Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normalno, samo da nam suci dozvole da igramo kosarku

    Comment


    • Originally posted by mile-r View Post
      Normalno, samo da nam suci dozvole da igramo kosarku
      U Aba ne verujem da ce nas krasti!

      Comment


      • Hahahaha

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          U Aba ne verujem da ce nas krasti!
          Sačekajte KLS pa da vidite šta je kradja!

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Zato sto, ako bi recimo sutra Buraz preuzeo klub, tajkuni bi stali u red da se ponude da sponzorisu klub. To automatski znaci nekoliko miliona E upumapavanja u klub. E sad, ako neko u tome vidi nesto lose, ili ima problema sa ligikom ili je Covicev bot, treceg objasnjenja nema

            Comment


            • Kod NC je problem sto cuti. Napada KKP a ne ide na pravu adresu. To je slab potez, razumem ja to ali ili se bori ili...Kao da je kkp kriv sto I'm drzava sipa ..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pitam se da li sam omasio temu na forumu...nista o kosarci , o utakmicama , pune strane Don Kihota, ovog nasminkanog sto iskace iz frizidera i botova od obojice...Vise niko ni igrace da opljune, a kamoli da kaze nesto drugo konstruktivno...u sta smo se pretvorili kad nas vise lopovi i funkcioneri zanimaju od igraca i tima
                Last edited by Decembarski; 04-11-17, 23:00.

                Comment


                • Svakako nećemo da "pregazimo" Partizan, to nismo radili ni sa uigranijim (po meni i boljim) sastavom a ne sa ovim koji je prilično nekonstantan i nepredvidiv u igri.
                  Biće zanimljivo videti reakciju igrača na neprijateljsku atmosferu (isključiću Peru, Lazu i Roča iz toga), na jebanje svega živog, predmete u terenu i sve ono što prati jedan ovakav derbi..
                  Zanimljivo će biti kako će Alimpijević reagovati jer i on je novak, Grobarima treba vremena da poslože novopridošle igrače, navijači su dobili "turbo" dovođenjem Samarda i u perspektivi Zagorca i to je već drugi par cipela, za očekivati i da im apetiti porastu od 4/5/6 na ciljanje prvog mesta u ABA ligi.
                  I samo da dodam, nemamo mi tapiju ni na prvo mesto u ABA ligi ni na učešće u EL, mnogo naših navijača je upalo u zamku u kojoj su bili gro navijača Grobara koji su smatrali pa skoro prirodnim, stečenim pravom da su oni ti jedini koji mogu u EL.
                  Trener i igrači imaju zadatak da treniraju i rastu kroz sezonu, mi da se dozovemo pameti i vratimo na tribine a Čović neka vidi šta će.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Svakako nećemo da "pregazimo" Partizan, to nismo radili ni sa uigranijim (po meni i boljim) sastavom a ne sa ovim koji je prilično nekonstantan i nepredvidiv u igri.
                    Biće zanimljivo videti reakciju igrača na neprijateljsku atmosferu (isključiću Peru, Lazu i Roča iz toga), na jebanje svega živog, predmete u terenu i sve ono što prati jedan ovakav derbi..
                    Zanimljivo će biti kako će Alimpijević reagovati jer i on je novak, Grobarima treba vremena da poslože novopridošle igrače, navijači su dobili "turbo" dovođenjem Samarda i u perspektivi Zagorca i to je već drugi par cipela, za očekivati i da im apetiti porastu od 4/5/6 na ciljanje prvog mesta u ABA ligi.
                    I samo da dodam, nemamo mi tapiju ni na prvo mesto u ABA ligi ni na učešće u EL, mnogo naših navijača je upalo u zamku u kojoj su bili gro navijača Grobara koji su smatrali pa skoro prirodnim, stečenim pravom da su oni ti jedini koji mogu u EL.
                    Trener i igrači imaju zadatak da treniraju i rastu kroz sezonu, mi da se dozovemo pameti i vratimo na tribine a Čović neka vidi šta će.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • dobicemo ih vise utakmica nego kada smo bili jaci duplo ....potpisujem !!!!

                      Comment


                      • Jel igra Pero sutra i sta je sa Dobricem?
                        Ako je neko u toku nek nas informise

                        Comment


                        • Originally posted by Decembarski View Post
                          Jel igra Pero sutra i sta je sa Dobricem?
                          Ako je neko u toku nek nas informise
                          igraju obojica koliko ja znam

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            U Aba ne verujem da ce nas krasti!
                            Da demantujem sam sebe,obzirom na delegiranje sudija za derbi,verujem da ce ipak da nas ojade od kradje!

                            Comment


                            • Koliko mi je drago što je Zagorac u Partizanu. Znalo se da je grobarčina, nisam mogao da verujem da ga neko ovde priziva. Snaći će se Zvezda, neka ne brine niko. Ovaj Zagorac nam dobro dodje kao i Semjuels. Sad ćemo i mi dovesti nekog.

                              Inače, klub što više duguje u Srbiji ima veće šanse da dovede skupe igrače jer dodju partijski funkcioneri. Paradoks. Važi za oba kluba.

                              Ja podržavam Čovića protiv Vučića, i podržavam Terzu i CG liniju u Zvezdi. Pa posle pričajte da smo državni projekat. Mada u fudbalu su u talu i druga je priča.
                              Last edited by Cassius Clay; 05-11-17, 10:33.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Svakako nećemo da "pregazimo" Partizan, to nismo radili ni sa uigranijim (po meni i boljim) sastavom a ne sa ovim koji je prilično nekonstantan i nepredvidiv u igri.
                                Biće zanimljivo videti reakciju igrača na neprijateljsku atmosferu (isključiću Peru, Lazu i Roča iz toga), na jebanje svega živog, predmete u terenu i sve ono što prati jedan ovakav derbi..
                                Zanimljivo će biti kako će Alimpijević reagovati jer i on je novak, Grobarima treba vremena da poslože novopridošle igrače, navijači su dobili "turbo" dovođenjem Samarda i u perspektivi Zagorca i to je već drugi par cipela, za očekivati i da im apetiti porastu od 4/5/6 na ciljanje prvog mesta u ABA ligi.
                                I samo da dodam, nemamo mi tapiju ni na prvo mesto u ABA ligi ni na učešće u EL, mnogo naših navijača je upalo u zamku u kojoj su bili gro navijača Grobara koji su smatrali pa skoro prirodnim, stečenim pravom da su oni ti jedini koji mogu u EL.
                                Trener i igrači imaju zadatak da treniraju i rastu kroz sezonu, mi da se dozovemo pameti i vratimo na tribine a Čović neka vidi šta će.
                                Naravno da nemamo, ali se ovde proteze godinama prica kako smo neko u koga se sipaju plate i penzije, pocev od Tegeltije, Pantica itd pa se nas neuspeh smatra za ha ha dzaba vam novci a njihov uspeh kao epsko iznenadjenje i simbol otpora. Ulaskom vlasti kod njih ta prica im baš ne pije vodu i pale su price o Kadinjaci i slicne gluposti , bitne su pare nije vazno od koga su. Nemamo tapiju ali ako vec mi ne mozemo i neuspemo za nas dalji opstanak je bolje da Cedevita ode u evroligu , u slucaju da Partizan ode jos vise ce se tamo ulagati itd a Covic ce ostati na barikadama kao Mali Gavros u francuskoj revoluciji spreman za odstrel. I nemoj price sad na ovo o patriotizmu, gde je interes srpske košarke bio kad sam sa 30 studenata sedeo u Pioniru u mecu za opstanak sa Zadrom, deceniju i vise su igrali Evroligu gazeci preko svega i svakoga uzimajuci nam najbolje mlade igrace. Ja sam uz tim uvek i uvek cu biti dok disem ma ko bio predsednik, trener ili igrac, Zvezda nikad nije bila pojedinac, Zvezda smo svi mi .

                                Comment

                                Working...
                                X