Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje je PEUGEOT? Rochestie zovi da ti budem zirant

    Comment


    • Au Javora burazera, da ga covek ne prepozna

      Comment


      • Gos je definitivno odlican igrac tu nema spora! malo je cudno da nas tako lako probijaju ,pre svega gos a slicno je i sa Milerom ...sluyio nas je sut jer so dobrim protokom lopte ostajali sami ...ovaj tim plaxce ya klasicnom peticom koja ima dominantnu ledjnu tehniku ...Radicevic standardno los

        Comment


        • Realno, oni su divlja ekipa, tipičan Radnički Kg pre par godina...par stranaca koj se raubuju po 35 i kusur minuta, nabija se statistika u napadu, odbranu ne igraju...nikad ne bi pozeleo da igramo takvu kosarku.
          Inace Pero POJEO Samuelsa...

          Comment


          • Decembarski, kao i inače, u metu.

            Inače, Brajkula bacio opasan jinx na Vanju

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pisalo na mocartu?
              Metno apica umesto njega,pa ako te apic izbaci onda jbg

              Comment


              • Pero je majstor...ali veliki...falio je Danguba ovoj ekipi, valjda ce uspeti da ostane zdrav do kraja sezone....

                Gos i Miler ovakvu slobodu ne bi imali nigde na planeti...klasicni silovatelji lopte...u odbrani umesto njih dvojice bolje da dva cunja imaju...vise koristi...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 06-11-17, 21:06.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ako ovde ne ubacimo 100 poena necemo nikom

                  Comment


                  • Ovo što smo mi demonstrirali u prvom poluvremenu je definicija odlične odbrane prilagođene novim pravilima, nijedan glup ili nepotreban faul, nijedna nesportska a opet dovoljno čvrsta igra u pozicionoj odbrani, a u napadu jednostavno nisu imali ideju kako da nas brane. Jako kvalitetno izdanje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment




                    • Moze sa bacanja?

                      Comment


                      • Mi imamo 3-4 igrača ovo ostalo je ofanzivno neupotrebljivo.
                        Radičević, Jovanović, Dangubić, Dobrić, da ne pominjem ove mahače peškirima Apića i Davidivca.
                        Oni imaju doslovce dva igrača i to ne možemo da limitiramo.
                        Nek' igraju Veličković, Gavrilović, Šalić, Aranitović, Marinković onaj cepov Samuels.
                        To ne znači ništa.

                        Jednu stvar ne razumem, taj Goss je dobio 3. ličnu grešku 26 minuta pre kraja utakmice,
                        i niko ga ne napada da mu iznudi još koji faul.
                        Neverovatno.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 06-11-17, 21:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                          Mi imamo 3-4 igrača ovo ostalo je ofanzivno neupotrebljivo.
                          Oni imaju doslove dva igrača i to ne možemo da limitiramo.
                          Nek' igraju Veličković, Gavrilović, Šalić, Aranitović, Marinković onaj cepov Samuels.
                          To ne znači ništa.

                          Jednu stvar ne razumem, taj Goss je dobio 3. ličnu grešku 26 minuta pre kraja utakmice,
                          i niko ga ne napada da mu iznudi još koji faul.
                          Neverovatno.
                          Mi trenutno imamo 6 (šest) igrača između 8 i 15 poena. Ima još 12 minuta do kraja igre.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Druže ja kad vidim Radičevića i Jovanovića, a sve više i Dangubića na terenu to je jeza.

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Druže ja kad vidim Radičevića i Jovanovića, a sve više i Dangubića na terenu to je jeza.
                              Dangubić? Pa dečko je pokidao u prvom poluvremenu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Druže ja kad vidim Radičevića i Jovanovića, a sve više i Dangubića na terenu to je jeza.
                                Druže i nas su opasno smorile ovakve izajve. To su igrači sa klupe koji jako dobro obavljaju svoje zadatke, prestanite ih gledati kao veterane i startere.

                                Comment

                                Working...
                                X