Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Moram da reagujem na ovo "nestanak" Dejana Radonjića. Kakav "nestanak" je l' izvršio neko zločin nad njim? Prestao je da bude trener Zvezde, nikakva tragedija, izađe na tržište, pa se pokaže stvarna vrednost, odnosno zainteresovanost klubova da ga angažuju. Zašto to nije uradio, to samo on zna (možda je i uradio, ali nije pokazao niko interes). Bilo kako bilo, ja mu želim sve najbolje i da dokaže da nije copycat Vujoševića jer to zaslužuje u potpunosti.
    Ma smesan trener, pojma nema eto lako je kopirati velike trenere..Itudis kopira Zoca slepac..itd
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma smesan trener, pojma nema eto lako je kopirati velike trenere..Itudis kopira Zoca slepac..itd
      Nisam to rekao, nego da ne kopira Vujoševića u smislu karijere.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Glavni baja u Lazarevcu citaj Kolubari I neke stranke..tako se prica bar
        Neki od onih što mu je bager radio 25 sati od moguća 24 ?
        Ako je tako...da vraćamo Radonjića
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Glavni baja u Lazarevcu citaj Kolubari I neke stranke..tako se prica bar
          A zanimljiva je i Kolubara 5. oktobra i Cova 5. oktobra. Naravno, to je puka koincidencija. Okruzeni smo slucajnostima.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Nisam to rekao, nego da ne kopira Vujoševića u smislu karijere.
            Vujosevic je imao veliku karijeru voleli ga mi ili ne. DR sto je uradio za nas I koliko nas je trpeo pa cak I sad je za svaku pohvalu. Nisma ljubitelj njegove igre ali je postujem maksimalno zato sto ima svoj pravac I covek je na mestu I ako se ideoloski ne mogu sa njim poistovetiti.

            Nisam te razumeo svakako dobro I izvinjavam se.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mislim povezani su svi kao creva i poznanstva datiraju od kulina bana... sad da mi bijemo glavu ovde kome je šta ko uradio... Alimpijević je samo na personalnoj osnovi postavljen, daleko od toga da je loš, za mene je ok, samo da ne bude da se meritorno vagalo.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Vujosevic je imao veliku karijeru voleli ga mi ili ne. DR sto je uradio za nas I koliko nas je trpeo pa cak I sad je za svaku pohvalu. Nisma ljubitelj njegove igre ali je postujem maksimalno zato sto ima svoj pravac I covek je na mestu I ako se ideoloski ne mogu sa njim poistovetiti.

                Nisam te razumeo svakako dobro I izvinjavam se.
                Ma ok, nisam ni ja najjasnije napisao, sve u redu a o Vujoševiću nemam visoko mišljenje, ni sa ljudskog ni sa trenerskog stanovišta, ono što mene hrabri vezano za Radonju da neće imati takve internacionalne promašaje kao trener bez rominga je njegova spremnost da konstantno uči i usavršava se (Itudis je dobar primer za to, njegov copycat već može da bude ).
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Reko mu Dulo da mora da nauci engleski hehe pa DR polako uci I ceka sansu koju ce dobiti sigurno. Mada mozda ceka I batu da svrgne Covica, ko ce ga znati
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mislio sam da više ne pišem ovde, ali ajde. Što se tiče politike i političara ne volim ih nikako. Ispostavilo se da se samo presvlače i prave manje ili više štete ovom narodu a koristi nikakve osim za njih same.Zato me i nerviraju dvostruki standardi i bezobrazluk ovde. Ovde didjemo da se opustimo, raspravljamo, razmenjujemo saznanja a ne da se svadjamo. Moderator koji inače bezveze banuje ljude K. dodje i provocira, kači neke klipove i slike onog odvratnog siledžije i manipulatora što su ga oterali iz svakog kluba a sve da bi neko iznerviran napisao da je djubre, svinja ili slično i dobio ban. Onda još dodje Uroš i u dobrom upisu nam hvali onu spodobu Tegeltiju jer je njega u razgovoru ubedio da je dobrica i poštenjačina. Mislim dajte, imamo dosta problema još nam treba i ovde umesto normalnog zezanja i rasprave. Pozdrav svima, izvinite ako sam bio malo opširniji.
                    Last edited by Hogar; 12-11-17, 13:30.

                    Comment


                    • Dobrica i poštenjačina nema, samo kažem da nema razlike izmedju mene i njega po stavu o suprotnom klubu što poštujem, s tim što on filuje jer mu diže gledanost, to gleda više naših nego njihovih. Ja bih imao problem kad bi neko i u privatnom životu verovao u ono što zagovara, kao npr Vučić kad kaže živi se bolje. Da on to privatno misli, ne znam šta bih rekao sem da je za lekić. No to nije tema ovde.
                      Najlakše je tražiti najgore osobine svima, stavi se u poziciju protivnika. Niko nije tu pogotovo u svetu novinarstva da bude objektivan nego da navlači za svoje i ja to cenim do srži. i Partizanovca i Zvezdaša koji se svim sredstvima bore za svoje, a kad sednu sa drugarima na piće otvore karte i kažu e tako je i tako. Ne bih baš podneo da pričam sa nekim ko slepo veruje u bajke o Čoviću, Daniloviću, Duletu i ekipi.

                      Ja da hoću da slušam hvalospeve otišao bih na rsb, ali stojim iza onoga da je Zvezdi bilo 5 puta teže nego sad Partizanu, tu nema govora. Ne držim stranu nikome, nego dok se mi svadjamo, kružno upadamo u govna naizmenično i jedna i druga strana. Ne znam samo dokle vodi ovaj brlog.

                      A ako sumnjaš u moju navijačku pripadnost baci pogled razlog zbog kojeg sam banovan 5.11.

                      Comment


                      • Jao majko ode ova tema u neku skroz pogrešnu stranu! Nemojte više ko Boga vas molim! Bavimo se košarkaškim stvarima! Ovdje se piše o Vučiću, Čedi Jovanoviću, Tadiću, moderatatorima, UPPR-u, Vujoševiću, Tegeltiji, a ne piše se o problemima u ofanzivnoj i defanzivnoj fazi igre, šta treba popraviti, ko igra zadovoljavajuće, a ko ne, kako iznenaditi CSKA, itd. Nemam komentar zaista...
                        Last edited by mikara92; 12-11-17, 14:05.

                        Comment


                        • Ode tulson u istanbulbb,jebo me konj ako nismo mi mogli da ga dovedemo...

                          Comment


                          • Svaka tebi čast ti mu veruj, naravno da neko uživo u razgovoru neće biti nevaspitan i bezobrazan ako nije baš glup. Meni a i još mnogima(neki su pisali to i ovde) je glavni razlog što su mnogi obični navijači počeli da se mrze umesto sportski zezaju i nadmeću propaganda i laži koje su širili Tegi i Dulo. Ne možeš sad npr. nekog zlikovca aminovati jer zna neke informacije i fin je u društvu. Predaleko odosmo i mrzim se baviti tim likovima taman kao i političarima. Pozzz.
                            Hoće biti nešto od pojačanja zna li neko
                            Last edited by Hogar; 12-11-17, 14:08.

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Jao majko ode ova tema u neku skroz pogrešnu stranu! Nemojte više ko Boga vas molim! Bavimo se košarkaškim stvarima! Ovdje se piše o Vučiću, Čedi Jovanoviću, Tadiću, moderatatorima, UPPR-u, Vujoševiću, Tegeltiji, a ne piše se o problemima u ofanzivnoj i defanzivnoj fazi igre, šta treba popraviti, ko igra zadovoljavajuće, a ko ne, kako iznenaditi CSKA, itd. Nemam komentar zaista...
                              Prvo da mi iznenadimo FMP organizovanom odbranom i postavljanjem krstenih blokova u napadu kako bi Feldin imao vremena da se digne na sut a ne da istrci pola terena da bi u trenutku kad treba da uzme sut vidio svog cuvara na licu. Covicu sad izletati sa Lessorom ali pri povratku u reket ne okretati ledja lopti i da se Covicev pass potiskuje ka Nenadicu kako bi Feldin mogao eventualno da ga presjece. Sto se tice CSKA njih mozemo iznenaditi sjeckanjem igre faulovima, gruboscu da ih umrtvimo i svedemo na mali br poena odnosno da ih natjeramo da sutiraju gdje uz njihovo bas lose vece u sutu a nase nikad bolje imamo nadu za pobjedu. Ako budemo trcali za njima, budemo branili 1 na 1 ili budemo iskakali ko protiv Unikahe, nagazice nas debelo, sto i nije cudo obzirom da su prvi favoriti za EL. Da mi sad pruzimo podrsku a u utorak svi u Arenu.

                              Comment


                              • Zvezda deseta na najnovijoj Uleb-ovoj rang listi. Među 10 klubova u Evropi smo, fenomenalno!

                                Comment

                                Working...
                                X