Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danas ce biti interesantno videti kako ce Lazic(Danguba) cuvati Gosa ....ukoliko Gos i pored toga pokaze klasu i bude na nivou dosadasnjih partija onda svaka cast majstore !

    Comment


    • Odavno nije bila ovakva euforija pred derbi na obe strane. Mi smo se malo srozali , oni su nesto bolji nego prethodnih sezona, razlika u kvalitetu se smanjila i eto neizvesnosti koja je ipak nedostajala pretodnih godina.

      Cini se da je vaznost meca mnogo veca od obicne ABA utakmice, jer mi ako izgubimo ne smem ni da pomislim kakve ce ludosti Covicu pasti n pamet.
      Oni jos nisu igrali meceve sa ovako jakim protivnikom i eventualnu pobedu veceras ce slaviti kao titulu Bice im to siguran znak da mogu da uzmu ABA i vrate se u EL, plus ce ih vrv pojacati Zagorac koji je klasa.

      Ja licno mislim da je Muta indijanac (da se ne naljute Grobari) i da mi ne treba da brinemo dok je on na njihovoj klupi, no bumo videl..

      Bilo kako bilo divno vece za ljubitelje kosarke.

      Comment


      • Ko baca večeras Novicu na parket driblingom:
        -Tejlor
        -Radičević
        -Feldin
        -Janković
        -sva četvorica?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ko baca večeras Novicu na parket driblingom:
          -Tejlor
          -Radičević
          -Feldin
          -Janković
          -sva četvorica?
          Stavlja ga Rasheed Bjelica u Blender

          Comment


          • Pero

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Kog Izetbegovicevog placenika?
              Pretpostavljam da je mislio na DV (Bakir).
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Mutini stranci su uvek isporucivali, prosto imaju preveliku slobodu...tako da i veceras ocekujem dobre brojke od Gosa i Milera...mi treba da se fokusiramo da ne polude i ostali...Mislim da smo bolji i da cemo to veceras pokazati na terenu..."vratija se sime derbi"
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Vanja Marinković manje od 12.5, nema ništa sigurnije danas na kladionici da se odigra, kvota 1.85, ko voli pare nek stavi i oca i majku.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Vanja Marinković manje od 12.5, nema ništa sigurnije danas na kladionici da se odigra, kvota 1.85, ko voli pare nek stavi i oca i majku.
                    O, kolega mod sa fuzbalja!
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Alimpije otpisao jankovica izgleda

                      Comment


                      • Stream koji ne koci?
                        Nema Jankovica, ako nije povreda to moze da znaci samo jedno.
                        Last edited by blond; 06-11-17, 19:46.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Stream koji ne koci?
                          Ako meze neki pouzdan strim u smislu da ne kasni. Ovi YT strimovi, ukoliko ne znate kasne po ceo minut, ako ne i vise...

                          Comment


                          • Probaj na sportskoj centrali obicno radi ok

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              Alimpije otpisao jankovica izgleda
                              Vreme je bilo da se presece ukoliko imaju nameru da dovode nekoga ....

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Alimpije otpisao jankovica izgleda
                                Pisalo na mocartu?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X