Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne moze...nama treba instant kvalitet...odmah neko da trpa 15ppg i da doda bar 5apg...i da ne zaboravim...da kosta najvise 200k...inace, nakon 10-ak meceva proglasavamo igrace za netalentovane i saljemo u neke fiba liga sampiona ekipe...

    I onda kad praksa pocne da demantuje tvrdnje "strucnjaka"...puj pike ne vazi...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Bas tako, prioritet su mecevi sa FMPom, Zadrom, Igokeom i Cibonom u odnosu Unikahu, CSKA, Baskoniju i druge. Tako ce bas da se popuni budzet od prodaja karata i pobeda u evroligi.

      Ja bih sad do meceva sa Cedevitom i Buducnosti (do NG) odmarao nosioce i razigravao rezerviste, u evroligi pokusavao da budem konkurentan.

      I ti izgleda ni ne citas sta pise, 6 igraca je dalo 94/100 poena, sto znaci da 5-6 igraca redovno daju mizeran doprinos. Ne moze se tako kroz sezonu, nece Roch i Milko uvek ovako igrati kao sad.
      A mislis da je prioritet imati 10 pobeda u evroligi ili daj boze 16 kao prosle i ne uci medju 8 a ne osvojiti Aba ligu i dogodine od te evrolige nista, cuo si trenera i jasne su ti ambicije i ja se slazem, Aba prioritet, evroliga samo bonus. A za ovo drugo si potpuno u pravu i ja sam primetio da mi maltene pola tima ne koristimo tj nemamo ucinak eto sad Jankovic nije ni bio u 12, to jeste problem, svaka cast Milku i Rocu ali oni su veterani i ne verujem da mogu ovako celu sezonu, zato i za Abu mora neko da se ukljuci kao Radicevic npr protiv Mzt a ili Apic, nazalost od Radicevica u jacim mecevima za sad nemamo puno toga.
      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 07-11-17, 15:33.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        nama treba instant kvalitet...odmah neko da trpa 15ppg i da doda bar 5apg...i da ne zaboravim...da kosta najvise 200k...
        Nema nigde, al je jeftino .. što jes-jes
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by Sir Oliver View Post
          Samo par postova iznad mozes da procitas da smo Milka Bjelicu iz istih razloga oterali iz kluba , da bi on posle 2 sezone u Nemackoj , kada je sazreo , postao sasvim dobar EL igrac. Izgleda da zvezdinim navijacima iskustvo ne znaci ama bas nista.
          Kakve to veze ima, imas tonu primera, a I tad smo bili takvi kakvi smo bili I skroz je druga prica. Kad igras EL ne mozes da razvijas pola tima, nego par igraca. Ne znam tim u EL koji razvija vise of 1-2 igraca, sta ce oni biti za 3-4 godine to ni sam Bog ne zna a nisu bas ni mladi toliko. Previse je to igraca, moras da izaberes ko ce moci a ko nece...I usresrediti se na one sot procenis da mogu.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dzaba...ljudi prosto ne umeju da se raduju...da u petak pobedimo u Malagi a da hipoteticki bljesne neko od otpisanih...recimo Radicevic...neko ce se javiti da objasni kako eto Rocesti pada posto jelte ima 100 godina i hoda na stakama...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Pa ne moze...nama treba instant kvalitet...odmah neko da trpa 15ppg i da doda bar 5apg...i da ne zaboravim...da kosta najvise 200k...inace, nakon 10-ak meceva proglasavamo igrace za netalentovane i saljemo u neke fiba liga sampiona ekipe...

              I onda kad praksa pocne da demantuje tvrdnje "strucnjaka"...puj pike ne vazi...
              Vreme ce pokazati ko je u pravu. Kod nas niko nije Davao taj stats a da nije dosta vise placen. Zna se sta se trazi, ali sustina je u rotaciji gde ti moras 7-8 igraca da prebacis na level vise. Ajde da su dva tri ali toliki broj je jako tesko. Oni koji su proglasavani netalentovanim I jesu zavrsili u fiba ligi sampiona..u najboljem slucaju..Rakicevic,Tejic, Rebic da ih ne spominjem redom..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • jedino sto reba sad izgleda ko kajri irving za radicevica... vise puta sam napominjao plasim se da je plafon nenosilaca relativno nizak i to moze biti problem

                nevezano za to
                Last edited by NateHuffman; 07-11-17, 16:54.

                Comment


                • Sto se derbija tice i atmosfere na njemu interesantno je da se u vecinskom delu nikome nije omaklo ono cuveno "Vucicu pederu".
                  Last edited by ikaluka; 07-11-17, 17:16.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Dzaba...ljudi prosto ne umeju da se raduju...da u petak pobedimo u Malagi a da hipoteticki bljesne neko od otpisanih...recimo Radicevic...neko ce se javiti da objasni kako eto Rocesti pada posto jelte ima 100 godina i hoda na stakama...
                    to je to ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      jedino sto reba sad izgleda ko kajri irving za radicevica... vise puta sam napominjao plasim se da je plafon nenosilaca relativno nizak i to moze biti problem

                      nevezano za to
                      U Megi bi Radicevic izgledao kao Rajon Rondo....nije za uporedjivanje.Reba bi izgledao u Zvezdi sada kao....pa,kao Reba
                      Jedno je igra je u Zvezdi sa pritiskom i ocekivanjima navijaca,i u EL, a drugo u "Timu bez briga"

                      Comment


                      • Ma niko ne zna da se raduje sem Vas.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Kakav Reba nemojte da se šalite. . .

                          Comment


                          • Jel veceras derbi?

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              I usresrediti se na one sot procenis da mogu.
                              Retko ko to moze da proceni , zato ko ima pare kupuje dokazane igrace. Mi jednostavno imamo takav budzet da moramo da dajemo sansu mladim igracima , ili ce nam i ovaj budzet puci jako brzo. Mi imamo 6 dokazanih EL igraca ( racunam i Dangubica i Lazica ) , sa pojacanjem i Dobricem koji je propustio skoro cele pripreme i trebace mu vremena da stabilizuje igru ( bar se nadam da je tako ) , ne razigravamo bas previse mladih, Izvinjavam se ako smaram

                              Comment


                              • Originally posted by profaarmor View Post
                                Jel veceras derbi?
                                Ti si kanda nešto prespavao pa u Koštunica mod upao
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X