Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Видео сам да нигде на јутјубу нема ово клачовање Барсе, па да окачим.
    На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ročesti je tip igrača zbog kojeg se i voli ova igra. Umetnik.
      Tako je! Sve sto radi izgleda lepo i lako, bez muke, ma pravi umetnik!

      Nego, nešto razmišljam ne mogu da se setim tog trenutka kada smo postali klub koji dobija velikane evropske košarke i kada ne igra dobro, onako reklo bi se na ime. Jbt dobismo jedan Makabi veceras koji ima dobar tim i dobrog trenera a realno ne igramo neku vrhunsku košarku. Prošle nedelje isto tako Barselonu.

      Comment


      • Sta ce biti kad se svi razigraju .
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Velika i bitna pobeda za nas. Svaka cast momcima na borbi, i pogotovo drugom poluvremenu. Velike probleme imamo u skoku i odbrani, tesko branimo pick, slaba strana pomoci, i u odbrani 1 na 1 smo tanki. Ne znam zasto Alimpijevic ne proba sa nekim kombinovanim varijantama odbrane ili nekim varijantama zone, pogotovo u situaciji kada brzo ispunimo bonus. Morace jos mnogo da se radi na odbrani i nadam se da ce vremenom biti bolje. U napadu za sada vucemo na individualni kvalitet Rocestija, Feldina, Bjelice i Antica, dokle ce to moci da traje videcemo, nadam se sto duze. Ne vidim neku ideju u napadu od strane Alimpijevica sta je cilj, sem centralnog picka i spustanja lopte Bjelici na niski post nista konkretno se ne primenjuje u napadu. Naravno da se mora ovim igracima dati prostora i slobode u igri 1 na 1 da bi pokazali svoj kvalitet i napravili razliku, ali treba tu vise kretnji i akcija, malo sve to divlje izgleda, pogotovo kada Rocesti nije na parketu. Trebace vremena ovom timu jos, samo treba imati strpljenja i dati punu podrsku, jel je jasno da u ovom trenutku boljeg trenera od Alimpijevica ne mozemo da imamo, a pogotovo nekoga ko ce da radi na duze staze kod nas, postoje bolja i iskusnija resenja ali kratkorocno, sa Alimpijevicam mozemo da dobijemo odlicnog mladog trenera na duze staze.

          Comment




          • Potez utakmice.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ročestijev zadnji ulaz je veliko mudo
              Top tehnika uz vrhunsko samopouzdanje.
              Matori je odavno odagnao sve strahove,
              frustracije ne poznaje...trema je za šlosere.

              Comment


              • Fenomenalna utakmica Feldaina.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Fenomenalna utakmica Feldaina.
                  Ne moz' biti FeldAin, pa da ga 'ebes.

                  Comment


                  • bravo !

                    samo borba i rad pa će biti i rezultata
                    " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Ne moz' biti FeldAin, pa da ga 'ebes.

                      Nije moj tip.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ali kakvi Milkovi procenti za tri, 58 posto, ok za ocekivati je da ce pasti ali zaista impresivno..

                        Comment


                        • Vozim se sinoc kuci ovi moji drugari se raspricali ja cutim i sve se mislimigra nam je kriminalna a dobijemo utakmicu.
                          Pola tu igraca bez ljutnje nije za ovaj nivo kosarke igra u napadu sve se svodi na sut za tri u reketu niko ni u ludilu nesto da iskreira u odbrani propuh na sve strane.
                          Neko kaze fale tu 2 dobra igraca ja mislim da fale 4 igraca za ovaj najvisi nivo evroligaske kosarke.

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Vozim se sinoc kuci ovi moji drugari se raspricali ja cutim i sve se mislimigra nam je kriminalna a dobijemo utakmicu.
                            Pola tu igraca bez ljutnje nije za ovaj nivo kosarke igra u napadu sve se svodi na sut za tri u reketu niko ni u ludilu nesto da iskreira u odbrani propuh na sve strane.
                            Neko kaze fale tu 2 dobra igraca ja mislim da fale 4 igraca za ovaj najvisi nivo evroligaske kosarke.
                            Kako mislis fale 4 igraca za ovaj nivo kad mi i bez ta 4 igramo dobro na ovom nivou?
                            4 mozda fale da osvojimo, ali Zvezda nije Real ili Fener nego siromah medju bogatasima i u tome i jeste car, sto navijas za tog Lazarevica protiv Tomasa.

                            Comment


                            • Originally posted by ajkisloba View Post
                              Vozim se sinoc kuci ovi moji drugari se raspricali ja cutim i sve se mislimigra nam je kriminalna a dobijemo utakmicu.
                              Pola tu igraca bez ljutnje nije za ovaj nivo kosarke igra u napadu sve se svodi na sut za tri u reketu niko ni u ludilu nesto da iskreira u odbrani propuh na sve strane.
                              Neko kaze fale tu 2 dobra igraca ja mislim da fale 4 igraca za ovaj najvisi nivo evroligaske kosarke.
                              Koliko li onda tek Makabiju i Barsi fale igrača nek im neko kaže pre nego što bude prekasno
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Konjokradica View Post
                                Kako mislis fale 4 igraca za ovaj nivo kad mi i bez ta 4 igramo dobro na ovom nivou?
                                4 mozda fale da osvojimo, ali Zvezda nije Real ili Fener nego siromah medju bogatasima i u tome i jeste car, sto navijas za tog Lazarevica protiv Tomasa.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X