Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Dabo, uz duzno postovanje, ali malo mi ide na zivce tvoje neretko izdizanje samog sebe kao alfa navijaca Crvene Zvezde. Evo, na primer, ja sam bio u Pioniru svaku utakmicu kada su igrali Jang, Majls, Drca, Balaban itd. Mnogo vise sam isao u Pionir kada smo bili slabi, nego sada kada je tim mnogo uspesniji. Je l' treba i ptice na grani da znaju to? A to Vesic, Vucic, Zika pauk i tako dalje podseca na te iste likove, koji samo znaju da trabunjaju o "onima koji su bili pre njih".
    ja nigde sebe ne uzdizem pogotovu ne u alfa navijaca, vec sAM Do odgovor na konstataciju kako je ovo direktna posledica rada Covica i zato je takva poseta kava je bila sinoc. Ne zelim nicijeg advokata da izigravam ali pogledajte trofeje za vreme njegovog mandata i pobede nad evropskim velikanima i trofeje i pobede ovih sto se cekaju iza coska da opet nam se nakace na grbacu i sve bude kao nekada, a tada nas je bila saka jada, stavljam akcenat bila znaci pricam u mnozini a ne u jednini i ne velicam sebe kako ti kazes.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Isto kao sto je direktna posledica rada Covica najtrofejniji period naseg KK-a jos od cuvene sljake...Uvek postoje dve strane medalje i stvari treba posmatrati izbalansirano...i minuli rad nesto znaci i mora se uzeti u obzir...ovde se glave odrubljuju na prvu...
      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 03-11-17, 10:47.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        Nasi navijaci obozavaju tudjim kurcem da mlate gloginje
        pa i tako da teraju i dovode igrace posle svake utakmice kao da je igrica u pitanju
        samo sto i u menadzeru kada ga igras moras da imas neke virtuelne pare da bi mogao
        da dovodis pojacanja na koja svi balave.
        Ali ovo je Srbija sinoc smo svi videli koliko se Zvezda voli, a da krenemo sa cetri pet pobeda zaredom Arena
        bi bila premala da svi dodju do karata.
        Jednom recju mi ne zasluzujemo sve to.
        Dabo, u pravu si. Ali, ne razumi me pogresno, to nije bitno. Ako Zvezda iz bilo kojeg razloga nema navijace na utakmici (losa igra, neatraktivni protivnici, fancy navijaci), nije dobro ni klubu, ni najvernijim navijacima, ni Covicu, nikome... Bez publike, bez sponzora, bez para, bez dobre igre, nema nam napretka. Na klubu je i na ljudima koji ga vode da te stvari koje su povezane jedna sa drugom rese na najbolji moguci nacin i da klubu omoguce najbolje moguce poslovanje i sportski prosperitet.

        Mislim da kategorizovanje navijaca na hard core koji idu i na Crnokosa-Zvezda na gostovanje (bez uvrede za Crnokosu) i na one koji dolaze samo kad Zvezda igra u Beogradu protiv velikana EL ne vodi nicemu. Interes kluba mora da bude da privuce sve, pa ko dodje dobrodosao je. A najverniji ce biti uvek najverniji i niko im nece uzimati zasluzeno mesto. Zato sto su najverniji imace i povlastice kod kupovine sezonskih karata itd.

        Ja ne znam zasto je sinoc bilo pa skoro sablasno u Areni (prazno nije bilo, ali u onolikoj dvorani je bilo zaista tuzno gledati tekmu), ali to je u datom trenutku tako. Svi se trebaju zapitati, gde je tome uzrok. I klub, i igraci, i navijaci. Simbioza je to... Sve u svemu, nista nije slucajno. Zvezda zasluzuje navijace kakve ima, a navijaci Zvezdu ovakva kakva je sada, ali i onu koja je bila i koja ce biti.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Isto kao sto je direktna posledica rada Covica najtrofejniji period naseg KK-a jos od cuvene sljake...Uvek postoje dve strane medalje i stvari treba posmatrati izbalansirano...i minuli rad nesto znaci i mora se uzeti u obzir...ovde se glave odrubljuju na prvu...
          Ja bih rekao da zasluge za te trofeje u malo vecoj meri pripadaju Radonji, jer ih pre njega nije bilo a videcemo da li ce ih biti posle njega, ali to je nesto o cemu se moze diskutovati.
          Covicev nejveci pecat vodjenja kluba je bilo dovodjenje Radonje i ostavljanje Radonje kada je kompletna javnost bila za njegovu smenu kao i domacinski nacin poslovanja. Sada je sve ospeo da uprska teranjem Radonje, a ni od domacinskog poslovanja nema nista jer se klub zaduzuje svake sezone. Plus mu je proradila sujeta pa mi deluje kao tempirana bomba, ko zna sta ce mu sledece pasti na pamet ali verujem da raste pritisak

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Dabo, u pravu si. Ali, ne razumi me pogresno, to nije bitno. Ako Zvezda iz bilo kojeg razloga nema navijace na utakmici (losa igra, neatraktivni protivnici, fancy navijaci), nije dobro ni klubu, ni najvernijim navijacima, ni Covicu, nikome... Bez publike, bez sponzora, bez para, bez dobre igre, nema nam napretka. Na klubu je i na ljudima koji ga vode da te stvari koje su povezane jedna sa drugom rese na najbolji moguci nacin i da klubu omoguce najbolje moguce poslovanje i sportski prosperitet.

            Mislim da kategorizovanje navijaca na hard core koji idu i na Crnokosa-Zvezda na gostovanje (bez uvrede za Crnokosu) i na one koji dolaze samo kad Zvezda igra u Beogradu protiv velikana EL ne vodi nicemu. Interes kluba mora da bude da privuce sve, pa ko dodje dobrodosao je. A najverniji ce biti uvek najverniji i niko im nece uzimati zasluzeno mesto. Zato sto su najverniji imace i povlastice kod kupovine sezonskih karata itd.

            Ja ne znam zasto je sinoc bilo pa skoro sablasno u Areni (prazno nije bilo, ali u onolikoj dvorani je bilo zaista tuzno gledati tekmu), ali to je u datom trenutku tako. Svi se trebaju zapitati, gde je tome uzrok. I klub, i igraci, i navijaci. Simbioza je to... Sve u svemu, nista nije slucajno. Zvezda zasluzuje navijace kakve ima, a navijaci Zvezdu ovakva kakva je sada, ali i onu koja je bila i koja ce biti.
            Drakone ja odlicno znam ne mogu svi ni da dodju, na Evroligaske utakmice kao i u fudbalu 70% ljdui ti dolaze iz unutrasnjosti ili iz Republike Srpske, Crne Gore.
            Poenta je u tome sto mi hocemo titule , pobede, evroligaske skalpove, a necemo da gledamo Bamberg jer je eto boze moj nezanimljiv protivnik ali
            hocemo CSK-a , Real, Fenerbahce pogotovu ako te utakmice znace neki prolaz dalje.
            O najvernijima necu trositi reci zna se moj stav o njima i tu nema promena nikakvih.
            Mi jednostavno nismo kosarkaska zemlja, pogledaj Litvaniju njima je hala puna na svakoj ali bukvalno na svakoj utakmici
            e to je za mene kosarkaska zemlja.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Prvi razlog FK u LE, drugi je da narod bas i nema mnogo kinte, treca da navijaci iz unutrasnjosti ne mogu redovno na utakmice iako pojedini da, cetvrto velika zaposlenost i guzva u BG pa termin od 18h nikome ne odgovara. Tako se dolazi do 0.03% gledalaca iz glavnog nam grada.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Opet si promasio celu fabulu radnje. Opet se vracamo u istoriju I na nesretnog Vesica, kao da niko drugi I ne postoji. Nisi bio jedini tad u Pioniru a ni pre toga tako da ne treba da omalovazavas u startu ostale a sebe da uzdizes.

                Vredjanje I psovanje sunarodnika nije lepo, ne znam bas ko je za koga glasao kad su bili izbori itd... Ovo je forum, razmatramo misljenja I govorimo cinjenicno stanje trenutno u klubu. Mnogo emotivno te je sve ovo pogodilo a da nisi napisao nista o trenutnom stanju, sta se desava, dugu itd..
                Ja shvatam Dabu kao velikog navijaca kojemu ovo sta se dogadja nije svejedno. Svima su nam tanki zivci. Naviknuti smo na velike stvari, i ovo sta se trenutno dogadja je poprilicno daleko od toga. Ne kazem da mislim da nece biti bolje, ali probudili smo se u jednoj drugoj stvarnosti i to u onoj gde nas u ABA 3-4 ekipe mogu pobediti i u Pioniru.

                I jos nesto: U junu se govorilo da ce biti napadanja na F4, cene sezonskih karata su katapultirane u nebo, pa su i ocekivanja bila velika. Par sedmica posle toga se govorilo da smo u govnima do guse i izgleda da su se prodajom igraca i prodajom sezonskih karata pokrivali dugovi. Retoricki su se ciljevi malcice spustili nize od F4, ali su SVI ocekivali da osvajanje ABA nece biti u pitanju. Sad smo gde smo i to nije ono sta je govoreno ili barem izmedju redova sugerisano. Sezona u EL je za sad ok za mene, ali ABA ne. Videcemo sta ce biti u ponedeljak. Nasa igra me zabrinjava, nas igracki kadar takodje. Tanki smo jako. Mozda smo zrtvovali utakmicu sinoc za pobedu protiv KKP i ako taj plan uspe, ja sam zadovoljan. Ali, takve stvari proslih sezona nismo morali da radimo. Mleli smo levo i desno...

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  ja nigde sebe ne uzdizem pogotovu ne u alfa navijaca, vec sAM Do odgovor na konstataciju kako je ovo direktna posledica rada Covica i zato je takva poseta kava je bila sinoc. Ne zelim nicijeg advokata da izigravam ali pogledajte trofeje za vreme njegovog mandata i pobede nad evropskim velikanima i trofeje i pobede ovih sto se cekaju iza coska da opet nam se nakace na grbacu i sve bude kao nekada, a tada nas je bila saka jada, stavljam akcenat bila znaci pricam u mnozini a ne u jednini i ne velicam sebe kako ti kazes.
                  Ja sam uvek, ali uvek, govorio da su Covic i Radonjic doveli Zvezdu proslih godina gde je dospela. Za to svaka cast. Ali, sad smo u problemima i mnogi ne shvataju tacno zbog cega.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Drakone ja odlicno znam ne mogu svi ni da dodju, na Evroligaske utakmice kao i u fudbalu 70% ljdui ti dolaze iz unutrasnjosti ili iz Republike Srpske, Crne Gore.
                    Poenta je u tome sto mi hocemo titule , pobede, evroligaske skalpove, a necemo da gledamo Bamberg jer je eto boze moj nezanimljiv protivnik ali
                    hocemo CSK-a , Real, Fenerbahce pogotovu ako te utakmice znace neki prolaz dalje.
                    O najvernijima necu trositi reci zna se moj stav o njima i tu nema promena nikakvih.
                    Mi jednostavno nismo kosarkaska zemlja, pogledaj Litvaniju njima je hala puna na svakoj ali bukvalno na svakoj utakmici
                    e to je za mene kosarkaska zemlja.
                    Ja nisam bio protiv Barce i Makabija, ali juce jesam. Malo se ponosim Ali, moze da bude i da sam doneo nesrecu. Praznoveran sam ja pomalo...

                    Ma, jesmo mi kosarkaska zemlja, ali imamo konkurenciju drugih timskih sportova sa loptom, a bljesnu i pojedinci (Djokovic itd.). Litvanci nemaju skoro pa alternativu. Hladno, pa moraju u dvoranu. Fudbalerski nisu nesta posebno. Mozda sam neki sport kod njih propustio, ne znam. Jebiga, mozda smo zasiceni kosarke, ko zna. Ali, mozda derbi u ponedeljak prokljuca krv u nama. Ili se pojavi inat (cudo inat radi, kad ti kazem)...

                    Bice protiv CSKA puna Arena pa barem to nece biti tema, mada igramo protiv BATE (ili ipak ne)? Vise problematicno je igracko stanje Zvezde u ovom momentu...

                    Comment


                    • Sumnjam CSKA, tipujem na Real,Oly I mozda Fener ali zavisi do reakcije NC. Sledi nam paklen ritam u EL ali ABA ce biti dosta laksa, pa ce vidimo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Ti smatraš da Radičević poseduje kvalitet za drugog pleja u našem timu?

                        Ulete nejt

                        Pitanje za M73
                        U odnosu na koji cilj? F4 EL? Ne, nema. Titulu u ABA? Da, ima. Eto, karikiram malo, jer na ovo pitanje ne umem da odgovorim bolje u ovom momentu.

                        Da li može Lesor da igra startnog centra? I Dangubić stratnu trojku? Koliko mogu da doprinesu Dobrić, Lazarević, Apić, J&J, Davidovac? Kako dozirati Peru i Ročestija? Dokle da Lazić drži ceo tim u odbrani? I milion drugih pitanja, među kojima je ono o Radičeviću samo kap u moru.

                        Videli smo da Radičević može da ubode i trojku i dugu dvojku, da uđe na polaganje, da odigra pik, baci dobar pas i odigra korektnu odbranu. Problem je što to ne radi konstantno. Ali, da li je to SAMO problem Radičevića? Poenta je da se ne može posmatrati igrač van konteksta tima. Čini mi se da se svi igrači traže, da im se dopušta da probaju dosta toga, da se prati šta mogu, a šta ne mogu i da se u hodu vrše podešavanja. Tako je i sa Radičevićem. Ja ne vidim, možda je do mene, šta se od njega traži, koja je njegova uloga - da poentira, da razigrava, da zavrti pik (sa kim?) itd. On ulazi kada su na parketu jedan ili dva stratera, a znajući koliki je disbalans u kvalitetu između prve petorke i ostatka tima, jasno je da Radičević u tom momentu ima malo opcija. Pod takvim uslovima, on trenutno ne može biti lider druge petorke. Opcije: 1. status quo, biti strpljiv i verovati u njegov napredak kroz treninge i utakmice, 2. Ročesti ili Feldin da počnu sa klupe 3. kombinacije prethodna dva, česte izmene ova tri igrača u zavisnosti od situacije na terenu.

                        Comment


                        • Super tekstovi posle svake utakmice, ono da te je sramota čitati ih. Toliko obećane podrške, a odmah zakeranjeJoš gore što po upisima vidiš da ih ne pišu neobrazovani klinci već ozbiljni ljudi. Ajde neki genije neka napiše kako smo to nakon onako dobre sezone mogli zadržati igrače i parirati velikim ugovorima. Šta je to Čović trebao još uraditi da zadrži Radonjića.Ima ovde ljudi koji znaju da je Radonjić odlučio da neće produžiti ugovor pre odlaska u Ameriku, dok smo i mi i uprava čekali povratak i odluku. Neka potvrde ovi koji znaju ako hoće. Koliko trebaš biti neznalica pa tvrditi da Čović ne poznaje košarku i svi imaju zasluge za naše uspehe osim njega. Skrpio se tim kako je mogao, koga smo to mogli dovesti i platiti a nismo. Dajte malo objektivnosti,baš se preteriva. Dobili smo Barsu i Makabi nismo baš toliko bezvezni.
                          Last edited by Hogar; 03-11-17, 11:34.

                          Comment


                          • Imao si igrace pod ugovorom, mislim svi sem amera I Simonovica, Lazica. Imas ugovor a mogao si I potpisati ova dva tokom sezone. Niko tu sem Gudurica nije bio sirotinja vec su svi imali poprilicno dobar konto na banci.

                            Niko ne pljuje Covica vec pricamokako je trenutno stanje u klubu. Radonjic pa onda sto ne kazes ko je sve pricao u klubu sa predsednikom na kraju sezone tu te bas nesto nisam video. Kakvi su bili odnosi sa trenerom I igracima. Otisli su zbog duga,nisu imali da im isplate lovu, to je isto kriv neko treci.

                            Rezultati su sasvim solidni ove sezone sa kojom se mukom nalazimo. Ovaj tim ne kosta malo, dao si Simanica out a doveo Jankovic Jovanovic, imas 20 igraca pod ugovorom sa KKCZ za ne male pare..

                            Mi I nemamo toliko velik budzet da budemo u minusu 2.5m posle silnih prodaja, ugovora, tv prava, karata, prodajom dresova ...

                            Znaci kad god nekog naseg igraca bude teo neki klub sa vecom lovom mi ga moramo pusiti, neverovatno sta se pise ovde

                            Ok igramo ali u fazonu daj sve Rocestiju, Bjelici ,Anticu I prekrsti se.. Lepo odes kupis kartu za Podgoricu, pdes do Deja, bleji tamo verovatno po kaficima, I kazes mu izvini I restartujes se..ako je ZVEZDA iznad svega, to ces uraditi, ali to ce ici malo teze
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ja bih rekao da zasluge za te trofeje u malo vecoj meri pripadaju Radonji, jer ih pre njega nije bilo a videcemo da li ce ih biti posle njega, ali to je nesto o cemu se moze diskutovati.
                              Covicev nejveci pecat vodjenja kluba je bilo dovodjenje Radonje i ostavljanje Radonje kada je kompletna javnost bila za njegovu smenu kao i domacinski nacin poslovanja. Sada je sve ospeo da uprska teranjem Radonje, a ni od domacinskog poslovanja nema nista jer se klub zaduzuje svake sezone. Plus mu je proradila sujeta pa mi deluje kao tempirana bomba, ko zna sta ce mu sledece pasti na pamet ali verujem da raste pritisak
                              To su trofeji citave organizacije tj. kluba...nemoj da pravimo Vujosevica od Radonjica...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Sinoć sam napisao da nisam skorije gledao tužnije izdanje Zvezde. Što zbog loše igre, da ne kažem blagog očaja pojedinaca, što zbog prazne arene. Mene kao navijača, odnosno fana, ne bih da se svrstavam u "navijače", ne ističem parole, ne mašem zastavama sa likovima kriminalaca itd. boli kad vidim kako opada interesovanje za košarku, a pojačava se za fudbal (btw, ja uopšte nisam gledao sinoć fudbal), a pritom nam je igrački kadar u KK veoma siromašan. Nema para za evroligaša, dok se u FK trpaju pare, a klub u milionskim dugovima. Takodje sam gledao Zvezdu Stivena Markovića, Tice, Balabana, Drče, ultratalentovanog Pavela Gromika, kojeg su nam oteli, itd. Sve ovo bi moglo da utiče na malu posetu i manju zainteresovanost, što svakako nije razlog i izgovor. Pojačanja su nam neophodna, ali nisam optimista da imamo para za bolje igrače od ovih.

                                Comment

                                Working...
                                X