Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Je l se zajebavaš ili "Wright" čitaš i izgovaraš "Vrajt"?
    Ma lakse mi druze tako, i ne vodim previše racuna iskreno.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Ma lakse mi druze tako, i ne vodim previše racuna iskreno.
      Rajt ili Vrajt, videće sutra šta je propustio.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Rajt ili Vrajt, videće sutra šta je propustio.
        Njega se i najviše plašim , strašan skorer , sa njim su baš dobili ali videćemo nisu ni oni u dobrom momentu izgubili su do Albe sad.

        Comment


        • [QUOTE=mikara92;1733018]Računajući oba takmičenja naši igrači imaju sledeće brojke što se tiče šuta iz igre i slobodnih bacanja:

          Antić 17/43 17/23
          Apić 6/7 2/3
          Bjelica 46/92 30/38
          Dangubić 6/17 6/8
          Davidovac 4/10 1/2
          Dobrić 19/46 5/6
          Feldin 43/99 13/18
          Janković 17/38
          Jovanović 14/25 12/21
          Kešelj 1/16 4/4
          Lazarević 3/8 1/1
          Lazić 6/25 13/14
          Lesor 44/60 15/26
          Radičević 13/48 19/21
          Ročesti 61/110 26/30

          ...Apić rula iz igre a najgori spenala 66.6%
          Last edited by Wingwalker; 01-11-17, 17:31.

          Comment


          • Stvarno ne razumem ljude. Pa cekaj kad ce da pocnu da idu na utakmice kad se budemo borili za top8 ili kad izgubimo sve sanse

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Stvarno ne razumem ljude. Pa cekaj kad ce da pocnu da idu na utakmice kad se budemo borili za top8 ili kad izgubimo sve sanse

              Kad FK ispadne iz liga evrope.

              Comment


              • Ovako je bilo prošle sezone

                Comment


                • Originally posted by Svarog View Post
                  Jako bitna stvar
                  nepismenost jeste bitna stvar na jednom mediju kao sto je forum, cija je osnova komunikacija u pisanoj formi

                  Comment


                  • U ovom trenutku ne vidim racio u brzoj nabavci pojačanja na bilo kojoj poziciji.
                    Ako gradimo novi tim iz fundamenta, sa četvoricom veterana koji jesu najskuplji... dovedeni da nam obezbede odbranu ABA trofeja ali su trenutno i najefikasniji u rosteru, upravo svi odlaze na kraju sezone. Plus Danguba koji će imati ozbiljnije ponude od produženja ugovora, dajte onda prostora i vremena za ovu mlađariju da iz njih izvučemo maksimum, i transparentno uvidimo limite svakog. To je merodavno jedino ako je isporučeno na najvišem nivou... minutima u EL.
                    To jest...koliko god ovo zvučalo ziceraški ili nenavijački... u EL kada već ne možemo da dobijemo određeni broj gostovanja...na ozbiljno nedostižnoj razlici odmoriti bar trojicu matoraca i gurnuti mlade u vatru.
                    Navijačka opcija bi bila: Bjela, Ročesti, Feldin i Pero po trijes minuta i sve u kosku i do kraja...
                    a onda u ABA ligi opet oni moraju da izguraju najmanje 8 težih tekmi u sezoni i ceo plej-of, jer nam je ta titula imperativ.
                    Pa nisu od titanijuma...da ne spominjem cajknot sa terminima u završnici.
                    Last edited by Wingwalker; 01-11-17, 18:22.

                    Comment


                    • Originally posted by djuras View Post
                      nepismenost jeste bitna stvar na jednom mediju kao sto je forum, cija je osnova komunikacija u pisanoj formi
                      Nepismenost je pogresno napisano ima stranog igraca? Ako je to kamen spoticanja komunikacije na forumu, sta onda da pricamo o ostalim upisima. Razumeo bih da neko ne odvaja reci, da nema zareza , ovako je to samo jedna nebitna stvar. Vise me brine njegovo ime i slika nego kako je izgovorio ime igraca . Ovde je veci problem sta je napisano a ne kako.

                      Comment




                      • Feldin spreman kao zapeta puska, przi mrezicu.

                        Comment


                        • Originally posted by Svarog View Post
                          Nepismenost je pogresno napisano ima stranog igraca?
                          za nekoga ko je proveo toliko vremena u inostranstvu prateci sve moguce kosarkaske lige na svetu - jeste

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            za nekoga ko je proveo toliko vremena u inostranstvu prateci sve moguce kosarkaske lige na svetu - jeste
                            Izvini Djuras ali ja ne pišem na engleskom, a mahinalno sam napisao malopre , tako da izvinjavam se na blagoj nepismenosti, pa ako bi mogli da krenemo dalje sa komentarisanjem kluba i stanjem u istom.

                            Comment




                            • Trinkijeri je veliki gospodin.Strani trener, covek kojeg mozda i najvise postujem i cenim od stranih trenera.
                              Last edited by Manda77; 01-11-17, 20:19.

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                za nekoga ko je proveo toliko vremena u inostranstvu prateci sve moguce kosarkaske lige na svetu - jeste
                                Potpuno si u pravu što se tiče Valterovog pisanja, iako se na ovom forumu trudi da piše koliko-toliko čitljivo.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X