Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikara92 View Post
    Zvezda deseta na najnovijoj Uleb-ovoj rang listi. Među 10 klubova u Evropi smo, fenomenalno!
    Ništa dok ne zasednemo na čelo!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ništa dok ne zasednemo na čelo!
      Ni tada nece biti dovoljno. Only sky is the limit...

      Comment


      • Ovaj Jankovic je jako cudan lik.
        Vidi se da ima pristojan napadacki repertoar , sa druge strane ponekad izgleda kao amater.
        Mozda neko bolje razume, meni deluje kao da ima problem sa koncentracijom.
        Tj, hocu da kazem...problem je verovatno psihicke prirode.

        Comment


        • Dajte bre odmah ovog Nenadića, dečko sprda košarku, biće bolji od Gudurića.

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            Čitam i ne mogu da verujem sta citam , ponasate se kao uvredjene mlade a na onom bivsem forumu jedva da je neko hteo da stane
            na crtu moderatorima.
            Napadate Kronosa koji se prvo zajebava , a drugo pise kao fiorumas i nikoga ne vredja.
            Ja licno ako mi se neciji upis ne svidja preskacem ali ovo vase prepiranje koje traje danima Zvezda - Partizan je bas klinacko.
            Aman ljudi gledajte svoj klub i svoje dvoriste svaki klub neka radi za sebe.
            Ako vi ne vidite sta se valja iza brda niko vam nece pomoci.
            Lepo vam covek napisoa a to sam vam i ja napisao skoro pod kakvim uslovima ce ovi uci u klub i nikako drugacije a do tada saplitanje na svaki korak
            i na svaki cosak. A sada sam sve vise i vise uveren da su i kljucnu ulogu odigrali oko neostanka Dejana Radonjica.
            Ali sve ce to jednom izaci na videlo bojim se da ce biti kasno.

            I imate sada novu temu pa tamo udrite sa prepucavanjem samo mi iskreno nije jasno kako vam ne dosadi vise.
            Dabo, postoji razlika između zajebavanja i podjebavanja. Prvo je ok a drugo nije a pogotovu ako dolazi od moderatora. Da li misliš da će ovakvo ponašanje moderatora pozitivno uticati na broj ljudi koji ovde pišu i kvalitet diskusije? Ako piše kao forumaš onda neki drugi moderator treba da ga opomene i uputi na temu kkp pa tamo neka kači snimke i propagira grobarštinu. Ako pak piše kao moderator onda je jasno da nije za istog jer moderator treba da radi sve suprotno od onoga sto je on radio.
            Sto se našeg kluba tiče, saplitaće nas kao sto su nas i ranije saplitali. Sigurno postoji grupa ljudi iz sveta politike koja želi da udje u klub ali isto tako sigurno postoje i ljudi koji Čoviću drže ledja a kada i ako bude postojala želja samog vrha vlasti da se Covic skloni to će se i desiti tj on će se sam povuci.

            Comment


            • Trojka iz tranzicije sa 10m u 5sec napada dok je egal rezultat zasluzuje raskid ugovora pa i na stetu kluba. Vjerujem da bi na sudu uz prilozen snimak mozda i on morao nama da plati. Morao sam ovo da izgovorim i ostavim pisan trag da jednog dana ako postane igrac mogu da se postidim.

              Comment


              • Jedna dobra i jedna losa vest
                Dobra konacno je Jankovic odigrao ledjima i dao kos
                Losa Bilo je to protiv Simanica

                Ono kad nam i FMP izmesa odbranu u 5/toj sekundi napada.
                Ipak je pozitivno sto nosioci tipa Rocestija Feldina ne drljaju protiv ovih ABA ligasa,odnosno da ih sacuvamo za EL...Oh wait

                Comment


                • Pazi, mozda decku stalno seru sto previse razmislja, sto ima konstantan potez vise... Primeti i da Jovanovic pali slobodne trojke od pre dva meca, iako ih je pre toga redovno preskako... Mada se slazem, naravno, da mu je odlucivanje najblaze receno upitno.

                  Comment


                  • Izbaci Alimpijeviću Feldina i pusti da igra ova naša klupa protiv fmp-a. Nek' vidi gazda koga je doveo u Zvezdu. Možda jednom prizna svoju grešku, ko zna.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Izbaci Alimpijeviću Feldina i pusti da igra ova naša klupa protiv fmp-a. Nek' vidi gazda koga je doveo u Zvezdu. Možda jednom prizna svoju grešku, ko zna.
                      Jedino ako su mu vrane popile mozak. Zašto bi to radio pri neizvesnom rezultatu?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mogu da kazem da je Jankovic najgluplji igrac kojeg sam gledao, decko trunke mozga u galvi nema.
                        Da sam Alimpijevic poslao bi ga momentalno u svlacionici nakon onog suta sa 10 metara.
                        Last edited by Manda77; 12-11-17, 17:14.

                        Comment


                        • Nenadic je interesantan ,pratim ga vec dugo ali nije konstantan sto je i donekle normalna stvar za mladog igraca ,aili da ima materijala za obradu ima i da je talentovan jeste ..cak bi rekao i da ima prilicnu dozu sportskog bezobrazluka ..

                          Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            Mogu da kazem da je Jankovic najgluplji igrac kojeg sam gledao, decko trunke mozga u galvi nema.
                            Da sam Alimpijevic poslao bi ga momentalno u svlacionici nakon onog suta sa 10 metara.
                            JANKOVIC=BEZBRADICA ............katastrofa!

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Nenadic je interesantan ,pratim ga vec dugo ali nije konstantan sto je i donekle normalna stvar za mladog igraca ,aili da ima materijala za obradu ima i da je talentovan jeste ..cak bi rekao i da ima prilicnu dozu sportskog bezobrazluka ..
                              Slabo ga onda pratiš, ove sezone je smao jednu podbacio.

                              Comment


                              • Realno nam fale 4 igraca- 1, 2/1, 4/3 i 5.

                                Bio bih zadovoljan I sa 2/1 i 5 .
                                Feldin, Bjelica i Roc ce da lipsu, nema ko da ih zameni.

                                Comment

                                Working...
                                X