Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Filbi View Post
    Ako navijaci budu podrzavali klub a ne pljuvali svako malo nista se nece raspasti , nece ni sa tim a kamoli bez toga.

    Zato pamet u glavu i ko hoce nek prati i podrzava ,svako na svoj nacim ,a ko nece bolje da ne mraci i ne odmaze.
    Pravo u centar

    Comment


    • Izgleda da je Apic novi Nastic.....
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Originally posted by jevta1992 View Post
        Izgleda da je Apic novi Nastic.....
        ????

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          ????
          nakon sudara sa njim na treningu danas rocesti se povredio i oteklo mu koleno
          noviji info kaze da je ipak sve u redu

          Comment


          • Finansijskih poteškoća je bilo,ima i biće ih,to je kamen spoticanja ekipa sa ovih prostora godinama unazad. . . Na kraju sezone mozemo uzeti neku paru za Dangubu mozda Dobrića i to bi bilo to(osim ako gazda ne udomi Lesora negde neplanirano)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Istina.Moja greska.
              Opet ne menja pricu da je bilo dugovanja igracima iz proslogodisnjeg sastava za isplate u 2017 godini u znacajjnoj meri.
              Nije greška , nego ti jednostavno izvlačiš zaključke vrlo proizvoljno.Rekao bih , čak zlonamerno. Siguran sam da ovde nema nikoga ko ne zna da finansijska situacija nije sjajna . Ne krije to ni Čović.Po tebi nikakvih prihoda, osim od prodaje nije bilo ...samo si akumulirao dugove Mislim , baš me briga šta ti pišeš ali iz nekog razloga ljudi ovde su ti dali status "insajdera" pa te valjda zbog toga shvataju ozbiljnije nego što bi trebalo. Mračiš previše...ti valjda znaš razlog

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Nije greška , nego ti jednostavno izvlačiš zaključke vrlo proizvoljno.Rekao bih , čak zlonamerno. Siguran sam da ovde nema nikoga ko ne zna da finansijska situacija nije sjajna . Ne krije to ni Čović.Po tebi nikakvih prihoda, osim od prodaje nije bilo ...samo si akumulirao dugove Mislim , baš me briga šta ti pišeš ali iz nekog razloga ljudi ovde su ti dali status "insajdera" pa te valjda zbog toga shvataju ozbiljnije nego što bi trebalo. Mračiš previše...ti valjda znaš razlog
                Ja sam sve samo ne ,,insajder,,
                Sta mracim? Da je stanje sa finansijama lose??? Pa to nije vojna tajna. Sto ti to smeta?
                Daj boze da mi imamo 10 milona ali tesko.
                Znam da je bolje ziveti u iluziji da je sve bajno, sjajno ali nije.
                I saznanje o tome nikako ne moze biti lose. Cak naprotiv.
                Ako te briga sta pisem sta onda citas i repliciras?

                Comment


                • Ako je istina da Kvinsi Miler stiže u Partizan, onda je jasno šta je cilj državnog vrha. Molim sve ZVEZDAŠE da se ujedinimo kao nikad do sada! Sram da bude one koji kritikuju i pljuju Čovića! Gdje smo bili prije 6,7 godina? Borili smo se za opstanak u ABA ligi! Šta je sad Crvena zvezda? Klub koji je daleko najdominantniji u regionu, klub koji dobija evropske velikane, klub koji se prošle kalendarske godine borio za Fajnal-for Evrolige, klub koji u ABA ligi nije izgubio više od godinu dana, klub koji obara rekorde, klub iz kojeg igrači idu u najveće evropske klubove za milion evra, klub iz kojeg Marjanović ide direktno kod Grega Popoviča! Zbog toga budimo zahvalni ljudima koji vode naš klub i cijenimo svoje!
                  Last edited by mikara92; 29-10-17, 21:21.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ja sam sve samo ne ,,insajder,,
                    Sta mracim? Da je stanje sa finansijama lose??? Pa to nije vojna tajna. Sto ti to smeta?
                    Daj boze da mi imamo 10 milona ali tesko.
                    Znam da je bolje ziveti u iluziji da je sve bajno, sjajno ali nije.
                    I saznanje o tome nikako ne moze biti lose. Cak naprotiv.
                    Ako te briga sta pisem sta onda citas i repliciras?
                    Pa danas si napisao da je isplaćena samo jedna plata . Odakle ti to znaš? Šta je to ako nije insajderisanje?. Samo je jedan razlog za repliciranje...jednostavno mislim da nisi samo "zabrinuti navijač" koji eto piše na forumu. Pogledaj još jednom šta si napisao oko završnog računa za 2016 . Em si pomerio na sredinu 2016 -te , em si dodavao dugovanja a nigde prihoda

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Pa danas si napisao da je isplaćena samo jedna plata . Odakle ti to znaš? Šta je to ako nije insajderisanje?. Samo je jedan razlog za repliciranje...jednostavno mislim da nisi samo "zabrinuti navijač" koji eto piše na forumu. Pogledaj još jednom šta si napisao oko završnog računa za 2016 . Em si pomerio na sredinu 2016 -te , em si dodavao dugovanja a nigde prihoda
                      Ma naravno da postoje prihodi. Ne mislis valjda da nema ama bas ni jednog sponzora. Ali dugovi su itekako realni.
                      Ja samo govorim o teskom stanju u klubu sto se tice finansija.
                      O tome govori i Covic.
                      Jutros je pomenuo da su plate kasnile po 6 meseci??????

                      Comment


                      • Originally posted by mikara92 View Post
                        Ako je istina da Kvinsi Miler stiže u Partizan, onda je jasno šta je cilj državnog vrha. Molim sve ZVEZDAŠE da se ujedinimo kao nikad do sada! Sram da bude one koji kritikuju i pljuju Čovića! Gdje smo bili prije 6,7 godina? Borili smo se za opstanak u ABA ligi! Šta je sad Crvena zvezda? Klub koji je daleko najdominantniji u regionu, klub koji dobija evropske velikane, klub koji se prošle kalendarske godine borio za Fajnal-for Evrolige, klub koji u ABA ligi nije izgubio više od godinu dana, klub koji obara rekorde, klub iz kojeg igrači idu u najveće evropske klubove za milion evra, klub iz kojeg Marjanović ide direktno kod Grega Popoviča! Zbog toga budimo zahvalni ljudima koji vode naš klub i cijenimo svoje!
                        Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ma naravno da postoje prihodi. Ne mislis valjda da nema ama bas ni jednog sponzora. Ali dugovi su itekako realni.
                        Ja samo govorim o teskom stanju u klubu sto se tice finansija.
                        O tome govori i Covic.
                        Jutros je pomenuo da su plate kasnile po 6 meseci??????
                        Pa gde su ti u onom sabiranju dugova ? Oko dugovanja prema igračima se sve znalo i pre nego što je Radonja rekao na onoj kzn. Ja sam to znao od oca jednog našeg igrača, sa kojim sam sedeo celu sezonu u Pioniru, ali mi nikad ne bi palo napamet da tako šta delim na forumu. Ne vidim šta bi mi kao navijači mogli da uradimo? Šta sam mogao uradio sam 1.juna ...kupio ponovo sezonsku

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Pa gde su ti u onom sabiranju dugova ? Oko dugovanja prema igračima se sve znalo i pre nego što je Radonja rekao na onoj kzn. Ja sam to znao od oca jednog našeg igrača, sa kojim sam sedeo celu sezonu u Pioniru, ali mi nikad ne bi palo napamet da tako šta delim na forumu. Ne vidim šta bi mi kao navijači mogli da uradimo? Šta sam mogao uradio sam 1.juna ...kupio ponovo sezonsku
                          Da li si svestan da smo mi pored svih tih ,,prihoda,, u 2016 opet u minusu preko 3 miliona evra.
                          Imas poslovnu godinu sa minusom od 3 miliona.
                          O kakvim prihodima zelis da govorim. To je zvanicni dokument.Nisam ga ja izmislio.
                          Znaci sa svim prihodima i rashodima mi smo u 2016 godini u minusu 3 miliona.
                          Za mene je to lose poslovanje.

                          Comment


                          • Kvinisi na twitteru
                            Partizan= never Bratina

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Kvinisi na twitteru
                              Partizan= never Bratina
                              Sad vidim.
                              Samo potvrda da su zeleli da ga angazuju.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Da li si svestan da smo mi pored svih tih ,,prihoda,, u 2016 opet u minusu preko 3 miliona evra.
                                Imas poslovnu godinu sa minusom od 3 miliona.
                                O kakvim prihodima zelis da govorim. To je zvanicni dokument.Nisam ga ja izmislio.
                                Znaci sa svim prihodima i rashodima mi smo u 2016 godini u minusu 3 miliona.
                                Za mene je to lose poslovanje.
                                Nisam ni rekao da si izmislio nego da ga zlonamermno tumačiš. Taj dokument je sa zadnje skupštine kkcz

                                Comment

                                Working...
                                X