Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno nema ni fudbala tu a gledati napredak, cukaricki I radnicki je jos smesnije. Bolje ceo dan stajati na jednoj nozi I gledati kod Lee Kis nedeljno popdne nego gledati nasu namestenu fudbalsku ligu.

    Vi dok skontate da je narodu muka of kriminala I istih sranja iz godine u godinu onda cete shvatiti zasto niko ne dolazi. Slavi se mec sa Arsenalovim trecim timom kao kad mos osovjili KES. Standardi nam padaju rapidno.

    Das u Maju za sezonsku, dodje Jun rasporda se tim, itd.. da ne ulazim nije mracenje ovde nego cinjenicno stanje. Moze se duze pisati o tome, ali uzrok svega toga vi trazite na pogresnoj adresi. Domaca liga npr fudbal ce biti posecena kad bude ujednacenija.. ovako of raspada SFRJ je sve isto..zalosno da ne kazem.. Bolje odmah da CZ I PAR igraju finale I zavrse lepo sezone za nedelju dana..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uboli smo loseg pleja i to je fakat. Dobar je to igrac za neke druge timove. Nista strasno, treba samo priznati gresku i korigovati je i cepaj napred to je sport i znam da je surovo, ali je tako. 2 ozbiljna igraca na odgovarajucim pozicijama bi napravila ovaj tim dosta kvalitetnijim. A opet postavlja se pitanje za koga dovesti pojacanja i igrati na toliko frontova. Ako vec delijama nije stalo do kls i aba lige onda otpustiti strance i igrati sa samo domacim.

      Comment


      • Originally posted by crni_redstar View Post
        Kao kad odem u cg i drugovi mi kazu kako su bili protiv mikana da gledaju Zvezdu i to naglasavaju kao da su toliki zvezdasi da su prevalili toliki put zbog Zvezde, a fakat je da su crnogorci ludi za Milanom. Vole ljudi da gledaju gigante realno im se jebe za Zvezdu i onda mi se kenja kad me pitaju kesam li bio na arsenal-nisam bio sam protiv radnickog, cukarickog, napretka!
        Pa to je. Kao sto se ljudima iz Krusevca jebe za Napredak (imaju interesantno ime u ovim okolnostima, nije da nije ) ili ljudima iz bilo kojeg mesta za klub iz tog mesta, nego odu kad gostuje velikan iz BG da gledaju mec (a 90% njih da navija protiv tima iz njihovog mesta), tako ni ljudima koji zive u BG nije interesantno da bodre najbolje BG timove. Nego ili gledaju Milan, Romu, Liverpul, Arsenal i Junajted (interesantno kako se niko ne lozi na Leverkuzen, jer tu hypea ni nema), ili ni ne prate sport.
        Ovi sto prate, opet vise pricaju o najvecem rivalu nego o svom klubu .. nemamo sportsku kulturu, sramota da neko uopste moze da kaze da ga bas briga za mec u evroligi, jer je tu utakmica sa trecim timom Arsenala!

        @LosmiSK .. e bas tako. Ej, domaca takmicenja u kome ucestvuju dva kluba sa milionskim budzetima (jednom i filijala igra u istom takmicenju), klub koga ni ne zanima rezultat i ostali koji kad se skupi njih deset na gomilu nemaju koliko ima Partizan (jer nema MTSa, NISa i drugih). Jesi li tako rasporedio pare da ne moze da se dogodi nikakav drugi rezultat osim pomenutog finala - daj odmah to finale.
        Last edited by blond; 03-11-17, 00:32.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Igrači su navikli na vatreniju atmosferu"
          Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević ocenio je da su uzroci poraza od Bamberga dekocentrisana igra u prvoj četvrtini, ali i nedostatak "vatrenije atmosfere""Ušli smo u utakmicu dekocentrisano. Malo je uticala i atmosfera na nas. U smislu da su se igrači navikli na vatreniju atmosferu ovde u Areni. Stvorila se neka atmosfera van terena da je ovo lakša utakmica i da smo mi favoriti protiv evroligaške ekipe. Ja ne mislim tako", rekao je Alimpijević posle meča.

          Zvezda je večeras pretpela treći poraz u Evroligi, pošto je u Beogradskoj areni izgubila od Bamberga sa 69:75.

          "Pokušali smo da pružimo što bolji otpor u ovom trenutku i u ovom sastavu... Pero Antić nije igrao, a i Tejlor Ročesti je odigrao meč bez treninga. Prva četvrtina je bila jako loša, 30 poena smo primili", naveo je Alimpijević.

          Comment


          • Ako dobijemo derbi, znaci da idemo u dobrom smeru i tim ima kredit ako ne mi nismo dobili do sad ni jednu vaznu utakmicu. Pobede nad Makabijem i Barselonom jesu lepe ali s obzirom na naš odnos prema Evroligi odnosno da je Aba prioritet nisu vazne pošto u plej of nećemo kako stvari stoje. Zato puna podrška za ponedeljak pa videćemo.

            Comment


            • Meni niko ne brani da gledam zvezdu protiv bumbarevog brda, kao sto ni tebi ne brani da gledas leu kis. Poenta je da se ne treba hvaliti glupostima. Kao ja sam faca bio sam protiv arsenala da gledam zvezdu. Ja kad idem recimo na kosarku, tipa zvezda mega, gledam i igrace mege i imam bolji fokus i gledam gde ja hocu, ne samo u loptu. Znaci onaj ko tvrdi da je bolje iz kreveta, taj gleda hajlajce i drema pola utakmice.

              Comment


              • mi smo kao doveli sve dobrodomace talentovano a u stvari nista od tpga. jj suvi prosek. nikola ni u univerzitetskoj nije odigrao nista posebno. radicevic isto. bolje i mladjanog pena da smo doveli makar decko ima neli potencijal. radicevic ga ocigledno nema. ja kukam dve godine po raznim forumima za todorovicem. nikad ali nikad nisam dobio jedan odgovor na forumu za njega. iato valjda razmisljaju i u upravi.jbt kad je dangu nocas zalepio mitar pala mi roletna. pa serem ti se na te tvoje fizikalije. skoci zakcucaj pokidaj obruc sunce ti jebem zarko.
                od iskusnijih nama jelovac los. znas mekan je. nije mitska zver al nam je zato dobar jankovic. pa jebo te za jj je borovnjak igrac!
                Last edited by NateHuffman; 03-11-17, 00:36.

                Comment


                • To se i ja pitam za todorovica. A jelovac nema ocigledno menadzera kada ga nema ni na spisku selektora i to na najugrozenijoj poziciji.

                  Comment


                  • Ma meni bilo ok na tekmi, bila je kosarkaska publika nemam tu neke primedbe iskreno. Ne znam sta bi ti rekao, toliko je ocitih stvari da nemam vise snage da pisem sa ljudima koji ne vide ocito..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      mi smo kao doveli sve dobrodomace talentovano a u stvari nista od tpga. jj suvi prosek. nikola ni u univerzitetskoj nije odigrao nista posebno. radicevic isto. bolje i mladjanog pena da smo doveli makar decko ima neli potencijal. radicevic ga ocigledno nema. ja kukam dve godine po raznim forumima za todorovicem. nikad ali nikad nisam dobio jedan odgovor na forumu za njega. iato valjda razmisljaju i u upravi.jbt kad je dangu nocas zalepio mitar pala mi roletna. pa serem ti se na te tvoje fizikalije. skoci zakcucaj pokidaj obruc sunce ti jebem zarko.
                      od iskusnijih nama jelovac los. znas mekan je. nije mitska zver al nam je zato dobar jankovic. pa jebo te za jj je borovnjak igrac!
                      Samo je problem sto niko ne moze da garantuje kako ce se svi ti momci uklopiti i snaci u zvezdi. Mozda bi se Peno npr losije snasao i izgledao kod nas od Radicevica, mi to u ovom trenutku ne znamo. Doveli smo te momke koje smo doveli, tako su u klubu procenili da oni imaju talenat i mogu da napreduju, ne mozemo bas ni sve talente mi da pokupimo, a i nemamo prostora svima bas da pruzimo sansu.

                      Comment


                      • Todorovic iz Spanije?

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Todorovic iz Spanije?
                          Iz Bilbaa, Dejan Todorovic. Onaj drugi em nije nas, em nije neki igrac.
                          E sad sam se prisetio koliko je los bio Mitrovic u Zvezdi. Sut za 3 vise ne postoji, poneki poen i skok i to je to. Tako da polako i sa prizivanjem Millera. Igraci posle povreda nisu vise isti, osim ako nisu fanatici i posveceni ideji da opet budu oni stari. I ludo hrabri.

                          Nama je veliki problem sto ocekujemo da Bjelica, Antic i Feldeine nose igru i trpaju najvise. Jesu oni bolji od ostalih, ali ne mogu da iznesu tu ulogu, jer imaju godina, a Feldeine i nije takav igrac. Svi ti Radicevici, Jovanovici, Jankovici, Lessorti su jako dobri kad se od njih ne ocekuje mnogo i kad su okruzeni saigracima. Mislim, ocekivati da Radicevic preuzme glavnu ulogu i razigrava sve ostale, da Jankovic trpa sa cetvorke, da Jovanovic i Lessort budu glavni u skoku i odbrani -> oni mogu da pomazu i to je to. Slicno je i sa Dobricem.

                          Lazic i Dangubic su nesto drugo. Mogu igrati jaku odbranu, nisu ubice u napadu, ali u Radonjinom sistemu, a ne sa Rochom, Bjelicom i Lessortom koji ne zna gde mu je glava u odbrani. Onda i oni gube svoju svrhu. Kao sto su ispadali smesni kada nije bilo Kuzmica.

                          Glupost je reci nama ne treba evroliga. To mozes reci kada si okupio Westermanna, Bogdanovica, Milosavljevica, Bertansa, Lauvergnea, Milutinova pa ih cekas da rastu. Niti je Radicevic Westermann, niti je Dobric Lucic, niti je Jankovic Bertans, niti je Lessort Lauvergne. Nama sledece godine kad odu 4 iskusna igraca i najbolja igraca, kad ode Laza i kad ode Danga ostaje svemocan roster u vidu:

                          Radicevic
                          Davidovac
                          Dobric, Radanov, Lazarevic
                          Jankovic, Simanic
                          Jovanovic, Lessort, Apic

                          To je ok ako ti igraci nesto pokazu, ali za sada mi igramo jer imamo para da platimo ugovore Rocha, Feldeina, Lazica, Bjelice, Antica i Dangubica, a svi su tu negde oko 200k ili preko. Da umesto njih igraju jeftiniji igraci bili bi kanta i za ABA ligu. Zato je glupost reci da je realno da nas ne interesuje evroliga.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Na ove igrace koje si naveo,dodati Radanova i Odza.
                            Pominjao je neko da je opcija posle sezone u fmp-u za Odza trogodisnji ugovor kod nas,tu su sigurno vec utanaceni svi uslovi tog ugovora kao i sa Boldenom sto je bilo i za ocekivati je da igra za neku nizu cifru.
                            Treba reci da bi tu trebao biti i Ristic.
                            E sad,ako Odzo i Ristic budu u zvezdi sledece sezone,uz Lesora i Jovanovica(Apica ne racunam jer ce verovatno otpasti),ti imas guzvu na centarskim pozicijama,plus Simanic i Jankovic kao cetvorke. Opet jedan otpada od centara. Sve je ovo neka pretpostavka. Niko ne moze znati kako cemo izgledati sledece sezone,a i koje cemo takmicenje igrati.

                            Comment


                            • ma peno je sad verovatno i losiji od radicevica ali je 98. godiste. ima neki potencijal mozda od njega bude igrac a mozda i ne. ali radicevicev skill set ne obecava mnogo

                              ojo je tek work in progress. puno tu jos rada treba nedostaju osnove, a brzina mu je na nivou marjanovica ali makar bi doneo masu i bio meta za lob pasove ako nekog bude bilo da ih doda

                              ne bi ja od ristica previse ocekivao da ne bude cupanja kose posle kao sa jj. risticeve brojke u ncaa su u rangu jovanovicevih ako ne i losije na nesto jacem programu doduse. malo vise centarske tehnike ali ni to nije bog zna sta.
                              Last edited by NateHuffman; 03-11-17, 07:20.

                              Comment


                              • Originally posted by 011 View Post
                                Samo je problem sto niko ne moze da garantuje kako ce se svi ti momci uklopiti i snaci u zvezdi. Mozda bi se Peno npr losije snasao i izgledao kod nas od Radicevica, mi to u ovom trenutku ne znamo. Doveli smo te momke koje smo doveli, tako su u klubu procenili da oni imaju talenat i mogu da napreduju, ne mozemo bas ni sve talente mi da pokupimo, a i nemamo prostora svima bas da pruzimo sansu.
                                Originally posted by NateHuffman View Post
                                ma peno je sad verovatno i losiji od radicevica ali je 98. godiste. ima neki potencijal mozda od njega bude igrac a mozda i ne. ali radicevicev skill set ne obecava mnogo
                                Peno ne može biti lošiji od Radičevića ni u tapkanju sličica a kamoli u košarci. U EL postoji samo 1 - slovima: JEDAN igrač koji je po karakteristikama donekle sličan Radičeviću, a to je Kalates. Međutim, samo SLIČAN, ne i isti. Kalates je dve klase bolji igrač od njega, a i takav je endemska biljka.

                                Eksperiment sa Radičevićem jednostavno neće funkcionisati, ma koliko mu vremena dali, jer se sa njegovim kvalitetom ne može igrati ni EL košarka, niti jurišati na titule u domaćim takmičenjima. Niti momak ima ikakav potencijal za neki veći upside (kao Lesor npr), pa da se zbog toga istrpe "dečje" bolesti.

                                Ako već ne možemo dovesti boljeg igrača, do poluvremena krpljenje sa Davidovcem i njim, od drugog dela sezone gurnati Radanova koji ako ništa drugo makar ima talenat da izraste u dobrog igrača, a da budemo potpuno iskreni, ne postoji apsolutno ništa što u ovom trenutku Radičević može, a Radanov ne.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X