Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    kako je to posledicno vezano?
    gde je to definisano da sponzorski ugovori moraju da se isplate?
    a pozitivni bilans je dostignut onom rasprodajom letos
    i to je bilo pre pocetka nove takmicarske sezone


    mislim da nisi razumeo sta sam hteo da kazem
    FMP ima halu za trening i pratecu infrastrukturu i to izdaje kkcz za odredjeni(napumpani iznos)
    koje tacno pravno lice izdaje fakturu to u ovoj prici nije bitno
    sigurno da covic tu ne radi nista sto je protivzakonito
    taj naduvani trosak krpi do 4miliona koje EL zahteva

    uostalom, fmp izdaje trening hale i megi, nije to nista novo
    Svako je slobodan da veruje u bajke po svojoj želji, nisu to fudbalska obeštećenja i nisu svi igrači koji su otišli bili pod ugovorima, samo je za Gudurića uzeta značajnija cifra (milion €), za Kuza oko 300k, ovi ostali između 100-160k, nikako to nije moglo da pokrije taj dug koji je spominjan. Meni je malo muka više od te priče kako država daje više ovima nego onima, najviše bih voleo da ništa ne dobijaju ni jedni ni drugi, nego neka menadžeri rade svoj posao kao u svakoj firmi i snose posledice svog rada, ovako niko nema odgovornost za bilo šta, a mogućnosti da se lapa su neograničene.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Svako je slobodan da veruje u bajke po svojoj želji, nisu to fudbalska obeštećenja i nisu svi igrači koji su otišli bili pod ugovorima, samo je za Gudurića uzeta značajnija cifra (milion €), za Kuza oko 300k, ovi ostali između 100-160k, nikako to nije moglo da pokrije taj dug koji je spominjan. Meni je malo muka više od te priče kako država daje više ovima nego onima, najviše bih voleo da ništa ne dobijaju ni jedni ni drugi, nego neka menadžeri rade svoj posao kao u svakoj firmi i snose posledice svog rada, ovako niko nema odgovornost za bilo šta, a mogućnosti da se lapa su neograničene.
      pa i nije pokriven ceo dug
      kreativno knjigovodstvo daje opciju da se dugovi vuku iz sezone u sezonu, pa smo tako pre par meseci imali dugove ka bobiju i djenki npr

      sto se davanja drzave tice, mislim da si opasno potcenio sujetu jednog coveka

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Kao uvod devojke pobedile u derbiju 77:73 (23:15, 17:17, 23:14, 19:22) u petom kolu. Aleksandra Katanić 24 poena, Bogićević 20.
        koga to jos zanima?

        enivej, u pravom uvodu, juniori izgubilili 15 razlike od kkp
        pecarski 26+13, index 35

        Comment


        • Kako ono neko reče, nije vrhunski prospekt.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Čudo ga nisu čuvali za derbi kad tako ozbiljno računaju na njega u prvom timu.

            Comment


            • Originally posted by Grmoje View Post
              Potpuno tačno.

              S tim da relacije o kojima pišemo dotaknu tek određeni procenat društva za koga ne bih smeo da tvrdim ni da je većinski. Pa, izađite na lokalni pijac i sprovedite anketu... Ogroman procenat ljudi uopšte i ne zna da je u ponedeljak derbi, a kamoli koga država finansira više, koga manje, ko je ušao u upravu Partizana i šta bi to moglo da znači, gde će Zagorac da nastavi karijeru, da li će Zvezda dovesti visoko krilo ili centra...

              Niti ih se uopšte tiče.

              Ono ljudi što drlja tastaturu po forumima, odlazi da gleda utakmice i prati malo po sportskoj štampi i internetu, to je nukleus onih koji investiraju vreme i živce u opsežno praćenje tematike. A takvih, rekao bih, i nema baš toliko da bi predstavljali društveni korektiv.

              I dok je tako, samo nek smo mi živi i zdravi. A za ostalo ćemo lako.
              Bravo.
              Takodje, kako si pisao ranije (ako se ne varam), malo je kontradiktorno tvrditi da su ljudi iz DS unistili Zvezdu, da bi propali da je SNS na celu sa prvim bratom Srbije zamenio Covica, a onda pricati kako se Partizan protezira i da je namera da sad oni osvajaju titule. Kad je tako prosto, sto SNS ne udje u Zvezdu i gotov posao? Da li SNS znaci propast i dugovanja na kraju ili prosperitet i titule? Da li vazi jedno ako je u pitanju jedan klub, a drugo, ako je u pitanju drugi.

              Drugo, koliko znam prvi brat i SNS su se povukli 2014.? Kako je onda dolazilo do Tompsonovanja, Sofovanja, Mekelovanja, otkud para za tu sezonu? Nece biti da drzava bas nista ne da. To su samo varijacije Vujosevicevih prica, mi zaradjujemo od (prodaja igraca, karata, pobeda), a njima se sipa.

              Da se razumemo, je ionako ne vidim smisao u odrzavaju dve ekipe zarad neke lazne konkurencije na domacem nivou. Da bi srpska kosarka mogla i dalje da ima predstavnika u evroligi koji nece biti kanta kojoj je cilj da i dalje bude kanta, jasno je da treba podrzati jednu ekipu i napraviti od nje drzavni projekat (ako vec nema privatizacije). Ili to, ili omogucuti i drugim klubovima da dovode Samarde i Feldeine.

              Nazalost, to sa ovom vladajucom kastom nije moguce, jer njih ne interesuje srpska kosarka, samo pare i pravljenja zombija od klubova sa -x miliona duga da bi dosli drugi spasioci jer "brend poput Zvezde/Partizana ne sme da propadne".
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Šta god urade ubičemo ih u derbiju. Činjenica je da je Andrejev kum i nekoliko "biznismena" iz SNS ušlo u KKP što se nije dopalo čak ni njihovom FK gde vlada SPS. Naterali su izmedju ostalih zvezdaša Jevrosimoviča i njegov Komtrejd da im daju 600k.Medjutim sve to zajedno na kraju će im se slomiti o glavu. Ti ljudi nemaju veze sa košarkom, sve što im nakratko donesu posle će im na nos skočiti. Zna se kakvu pustoš ostave iza sebe razne vlasti.
                Last edited by Hogar; 05-11-17, 16:30.

                Comment


                • Momci, a da pocnete, za promenu, da se bavite KKCZ na njenoj temi, umesto sto vam je svaki drugi upis vezan za KKP?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Onda samo upise prebaci na KKP topic?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Onda samo upise prebaci na KKP topic?
                      Zagadjuju i tamo - ne vredi.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Zagadjuju i tamo - ne vredi. [emoji3]
                        Veruj da i meni smeta toliko pisanje o Partizanu na ovom topicu, kad bi se pisalo gde treba ne bi bilo toliko nebuloza
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Evo mene konkretno zabole za KK Partizan.Koga god da dovedu,to nece biti neki zmaj jer nikoga ozbiljnog ne zanima da igra u ekipi koja je proslu godinu igrala u LS a ovu sluzi uglavnom za popravljanje razlike u EC. Mene interesuje nasa igra i kako da je unapredimo.Mozda sutra i izgubimo,gubili smo i prosle godine,ali kad bude bitno bicemo za klasu bolji sto realno i jesmo. Mi smo ekipa koja igra EL i kvalitativno smo u regionu reper za kvalitet,cak i ovakvi kakvi smo,za koji ostali moraju mnogo da giljaju da dobace.Za par kola EL cemo jos podici kvalitet,a uz nadam se jos jedno iole vredno pojacanje,bicemo nedostizni za ostale na Jadranu. Ja ne znam za ostale ali u krajnjem zbiru me zaista ne plase Buducnost,Cedevita a Bogami ni KKP sa ili bez vlasti uz sebe

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Evo mene konkretno zabole za KK Partizan.Koga god da dovedu,to nece biti neki zmaj jer nikoga ozbiljnog ne zanima da igra u ekipi koja je proslu godinu igrala u LS a ovu sluzi uglavnom za popravljanje razlike u EC. Mene interesuje nasa igra i kako da je unapredimo.Mozda sutra i izgubimo,gubili smo i prosle godine,ali kad bude bitno bicemo za klasu bolji sto realno i jesmo. Mi smo ekipa koja igra EL i kvalitativno smo u regionu reper za kvalitet,cak i ovakvi kakvi smo,za koji ostali moraju mnogo da giljaju da dobace.Za par kola EL cemo jos podici kvalitet,a uz nadam se jos jedno iole vredno pojacanje,bicemo nedostizni za ostale na Jadranu. Ja ne znam za ostale ali u krajnjem zbiru me zaista ne plase Buducnost,Cedevita a Bogami ni KKP sa ili bez vlasti uz sebe
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • @Brose
                              Jbg, bas sam imao los utisak i nazalost sam bio u pravu. Jeste da smo mi izgledali mrtvo, mrljavo (narocito Milko, deluje da mu je dusa vec u nosu), svaki put kada smo imali nalet debilno smo usrali (Lesorov zicer u jednom navratu i iznenadio ga pas u drugom navratu), jeste da nas je Trinkeri resio onako profi (Feldin iskljucen nizim igracem, Rocesti opterecen u prenosu, a videlo se da nije potpuno fit, forsiranje pika sa Rupitom dok je Lesor na njemu, zavrsnica sa dva visoka sa ciljem zatvaranja Milka, igra sa tri ball handler-a kako bi birali kog igraca da uvuku u pik), ali ova utakmica se bas morala dobiti i pokazu nasu uzasnu ogranicenost.
                              Da ne mracim mnogo (a mnogo bih bio mracniji posle tekme), lepo mi je bilo jer videh Lesorov sut sa poluodstojanja, cini mi se dve banane iako se statistika ne slaze sa mnom. Ima tu potencijala, samo treba da radi na svemu, al na koncentraciji basbas. Recimo ne moze on da se vrati u odbranu i prati samo svog igraca u tranziciji, te gluposti sam video samo kod Tejica kad igra centra. Bezobrazno ostavljanje Luke na sutu je isto dalo rezultata, odbrana na Dorelu je bila smislena, Rocesti je zmaj... Nije smak sveta, ali ono sto brine mene najvise je koriscenje Jovanovica na, uslovno receno (poverenje na velikoj sceni u Jankovica izgleda izgubljeno, bar za sad), cetvorci i bezidejnost i ogranicenost u zavrsnici koje je kulminiralo spustanjem lopte u post Lesoru. I ajde, kad se Perica vrati imacemo opet prilike za 5-0 postavku u napadu, drugacije ce se to vrteti, ali bez dobodjenja igraca mi nista necemo napraviti dugorocno. Jbg, prejeban je ovaj ritam, a manjkavosti i duzina rostera ce se sve vise videti kako vremen odmice...

                              Comment


                              • Znam da je svima u mislima meč sa Partizanom, međutim želim da kažem nešto u vezi najelitnijeg košarkaškog takmičenja! Zanimalo me je kakav skor u Evroligi imamo kada su u pitanju utakmice na jednu loptu, te kakav nam je skor u Areni, a kakav u Pioniru. Što se tiče utakmica na jednu loptu skor nam je 6-12. U Areni imamo skor 12-12, a u Pioniru 17-6! Šta zaključujemo? Pa to da u Pioniru imamo dosta veće šanse za trijumf. U Pioniru dobijamo skoro 75% mečeva, a u Areni samo 50%! Igračima je dosta lakše kada se igra u krcatom Pioniru i imaju dosta veće šanse za trijumf koji donosi 37000 evra. A šta nam donosi poluprazna Arena? Ni rezultat, ni pare! Arena je samo razumljiva ako nam u goste dolazi tim koji je jedan od favorita za titulu i ako naš tim stoji dobro na tabeli. Zamolio bih Čovića da nam objasni zašto Arena a ne Pionir. Ako to Đordi traži zbog Fajnal-fora, okej, razumijemo onda. U vezi sa utakmicama na jednu loptu kalkulator kaže da dobijamo samo 33% mečeva i to mora da bude dosta bolje ako želimo da u budućnosti napravimo neki veliki rezultat! Gledao sam meč Unikaha-Baskonija (72-73). Nama Unikaha leži po stilu igre. Glavni igrač, alfa i omega je naš Nedović. Nadam se da će Lazić odigrati odličnu odbranu. Istakao bih još Šermadinija. Zaista slabo koriste centre, te tu vidim našu prednost. Sutra je strašno važan derbi, to se mora dobiti! Da poslije derbija budemo puni samopouzdanja i kao takvi odemo u Malagu. Vjerujem u Alimpijevića i momke! Padaju i Partizan i Unikaha!
                                Last edited by mikara92; 05-11-17, 21:04.

                                Comment

                                Working...
                                X