Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pa imamo primer i u vašem klubu da se neka vrsta autonomije rada poštuje, sve dok to previše ne optereti državu. Glupo mi je nekako da postaviš nekoga da radi neki posao, a onda ti radiš taj posao umesto njega?
    Dekkard ja ti kazem da je UPPR dogovoren uz agitaciju Djilasa i ekipe. Covic je to znao i naravno da mu je odgovaralo. Da je rekao NE nikad ne bi ni bio u Zvezdi.
    A zasto bi uopste i rekao NE.
    Nije Covic debil da preuzme klub u dugu od 16 miliona a da prethodno nisu dogovorene neke stvari.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Dekkard ja ti kazem da je UPPR dogovoren uz agitaciju Djilasa i ekipe. Covic je to znao i naravno da mu je odgovaralo. Da je rekao NE nikad ne bi ni bio u Zvezdi.
      A zasto bi uopste i rekao NE.
      Nije Covic debil da preuzme klub u dugu od 16 miliona a da prethodno nisu dogovorene neke stvari.
      OVO JE TACNO!

      Comment


      • Originally posted by Hogar View Post
        Postaje bezveze. Ovo što radi moderator Kronos je baš bezobrazluk. Ja nikad ne odem da provociram na temu KKP, a ovaj ovde non stop provocira i banuje uglavnom bezveze. Ako smo nepoželjni na forumu SK neka se kaže.
        U raspravi ucestvujem kao forumas, kao moderator brisem prostakluke i upozoravam na pristojnost medjusobne komunikacije, isto kao i Ganac. Nikoga nisam banovao zato sto je Zvezdas, vec zbog toga sto je prekrsio pravila. Ako kao provokaciju smatras misljenje drugacije od svog - onda ovde svako svakog provocira. Bre, kad vam tim pobedi: "najbolji na svetu, sampioni, madjionicari...", kad izgubi, onda se tera i cistacica iz Pionira/Arene/Zeleznika, a svaki drugi post se pominje KKP? Cemu to?
        Kad vam se ukaze na to - onda je "provokacija"? Blago vama sa vama samima.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          U raspravi ucestvujem kao forumas, kao moderator brisem prostakluke i upozoravam na pristojnost medjusobne komunikacije, isto kao i Ganac. Nikoga nisam banovao zato sto je Zvezdas, vec zbog toga sto je prekrsio pravila. Ako kao provokaciju smatras misljenje drugacije od svog - onda ovde svako svakog provocira. Bre, kad vam tim pobedi: "najbolji na svetu, sampioni, madjionicari...", kad izgubi, onda se tera i cistacica iz Pionira/Arene/Zeleznika, a svaki drugi post se pominje KKP? Cemu to?
          Kad vam se ukaze na to - onda je "provokacija"? Blago vama sa vama samima.
          HOCES LI PRESTATI DA PROVOCIRAS?

          Comment


          • Blago tebi ako stvarno veruješ u ovo. Pogledaj koliko samo ljudi se žalilo. Nema svrhe, laku noć

            Comment


            • Originally posted by Hogar View Post
              Blago tebi ako stvarno veruješ u ovo. Pogledaj koliko samo ljudi se žalilo. Nema svrhe, laku noć
              Nadji mi i jedan post gde pljujem po KK Crvena Zvezda.
              PS. RSB i Juzni Front maniri su nesto po cemu cu da pljujem uvek.
              Last edited by kronostime; 11-11-17, 21:21.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Aj se ti prvo malo raspitaj o platama jednog i drugog, pa onda nastavi diskusiju.
                dakle naucili smo da je trzisna vrednost Jankovica jednaka vrednosti Kevina Jonesa ...BRAVO MAJSTORE [/QUOTE]

                Janković će u tri godine da dopre blizu pola milke. Koja je tržišna cena KJa?

                PS

                Vi što pljujete Kronosa nemate predstavu šta znači loš moderator.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Dekkard ja ti kazem da je UPPR dogovoren uz agitaciju Djilasa i ekipe. Covic je to znao i naravno da mu je odgovaralo. Da je rekao NE nikad ne bi ni bio u Zvezdi.
                  A zasto bi uopste i rekao NE.
                  Nije Covic debil da preuzme klub u dugu od 16 miliona a da prethodno nisu dogovorene neke stvari.
                  Pričao sam neki dan sa jednim sportskim novinarom, koji nije omiljen kod nas, ali ja njemu verujem, jer sam nepristrasan. Čovek me ubedjuje da je Čović pušten niz vodu, da braća neće da prave grešku kao sa Vujoševićem i da ga teraju već čekaju da dotakne dno i sam ode, jer ga oterati ne mogu što zbog toga što ima gde da kuka i što ne može propasti, a više zbog toga jer je popularan sada pa ne žele da ode kao legenda, kao što je Duško otišao iz Partizana. Jer, kaže, da je ostao u Partizanu još godinu dana videlo bi se kakav je to kancer bio, ne bi morali ni da ga teraju. Dalje, UPPR je odradio Dragan Djilas, a UPPR nije morao da se radi sa FMP-om, i sve ono nije moralo da se dešava. Da li smatram da je Čović uradio dosta? Da. Da li smatram da treba da ostane? Da. Da li smatram da će uspeti da se izbori? Neće. Zatvoriće ga gde god stignu. Čije sin Alimpijević znamo svi. Radonjića je brat čuvao posle Cibone, sad ga je sklonio. Dakle, Nebojša Čović je izolovan i nema nikakvu podršku vlasti. U trenutcima dok sam pričao sa tim čovekom, razgovor 3-4 sata, izlazi i vest koja to potvrdjuje baš preko Terzića i Čovića. Čović je preko srpskog telegrafa bušio Grofa(hvala mu) i Terzu, tu su hladni odnosi i to je defakto Čović Vučić prepucavanje i aluzija na 24 sata rada Vučiča kroz Terzića. Ovo svi znamo uglavnom. Čović ima jaka ledja, zna se koja obaveštajna služba, tako da njemu ništa ne može biti dok sam ne ode. A otići će kad propadne.

                  Tu me interesuje stav delija ako krenu loši rezultati. Sa jedne strane su bili dobri i predobri sa Čovićem koji je ulazio na sever, sa druge Ultra Kop mora da se snabdeva i od nečega da živi, na čiju stranu stati, šta raditi, mislim da će samo ćutati. Izgleda da će KK CZ biti kolateralna šteta.

                  Nisam ni sam pametan, samo znam da me izuzetno nervira ovo ciganisanje preko medija izmedju fudbalskog i košarkaškog kluba i da prva ekipa sa šipke može bar da pruži obrise stare ekipe, makar da im namigne da iskuliraju sa tom pričom. Videćemo šta će biti.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    dakle naucili smo da je trzisna vrednost Jankovica jednaka vrednosti Kevina Jonesa ...BRAVO MAJSTORE
                    Janković će u tri godine da dopre blizu pola milke. Koja je tržišna cena KJa?

                    PS

                    Vi što pljujete Kronosa nemate predstavu šta znači loš moderator.[/QUOTE]

                    aa sad menjas pricu ..Jankovic ce da dopre ...ko to kaze ...ti ...strucnjak

                    Kevin Jones ima trzisnu cenu oko 500k ...Jankovic ne moze da dobije ni 150 k ....to je tako priblizno ,skoro isto jelte po tvojoj matematici

                    Comment


                    • Zvezda je nerealnim pozajmicama i bankarskim kreditima tjerana u dugove a pare ispumpavane na privatne racune(racune stranaka koje su postavljale uprave citaj Vesic), ne pitajte kako znam. Elem od tih 13m realnih je bilo oko 6m. Sa UPPR prostim jezikom je receno, necete dobiti vase fiktivne kamate koje ste sami sebi odredili, necete dobiti fiktivne pozajmnice koje ste provukli kroz papire i oprali za svoj dzep, dobicete osnovice koje su i potrosene u klubu, igracima prema kojima postoje dugovanja ce se izmiriti na rate a najdalje u roku od 7 godina (zavrseno prije dvije god.). Posto drzava nije mogla da izvuce tih 6m iz budzeta i da opravda takvo nesto, Covic dolazi sa sjajnom idejom. Svoj klub sa svom infrastrukturom predaje na koristenje Zvezdi, za uzvrat dobija navijace, podrsku drzave i klub sa istorijom sto on sa FMP nikako nije mogao da dostigne. Uz blagoslov drzave spasen je klub koji ima 4mil simpatizera a to znaci pred izbore! E sad dolazi prica kako se Partizan skida sa trona, drzava i sponzori (pritisnuti) sto drzavni sto privatni pocinju da upumpavaju pare u CZ sto momentalno znaci da ne moze sve u Partizan koji je navikao da trosi sakom i kapom, vidjevsi sta se sprema, Partizan trosi ogroman novac u sezoni posle F4 i pravi ogromnu gresku. Dugovi pritiskaju klub koji nije vise mogao da muze drzavu jer je na sisu doslo i drugo mezimce koje ima olaksicu kroz UPPR i tako dolazi do prekida Partizanovog niza. Tako je meni objasnjena prica od jednog strucnog gosp da bih mogao da razumijem citav niz pravnih akrobacija.
                      Cuo sam i price za Radonjica i zasto nije produzen ugovor (konferencija za stampu je bila okidac iako je postojao dogovor da nastavi sa radom i zasto mu je dug umanjen za telefonski racun).
                      Ono sto ne znam je zasto je drzava stala sa podrskom klubu i to u godini kad se F4 odrzava u BG. Zasto smo bili u ambisu u junu i zasto su kasnile isplate sponzora?!

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Nadji mi i jedan post gde pljujem po KK Crvena Zvezda.
                        PS. RSB i Juzni Front maniri su nesto po cemu cu da pljujem uvek.
                        Ma sve ok ali onaj klip sa Čovićem ti svakako nije trebao...više vuče na manire protiv kojih si

                        Comment


                        • Sad se slazem sa Urosem I to je tacno 101% Narod ce zaboraviti covica za dve nedelje..Takav smo narod, dovedu 3-4 igraca I bice covic, ko je to?

                          Uroseva prica je surovo Tacna..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kronos provocira, normalno da neces doci ovde da se svadjas..znas nacine kako I sta. Vrlo je jasno ne moramo se praviti ludi.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Čović je završio karijeru što se podrške države tiče, Victore. Što kako i zašto to su već posebna pitanja. A iako sam ceo život mislio da je Vesić sve usrao, u poslednje vreme dolaze mi anti SNS ljudi i pričaju da on nije iako imaju i privatno zakačke sa njim. Više nisam pametan.

                              Samo znam da će sad teže ići što se tiče košarkaškog kluba. Znajući Čovića povućiće se nikad, jedino ako ga budemo terali. A znajući drugu stranu, potrudiće se da to već bude na kraju godine.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kronos provocira, normalno da neces doci ovde da se svadjas..znas nacine kako I sta. Vrlo je jasno ne moramo se praviti ludi.
                                Dojadiste vise sa kukanjem i teranjem, pa reko` da vas razmrdam malo.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X