Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet smo sutirali 29 puta za 3p. i mislim da nije slucajnost vec filozofija koja je dosla sa Alimpijem.
    Od svih ekipa u EL u ovom segmentu i procentima, jedino moze da nam parira Real.
    Jako smo neugodan protivnik!
    Petorka: Rocesti,Feldin, Lazic, Bjelica,Antic, je urnisala Makabi u 3/4.
    Ako jos malo utegnemo odbranu, bicemo pravi kosmar za protivnike.
    Jedan detalj mi je za oko krajem 4/4.
    Mislim da je Alimpije zamijenio Lazica ( promasio 2 suta za za 3p.) Dobricem, samo da bi ovaj probao za 3p.
    Upravo se to i desilo, Dobric je ostao sam u uglu i pogodio izuzetno bitnu trojku.

    Comment


    • Ročesti je doktor košarke! Velemajstor, uživanje je gledati ovog čoveka!

      Comment


      • Sve sto bi pametno rekao, rekao je ili Clash ili Kankunen. Ja samo uzivam u ovakvim vecerima moje Zvezde. Sta nam fali, koga dovesti.. Neki drugi put.
        Vraca se Danga za sledeći mec to je trenutno najvažnije. Zasluzili su momcine i 20 hiljada ali ima tu svega, ove negativne kampanje, spinovanja, strucnjaka, istrosenosti zbog velikog broja utakmica, sto fk, sto KK. Ali dobro, i ovih 10 hiljada je sigurno vrh EL.

        Comment


        • Ima puno negativnih stvari, ali i putno pozitivnih. Imamo sjajn napadacki potencijal, dobar sut za 3. Sad, kada bi imali centra koji moze da igra vise ledjima, ono klasicnu peticu, to bi dodatno otvorilo mogucnosti u napadu, pre svega poene iz reketa, vise prostora pri sutu za 3, svezijeg Milka, svezijeg Peru. Odbrana je nesto na cemu se radi, tako da se nadam da cemo to zategnuti vremenom, prosto treba vremena za ovaj tim. Sto se tice defanzivnog skoka, i na tome mora da se radi, ne resava se to dovodjenjem igraca. Ceo tim mora da radi za taj defanzivni skok. U Jovanovica imam nade, mislim da decko moze da napravi nesto za razliku od Jankovica, imam odlican osecaj za skok u napadu, trudi se, srcan je, vidi se da moze da se uklopi, mislim da bi vremenom mogao da dovede na neki pristojan nivo i igru ledjima. Sto se tice Jankovica, mnogo sam razocaran, mislim da bi sto pre trebala da se desi rokada Jankovic - Simanic. Na kraju, mislim da ovaj tim uz male korekcije moze dosta. Samo napred

          Comment


          • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment








            • Comment


              • Stefan Jankovic se za sada na terenu ponaša kao da dva grama mozga nema. Jeziv nedostatak inteligencije.

                Comment


                • Ne razumem ovoliko odsustvo kosarkaske inteligencije kod Jankovica. Odluke koje donosi na terenu su neverovatne. Dal je u pitanju dekoncentracija trema il nesto trece ne znam ali zaista deluje kao rekreativac.
                  Tejic je za njega Lebron licno.

                  Comment


                  • Uf kakva tekma. Sad odmor i onda da probamo u ponedeljak nekako Radicevica, Jankovica da dovedemo na upotrebljiv nivo il ce i Milko i Roc da nam lipsu. I da vratimo Dangu u rotaciju. Iskreno se nadam da ce ova klupa nekako da se sastavi da ne mora prva petorka plus Pera da nas iskopavaju iz rupe svaki put.

                    Comment


                    • Ova utakmica je dobijena isljučivo na cojones.

                      Međutim, ne može se zauvek ovako igrati.

                      Ne posedujemo unutrašnju igru, sve se svodi na prangijanje i individualni kvalitet.

                      Na 4 rupa veličine Aljaske, Ročesti će krepati na terenu, centra ni u najavi...

                      Da li će Čović nekom dati dupe ili šta, ali nama trebaju igrači...

                      Janković i Radičević nisu ni za Crnokosu, bez ikakvog preterivanja. To što je neko visok ili dobro građen ne znači da je automatski i košarkaš.

                      PS

                      Ja zaista ne razumem neke igrače, npr Jankovića - kako je moguće toliko nemati obraza i blamirati se iz dana u dan?

                      Pa jbt, kad toliko ne znaš, kada si toliko nesposoban za bilo šta korisno, koja te sila drži na terenu jbt? Kako te nije sramota momčino da se neprestano brukaš pred tolikim ljudima? Pa svako sa malo obraza bi sam izašao i prestao da se sramoti. Đon obraz.
                      Last edited by Laki21; 26-10-17, 22:12.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ovi igrači iz NCAA generalno kad dobiju loptu samo kos gledaju, moraju po svaku cenu da završe sto pre. Stani bre prika malo u pm..

                        Comment


                        • Odlična pobeda, nakon Barse i veliki Makabi je pao. Malo li je!?Ročesti velemajstor, imamo baš igračinu. Sad da ima jaču gradju za odbranu bio bi u B. Seltiksima ili Čikagu. 22 poena 5 asistencija 3 skoka, stvarno impresivno. Kapiten Laza odličan u odbrani, još kad mu se pridruži Dangubić biće to druga priča.Ostali na nivou, posebno mi se dopadaju Dobrićeve igre, samo da ima malo više sreće u šutu. Alimpije dobro rasporedjuje i ima ideja. Samo da nekako ako je moguće podigne Jankovića i Radičeviča.
                          Last edited by Hogar; 26-10-17, 22:26.

                          Comment


                          • U ova 4 kola EL Bjelica treći po procentu šuta za tri, četvrti po prosečnom broju poena, Ročesti četvrti po broju asistencija, Feldin drugi kradljivac, Lesor deveti po broju skokova. Rekao bih da nije loše.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mislim da je Rocesti (uz Vilijamsa naravno) nesto najbolje sto je doslo u Zvezdu poslednjih godina, a da je stranac u pitanju. Za evropske uslove potpuno kompletan ofanzivni plejmejker. Feldin bi mogao biti drasticno bolji da ima malo vise prostora i mislim da bi bila steta ne dovesti centra oko kog ce se skupljati odbrana na 3< metara od kosa ili igraca koji je jak na ulazu. Ozbiljan igrac.

                              Comment


                              • Ročesti je tip igrača zbog kojeg se i voli ova igra. Umetnik.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X