Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda može, razbićemo Mitrovu družinu

    Comment


    • naspenkat će nas Andrea ,,olmoust fejmous" Trinkieri
      ...da nam obrazine bride sve do derbia.
      Last edited by Wingwalker; 01-11-17, 23:53.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Potpuno si u pravu što se tiče Valterovog pisanja, iako se na ovom forumu trudi da piše koliko-toliko čitljivo.
        Ne snalazim se dobro na laptopu ako je to neki izgovor ja sam ipak druga generacija a i dosta puta na brzinu pišem, izvinjavam se ako je neki put nečitljivo.

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Poseta će biti na nivou Aba utakmice kako stvari stoje
          Nadam se da neće, na zadnjoj nas bilo 500, čuo sam samog sebe kako dobacujem Kešu da šutira

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Je l se zajebavaš ili "Wright" čitaš i izgovaraš "Vrajt"?
            On je jos i dobar, sacekaj da dodje Kovacic sa svojim Uuuuuuurajt.
            Bice tesko, a u neku ruku i zasluzujemo poraz, odnosno ne zaslujemo da budemo konkurentni u evroligi sa takvim bednim posetama.

            Morace Bjelica opet da stvara magiju, da vise da nego sto cemo da primimo preko njega. Zato Mathias i odbrana picka .. kuku. Vaznu rolu imace i Jovanovic.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              On je jos i dobar, sacekaj da dodje Kovacic sa svojim Uuuuuuurajt.
              Bice tesko, a u neku ruku i zasluzujemo poraz, odnosno ne zaslujemo da budemo konkurentni u evroligi sa takvim bednim posetama.

              Morace Bjelica opet da stvara magiju, da vise da nego sto cemo da primimo preko njega. Zato Mathias i odbrana picka .. kuku. Vaznu rolu imace i Jovanovic.
              Zato mi je zao što se ovakvi mečevi ne igraju u pioniru, mislim znaju da nece napuniti arenu pogotovo sad kad je oko 3000 navijača otišlo u London , pionir bi samleo Bamberg i bez Pere ali šta je tu je. Odmoren je Tejlor pa videćemo, samo da nas Rajt ne napuni kao Tomas.

              Comment


              • Comment


                • ono sto me brine je sto previse zavisimo od suta koji je za sad vrhunski. sta ce biti kad nas sut izda?

                  Comment


                  • Sta bude sa svim suterskim ekipama kad ih sut izda. Izgubicemo.

                    Comment


                    • A koja to ekipa ne zavisi od šuta? I zašto bi stao? Ako znaš da šutiraš i imaš samopouzdanje, ne vidim razlog da tek tako stane...

                      Comment


                      • Mislim da moze da "stane" u smislu da imamo jednu ili dve lose suterske utakmice. Cisto statisticki gotovo izvesno.

                        Comment


                        • Do sada, nas kad nije isao sut, odnosno kad nismo uspjeli da sa dva bloka oslobodimo Feldina, loptu spustamo na Bjelicu. To je plan za sad i dobro nam ide, kad to procitaju i budu udvajali Bjelicu, lopta ce ici napolje i sut opet slobodan.

                          Comment


                          • Блокада Јанковића на Томићу у мечу против Барселоне проглашена за блокаду месеца у Евролиги.
                            http://www.youtube.com/watch?v=5R_kLYEi1X4

                            Comment


                            • problem sa Rajtom u najavi ako Danguba ne mož izgura više od 15 minuta,
                              Laza kratak, Janković može da ga gleda samo...eventualno potrošiti svih 5 ličnih Lazarevića da ovaj ne uđe u seriju na startu.

                              Comment


                              • Ova utakmica ce biti potvrda koliko je beogradjanima,s obzirom na brojnost,stalo do zvezde.
                                Zasto?
                                Igra se fudbal u 21:05. Ljudi koji zive van BG-a ne mogu stici da odu na kosarku i vrate se na vreme kuci da bi gledali fudbal,dok ljudi koji zive tu mogu.
                                Do danas prodato 2500 karata bez sezonaca.

                                Comment

                                Working...
                                X