Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao i ja mec i mogu da se slozim da je Nedovic glavni igrac tima...ali i da kazemo posteno da je izdivljao prilicno 3 zadnja napada kad su i izgubili mec jer nijedan nisu iskoristili, svaki put je previse cekao da istekne vreme i opaljivao za 3.
    Treba vise da ide na ulaz...ali tek posle meča sa nama
    Last edited by Decembarski; 05-11-17, 22:02.

    Comment


    • Večeras očekujem da iskoči neko od koga se ne očekuje. Prvi pik je Janković, drugi Radičević, a treći Deki Davidovac (ako bude u protokolu).

      Comment


      • odma' da ti kazem da od toga nema nista. jankovic je jos prestravljen od nasih navijaa, od grobara ima da se oduzme. radicevic je grobar i nedeluje mi kao neko ko ce da se napali, davidovac bi mogao imati dva ofanzivna skoka i pogoditi jednu trojku (ako bide u protokolu). plasim se pere i njegove napaljenosti da ne napravi kontraefekat tipa da ne siluje za tri i da ne dobije dve namerne ili tehnicke kad krenu da nas kradu. danas nam je dan de. ubedjen sam da nam od ove utakmice zavisi sezona

        Comment


        • [QUOTE=NateHuffman;1735099]odma' da ti kazem da od toga nema nista. jankovic je jos prestravljen od nasih navijaa, od grobara ima da se oduzme. radicevic je grobar i nedeluje mi kao neko ko ce da se napali, davidovac bi mogao imati dva ofanzivna skoka i pogoditi jednu trojku (ako bide u protokolu). plasim se pere i njegove napaljenosti da ne napravi kontraefekat tipa da ne siluje za tri i da ne dobije dve namerne ili tehnicke kad krenu da nas kradu. danas nam je dan de. ubedjen sam da nam od ove utakmice zavisi sezona[/QUOT

          red bi bio da prodadi Feldin

          Comment


          • Najnebitnija utakmica danas od svih koje ćemo odigrati sa njima ove sezone. Dobijamo ipak jer smo dosta kvalitetniji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Najnebitnija utakmica danas od svih koje ćemo odigrati sa njima ove sezone. Dobijamo ipak jer smo dosta kvalitetniji.
              Nije dan D, kao sto pise iznad, ali nije ni nebitna. Pre svega zbog morala. Mislim da bi bilo previse da izgubimo od sva 3 konkurenta za F4. Doduse, od dva u gostima, tako da si ipak (mozda ) u pravu.
              Samo me kopka ta Buducnost kod kuce...

              Comment


              • Znam da bi neki voleli da je utakmica sa Partizanom (opet) nebitna, kao sto su većinom i bile poslednjih sezona, ali prc. Već su bila dva poraza i treba doci do prvog mesta u ligaskom delu ipak nekako.

                Comment


                • Uopšte nije nebitna, pustite te fraze i sa svim pobedama derbi nije nebitan da li je bio njima kad su onu našu skrpljenu ekipu dobijali 41 razlike bez spuštanja gasa. Imamo dva poraza sa ovim bi do kraja broj poraza smeli da svedemo na minimum plus što bi najlošiji od od ova tri konkurenta. Utakmica za samopouzdanje , za rast i za nove heroje nove generacije. Napred Zvezda.

                  Comment


                  • Mozda i najbitnija utakmica ove sezone koju cemo odigrati sa njima...Dosta toga zavisi od ove utakmice, nije bas najsjajnija situacija u timu trenutno i pobeda nam je jako potrebna...

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Najnebitnija utakmica danas od svih koje ćemo odigrati sa njima ove sezone. Dobijamo ipak jer smo dosta kvalitetniji.
                      Originally posted by Grof View Post
                      Nije dan D, kao sto pise iznad, ali nije ni nebitna. Pre svega zbog morala. Mislim da bi bilo previse da izgubimo od sva 3 konkurenta za F4. Doduse, od dva u gostima, tako da si ipak (mozda ) u pravu.
                      Samo me kopka ta Buducnost kod kuce...
                      Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Znam da bi neki voleli da je utakmica sa Partizanom (opet) nebitna, kao sto su većinom i bile poslednjih sezona, ali prc. Već su bila dva poraza i treba doci do prvog mesta u ligaskom delu ipak nekako.
                      Originally posted by Vinsanity87 View Post
                      Mozda i najbitnija utakmica ove sezone koju cemo odigrati sa njima...Dosta toga zavisi od ove utakmice, nije bas najsjajnija situacija u timu trenutno i pobeda nam je jako potrebna...

                      Znamo da nas volite.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Bitno je da sem Roča, Pere, Milka i Lazica uskoci još neko. Ako recimo Feldin, Danguba i Lesor budu koncentrisani mislim da dobijamo.

                        Comment


                        • Pozdrav Raja
                          Vratih se iz banovine. Samo ne znam zasto sam bio banovan????
                          Elem da ne bi Kronos i dalje izigravao nekog sefa i delio banove bez bilo kakvog razloga i to samo nama koji smo Zvezdasi, dok on sam konstantno troluje topik posebno onaj fudbalski, pisacu vrlo retko na topiku a vise Vas citati.
                          Idemo veceras da dobijemo jer smo bolji.
                          NAPRED ZVEZDAAAAA

                          Comment


                          • Dobrodošao nazad a i ostali, i da dobijemo večeras! Sve fer i pošteno i dvadeset razlike za nas.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Pozdrav Raja
                              Vratih se iz banovine. Samo ne znam zasto sam bio banovan????
                              Elem da ne bi Kronos i dalje izigravao nekog sefa i delio banove bez bilo kakvog razloga i to samo nama koji smo Zvezdasi, dok on sam konstantno troluje topik posebno onaj fudbalski, pisacu vrlo retko na topiku a vise Vas citati.
                              Idemo veceras da dobijemo jer smo bolji.
                              NAPRED ZVEZDAAAAA
                              Just in time! Cuvaj se danas...

                              Comment


                              • Očekuje nas zanimljiv derbi, pre svega zbog očekivanja čime će rezultovati određeni match-upovi. Dueli Ročesti&Feldin vs Gos&Miler, Lesor&Milko vs Semjuels&Novica bi trebali da budu u fokusu, dok će se pratiti doprinosi mlađih/neiskusnijih igrača na obe strane (Radičević, Dobrić, Lazarević, Davidovac vs Marinković, Pecarski, Gavrilović, Aranitović). Pero i Čakarević svakako da imaju šta da kažu i njihovi učinci mogu da donesu prevagu. Iz "senke" vrebaju Lazić i Dangubić, odnosno Andrić, igrači koji imaju duži staž u svojim timovima i veliko iskustvo igranja derbija.

                                Ne mogu previše analizirati igru oba tima, ali svakako da treneri znaju šta treba sprečiti kod protivnika. Na Zvezdi je da spreči trčanje u leđa i košarku sa velikim brojem poseda, a na Partizanu da "udavi" Ročestija na prenosu. Problem Zvezde bi mogla biti činjenica da nećemo moći adekvatno profitirati iz Partizanovog lošeg branjenja pika, jer iz istog mi slabo napadamo. Da li će se nešto promeniti po tom pitanju u večerašnjem meču, ostaje da vidimo.

                                Ipak, mišljenja sam da će individualni kvalitet i inspiracija biti ključ za obe ekipe, jer Zvezda tek počinje da gradi novi sistem, kolektivna igra je u začetku, dok Partizan svesno igra na svoja dva najbolja igrača Gosa i Milera kod kojih je lopta u rukama 80% vremena. Lazić, Dangubić i Lazarević će pokušati da neutrališu ovaj dvojac, dok očekujem Andrića na Ročestiju, uz udvajanja kad god je moguće. Realno, kvalitet i iskustvo su na strani Zvezde, ali to ne mora ništa da znači u meču ovog tipa. Vrlo bitna stvar za Zvezdu je da napokon ove godine odigra fokusiran i psihički stabilan meč, bez nesportskih i tehničkih grešaka, te skakanja na svaku odluku sudija. Posebno se ovo odnosi na Peru Antića, koji mora svojim iskustvom nadjačati emocije i biti jedan od predvodnika ovog tima u zapaljivoj atmosferi. Od sudija očekujem da ne upropaste derbi i ne utiču direktno na ishod istog. Da li tražim previše, videćemo večeras posle 23h.

                                Comment

                                Working...
                                X