Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja živim na 10 min od Arene i nisam išao. Zato što me nije zanimalo, psihički sam se spremao za Arsenal. Na tv sam pogledao 5 min. Nisam gledao basket 2-3 godine. Ali sam gledao polufinale kupa protiv Čukaričkog po kiši i smrzao se kao p. Zašto? Nemam pojma. Nije ni novac niti bilo šta. Nije mi se išlo, ne znam što. Ko zna koliko je ovakvih sramotnih primeraka kao što sam ja, a ljudi putuju iz nekog Trebinja da gledaju Zvezdu. Dakle malo je pravih zvezdaša da budem samokritičan.

    Basket volim da gledam na tv sam, al prvu sledeću idem sebi iz inata. Da podjem od sebe.

    Comment


    • Ovo je odlicna poseta obzirom kako Covic vodi klub. Ova poseta je posle skora 2-2 u el.. Nama tek slede mecevi sa azdajama, tako da ocekujem jos losiju posetu posle serije poraza koja nas ocekuje.

      Comment


      • Pre svega, pozdrav za dekkarda i da ga upitam kako mu se cini Himki? A kako mu se cini Zvezda sada, u duelu sa jednim od najgorih rostera evrolige?
        Rekao sam i ranije, ponavljam i sada, najveci problem sa navijacima je sto su kao Jankovic u odbrani -> izbaci ih najjednostavnija finta. Pobedi si, wow, idemo u Podmoskovlje na pobedu, sta bre Himki, pojma nemaju, izgubis, to nam je sto nam je, gledati da se ne bude poslednji.

        Ovaj tim ima nekoliko odlicnih igraca, ali je lose poslozen i nedostaju mu osnovni fundamenti - odbrana, defanizivni skok, igra u reketu, previse coskara u timu .. Pametan komentar Lakija (prijatno sam iznenadjen posle silnog mracenja, evo kako moze laki!! ), zakljucno sa teranjem pod kamen nicka koji tera Bjelicu, Lazica uz pola tima. E pa to smo mi, zato samo dva kluba i imaju navijace u Srbiji, jer se slepamo uz pobede (psihicki) i izbacujemo frustraciju posle poraza, uz standardne teorije zavere i mrznju prema onim drugima .. Zato nas i ima ispod 10 000, da ljudi ne kasne na Arsenal.

        Nije ovo los poraz. Mogli smo imati i 4-1, ali ja ne zelim da gledam tabelu i na osnovu Bjelicinih 60% za 3 poena gradim neki optimizam. Bitno je da sve evroligaske ekipe koje dodju ovde ne racunaju na sigurnu pobedu i da svako mora da pruzi vrlo dobru partiju da bi nas dobio. Ovako los Bamberg nas je na osnovu osamucenosti u prvim minutima meca lagano dobio. Kao da sam gledao drugo poluvreme Olimpija - Zvezda.
        Kazem dobar poraz, jer niti ima smisla igrati u Areni ovako, niti ima smisla odrzavati brod na povrsini sa ovoliko mnogo rupa u sastavu. Imaju jos mesec dana, najvise mesec i po da dovedu igraca, posle ce biti kasno. Dosta biranja, vreme je za rezove, inace je i bolje da ne igramo EL sledece godine.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Nije on kriv sto je postavljen na mesto back up PG vec trener I uprava. Decko voli brzi ritam utakmice. Sve pogresno gledas, nije problem taj vrh table, vec sto je on spor u lateralnim kretnjama u napadu ne moze da preskoci nesto kvalitetnije defanzivce.. Sut smo znali kakav ima I bice dosta amplitude, ne znam sta ste ocekivali of pojedinih igraca da vam sad dodje da skontate kako igraju.

          Navijaca je tacno toliko koliko treba da bude kako se uprava ophodi prema njima I to je ta reakcija. Ocekivalo se mnogo, dobilo se malo. Otpustio si na pravdi Boga trenera koji ti je doneo sve I zamenio sve domace kvalitetne igrace sadosta losijim a o treneru da ne pricam. Nikog ne interesuje ko hoce da kupi kartu of navijaca sto dolaze na velike utakmice to sto ce tim rasti kroz sezonu, oni zele da vide odmah igru a ne da cekaju April da se to sve sredi. Jednostavno je tako, navijaci su razocarani.

          Nije poenta prelaziti u Pionir vec probati pridobiti poverenje navijaca koji ne dolaze na utakmice, na potezu JE COVIC.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • lateralne kretnje se izvode u odbrani. u napadu ides napred i menjas pravac. skoro nikad ne ides lateralno

            Comment


            • O cemu pricas covece? Pa igra Zvezda i Aba ligu i kls pa se cuje skripanje patika. Ej bre mi ovde balavimo u sred jula o pojacanjima i trazimo strimove za prijateljske, a gospoda ne mogu da se prosetaju do arene ili pionira makar u toj el da daju podrsku. Ako zbog neceg propadnemo bice to zbog usranih delija koje su mi se popele na onu stvar i koji nisu zasluzili ni jankovica ni radicevica da gledaju, a kamo li rocestija.

              Comment


              • na odbranu sam I mislio.

                Ma ok crni eto ti si u pravu, ovo sto sam naveo nema nikakve veze. Mogao bih pisati duze ali skroz je nepotrebno. Ti veruj u sta verujes
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by crni_redstar View Post
                  O cemu pricas covece? Pa igra Zvezda i Aba ligu i kls pa se cuje skripanje patika. Ej bre mi ovde balavimo u sred jula o pojacanjima i trazimo strimove za prijateljske, a gospoda ne mogu da se prosetaju do arene ili pionira makar u toj el da daju podrsku. Ako zbog neceg propadnemo bice to zbog usranih delija koje su mi se popele na onu stvar i koji nisu zasluzili ni jankovica ni radicevica da gledaju, a kamo li rocestija.
                  Oni i ne dolaze vise na kosarku, to je ocigledno, neka mladja ekipa i klinci dolaze na kosarku na EL i to je to, oni ce se pojaviti vrv u par utakmica sa partizanom u kls-u i kupu.

                  Comment


                  • u ppnedeljak nam je mozda i kljucni mec u ovom delu sezone!

                    Comment


                    • Ja verujem u ono sto vidim, a vidim da je manje od 1 posto od 500 000 stanovnika doslo da podrzi svoj klub. Toliko. Bitno da pojedinima nije skupo da putuju u London

                      Comment


                      • Ljudi,lose smo odigrali ali cemu sada drama majku mu.
                        Kao da je neciji zivot u pitanju.
                        Da smo dobili Bamberg ovde bi bilo hvalospeva.

                        Comment


                        • Originally posted by crni_redstar View Post
                          Hvala beogradjani sto ste toliko razmazeni i tupavi. Izmestiti Zvezdu u Nis, Kragujevac ili Novi Sad. 2 miliona stanovnika bre i 5 hiljada u areni! Fuj! Fudbal Zvezda nije bila bolja zadnjih 15 godina-stadion prazan. Sta je problem? Treba neko da vam da besplatne karte, da cas mobilizuje i organizuje jer ste nesposobni da idete sa drugom, devojkom, detetom ili porodicom na utakmicu? Dokle da ljudi iz svih krajeva sveta dolaze, a vi samo da se slikate protiv arsenala ili fenera? Danas momcima nista ne zameram kao ni treneru. Da sam vlasnik kluba prebacio bih ga u neku zdraviju sredinu ili bih odustao jer za gospodu iz begea ne valja nista. 5god sam ziveo u bg i isao na sve moguce utakmice iako smo se raspadali tada u svim sportovima. I ovi sto jenjaju da je skupa karta, skupa a svi duvaju piju, klade se i splavare.
                          Originally posted by NateHuffman View Post
                          apsolutno se slazem. jebem tingrad od dva miliona i verne navijace. padne kisa na derbi dodje 15 iljada. grobarima protiv skenderbega 15 iljada, nama 4 iljade na el a u londonu da gleda treci tim arsenala 58285!

                          kurcevi moji najverniji navijaci. govna bre
                          Lose racunate. Ako Beograd ima 2 000 000, onda imamo pool od 1 200 000 - 1 300 000. Nemamo. Da su ljudi zainteresovani za sport u tom broju, prvo ne bi ni bilo toliko zvezdasa i navijaca partizana, drugo ogroman broj u celoj zemlji, pa i u BG sport ne dotice, nego samo odaberu jednu od dve opcije jer "tako treba". A kada postoji hype, onda bi svi da se prikljuce, umesto da razmisljaju svojom glavom i imaju svoja interesovanja.

                          Neko ode na Cukaricki jer mu je okruzenje takvo, zbog navike i klasicnog interesovanja "ma nece valjda oni da osvoje titulu" i to ih vise pali od pobede nad Makabijem ili Bambergom. Ne navijamo za nesto i nemamo kulturu, nego nam treba krdo za kojim cemo krenuti ili neprijatelj protiv koga ce se mobilisati.
                          Pogledajte taj Bamberg, mali grad i puna hala, a nije da su ikad bili nesto u evropskoj kosarci. A zato oni nemaju neprijatelje, ne idu zbog hypea koji se stvori u medijima i medju masom. Steta sto mi nemamo bar 10 000 takvih ljudi stalno na tribinama.

                          Originally posted by Laki21 View Post
                          Ova Radičevićeva partija večeras je jedna od najlošijih u EL od kada pratim to takmičenje..
                          Kad sam video da je ostalo 7 sekundi do kraja napada, on krenuo sa loptom i bacio svoju klosarsku frljoku reda radi .. e, tad je i mene iznervirao. Problem je sto na ovakav roster pun ogranicenih igraca sa loptom ne ide plej koji nije madjija kao Jovic ili Roch. Radicevic moze biti upotrebljiv tamo gde imas nekog Jamara Smitha, Willa Thomasa, nekog odlicnog centra koji razume kada treba da se otvori. On ce negde drugde i da proigra, u Zvezdi nece sa ovako poslozenim timom.

                          Nista, spremiti se za mucan period. Nece moci uvek da vuku tri veterana i da daju zajedno 50+ poena. Feldeine, Dangubic, Lazic, Lessort sve su to igraci kojima bi ucinak od preko 10 poena bio jako dobar. Jos je Lessort ocajan u odbrani.

                          A jos vecih problema cemo imati ako Roch ili Bjelica propuste neki mec.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Kao kad odem u cg i drugovi mi kazu kako su bili protiv mikana da gledaju Zvezdu i to naglasavaju kao da su toliki zvezdasi da su prevalili toliki put zbog Zvezde, a fakat je da su crnogorci ludi za Milanom. Vole ljudi da gledaju gigante realno im se jebe za Zvezdu i onda mi se kenja kad me pitaju kesam li bio na arsenal-nisam bio sam protiv radnickog, cukarickog, napretka!

                            Comment


                            • radicevic je jedinu dobru sezonu vrednu pomena odigrao pored prozingisa i oriole. i to nesto govori

                              Comment


                              • nego gde nam je onaj brat sto ga grobar vozio na tekmu? ziv li si?

                                Comment

                                Working...
                                X