Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pričao sam neki dan sa jednim sportskim novinarom, koji nije omiljen kod nas, ali ja njemu verujem, jer sam nepristrasan. Čovek me ubedjuje da je Čović pušten niz vodu, da braća neće da prave grešku kao sa Vujoševićem i da ga teraju već čekaju da dotakne dno i sam ode, jer ga oterati ne mogu što zbog toga što ima gde da kuka i što ne može propasti, a više zbog toga jer je popularan sada pa ne žele da ode kao legenda, kao što je Duško otišao iz Partizana. Jer, kaže, da je ostao u Partizanu još godinu dana videlo bi se kakav je to kancer bio, ne bi morali ni da ga teraju. Dalje, UPPR je odradio Dragan Djilas, a UPPR nije morao da se radi sa FMP-om, i sve ono nije moralo da se dešava. Da li smatram da je Čović uradio dosta? Da. Da li smatram da treba da ostane? Da. Da li smatram da će uspeti da se izbori? Neće. Zatvoriće ga gde god stignu. Čije sin Alimpijević znamo svi. Radonjića je brat čuvao posle Cibone, sad ga je sklonio. Dakle, Nebojša Čović je izolovan i nema nikakvu podršku vlasti. U trenutcima dok sam pričao sa tim čovekom, razgovor 3-4 sata, izlazi i vest koja to potvrdjuje baš preko Terzića i Čovića. Čović je preko srpskog telegrafa bušio Grofa(hvala mu) i Terzu, tu su hladni odnosi i to je defakto Čović Vučić prepucavanje i aluzija na 24 sata rada Vučiča kroz Terzića. Ovo svi znamo uglavnom. Čović ima jaka ledja, zna se koja obaveštajna služba, tako da njemu ništa ne može biti dok sam ne ode. A otići će kad propadne.

    Tu me interesuje stav delija ako krenu loši rezultati. Sa jedne strane su bili dobri i predobri sa Čovićem koji je ulazio na sever, sa druge Ultra Kop mora da se snabdeva i od nečega da živi, na čiju stranu stati, šta raditi, mislim da će samo ćutati. Izgleda da će KK CZ biti kolateralna šteta.

    Nisam ni sam pametan, samo znam da me izuzetno nervira ovo ciganisanje preko medija izmedju fudbalskog i košarkaškog kluba i da prva ekipa sa šipke može bar da pruži obrise stare ekipe, makar da im namigne da iskuliraju sa tom pričom. Videćemo šta će biti.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kronose smaraš sa patkometrijom.

      Comment


      • Nije Andjus Mada Andjus je na kraju pričao istinu 90% zato je onako i završio. Mnogo je pomogao ljudima, pa su ga zaboravili, pa je odlučio da počne da brblja. Šta je uopšte sa tim likom?

        Šta bi sa pojačanjem? TO npr ne znam.

        Comment


        • Sto jes jes
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ajde sad da postavljamo na kk partizan sns temu clanke o fuziji vas i igokee ili mozda dinamika i sta onda?
            Bilo bi provokacija, ban...
            Kakve su ti to klinačke fore?

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Čović je završio karijeru što se podrške države tiče, Victore. Što kako i zašto to su već posebna pitanja. A iako sam ceo život mislio da je Vesić sve usrao, u poslednje vreme dolaze mi anti SNS ljudi i pričaju da on nije iako imaju i privatno zakačke sa njim. Više nisam pametan.

              Samo znam da će sad teže ići što se tiče košarkaškog kluba. Znajući Čovića povućiće se nikad, jedino ako ga budemo terali. A znajući drugu stranu, potrudiće se da to već bude na kraju godine.
              Vesic je postavljen da aminuje takav nacin rada, ovo ja logicki zakljucujem, ne mislim da je imao hrabrosti da pridobije licnu korist ali jeste odgovoran za rupu koja je nastala. Znam da je i postojao dogovor da se dio novca iz FK raspodjeli na ostala sportska drustva u skladu sa interesima i rezultatima (pominjala se cfra od 300k eura za KK). To je stopirano i tu je nastao spor izmedju Covica i Terze, pa onda naprasno glavni sponzori ne isplacuju svoj dio ugovora a mi kasnimo sa platama sto je imalo za plan da dovede do pobune u klubu. Zasto Covic o tome cuti, da li je to na kraju i istina a izgleda da jeste ako smo morali da rasprodamo citav tim. Nekako ne mogu da povjerujem da je batina sujeta tolika da je spreman da unakazi klub samo da bi dokazao svoju superiornost, i to u godini kad smo trebali da napravimo korak vise i pokusamo da stignemo do F4.

              Comment


              • Originally posted by Decembarski View Post
                Ajde sad da postavljamo na kk partizan sns temu clanke o fuziji vas i igokee ili mozda dinamika i sta onda?
                Bilo bi provokacija, ban...
                Kakve su ti to klinačke fore?
                Kad me vec vuces za tastaturu: Igokea i Dinamik nisu preuzeli ime KK Partizan i igrali takmicenja pod imenom istog. #NijeIsto
                Postavi slobodno (kao da vec ne postavljate na toj temi svoje "misli") - neces biti banovan ni ti, ni bilo ko drugi. Samo, izrazi svinja debela, franjevci... se nece tolerisati, kao sto se ne tolerise nigde, isto vazi i za izraze lemur. Deal?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kako nisu preuzeli ime kad su se zvali pargizan igokea i igokea partizan?
                  Ko ovde laže?


                  Košarkaška lopta preskočila je Drinu u dva pravca! Partizan iz Beograda i Igokea iz Aleksandrovca potpisali su juče ugovor o poslovnoj i sportskoj saradnji, kojim će se fuzionisati, iako će nastaviti takmičenja u svojim ligama.

                  Košarkaška lopta preskočila je Drinu u dva pravca! Partizan iz Beograda i Igokea iz Aleksandrovca potpisali su juče ugovor o poslovnoj i sportskoj saradnji, kojim će se fuzionisati, iako će nastaviti takmičenja u svojim ligama.

                  Ekipe će na dresovima u svim takmičenjima logo Partizan Igokea i Igokea Partizan, imaće zajednički Upravni odbor, prostorije, razmenjivaće igrače bez obeštećenja, a u planu je i izgradnja hale.

                  Ugovor su na stadionu crno-belih potpisali predsednik Partizana Predrag Danilović i predsednik Igokee i premijer Republike Srpske Milorad Dodik.

                  - Celo Sportsko društvo stoji iza ovog sporazuma, koji je značajan na mnogo načina. Ovo je tek početak. Da naglasim, nas sada treba posmatrati kao jedan klub. Čim nam obaveze dozvole, ići ćemo u Republiku Srpsku. Finansijski problemi nisu prestali da postoje, ali će biti znatno lakše rešavati ih zajednički - rekao je Danilović.

                  Dodik je istakao da klubovi imaju svoje ambicije i da mu je drago što će Partizan sada moći da se posveti isključivo košarci i da juriša na uspehe u Evropi.

                  - Naša ambicija je da uđemo u NLB ligu, a Partizan može da se vrati svojoj osnovnoj delatnosti - košarci. Inicijativa za spajanjem je obostrana i sada je ovo zajednička briga. Formalno, pravno imaćemo jednu upravu - kaže Dodik.

                  Upravni odbor imaće šest članova, a predsednik će ostati Danilović, dok će Dodik biti počasni predsednik.

                  Comment


                  • Da ste najbolji lagao vas neko#

                    Comment


                    • Sah mat
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Partizan i sve vezano za njihov satut a sto ni u kom kontekstu ne moze da se poveze sa KKCZ da se prebace na odgovarajuci topic. Kronos nije bio maliciozan i naravno da ima pravo da iznese svoje misljenje koje je u 90% slucajeva duhovito, meni niti smeta niti me dotice.

                        Comment


                        • Neprijatnost lebdi u vazduhu...

                          Comment


                          • Originally posted by Decembarski View Post
                            Kako nisu preuzeli ime kad su se zvali pargizan igokea i igokea partizan?
                            Ko ovde laže?


                            Košarkaška lopta preskočila je Drinu u dva pravca! Partizan iz Beograda i Igokea iz Aleksandrovca potpisali su juče ugovor o poslovnoj i sportskoj saradnji, kojim će se fuzionisati, iako će nastaviti takmičenja u svojim ligama.

                            Košarkaška lopta preskočila je Drinu u dva pravca! Partizan iz Beograda i Igokea iz Aleksandrovca potpisali su juče ugovor o poslovnoj i sportskoj saradnji, kojim će se fuzionisati, iako će nastaviti takmičenja u svojim ligama.

                            Ekipe će na dresovima u svim takmičenjima logo Partizan Igokea i Igokea Partizan, imaće zajednički Upravni odbor, prostorije, razmenjivaće igrače bez obeštećenja, a u planu je i izgradnja hale.

                            Ugovor su na stadionu crno-belih potpisali predsednik Partizana Predrag Danilović i predsednik Igokee i premijer Republike Srpske Milorad Dodik.

                            - Celo Sportsko društvo stoji iza ovog sporazuma, koji je značajan na mnogo načina. Ovo je tek početak. Da naglasim, nas sada treba posmatrati kao jedan klub. Čim nam obaveze dozvole, ići ćemo u Republiku Srpsku. Finansijski problemi nisu prestali da postoje, ali će biti znatno lakše rešavati ih zajednički - rekao je Danilović.

                            Dodik je istakao da klubovi imaju svoje ambicije i da mu je drago što će Partizan sada moći da se posveti isključivo košarci i da juriša na uspehe u Evropi.

                            - Naša ambicija je da uđemo u NLB ligu, a Partizan može da se vrati svojoj osnovnoj delatnosti - košarci. Inicijativa za spajanjem je obostrana i sada je ovo zajednička briga. Formalno, pravno imaćemo jednu upravu - kaže Dodik.

                            Upravni odbor imaće šest članova, a predsednik će ostati Danilović, dok će Dodik biti počasni predsednik.


                            Originally posted by Decembarski View Post
                            Da ste najbolji lagao vas neko#
                            http://www.euroleague.net/competitio...code=par#!info
                            http://www.euroleague.net/competitio...de=E2017#!info

                            Originally posted by Decembarski View Post
                            Neprijatnost lebdi u vazduhu...
                            Nema neprijatnosti, naprotiv.
                            Last edited by kronostime; 11-11-17, 22:14.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Šta s tim?
                              Nikad za sve te godine učešća niste imali pozitivan skor u EL pa čak i te godine kad ste otišli na f4... a bilo je lom sezona samo sa 2 pobede koje su slavljene kao istorijske...

                              Comment


                              • Originally posted by Decembarski View Post
                                Šta s tim?
                                Nikad za sve te godine učešća niste imali pozitivan skor u EL pa čak i te godine kad ste otišli na f4... a bilo je lom sezona samo sa 2 pobede koje su slavljene kao istorijske...
                                Ali smo dosli na F4, bitna razlika.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X