Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj je sve kredite ispucao.
    Sto godina je tu kod nas i nikad ništa.
    Šta je on pokidao.
    Koliki je njegov ofanzivni učinak svih ovih godina.
    Kad ga vidim na šutu za 3 poena muka me uhvati.
    Odbrana je stvar atlecizma i volje, šut je stvar treninga.

    I jednu i drugu ekipu u utakmici drže stranci i starobačine.
    Last edited by Jaqen Hghar; 06-11-17, 21:36.

    Comment


    • Da te podsetim, postigao je jednu trojku iz dva pokušaja, a bila bi i druga da nije nagazio liniju. Pogledaj malo koji su mu procenti ove sezone pa onda presuđuj.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ko god da je bilo sta lose za Bjelicu rekao, sutra da ode i uplati 1000rsd na ime akcije Doniraj Dominiraj!

        Comment


        • a da pitam ....GDE SU KRITICARI BJELICE.............

          Comment


          • Stvarno treba da nas je sramota šta smo sve napričali ovde za Bjelicu.

            Pljunu nas đuture sve po sred face.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Da te podsetim, postigao je jednu trojku iz dva pokušaja, a bila bi i druga da nije nagazio liniju. Pogledaj malo koji su mu procenti ove sezone pa onda presuđuj.
              Ako ti se ne sviđa šta mislim o tome što gađa 1/2 nemoj da čitaš i kraj.

              Vidim ga u svakoj odlučujućoj utakmici je igrač koji odlučuje.
              On više nije mlad i neiskusan igrač.

              Možda proigra u Bjelicinim godinama.

              Tako igra cigan protiv grobara.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Ako ti se ne sviđa šta mislim o tome što gađa 1/2 nemoj da čitaš i kraj.

                Vidim ga u svakoj odlučujućoj utakmici je igrač koji odlučuje.
                On više nije mlad i neiskusan igrač.

                Možda proigra u Bjelicinim godinama.

                Tako igra cigan protiv grobara.
                Ne sviđa mi se, ali na svaku napisanu glupost odgovaram argumentima i nameravam i dalje to da radim.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ako se o Dangubi priča, igrač uloge ostade, dosta se više od njega očekivalo....

                  Comment


                  • Dobar je Danguba...mnogo smo sa njim ozbiljniji u odbrani...a veceras ni u napadu ucinak nije zanemarljiv...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Dobar je Danguba...mnogo smo sa njim ozbiljniji u odbrani...a veceras ni u napadu ucinak nije zanemarljiv...
                      Nisam ja rekao da je loš, već da sam mislio pre tri godine da će izrasti u daleko boljeg, NBA prospekt i to.....

                      Comment


                      • I poruka za ove sto su poplasili, proglasavali komsije za favorite....verujte malo u ovaj tim, demantuju vas momci na svakom koraku...a bicemo samo bolji uz "trcanje sa sampionima"...ovo je bilo bas rutinski...no sikiriki...i da...bravo Alimpije, nastavlja covek niz iz prosle sezone...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Svasta!!!

                          Comment


                          • Puce stotka...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Puce stotka!!!! Ovo se zove rutiniranje.
                              Brutalna partija Bjelice.

                              Comment


                              • Ma dajte ljudi, kakav pkk favorit, ekipa divljina klasika ala Sasari. Što je najgore dovode Zagorca igrača na poziciji 4, na mestu gde su iole i dobri.

                                Vanja Marinković manje od 12.5, da ste živi i zdravi.

                                Comment

                                Working...
                                X