Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene malo sramota, a jos vise me sramota kad procitam da je ovo nasa najgora utakmica i da mi ne mozemo gore, bice jos dosta ovakvih utakmica gde ce nas puniti ko stigne, odbranu ne igramo, prolazi nas samo tako, skok necu ni da pominjem tu smo tek katastrofa.Sto se tice EL, vidim ja da je Covic to batalio, tako da sam i ja od danas batalio da dolazim na utakmice, sva sreca sto nisam uzeo sezonsku, jedva cekam da vidim posetu protiv CSKA i sta ce Covic da kaze nakon te utakmice kad vidi polupraznu arenu.Alimpijevicu ne zameram nista, apsolutno nista, jednostavno covek nije sastavlajo tim, vec tamo neki menadzeri i Covic, doveli tamo neke polu igrace koji ni za FMP ne mogu da igraju, citaj Jankovic, Radicevic, Keselj, Jovanovica i daje neke znake zivota ali nije ni on daleko od njih.Jedini krivac za sve ovo je Nebojsa novi ciklus Covic.

    Comment


    • Ono sto su danas odigrali Laza, Bjelica i Radicevic bi bilo -15 i na basketu ispred zgrade.

      Kakva je stetocina Bjelica se videlo danas. Nije ovo Partizan gde bi Grusanovic u 5 banke dao trideset.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Prvi ne idem na Evroligu zbog lazi, laze se da kop ne moze da bude iza klupa vec se sezonama stavljao na gornjem prstenu, pa u poslednje vreme iza kosa i kad sezona odmakne malo vreti se kop iza klupa, kao protiv Panatenaikosa ili CSKA. Zasto se laze da je zabranjeno kada u toku sezone ti stavis kop tamo gde je kao zabranjeno????? Bio sam protiv Makabija da vidim kakva je situacija ove godine i opet issto, kop iza kosa, 200 navijaca koji navijaju, atmosfera ocajna i to je to. Samo da kazem da ne idem gde je kop i nije to poenta vec lazi, lazi i lazi.

        Comment


        • Ne lozite se, utakmica je pustena niz vodu da se vidi sta mladi mogu, bar se nadam da je tako. Ovo je manje vise legitimna minutaza rotacije I pokazalo je gde smo I sta smo. Nisam nezadovoljan ako je ovo tacka koja ce nas naterati da dovedemo pojacanja. Necemo ni sa ovim biti najgori ali igracemo sala zabava ovu EL sto je nedopustivo.

          Po meni niko of mladih nije zasluzio prelaznu ocenu, ne znam izabrati 2-3 I dovesti pojacanja mada realno svi su na 3-4 ugovara I gde njih sve smestiti ne zna niko..

          Pusten mec I pre, ali nekad smo pustali Real,Himki sad Unicaju..steta ali ako je ovo pocetak, prekretnica necega ok...al videcemo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ova neozbiljnost u igri je zabrinjavajca.
            EL je pustena niz vodu. Nemoj posle da se pitamo kako u Arenu dodje 5000 ljudi???
            Pero Antic odmara dva meca EL da bi igrao protiv Partizana????
            Najtalentovaniji igraci kao sto su Simanic,Radanov,Odzo igraju u FMPu dok Apic,Jankovic,Keselj,Radicevic igraju u Zvezdi.
            Nismo napredovali u igri timski ni individualno bukvalno ni milimetar od pocetka sezone.
            Alimpijevic konstantno prica o odbrani a od iste ne vidimo nista.
            Uspeli su da svoju letargiju, bezmudost,otaljavanje posla prenesu i na navijace koji vise utakmice u EL ne dozivljavaju kao spektakl,nemaju nadu u pobedu.
            Boli koliko smo sklepali tim.
            Osim Lesora ovde nema talenta ni gram. Ni trener nije kadar da makar malo podigne ove igrace kao sto su Dobric,Radicevic itd,itd.
            Jbt kad je tandem Covic-Odzo pojam kosarke za duo Radicevic,-Jankovic.
            Ostaje nam ABA liga.

            Comment


            • mi smo ekipa koja previse zavisi od suta. a pri tom nismo bas neki suterski spektakl. do sad su procenti bili sjajni. ali ocekivati da takvi ostanu je nerealno. ovaj nivo mogu da drze jedino rocesti i feldin. ostali tesko. jbg nadao sam se da ih mozemo iznenaditim. jbg idemo dalje

              Comment


              • Jbg. razbiše nas. Šut baš nije išao, momci su se stvarno borili ali nekako u prazno.Nije katastrofa imali smo mi i težih poraza. Nadam se da ćemo naučiti i iz ovakvih poraza. Trebalo je živaca odgledati ovo.

                Comment


                • Treba neko priupitati Radicevica,Lazica,Dobrica i jos par njih,kako se zove ovaj sport sto oni igraju.Kosarka sigurno nije.Lazica bas gotivim,ali ono sto on igra u ovoj sezoni je jako lose.

                  Comment


                  • Sa ovom utakmicom smo izjednačili prošlogodišnji start u EL. Imamo još 24 utakmice i vrhunska je budalaština izvlačiti zaključke o ciljevima u EL posle tako malog broja odigranih utakmica, pogotovo što nemamo 0-6. Da sačekamo Peroa pa ćemo se vratiti na pravi put. Korisna utakmica i za trenera i za igrače, poraz koji ne boli.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Posto je gazda sezonu pustio niz vodu daj malog Uskokovica neka igra u EL a Radicevicu kojem je smesno kad gubi 20 razlike noga u dupe.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Sa ovom utakmicom smo izjednačili prošlogodišnji start u EL. Imamo još 24 utakmice i vrhunska je budalaština izvlačiti zaključke o ciljevima u EL posle tako malog broja odigranih utakmica, pogotovo što nemamo 0-6. Da sačekamo Peroa pa ćemo se vratiti na pravi put. Korisna utakmica i za trenera i za igrače, poraz koji ne boli.
                        To je samo u formi tacno, ako imas oci I vidis dobro sigurno da nije tako
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ocigledan sukob Alimpijevica i Feldina na mecu.
                          Posle onih gestikulacija kada je izveo Feldina. Posle ga nije vracao u igru.

                          Comment


                          • Ali najjaci mi je dekkard, pominje covek napad na F4, priziva pobedu u Moskvi, a Himki je na 5-1, a gde smo mi -> na 2-4. I bicemo na 2-6 opusteno. Jos gore je kada napise da se sa Radonjicem nije moglo do plasmana u 8. Takva pisanja su druga krajnost od VVPovih pisanja i slicnih.
                            Prvo, ovaj tim ni u evrokupu ne bi mogao da napadne polufinale (bio bi autsajder za ulazak u isto), a znate li zasto? Zato sto su sve rezultate (pobede) ostvarili tako sto 3-4 igraca da 80% svih poena. Protiv Partizana 6 igraca 94% poena.

                            Roch, Feldeine, Pero, Milko i Lessort -> mogu nesto u napadu.
                            Feldeine, Laza, Dangubic, Pero -> mogu nesto u odbrani.

                            Ostalo je tu da popuni broj, ne moze ni jedno ni drugo.
                            Da ja vas pitam, da li je normalno da se dovedu dva igraca, da jedan ne igra, a da drugi igra 2 minuta? Zato i igraju trenerove uzdanice iz FMPa. Ne moze vise ovako, ili nek hitno dovedu bar jos jednog NOSIOCA igre (kao sto se desilo sa Radonjicem i gomilom igraca koji su otpustani) ili ce karma (metaforicki) biti jako ruzna, kao i prema Vujosevicu kada je isti pustio evroligu niz vodu pa mu se desio Nolan Smith.
                            Neces normalno da igras evroligu? Imas 2 stranca, dva veterana, 2 igraca koji su ostali i gomilom koja ne zna sta radi na terenu. Pa nek osvoji Cedevita ili Buducnost -> jos bolje, neka mi osvojimo i kazemo da igramo EC. Postenije je mnogo.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              To je samo u formi tacno, ako imas oci I vidis dobro sigurno da nije tako
                              Ne igraju se više utakmice kao da je svaka utakmica na život i smrt, ne samo mi da igramo tako, nego SVI, odluka je daleko, svi gube utakmice i niko to ne smatra da je nešto tragično. Idemo dalje, sledeće nedelje su još dve utakmice.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Ali najjaci mi je dekkard, pominje covek napad na F4, priziva pobedu u Moskvi, a Himki je na 5-1, a gde smo mi -> na 2-4. I bicemo na 2-6 opusteno. Jos gore je kada napise da se sa Radonjicem nije moglo do plasmana u 8. Takva pisanja su druga krajnost od VVPovih pisanja i slicnih.
                                Prvo, ovaj tim ni u evrokupu ne bi mogao da napadne polufinale (bio bi autsajder za ulazak u isto), a znate li zasto? Zato sto su sve rezultate (pobede) ostvarili tako sto 3-4 igraca da 80% svih poena. Protiv Partizana 6 igraca 94% poena.

                                Roch, Feldeine, Pero, Milko i Lessort -> mogu nesto u napadu.
                                Feldeine, Laza, Dangubic, Pero -> mogu nesto u odbrani.

                                Ostalo je tu da popuni broj, ne moze ni jedno ni drugo.
                                Da ja vas pitam, da li je normalno da se dovedu dva igraca, da jedan ne igra, a da drugi igra 2 minuta? Zato i igraju trenerove uzdanice iz FMPa. Ne moze vise ovako, ili nek hitno dovedu bar jos jednog NOSIOCA igre (kao sto se desilo sa Radonjicem i gomilom igraca koji su otpustani) ili ce karma (metaforicki) biti jako ruzna, kao i prema Vujosevicu kada je isti pustio evroligu niz vodu pa mu se desio Nolan Smith.
                                Neces normalno da igras evroligu? Imas 2 stranca, dva veterana, 2 igraca koji su ostali i gomilom koja ne zna sta radi na terenu. Pa nek osvoji Cedevita ili Buducnost -> jos bolje, neka mi osvojimo i kazemo da igramo EC. Postenije je mnogo.
                                Bilo bi lepo da ne podmećeš pošto je to kažnjivo. Nigde ja nisam napisao da nismo mogli do 8 prošle sezone.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X