Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antic ne igra protiv Bamberga. Bem ti vise nikako da se komletiramo.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Verovatno ću navući gnev većine forumaša, ali meni se više sviđa kako Alimpijević vodi utakmice od Radonjićevog načina.
      Ja sam se jednom iznervirao na Alimpija ali ne poredim ga sa Radonjićem. Radonjiću je mnogo više trebalo. Da je tolika klasa bio bi u CSKA sad. Videćemo i njegovu karijeru, ali ono polufinale vs Cibona samo talenat može da izgubi. Njemu je Zvezda zenit karijere.

      Alimpije nije toliko tvrdoglav.

      Comment


      • @Antic - e, to mnogo ne valja. Razlog?

        Comment


        • Fantasticna partija nasih momaka veceras. Zaista sam uzivao gledajucu kako nasa KLUPA doprinosi ubedljivoj pobedi. Sada dok gledam statistiku osmeh mi se razvuce...ono sto sam zapazio, Dejan Davidovac 8 poena (2/2 za tri), 5 skokova, 4 as, index 12.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Verovatno ću navući gnev većine forumaša, ali meni se više sviđa kako Alimpijević vodi utakmice od Radonjićevog načina.
            sto se tice raspodele minutaze da ..i to je to

            Comment


            • Originally posted by Geronimo View Post
              @Antic - e, to mnogo ne valja. Razlog?
              Povreda lista noge rece Alimpije.
              Kaze vuce povredu jos iz Fenera.

              Comment


              • Voleo bih da ne počinjete da Radonjićev rad u Zvezdi minimizirate, niti da dajete paušalne ocene kako mu je to vrhunac karijere.
                Čovek je na našoj klupi prošao golgotu od strane nas navijača a boga mi i Čovića (sećate se da je Čović pokušavao i TO da naređuje kada da pozove, kod nas navijača od Lemura do DR-a) svemu tome se odupro radom i rezultatima. Alimpijević tek treba da se dokaže i ne mogu u isti par cipela nakon "par utakmica" ta dva trenera.
                Radonjić je bio trener u Zvezdi i ostavio je dubok trag, prema njemu treba da gajimo poštovanje i mi navijači i uprava.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja sam se jednom iznervirao na Alimpija ali ne poredim ga sa Radonjićem. Radonjiću je mnogo više trebalo. Da je tolika klasa bio bi u CSKA sad. Videćemo i njegovu karijeru, ali ono polufinale vs Cibona samo talenat može da izgubi. Njemu je Zvezda zenit karijere.

                  Alimpije nije toliko tvrdoglav.
                  Dal si realan?????
                  DR je nesto najbolje sto se desilo nasem klubu poslednjih 20 godina.
                  Napravio je i ustalio jedan sistem igre,ponasanja tima, igraca. Uveo je toliko neophodno sportsko vitestvo, gospodstvo u ponasanju izjavama itd,itd. Radi se o vrhunskom strucnjaku sto ce pokazivati i ubuduce.
                  Nema potrebe minimalizovati njegov rad, uspehe,domete.

                  Comment


                  • Nema potrebe ni preuveličavati. Posle Cibone bi ga istrpela samo Zvezda, nijedan drugi klub na svetu. Sad je otišao, a možda nije ni morao. Imao je mnogo propusta, i ne bih njemu pripisao uspeh samo već pre svega klubu koji mu je držao kostur godinama.

                    Biće da je Nebojša Čović nešto najbolje što se desilo klubu. Voleo ga neko ili ne, tata je tata.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Antic ne igra protiv Bamberga. Bem ti vise nikako da se komletiramo.
                      Ako postoji jedan tim u EL protiv koga njegovo odsustvo ne bi trebalo da se preterano odrazi na rezultat,onda je to Bamberg.Ekipa sa ubedljivo najgorom unutrasnjom linijom u ligi,protiv njih je kljuc uspeha pritisak na spoljnje igrace,a tu bi sa povratkom Dangubica trebalo da odradimo dobar posao.Plus i njima na tu tanku unutrasnju liniju fali Harris, a Radosevica cini mi se i Apic moze da brani.Rubit bi mogao da bude problem,ali ocekujem da tu Lessort konacno doprinese i u odbrani zbog brzih nogu.Sve u svemu ovo je jedna od onih utakmica koja bi iole kvalitetnom igrom morala da se dobije

                      Comment


                      • Nisam dovoljno strucan da poredim DR i Alimpijevica niti hocu ali jedan veliki plus za raspodelu minutaze u relativno lakoj utakmici,kod Dejana bi glavni riljali kao u svakoj utakmici,ovo mi se bas dopada.
                        Druga stvar koja mi je pala u oci je poludistanca Lesorova,mislim da nije promasio ni jednom i trebalo bi to da koristi cesce,mozda ponekad u zavisnosti od odbrane da zamene mesta sa cetvorkom tj Milkom pogotovo u situaciji kada je neka small ball varijanta sa laganim cetvorkama,Milko bi to resavao ko od sale,dobro treba pogoditi i taj zicer na kraju.

                        Comment


                        • Jel znate da je Apić na treningu upoznao Rocestijevo koleno? Otud izostanak.

                          Comment


                          • E ova nam je jedna stvarno trebala. Kao sto sam se nadao odmorili nosioce, niko preko 22 minuta, razigrali ove u slabijoj formi i vratili Dangu u rotaciju. Jos bilo milina za gledati. Steta sto ljudi ne vole da dodju na ovakve utakmice, meni su medju najdrazim kad vidim ove klince kako se igraju kosarke. I Radicevicu svaka cast, da pokaze da pripada.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Nema potrebe ni preuveličavati. Posle Cibone bi ga istrpela samo Zvezda, nijedan drugi klub na svetu. Sad je otišao, a možda nije ni morao. Imao je mnogo propusta, i ne bih njemu pripisao uspeh samo već pre svega klubu koji mu je držao kostur godinama.

                              Biće da je Nebojša Čović nešto najbolje što se desilo klubu. Voleo ga neko ili ne, tata je tata.
                              Mene je sramota kad citam sta pises. Vidi se da si strucnousavrsen
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ovom timu je potrebo vreme i poverenje, vremena imaju (valjda) a poverenje od nas navijača čas dobiju, čas izgube.
                                Još se nismo naučili strpljenju mi navijači, otuda i posete kakve jesu.
                                Kako ono kažu "Ništa bolje ne uspeva od uspeha" ali mi smo takvi (navijači) čas smo "šampioni" a onda iznebuha nekako dospevamo na KLS nivo, vrlo smo konzistentni u stavovima.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X