Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Читам и пишем по разним форумима одавно. Једна од највећих замерки Радоњићу је била зашто не одмара носиоце у АБА и да већу прилику осталим играчима.
    Сада када се то дешава бар против ових условно речено мањих клубова у АБА онда ни то не ваља. Све у свему тужна је ово држава (додуше више је територија него држава), а још су тужнији они који у истој живе.

    Comment


    • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Читам и пишем по разним форумима одавно. Једна од највећих замерки Радоњићу је била зашто не одмара носиоце у АБА и да већу прилику осталим играчима.
        Сада када се то дешава бар против ових условно речено мањих клубова у АБА онда ни то не ваља. Све у свему тужна је ово држава (додуше више је територија него држава), а још су тужнији они који у истој живе.
        Bravo!
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • jedini pravi problem nam je Radičević, ne pokazuje znanje košarkaško ali zato prilično džibersko foliranje kako na terenu tako i kad je na klupi. nadam se da će se naći rešenje da izađemo iz ugovora sa njim i da će neki "raspali" Volters da pomogne ovoj ekipi da igra košarku. sa radičevićem na terenu mi ne ličimo na tim .
          " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Izgubismo li mi danas od uvek neugodnog giganta iz Zeleznika?
            Nije postojala teoriska sansa da izgubimo od Fmp-a, jer je to nas klub
            Medjutim, oni igraju odlicno i pretenduju za gornji dio tabele.

            Comment


            • Nije postojala uopšte. Na dva minuta do kraja poen razlike, fantastika.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Čekaj, je li postojala ili nije šansa da pobedi FMP? Ako jeste ne valjamo vidi kako smo loši i FMP može da nas dobije, ako nije ma sređeno je unapred da dobijemo jer filijala. Imam samo problem oko ovog nas koje se sve više pretvara u oni.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Kakva kolicina depresije i razmazenosti vlada medju nasim navijacima na ovom forumu,ovo je zaista za analizu.Da sam sada usao na forum potpuno neobavesten,pomislio bih da smo u ABA u zoni ispadanja a u EL kanta za napucavanje koja od svakog gubi 20+. Kad ono....u ABA drugi sa pobedom manje u odnosu na lidera,u El 2 pobede u 6 utakmica,i u svih 6 sem mozda poslednjoj u igri za pobedu do poslednjeg minuta. Pritom imamo tim sa 11 novih igraca i novim trenerom, i pored toga od pocetka sezone potpuno kompetitivni u svim takmicenjima. Igra nema sistem?Voleo bih da vidim majstora koji bi ga stvorio u odnosu na promene i budzet koji imamo za mesec i po takmicarske sezone. Strpljenje je izgleda imaginarna kategorija kod nasih navijaca.A sa druge strane vise navijaca za tastaturom nego u dvorani. More...vecina ovde zasluzuje onu Zvezdu iz 2011!
                  Umesto sto mlatite ovde po forumu,za promenu hajde malo protegnite noge do Arene u sredu i podrzite klub za koji navijate na adekvatan nacin umesto sto mlatite po dugmicima ovde.
                  Za kraj,setite se i Zvezde iz prve Radonjine godine, i uporedite je sa sadasnjom,pa se zapitajte da li imate razloga za ovoliku kuknjavu. O Drca,Subotic,Nikitovic and Co. Zvezdi da i ne govorim

                  Comment


                  • Ako na klupi i na terenu ukupno ima 12 igrača a iz prošle sezone su ostali:
                    Lazić - kapiten,
                    Dangubić,
                    Bjelica,
                    Dobrić.
                    Dođemo do brojke 8 novih igrača, ako u to uvedemo one od 12-og do 15 mesta u rosteru onda jeste 11 novih...ali priznaćete da učestvovanje u igri Kešelja, Apića, Davidovca i Lazarevića jeste više peškirom nego znojem.
                    tako da opet to je 4 stara i 7 novih igrača (koji imaju uticaja na igru), od tih 7 novih igrača 2 su preiskusni, Ročesti, Pero a samo iskusni je Feldain...zato bih rekao da je nama najveći problem struka ili ti u prevodu šef struke - Alimpijević.
                    Ako su Apić, Davidovac i Lazarević produkt nemaštine, razumeću ali isto tako su mogli i Nenadića dovesti umesto Davidovca, Odža umesto Apića.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ne znam koji je neki kolokvijalni vremenski rok posle kojeg možemo da ocenjujemo rad nekog trenera?

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        Ne znam koji je neki kolokvijalni vremenski rok posle kojeg možemo da ocenjujemo rad nekog trenera?
                        Posle završene sezone, osim ako ne dođe do nekog niza poraza, tipa 6-7 u nizu
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ako na klupi i na terenu ukupno ima 12 igrača a iz prošle sezone su ostali:
                          Lazić - kapiten,
                          Dangubić,
                          Bjelica,
                          Dobrić.
                          Dođemo do brojke 8 novih igrača, ako u to uvedemo one od 12-og do 15 mesta u rosteru onda jeste 11 novih...ali priznaćete da učestvovanje u igri Kešelja, Apića, Davidovca i Lazarevića jeste više peškirom nego znojem.
                          tako da opet to je 4 stara i 7 novih igrača (koji imaju uticaja na igru), od tih 7 novih igrača 2 su preiskusni, Ročesti, Pero a samo iskusni je Feldain...zato bih rekao da je nama najveći problem struka ili ti u prevodu šef struke - Alimpijević.
                          Ako su Apić, Davidovac i Lazarević produkt nemaštine, razumeću ali isto tako su mogli i Nenadića dovesti umesto Davidovca, Odža umesto Apića.
                          Samo si zaboravio da pomeneš neke sitnice, da je Lazić došao povređen i nije prošao pripreme i da još uvek nije na potrebnom nivou.
                          Pero takođe vuče staru povredu, i čovek je došao da pomogne koliko može, to je i sam rekao ... Dangubić, isto muke sa pvredama.
                          Dobrić jeste "stari" al od njega ne treba previše očekivati, i on je imao povredu na početku sezone ...
                          Alimpijević je mlad i talentovan trener, a takvih je malo ... isto važi i za igrače, što se vidi po ovogodišnjim pojačanjima.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Ne znam koji je neki kolokvijalni vremenski rok posle kojeg možemo da ocenjujemo rad nekog trenera?
                            Pa neki prvi ozbiljniji check point bi trebao biti na kraju polusezone, ali na forumu moze i između dva tajmauta. A moze i na tajmautu.
                            Kad sam već kod istog moramo se prisetiti kako je lepo Miloje pričao na tajmautima a onaj naš Lemur Radonja ništa, kao mulac.

                            Comment


                            • Radonja i tajmaut. Čovek kome je Neptunas pravio seriju 19-0, koji je gubio od Strazbura dobijeno, koji je jedva pobedjivao Megu u finalu KRK, koji je gubio od Partizana. Na kraju postade brat legenda ni kriv ni dužan. Ajmo da držimo kostur Alimpiju 3,4 godine, ako ne ponovi isto secite mi glavu. Raspad konkurencija u Aba ligi, alibi trener igra sa nosiocima i tu i protiv KLS Tamiša i ekipe. Kakav mladi igrač kakvi bakrači. Čovek jedna velika kukavica bio, ali i veliki radnik i dobar trener. Samo ne toliko savršen kao što se ovde predstavlja, dobar, ne odličan, ne legenda, ne najbolji.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Radonja i tajmaut. Čovek kome je Neptunas pravio seriju 19-0, koji je gubio od Strazbura dobijeno, koji je jedva pobedjivao Megu u finalu KRK, koji je gubio od Partizana. Na kraju postade brat legenda ni kriv ni dužan. Ajmo da držimo kostur Alimpiju 3,4 godine, ako ne ponovi isto secite mi glavu. Raspad konkurencija u Aba ligi, alibi trener igra sa nosiocima i tu i protiv KLS Tamiša i ekipe. Kakav mladi igrač kakvi bakrači. Čovek jedna velika kukavica bio, ali i veliki radnik i dobar trener. Samo ne toliko savršen kao što se ovde predstavlja, dobar, ne odličan, ne legenda, ne najbolji.
                                Писао сам ти и пре него што је ова тема била активна када су дошли с Б92 сви ови људи. Блат је губио исто 20+ разлике с много већим буџетом. Кажеш кукавица, избацио је Јовића, јединог озбиљног плеја тада против Реала у пиониру, ја стварно не знам како је то одлика кукавице. Легенда овог клуба јесте, свидело се теби или не. 3 КЛС титуле и 3 АБЕ. Једну нисмо видели 15 година, другу нисмо никада видели. Имао с 2-3м евра буџета 16 победа у ЕЛ. Од тога, 1/3 Јовић био повређен.

                                Originally posted by Borca View Post
                                Читам и пишем по разним форумима одавно. Једна од највећих замерки Радоњићу је била зашто не одмара носиоце у АБА и да већу прилику осталим играчима.
                                Сада када се то дешава бар против ових условно речено мањих клубова у АБА онда ни то не ваља. Све у свему тужна је ово држава (додуше више је територија него држава), а још су тужнији они који у истој живе.
                                Радоњић није одмарао играче јер им је тако одржавао форму и физичку спрему. Није било другог начина и минутажа је била перфектно дозирана. Носиоци су играли 15-25 минута и то им дође као озбиљан тренинг. Ми можемо да причамо јуче да је било одмарање неких играча, јесте. Али је Фелдин морао да игра 36 минута да би победили утакмицу.
                                Last edited by Победа; 13-11-17, 11:47.

                                Comment

                                Working...
                                X