Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Za prenose pojedninih utakmica (verovatno Partizanovih) pojedinih komentatora: Vristanje i TV-onanisanje...

      "Glodar.net" i slicno je uobicajeni visak koji nije bio potreban, ali izlivi jeda su se drzali u granicama.

      Sto se tice ugovora: Malo neuobicajeno pokazati javno ugovore, ali ok. Otvoreno, pa sta bude. Nesto novo nismo saznali, te brojke su se znale.

      Meni je jedino bitno kako cemo nastaviti da krpimo budzet. Valjda ce biti ok.

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Za prenose pojedninih utakmica (verovatno Partizanovih) pojedinih komentatora: Vristanje i TV-onanisanje...

        "Glodar.net" i slicno je uobicajeni visak koji nije bio potreban, ali izlivi jeda su se drzali u granicama.

        Sto se tice ugovora: Malo neuobicajeno pokazati javno ugovore, ali ok. Otvoreno, pa sta bude. Nesto novo nismo saznali, te brojke su se znale.

        Meni je jedino bitno kako cemo nastaviti da krpimo budzet. Valjda ce biti ok.
        Upravo, po meni je transparentnost prava stvar i nije baš uobičajena kod nas, elem ove priče kako neki igrači su kod nas za jednu cifru a kod rugih za 50 hiljada je pravo u metu. To su spinovi sa one njihove emisije sa Sos kanala i treba stalno govoriti o tome i na svakom mestu.

        Comment


        • Ove godine ce sto se tice finansija biti najteze u proteklih par sezona.
          Sam podatak da prosle sezone igraci nisu primili novac 6 meseci je frapantan i sramotan.
          I ove sezone do sada igraci su primili jednu platu. Postavlja se pitanje dokle ce tako moci da se posluje?
          To je ono sa cime ce Alimpijevic morati da vodi bitke i tu je ogroman problem.
          Sam podatak da smo polovinom 2016 imali dug preko 3 miliona a znamo da smo ogroman novac ostali duzni momcima iz prosle sezone dovodi do zakljucka da je stanje sto se tice finansija alarmantno i da se dug ogroman.
          Kako onda ,,zatvoriti,, finansije ove sezone.
          Znam mnogi ce sada ,,skociti,, na mene kako pljujem Covica ali nije mi to namera.
          Lepo je sve to. Trofeji, prva mesta ali dug je sve veci i veci.
          Poslujemo po principu kredita, pozajmica,dugovanja.

          Comment


          • U kosarci a posebno se odnosi na Srbiju, drugacije tesko i da je moguce...Alternativa je da postanes igracka politickoj eliti koja veze sa sportom nema ili privatizacija...S obzirom da ovo drugo tesko da ce biti u doglednoj buducnosti, crno nam se pise...Kosarka nije profitabilan sport i tu bas tajkuni ne stoje u redu kao za FK...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Znaci u decembru leze jos 500 k iz Carigrada...
              Tad ce i pojacanje

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Upravo, po meni je transparentnost prava stvar i nije baš uobičajena kod nas, elem ove priče kako neki igrači su kod nas za jednu cifru a kod rugih za 50 hiljada je pravo u metu. To su spinovi sa one njihove emisije sa Sos kanala i treba stalno govoriti o tome i na svakom mestu.
                Kako bi se reklo, Covic je bio triggered i osetio se pozvanim da da pojasnjenja na TV.

                Sad je pitanje hoce li neko iz komsijskog tabora da se oglasi?

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ove godine ce sto se tice finansija biti najteze u proteklih par sezona.
                  Sam podatak da prosle sezone igraci nisu primili novac 6 meseci je frapantan i sramotan.
                  I ove sezone do sada igraci su primili jednu platu. Postavlja se pitanje dokle ce tako moci da se posluje?
                  To je ono sa cime ce Alimpijevic morati da vodi bitke i tu je ogroman problem.
                  Sam podatak da smo polovinom 2016 imali dug preko 3 miliona a znamo da smo ogroman novac ostali duzni momcima iz prosle sezone dovodi do zakljucka da je stanje sto se tice finansija alarmantno i da se dug ogroman.
                  Kako onda ,,zatvoriti,, finansije ove sezone.
                  Znam mnogi ce sada ,,skociti,, na mene kako pljujem Covica ali nije mi to namera.
                  Lepo je sve to. Trofeji, prva mesta ali dug je sve veci i veci.
                  Poslujemo po principu kredita, pozajmica,dugovanja.
                  Pa zar nije dug posle tih 3 miliona smanjen za ta obestecenja? I kako Covic govori, dug je bio 12 miliona. Sa te strane gledajuci, the glass is half full. Mozda i vise. Ali, bez svezeg izvora kinte imacemo problem. Puno od obestecenja na kraju ove sezone bojim se necemo videti.

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    Pa zar nije dug posle tih 3 miliona smanjen za ta obestecenja? I kako Covic govori, dug je bio 12 miliona. Sa te strane gledajuci, the glass is half full. Mozda i vise. Ali, bez svezeg izvora kinte imacemo problem. Puno od obestecenja na kraju ove sezone bojim se necemo videti.
                    Onaj izvestaj o dugovanju je iz Juna meseca 2016 godine i iznosio je preko 3 miliona. Nakon toga je dug za plate igracima prosle sezone nezvanicno preko 1,2 miliona. To je 4,3 miliona.
                    Obestecenja su 2,5 miliona opet je ako tako gledamo minus 2 mil.
                    A de kinta za ovu sezonu???
                    Samo se bojim da sve ne ,,pukne,, jer je ovaj nacin poslovanja neodrziv.

                    Comment


                    • Ne bi me cudilo da se raspadnemo na pola sezone. Ako prosle godine dok si pravio nevidjene rezultate nije bilo para ove ce ih biti jos manje. Izmedju ostalog zato je ove godine i napravljen ovako sirotinjski tim. Jednsotavno mi nemamo resen problem finnsiranja i tu se svaka prica zavrsava. Pisao o tome pre pocetka sezone ali jbg...

                      Comment


                      • Ako navijaci budu podrzavali klub a ne pljuvali svako malo nista se nece raspasti , nece ni sa tim a kamoli bez toga.

                        Zato pamet u glavu i ko hoce nek prati i podrzava ,svako na svoj nacim ,a ko nece bolje da ne mraci i ne odmaze.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Onaj izvestaj o dugovanju je iz Juna meseca 2016 godine i iznosio je preko 3 miliona. Nakon toga je dug za plate igracima prosle sezone nezvanicno preko 1,2 miliona. To je 4,3 miliona.
                          Obestecenja su 2,5 miliona opet je ako tako gledamo minus 2 mil.
                          A de kinta za ovu sezonu???
                          Samo se bojim da sve ne ,,pukne,, jer je ovaj nacin poslovanja neodrziv.
                          Koliko ja citam, izvestaj je iz juna 2017.g. za poslovnu 2016.g. Varam li se ili se poslovna 2016.g. zavrsava u decembru 2016.g.?

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Ne bi me cudilo da se raspadnemo na pola sezone. Ako prosle godine dok si pravio nevidjene rezultate nije bilo para ove ce ih biti jos manje. Izmedju ostalog zato je ove godine i napravljen ovako sirotinjski tim. Jednsotavno mi nemamo resen problem finnsiranja i tu se svaka prica zavrsava. Pisao o tome pre pocetka sezone ali jbg...
                            Bas toliko jeftini nismo... Hvala Bogu!

                            Comment


                            • Originally posted by NateHuffman View Post
                              Ne bi me cudilo da se raspadnemo na pola sezone. Ako prosle godine dok si pravio nevidjene rezultate nije bilo para ove ce ih biti jos manje. Izmedju ostalog zato je ove godine i napravljen ovako sirotinjski tim. Jednsotavno mi nemamo resen problem finnsiranja i tu se svaka prica zavrsava. Pisao o tome pre pocetka sezone ali jbg...
                              Malo je u koliziji prica o raspadanju (ako mislis na odlaske igraca) i sirotinjski tim.
                              Ne verujem u tu mogucnost, cak mislim da cemo biti uspesniji u prvih deset kola od proslogodisnjeg tima.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Koliko ja citam, izvestaj je iz juna 2017.g. za poslovnu 2016.g. Varam li se ili se poslovna 2016.g. zavrsava u decembru 2016.g.?
                                Istina.Moja greska.
                                Opet ne menja pricu da je bilo dugovanja igracima iz proslogodisnjeg sastava za isplate u 2017 godini u znacajjnoj meri.

                                Comment

                                Working...
                                X