Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Bez brige, mi ćemo se ove godine kao i prošle godine boriti za plejof EL, imamo sasvim sigurno potencijal za taj rezultat.
    Da bi se borili za to, potrebno je imati oko 10 pobeda kuci i 5 pobeda u gostima. Sad imamo 2-3 i u naredna 4 kola gostujemo Unikahi koje je jedno od laksih gostovanja, CSKA kuci, Baskoniju kuci ... u ABA ligi pre januara nema tezih protivnika, ali bez pojacanja i bez Antica nemamo sta da trazimo u evroligi.
    Morace sto pre da reaguju, Antara je i predvidjen da igra nekih 10 - 15 minuta max, a cim izadje primamo koseve kao na traci, plus ne sirimo igru kao sa Anticem. Takodje, sad ce nam biti i lakse jer nosioci nisu toliko umorni, ali kasnije u ovakvom ritmu, pasce i Roch i Feldeine, a pogotovo Bjelica.

    Stvarno bi u klubu mogli da pocnu da razmatraju premestanje u Pionir, nece se u evroligi Arena puniti sa skorom od 2-6 i losijim kasnije. Sa druge strane, nama da bi dobili jace protivnike treba vetar u ledja, a ne poluprazna hala u kojoj se nista ne cuje. Nismo mi ni Real ni Olimpijakos koji moze rutinski i gostovanja da dobija sa 6000 navijaca u Areni (hali u kojoj ne treniramo).
    Last edited by blond; 09-11-17, 00:40.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Oly i Pao ne moraju ni jednu kartu da prodaju zato sto imaju bogate gazde koje ce upumpati u klub koliko je god potrebno da klub bude na tom nivou.. Nama je prodaja karata najveca stavka na prihodnoj strani budzeta, a mi smo se zaduzivali i sa punim tribinama. Pa ti vidi da li cemo mi moci da ostvarimo planirani budzet sa polupraznim tribinama?
      To je problem ljudi koji vode klub, oni moraju da obezbede novac za normalno funkcionisanje kluba, ako je njima glavni prihod novca od ulaznica neka se uhvate za usi svi zajedno i neka izadju iz kluba. Znam da nas klub misli da tako obezbedi veliki deo budzeta ali tako ne moze. Pravi tim od onoga sto si obezbedio, sponzori, tv prava, sezonske a ono sto dobijes od ulaznica prebacis za sledecu sezonu pa time olaksas poslovanje a ne da zamislis budzet od 5 miliona a ti si obezbedio 2,5 i nadas se da ces ostatak skupiti u toku sezone od ulaznica ili od nekog novog sponzora!?

      Comment


      • Originally posted by StefDs View Post
        Kako mozes ovako nesto da napises??

        1. Da li je Radonjic veca svetinja od kluba za koji navijamo? (Ako uopste navijas za Zvezdu).
        2. Naravno da kao predsednik kluba moze da sugerise treneru koji ima godina koliko je Covic u kosarci.
        3. Nadam se da znas u kakvim smo problemima sa sponzorima koji ne zele da uplate ono vec dogovoreno, pa otud i mali problemi.
        4. A ja ti kazem da cemo biti u najmanju ruku na nuli.
        1. Sta je bilo, znaju njih dvojica. Mozda je Cho oterao DRa, a mozda ovaj nije hteo iz pocetka, pa je postavio uslove koje je bilo nemoguce ispuniti
        2. Nov i neafirmisan trener koji je pokazao kvalitet. Tesko da ce negde bas takav da bira; ali ni to ne znamo, vec nagadjamo
        3. Sponzori su placali prosle godine prema dobro obavestenim forumaskim izvorima
        4. Nisam siguran za tu 0

        Comment


        • Nemoj neko da je nesto napisao protiv Covica ovde. Ima da ga pojede mrak[emoji23]

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Nemoj neko da je nesto napisao protiv Covica ovde. Ima da ga pojede mrak[emoji23]

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Ako sta mrzim to je ovo kukanje na sve i svasta a bez ikakvog predloga kako bi moglo bolje.
              Radonjic nam je mnogo lepog doneo. Ostaje zlatnim slovima upisan. Ali pogadjate on nije vise trener KKCZ. Da li sto nije hteo ili ga je Covic oterao vise nije ni bitno. Mi imamo trenera koji za sada odlicno radi svoj posao(bar meni koji sam laik). Gledam sinoc nekoliko utakmica EC, izmedju ostalih i komsije. Kad se samo setim koliko smo prizivali Obradovica na pocetku(coveka izuzetno cenim i stvarno bi voleo da nam bude trener) ali kako mu igra tim....pa mi da igramo onako svaki drugi bi dobio fras.
              Postoji svega nekoliko trenera u Evropi kojima se predsednik/vlasnik ne mesa u dovodjenje/odvodjenje igraca. Alimpijevic nije jedan od njih. Mozda ce postati ali sada nije. Niti je logicno da se menja zacrtani kurs KKCZ. Vecina dovedenih igraca je pracena duze vreme i kada smo bili u mogucnosti smo ih doveli. Meni je dovoljno sto Pulen nije dosao.
              Situacija sa sponzorima nije sjajna ali to povlaci kombinaciju Ostoja+Muta. Meni je nekako draza kombinacija Covic+Alimpije
              Svakako necemo biti na 0 na kraju sezone, ali nije ni logicno. Mi smo na pocetku ciklusa. Na kraju ciklusa mozemo svoditi racune. Da bi nesto zaradio moras i da ulozis.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Nemoj neko da je nesto napisao protiv Covica ovde. Ima da ga pojede mrak[emoji23]
                Ti slobodno pisi, ako imas sta (argumentovano) da napises i da budes uveren da je jedna strana u pravu. Posto je sve ovde na osnovu rekla - kazala, mozes da budes objektivan i da kazes da za one koji ne znaju pravu istinu postoje dve, a mozes i da biras opciju kojoj ces da se priklonis i branis je besomucno (bez argumenata).

                Comment


                • Da dodje neko sa strane da letimicno iscita ovu temu, pomislio bi da se radi o klubu u najnizem rangu takmicenja sa nagomilanim dugovima, sa rosterom sastavljenim od lokalnih basketasa...Nama radost nakon pobede i ne dao bog neka pohvala igraca i trenera, traje citavih 5 upisa...nakon toga apokalipsa...ne znam zasto pojedini uopste prate i navijaju za ovaj klub ako ih izlaze tolikom stresu i izaziva negativne emocije...koja je to vrsta mazohizma...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Smaras Lazo vise sa hejtovanjem Covica ...daj malo pozitive ds usmerimo na ovenmomke koji ginu za ans dres.
                    Na pobedu u Malagi.
                    Ja verujem...

                    Comment


                    • Originally posted by Decembarski View Post
                      Smaras Lazo vise sa hejtovanjem Covica ...daj malo pozitive ds usmerimo na ovenmomke koji ginu za ans dres.
                      Na pobedu u Malagi.
                      Ja verujem...
                      Sta sam sad uradio[emoji848][emoji848]
                      Naravno podrska momcima. Verujem da mozemo u Malagi do trijumfa uz dobre role Radicevica i Jankovica jer vreme je za to.
                      Mnogo ce nedostajati Pero pre svega u odbrani i skoku.

                      Comment


                      • Samo pozitivna energija braćo moja mila, nema razloga da mračimo....bar ne još.

                        Sport je takav, nekad pobediš nekad izgubiš, a mi poslednjih godina uglavnom pobeđujemo.....dakle palac u vis

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Ti slobodno pisi, ako imas sta (argumentovano) da napises i da budes uveren da je jedna strana u pravu. Posto je sve ovde na osnovu rekla - kazala, mozes da budes objektivan i da kazes da za one koji ne znaju pravu istinu postoje dve, a mozes i da biras opciju kojoj ces da se priklonis i branis je besomucno (bez argumenata).
                          Да се надовежем.
                          Где смо биле пре Човића а где смо сада је круцијално питање?
                          БИДИ СЕ ГДЕ СМО, и фала му.
                          Радоњић или Човић или Звезда?
                          Ц.Звезда, форевер !
                          После Цибоне СВИ МИ СМО ТЕРАЛИ РАДОЊИЋА!
                          Човић га је оставио, а могао је да га се реши !
                          Добро је што га је оставио !
                          Алимпић добио тим, добио играче, Човић одабрао !
                          Јел погрешио? Кога би ви узели за овако ситне новце/ и да ли би вам ТИ дошли ??
                          опцију сам изабрао пре 50 и кусур година!
                          ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, ЈЕДНА И ЈЕДИНА!

                          *Не желим да се конфронтоирам било с ким, ово је само моје мишљење,
                          а топику смо који је посвећен Ц.Звезди !

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Evo hocu i dalje. Pa kaze na KKP temi:



                            Toliko o tvom lupetanju i kasnijem izvlacenju da nisi pisao to sto si pisao, da je Partizan 1. favorit.

                            Sto se tice posta o podrsci ekipi, kakva podrska ekipe, ovde lepo pise (jos jedanput):



                            Idemo ovako pa dokle stignemo, nema pojacanja, jer je nas cilj ispunjen, pobedili smo arhineprijatelja, drugo nas ne zanima. Palanacke price, sad ti izmisljaj i dovijaj se koliko ti volja.
                            Koliko ti samo u stvari pokusavas da se istaknes, ok analiziraj i dalje ja sam sve rekao i uvek stojim iza toga za razliku od tebe koji se sad dovija kako da objasni ono lupetanje za Gosa i Milera pre pocetka sezone, pozdrav.

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Да се надовежем.
                              Где смо биле пре Човића а где смо сада је круцијално питање?
                              БИДИ СЕ ГДЕ СМО, и фала му.
                              Радоњић или Човић или Звезда?
                              Ц.Звезда, форевер !
                              После Цибоне СВИ МИ СМО ТЕРАЛИ РАДОЊИЋА!
                              Човић га је оставио, а могао је да га се реши !
                              Добро је што га је оставио !
                              Алимпић добио тим, добио играче, Човић одабрао !
                              Јел погрешио? Кога би ви узели за овако ситне новце/ и да ли би вам ТИ дошли ??
                              опцију сам изабрао пре 50 и кусур година!
                              ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, ЈЕДНА И ЈЕДИНА!

                              *Не желим да се конфронтоирам било с ким, ово је само моје мишљење,
                              а топику смо који је посвећен Ц.Звезди !
                              Da se nadovezem, Cibona , pre meca idemo u finale Evroliga , bijemo Partizan za prsten itd, nakon meca nikad necemo nista osvojiti Radonjic pojma nema , 3 godine kasnije je nacionalni heroj i Radonjic je u svojoj prvoj Evroligaskoj sezoni ispao u grupi iako je imao 4 pobede, ovo je novi ciklus ,mlad tim koji za sad guraju veterani i ako hocemo titulu morace i mladji da se ukljuce. Poajcanje ili ne je potrebno da bi ucvrstili svoj poloyaj u Aba ligi i da od tima za 4 krenemo ka timu koji juri prednost domaceg terena. Kada je napravljen rekao sam da je ovo najbolji moguci tim za te novce iskreno ocekujuci najvise od koledz momaka i Radicevica to se za sad nije desilo , cujem da se dobro trenira, da Alimpijevic iako mlad drzi neki autoritet tako da napredovacemo, podrzimo ovaj tim drugi nemamo i dodjite u Arenu i Pionir vec sad protiv Fmp-a

                              Comment


                              • Crveno-beli stigli u Malagu
                                Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali u sredu kasno uveče u Malagu, gde ih u petak od 21 sat čeka meč sa "Unikahom". O predstojećem meču govore trener Alimpijević, i prvotimci Nemanja Dangubić i Nikola Jovanović.

                                Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u sredu kasno uveče u Malagu, gde ih u petak očekuje meč 6.kola Evrolige protiv „Unikahe".

                                Trener Dušan Alimpijević u ovom meču, nakon pobede u derbiju, neće moći da računa na krilnog centra Peru Antića, koji je prekinuo planirane terapije početkom nedelje, i na sopstveni zahtev odigrao utakmicu sa Partizanom.

                                Antić je u Beogradu nastavio sa oporavkom od povrede mišića lista, a svi ostali igrači su spremni za duel sa ekipom koja je osvajanjem Evrokupa, obezbedila povratak u elitno takmičenje. Zeleni iz Malage su u prethodnoj rundi savladali EFES u Istanbulu.



                                Trener Dušan Alimpijević: "Rastemo iz utakmice u utakmicu, normalno je da u ovom periodu imamo određene oscilacije. Na nama je da iz svakog meča Evrolige izvučemo pouku, da to za nas bude jedna korisna škola i da te oscilacije svodimo na minimum, odnosno da ih izbacujemo koliko je to moguće.
                                Mi zaista ni u jednu utakmicu Evrolige ne ulazimo kao favoriti. Čini mi se da su se očekivanja promenila posle skora 2-2, a voleo bih da imamo dobro razumevanje, jer Zvezda je na početku novog ciklusa, sa izmenjenim sastavom, u svakoj utakmici ide na pobedu, ali za tako nešto je potrebno da se mnogo stvari desi kako treba na samom terenu.
                                Uz kvalitet koji imamo, biće potrebno mnogo više energije u nekim drugim segmentima, protiv Unikahe koja ima impozantan roster i polako stiže do prave forme. Verujem da je mali pad koji su imali u Evroligi potpuno normalan za sve ekipe" rekao je trener crveno-belih.

                                Crveno-beli su još u sredu u 6.30 odleteli za Pariz gde su proveli ceo dan, čekajući let za Španiju, ali su boravak iskoristili da se odmore i treniraju, a nakon dvočasovnog leta, u sredu oko 23 sata su i stigli u Malagu.



                                Nemanja Dangubić: "Imaćemo dva dana da se pripremimo za ovu utakmicu, jer smo bili fokusirani na meč u ABA ligi. Veoma teško gostovanje, krenuli su u novu sezonu Evrolige velikom pobedom,nakon toga su imali mali pad. Sigurno da žele na svom terenu da dokažu da su podigli formu. Imamo isti skor 2-3, mi želimo da odigramo dobru, kvalitetnu utakmicu, tražićemo svoju šansu da dodjemo do bodova. Unikaha je ekipa koja igra u jakom tempu, i to želimo i moramo da sprečimo, taj visok ritam koji diktiraju, tranziciju sa dobrim spoljnim igračima, na prvom mestu tu mislim na Nemanju Nedovića, koji u napadu i poenterski igra jako dobro"



                                Nikola Jovanović: "Prvi cilj je bio da se oporavimo nakon važne utakmice u ABA ligi, jer nas je čekao i težak put preko Pariza gde smo proveli ceo jedan dan, u sredu. Ipak, imaćemo dovoljno vremena da odradimo nekoliko dobrih treninga i pripremimo se za Malagu. Ekipu Unikahe predvodi odlična bekovska linija koja daje ton igri tog tima, MekKalum i Nedović. Tamo je dosta naših igrača, popunjeni su na svim pozicijama, i sigurno da je ova utakmica veliki izazov za nas, jer želimo da odigramo dobro u Španiji" rekao je krilni centar crveno-belih.

                                Ekipa Crvene zvezde mts nakon utakmice u Malagi koja se igra od 21 sat i koja će „zatvoriti" 6.kolo Evrolige, vraća se u subotu popodne u Beograd, a već u nedelju od 17 sati na programu je meč 8.kola ABA lige sa "FMP-om" u dvorani „Aleksandar Nikolić". U sredu, gost crveno-belih, u utakmici koja je označena od strane Evrolige i kao „derbi 7.kola" Crvena zvezda mts dočekuje CSKA u "Beogradskoj Areni".
                                http://www.kkcrvenazvezda.rs/crveno-...9-11-2017.html
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X