u pravu da je petica, a ja nisam da je ipak cetvorka sa svim svojim manama.
    Ostala trojica su defanzivni specijalci koji su imali tacno odredjenu ulogu. Da su ostali Kuz i Gudura, onda bi to vec bilo nesto. Uz njih ova cetvorica stranaca (da, Pero je stranac) bi imali velikog smisla, a mozda bi se i trazio drugaciji plej, ne bi se dovodili JJ, ili bi dosli JJ, ali ne Pero...
    E, onda imamo situaciju i da FMP treba nesto da igra, pa tako i taj Ojo igra tamo, a ne vamo; Nenadic...
    Sve u svemu, kombinacija je mnogo, ali mislim da je nefer prozivati Al-a, jer em nije birao tim (nesto sto svi pretpostavljamo, ali ne znamo za sigurno), em je dosao posle najuspesnije sezone u skorijoj istoriji, em nije sve igrace imao, niti sada ima na raspolaganju (povrede). Na pola sezone mozemo da nesto zakljucimo sto se Al-a tice, a gde nam nedostaju igraci smo kolektivno zakljucili u roku od prve tri utakmice.

    Comment


    • Zalosne price se ovde vode o Radonjicu koji je izbacio tonu top igraca u najbolje klubove evrope I sveta..da ne pominjem Budcnost igrace tu su of nashi svi igraci prosli of bede do skaka a tu se misli na MW,Jovica, Kalinica,Simonovica, Dzenkinsa, Mitrovica, Kuzmica, Bobija, Lazica koji je postao reprezentativac I ikona kluba, Gudurica, Milera,Micica I Blazica svi su postali top igraci ili pak otisli u mnogo jake timove. Napravio seriju of dva poraza u ABA ligi u celoj sezoni, zbacio Duloa Vujosevica, otisao u F8 el, pobedjivao redom I to ubedljivo sve skoro EL timove, dao sansu tom istom Dobricu da bude MVP KLS lige I utrpao u kasu KKCZ silne milione. o titulama da ne pricam. Uprostio osvajanje svakog trofeja toliko da se niko nista nije brinuo I da su nam svaki put timovi igrali TOP kad je trebalo...

      Imao je mane normalno izgubio of Cibone u mecu jednom nije uspeo da sa Rebicem I Tejicem ali nazivati ga kukavicom zato sto je pobedjivao onoliko meceva je smesno,ajde da nije osvjio sve I razigrao svakog igraca ponavljam da se svaka povreda mogla nadoknaditi je I te kako smesna.

      Alimpijevic nema igru, nijedan igrac sem glavnih igraca u rotaciji nije pokazao nikakav napredak, dobio je tim po ceni I na vreme, to se moze izvuci iz predsezone kad se pricalo velelpno o ovim mladim igracima a sad odjenom niko ne valja. Pricaju se tu kao trener ok, iskreno ne vidim trenera koji bi uradio nesto losije sa ovim timom. Trener je tu samo zato sto drugi niko nije teo I apsolutno ne vidim u njemu nista, Bice on tu kad ode zaboravice se kao Jovanovic u partizanu. Cuj daj mu kostur tima 3-4 godine pa ce imati iste rezultate Nije ovo igrica vec realan zivot I zivo bi me zanimalo kako bi on poceo da na pocetku sezone nije imao strance sem Djenke kao mi prosle godine...

      Sam odnso navijaca I gledalaca na nasim utakmicama pokazuje sta smo postigli sa svim ovim. Jasno da imao 20 igraca pod ugovorom ako ne I vise I da smo dobili kvantitet a ne kvalitet I to je sustina problema.Da odigramo dobar mec I da idemo na pobedu moraju se nosioci drzati non stop u igri a ni tad nismo sigurni. Stvar povreda, repke se desava svakom timu I ne odmora on njih sto hoce nego sto mora. Svakako sramotan tekst ovog Urosa.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        Samo si zaboravio da pomeneš neke sitnice, da je Lazić došao povređen i nije prošao pripreme i da još uvek nije na potrebnom nivou.
        Pero takođe vuče staru povredu, i čovek je došao da pomogne koliko može, to je i sam rekao ... Dangubić, isto muke sa pvredama.
        Dobrić jeste "stari" al od njega ne treba previše očekivati, i on je imao povredu na početku sezone ...
        Alimpijević je mlad i talentovan trener, a takvih je malo ... isto važi i za igrače, što se vidi po ovogodišnjim pojačanjima.
        Replicirao sam na 11 novih igrača i njihov uticaj na igru, ipak ono što mene zbunjuje jeste reč SISTEM i moje viđenje da se smenom (da kažem mekše) razlazom trenera i predsednika došlo i do promene stila igre, te u tom slučaju mi nemamo sistem koji bi se ogledao na terenu na način na koji je očekivan a to je da iako zameniš šrafove, mašina ima iste obrtaje (možda ako joj uradiš tjuning ona i bolje radi).
        Ne, mi smo napravili kompletan otklon od stila igre (sistema) i krećemo od "0", od igre gde je dominirala kontrolisana košarka, čvrsta odbrana i dug napad, došli smo da igramo soft odbranu i na iše poseda.
        Umesto da iskoristimo ono što je dobro mi smo u maniru današnjih političara i političkih trendova odlučili da je ono pre nas "šit" .
        Nije cilj (bar se meni tako čini) da se klub restartuje i vrati na podešavanja iz 2013-e godine, možda bi zaličilo da se vratio na 2015-u pa da raste tokom sezone, jer glupo je očekivati od kluba koji ima budžet kakav ima (ili ga nema zatvorenog) da napreduje nešto mnogo iznad prošlosezonskog uspeha.
        Radonjić (i Vujošević) je odlično shvatio da se sa tom količinom para može nešto postići samo ako na igru protivnika utičeš destruktivno, neko bi rekao prljavo i grubo i na normalno - mali broj poseda, a mi sada hoćemo sa Fićom u Moncu...ne ide to, osuđeno je na propast.
        Što se tiče ABA lige, bio bih najsrećniji da smem kao pojedinci na ovom forumu da budem tako samouveren u uspeh na kraju a još više da se to desi, ali ko se na vrelo mleko opeče i u hladan jogurt duva. Pokazane igre u ovih 8 kola nam ne daju za pravo da budemo tako samouvereni.
        Dobar trener koristi ono što ima, izvlači maksimum iz postojećeg kadra na način da im nađe ulogu a da tim ne trpi već da ga čini boljim, ako ti naprežeš najbolje i najiskusnije igrače (pri tom i najstarije) u ovom delu sezone, osuđen si na krah (neko bi to nazvao i karmom, ja neiskustvom ili nedovoljnim kvalitetom struke) jer kada nam budu zatrebali ili će biti u padu forme ili povređeni (pu, pu, daleko bilo).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Posle završene sezone, osim ako ne dođe do nekog niza poraza, tipa 6-7 u nizu
          Upravo to. Kad dodamo činjenice da je Alipijević napravio hrabar/lud potez prihvatajući da vodi EL klub bez nekog prethodnog iskustva na sličnom nivou kvaliteta košarke i da nije učestvovao u selektiranju rostera, onda bi valjda trebali da shvatimo da je prerano ocenjivati rad trenera posle par meseci. Ovde ne bih ulazio u problematiku tipa da li je trebao da prihvati ili ne, prihvatio je i posmatramo situaciju kakva je nastala tim njegovim činom.

          Ja ću ponoviti neko moje zapaženje glede "velike slobode u napadačkoj igri", da iskoristim eufemizam. Prvo, čini mi se da je filozofija igre u napadu našeg trenutnog trenera dijametralno suprotna onoj njegovog prethodnika. Brži napadi, mnogo šuteva za tri nasuprot jednom kontrolisanom napadu (uglavnom na centre) i težnja ka poenima iz tranzicije posle odlične odbrane. Ta razlika svakako može biti rezultat drugačije kompozicije rostera, odnosno različitih karakteristika i potencijala novih igrača u odnosu na prethodnike, ali može biti i jedan novi, savremeniji pogled na košarku kao igru. Ili je jednostavno i jedno i drugo. Ne treba odbaciti mogućnost, da ponovim, da Alimpijević dopušta veliku slobodu u igri jer se ovaj početni period u kome se upoznaje sa igračima i oni sa njim, koristi kao probni balon da se vidi šta i koliko mogu pojedinci u određenim situacijama, specifičnim delovima meča ili u nekom kontinuitetu. Ne želim da verujem da će se ovaj stil igre u napadu zadržati cele sezone. Njegovi neki obrisi, svakako da. Sve što smo mi kao spoljni posmatrači primetili kao nedostatke u igri generalno i kod pojedinaca, Alimpijević vidi mnogo bolje i kompletnije, u to ne sumnjam. Isto važi i za Čovića. Jedino pitanje koje ostaje da se razreši je kako ćemo reagovati na konkretne probleme, da li će se to rešavati treningom, smanjenjem minutaže, promenom uloge ili izbacivanjem iz rotacije, odnosno potezanjem ka nekom novom igraču.

          Ponavljajte mantru: ABA liga je prioritet. Ona u prethodne dve sezone nije bila na mestu, više je služila kao neki vid psihološkog rasterećenja igrača, struke i navijača, ali ove sezone verujem da je potpuno na mestu.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Писао сам ти и пре него што је ова тема била активна када су дошли с Б92 сви ови људи. Блат је губио исто 20+ разлике с много већим буџетом. Кажеш кукавица, избацио је Јовића, јединог озбиљног плеја тада против Реала у пиониру, ја стварно не знам како је то одлика кукавице. Легенда овог клуба јесте, свидело се теби или не. 3 КЛС титуле и 3 АБЕ. Једну нисмо видели 15 година, другу нисмо никада видели. Имао с 2-3м евра буџета 16 победа у ЕЛ. Од тога, 1/3 Јовић био повређен.



            Радоњић није одмарао играче јер им је тако одржавао форму и физичку спрему. Није било другог начина и минутажа је била перфектно дозирана. Носиоци су играли 15-25 минута и то им дође као озбиљан тренинг. Ми можемо да причамо јуче да је било одмарање неких играча, јесте. Али је Фелдин морао да игра 36 минута да би победили утакмицу.
            Смисао уписа је била да шта год да се деси, какав год сценарио увек ће бити највише кукања, плакања и запомагања, не само по форумима него и у хали (ту се плакање и запомагање најчешће претвара у псовање и вређање играча и тренера клуба "за који навијају"). Већ пар година не идем на утакмице пошто ми обавезе и радно време (нека константна друга смена) то не дозвољавају али када сам ишао био сам често на ивици инцидента да се неком са трибине "начеститам милосне мајке" или нешто још драстичније. Од када не идем много ми је боље, толика количина фрустрација и незадовољства није добра по психу.

            Comment


            • Originally posted by madafaka73 View Post
              Upravo to. Kad dodamo činjenice da je Alipijević napravio hrabar/lud potez prihvatajući da vodi EL klub bez nekog prethodnog iskustva na sličnom nivou kvaliteta košarke i da nije učestvovao u selektiranju rostera, onda bi valjda trebali da shvatimo da je prerano ocenjivati rad trenera posle par meseci. Ovde ne bih ulazio u problematiku tipa da li je trebao da prihvati ili ne, prihvatio je i posmatramo situaciju kakva je nastala tim njegovim činom.

              Ja ću ponoviti neko moje zapaženje glede "velike slobode u napadačkoj igri", da iskoristim eufemizam. Prvo, čini mi se da je filozofija igre u napadu našeg trenutnog trenera dijametralno suprotna onoj njegovog prethodnika. Brži napadi, mnogo šuteva za tri nasuprot jednom kontrolisanom napadu (uglavnom na centre) i težnja ka poenima iz tranzicije posle odlične odbrane. Ta razlika svakako može biti rezultat drugačije kompozicije rostera, odnosno različitih karakteristika i potencijala novih igrača u odnosu na prethodnike, ali može biti i jedan novi, savremeniji pogled na košarku kao igru. Ili je jednostavno i jedno i drugo. Ne treba odbaciti mogućnost, da ponovim, da Alimpijević dopušta veliku slobodu u igri jer se ovaj početni period u kome se upoznaje sa igračima i oni sa njim, koristi kao probni balon da se vidi šta i koliko mogu pojedinci u određenim situacijama, specifičnim delovima meča ili u nekom kontinuitetu. Ne želim da verujem da će se ovaj stil igre u napadu zadržati cele sezone. Njegovi neki obrisi, svakako da. Sve što smo mi kao spoljni posmatrači primetili kao nedostatke u igri generalno i kod pojedinaca, Alimpijević vidi mnogo bolje i kompletnije, u to ne sumnjam. Isto važi i za Čovića. Jedino pitanje koje ostaje da se razreši je kako ćemo reagovati na konkretne probleme, da li će se to rešavati treningom, smanjenjem minutaže, promenom uloge ili izbacivanjem iz rotacije, odnosno potezanjem ka nekom novom igraču.

              Ponavljajte mantru: ABA liga je prioritet. Ona u prethodne dve sezone nije bila na mestu, više je služila kao neki vid psihološkog rasterećenja igrača, struke i navijača, ali ove sezone verujem da je potpuno na mestu.
              Juće se malo dotakosmo trenera i filozofija igre kad smo spominjali Radonju, i ja iskreno mislim da je on čovek posvećen svom poslu i gleda uvek da unapredi svoje znanje. U skladu sa tim, moguće je čak da je prošlogodišnja igra bila prilagođena kompoziciji tima i ne isključujem mogućnost da neki njegov novi tim odlikuje igra sa određenim izmenama u odnosu na ono što je Zvezda igrala do prošle sezone. To, po meni, odlikuje velikog trenera: da ima različite varijante igre u zavisnosti od karakteristika igrača koje ima na raspolaganju. Isto važi i za Alimpijevića, naravno.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • @Ganac
                Kako je izgledao taj "sistem" prvih nekoliko meseci, pa čak i čitave sezone sa Radonjićem na klupi?
                Za to je potrebno vreme, više od jedne sezone.
                Pratio sam dosta KLS, zbog Metalca ... Vojvodina i Spartak su igrali najagresivniju košarku u ligi, dok ih je vodio Alimpijević.
                Često se ovde pominje i pogrešna selekcija igrača, što je takođe veliki znak pitanja. Napraviti dobru selekciju za EL sa mizernim budžetom
                je skoro pa nemoguće, s´tim da politika kluba izročito naglašava da su prioritet domaći igrači. Dovoljno kvalitetnih domaćih igrača za taj nivo nema,
                a para ne, a para nema ...
                I još nešto ... kad je novi trener u klubu, nema "starih" igrača, svi su novi za njega.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  @Ganac
                  Kako je izgledao taj "sistem" prvih nekoliko meseci, pa čak i čitave sezone sa Radonjićem na klupi?
                  Za to je potrebno vreme, više od jedne sezone.
                  Pratio sam dosta KLS, zbog Metalca ... Vojvodina i Spartak su igrali najagresivniju košarku u ligi, dok ih je vodio Alimpijević.
                  Često se ovde pominje i pogrešna selekcija igrača, što je takođe veliki znak pitanja. Napraviti dobru selekciju za EL sa mizernim budžetom
                  je skoro pa nemoguće, s´tim da politika kluba izročito naglašava da su prioritet domaći igrači. Dovoljno kvalitetnih domaćih igrača za taj nivo nema,
                  a para ne, a para nema ...
                  I još nešto ... kad je novi trener u klubu, nema "starih" igrača, svi su novi za njega.
                  Nije bilo lepo za gledati, ali je uvek bilo na mali broj poseda (koliko su mogli) i od prve utakmice je bilo 5 dole, nije moglo da se desi da bude broj "ispaljenih" trica i dvica isti...neko bi popasao tribinu na odma', odbranu smo s početka igrali više rukama ali je to došlo na svoje ali se on čvrsto držao filozofije o 24' napada, tj da realizacija dolazi tek u zadnjoj trećini vremenskog ograničenja osim kada se poentiralo iz kontre. Uvek je birao tog pleja da prevashodno bude razigravač visokih.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Krenuo sam da pisem I prekinuo. Generlano sma pricao, dopisivao se sa dosta EL navijaca, generalno ljudi iz Evrope I velika je greska ono sto mi mislimo da pzonajemo najbolje ovu igru.

                    Svakakvi se ovde upisi pisu, skoro pa neverovatno.

                    Kad dodje trener u EL tim trazi se kvalitet instant, pa onda tek unapredjenje..

                    Stvarno je mucno citati upise pojednih ljudi
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • @ Ganac
                      Prelistaj malo arhivu na B-92 iz tog perioda ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Replicirao sam na 11 novih igrača i njihov uticaj na igru, ipak ono što mene zbunjuje jeste reč SISTEM i moje viđenje da se smenom (da kažem mekše) razlazom trenera i predsednika došlo i do promene stila igre, te u tom slučaju mi nemamo sistem koji bi se ogledao na terenu na način na koji je očekivan a to je da iako zameniš šrafove, mašina ima iste obrtaje (možda ako joj uradiš tjuning ona i bolje radi).
                        Ne, mi smo napravili kompletan otklon od stila igre (sistema) i krećemo od "0", od igre gde je dominirala kontrolisana košarka, čvrsta odbrana i dug napad, došli smo da igramo soft odbranu i na iše poseda.
                        Umesto da iskoristimo ono što je dobro mi smo u maniru današnjih političara i političkih trendova odlučili da je ono pre nas "šit" .
                        Nije cilj (bar se meni tako čini) da se klub restartuje i vrati na podešavanja iz 2013-e godine, možda bi zaličilo da se vratio na 2015-u pa da raste tokom sezone, jer glupo je očekivati od kluba koji ima budžet kakav ima (ili ga nema zatvorenog) da napreduje nešto mnogo iznad prošlosezonskog uspeha.
                        Radonjić (i Vujošević) je odlično shvatio da se sa tom količinom para može nešto postići samo ako na igru protivnika utičeš destruktivno, neko bi rekao prljavo i grubo i na normalno - mali broj poseda, a mi sada hoćemo sa Fićom u Moncu...ne ide to, osuđeno je na propast.
                        Što se tiče ABA lige, bio bih najsrećniji da smem kao pojedinci na ovom forumu da budem tako samouveren u uspeh na kraju a još više da se to desi, ali ko se na vrelo mleko opeče i u hladan jogurt duva. Pokazane igre u ovih 8 kola nam ne daju za pravo da budemo tako samouvereni.
                        Dobar trener koristi ono što ima, izvlači maksimum iz postojećeg kadra na način da im nađe ulogu a da tim ne trpi već da ga čini boljim, ako ti naprežeš najbolje i najiskusnije igrače (pri tom i najstarije) u ovom delu sezone, osuđen si na krah (neko bi to nazvao i karmom, ja neiskustvom ili nedovoljnim kvalitetom struke) jer kada nam budu zatrebali ili će biti u padu forme ili povređeni (pu, pu, daleko bilo).
                        Mi moramo da prilagodimo sistem igre prema rosteru.
                        Ovako selektirana ekipa, ne moze da igra odbranu na nivou iz proslih sezona.
                        Na pleju je Rocesti, (prosle Jovic,Dzenkins,Wolters)
                        Na 4 nema Simonovica/Mitrovica a na 5 Kuzmica sa svojih 2,13.
                        Uporedi petorku: Jovic,Dzenkins,Lazic, Simonovic, Kuzmic
                        sa : Rocesti,Feldin,Lazic,Bjelica,Antic.
                        Ako pogledas defanzivni potencijal, vidis da prosle sezone smo u najjacoj petorci imali 4 elitna def. i Kuzmica kao bedem u reketu.
                        Ove je tu samo Lazic, bio bi i Antic al ga jebe godina proizvodnje

                        To se najbolje vidi u EL.
                        Na prvih 6 meceva primamo 80,5 a prosle 69,1
                        ali postizemo 77,5 a prosle 71.

                        Ova ekipa mora da igra brze, i iskoristi sut kao nase najubitacnije oruzje, jer nemamo potencijal da svedemo protivnike ispod 70 p.
                        Neko je pisao da sutiramo vise za tri nego za 2.
                        Ja se nadam da je Alimpijevic upravo trazio da se prave akcije za 3, jer je to jedini segment u kojem imamo prednost nad ostalim EL timovima

                        Comment


                        • Kako sam se odjavio, nisam ulazio tamo, niti nameravam.
                          Ipak možda i grešim, znam da smo svi pizdli na Radonju zbog impotentnosti u napadu i onog F4 u BG ali je nakon toga sve došlo na svoje mesto i tada mi nismo išli na preko 80/85 poena često.
                          Last edited by nebitan; 13-11-17, 13:44.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • U srijedu svi pravac u Arenu! Da igrači CSKA budu zbunjeni i da ne znaju šta je lijevo, a šta desno! Ajde da navijamo kao nikada! Zamislite samo šta bi sve Grobari dali da im tim igra u ovoj Evroligi i sve će vam biti jasno! Ajmo pomoći momcima da dobiju najjači tim Evrope! Pobjeda nam preokreće evroligašku sezonu i momcima bi samopouzdanje poraslo itekako! Imam dobar osjećaj u vezi utakmice, dosta puta bude drugačije od onoga što mnogi očekuju. Pred Bamberg smo bili u odličnom ritmu, postavljalo se pitanje da li ćemo Njemce dobiti sa 10 ili 15 razlike, a onda se desilo to što se desilo. Sada je pred meč sa Moskovljanima situacija dijametralno suprotna, odigrali smo očajan meč u Malagi, skromno protiv FMP-a, 8/15 igrača su trenutno po kvalitetu igrači kojima je plafon prosječna evrokup ekipa. Vraća nam se Pero, priznaćete da s njim i bez njega nismo isti tim! Baš zbog svega toga imam osjećaj da ćemo napraviti veliko iznenađenje prekosutra! Mi želimo strašnu Zvezdu, želimo kvalitet, želimo da Zvezda jednog dana ode na Fajnal for i bori se za evropsku titulu, ne priznajemo skromnost! Naravno da se ABA liga mora uzeti i to je primarni cilj, ali svaki igrač i trener Zvezde mora da daje u Evroligi preko 150% svojih mogućnosti i da teži ka tome da nešto veliko napravi, bez obzira što imamo najmanji budžet u najelitnijem evropskom takmičenju. Podržimo Alimpijevića i igrače!
                            Last edited by mikara92; 13-11-17, 13:39.

                            Comment


                            • Koliko se sećam, Radonjić je imao godinu selekcije, o čemu se dosta pričalo ... da li to važi i za Alimpijevića?
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Koliko se sećam, Radonjić je imao godinu selekcije, o čemu se dosta pričalo ... da li to važi i za Alimpijevića?
                                Kada pristup promeni iz igramo da pobedimo u igramo da osvojimo, imaće moju podršku kao navijača i forumskog huligana.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X