Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Clash View Post
    Znam, ali pošto je moderacija rigorozna, mora se iskoristi svaki prozor koji ostave za patkometriju, a ja to ne propuštam
    Umiljati Clash kod dve moderacije sisa.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Bilo bi dobro da veceras Jankovic odigra dobro, sigurno ce dobiti prostor neigranjem Antica.
      Antic igra.

      Nisam ga video na zagrevanju, ali je na semaforu....
      Last edited by drakon1; 02-11-17, 16:17.

      Comment


      • Hoce li biti bar 5.000 ljudi?

        Comment


        • I Kešelj je na semaforu što ne znači da igra... Promeniće oni to pred utakmicu.

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Antic igra.

            Nisam ga video na zagrevanju, ali je na semaforu....
            Sad više nije na semaforu....

            Comment


            • Prilazi mi tip malopre ispred Arene. Pita da li imam kartu viška. Ja mu rekoh da pogleda na blagajni. Kaže, "ma ko će da ide čak do blagajne". Razmaženi smo mnogo.

              Comment


              • kk ovo nije zasluzio...ocemo pojacanje? sram da nas bude za posetu!

                Comment


                • Šta se ovo dešava sa navijačima? Gde su? Ovo je baš mala poseta, nekako nema tog "hajpa" oko Zvezde ove godine kao prethodnih, kao da je KLS meč u pitanju a ne EL utakmica. Izgleda da će prvi put da se čuje "Divoušn",ko je zaslužan zbog toga?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Gubimo polako i poslednji adut kod Djordija za ucesce u EL...vruc domaci teren...kao da Cedevita igra...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Izgleda da smo se zasitili Evrolige. Ajde onda ustupite grobarima, a mi ćemo Evrokup. Stvarno sramota za posetu.

                      Comment


                      • I onda se traze pojacanja...ma ne dovodi Covicu nikog, jos da moze da proda jos nekog...na kraju cemo EL igrati u Zelezniku...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Sramotno prazna Arena....kakva nezahvalna grupa gradjana koja se odaziva na ime "navijaci"

                          Comment


                          • Mislim da marketing kluba mora da pokuša agresivnijim pristupom da animira navijače. Čović da malo prošeta po jutarnjim programima, da nđu neki način da dodatno motivišu navijače.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Mi takav narod , fudbal + neatraktivno ime protivnika i dodjemo do ovih 5-6 k na zalost ..

                              Comment


                              • Sramota sa tribinama, sramota. Ta prednost domaceg terena se gubi veoma lako. Cim namirisu ekipe da nije to taj intenzitet, dolazice sa potpuno drugom psihom u BG...

                                Comment

                                Working...
                                X