Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast momcima, još jedna bukvalno herojska pobeda. Samo, ponovo je sva težina bila na najstarijima...

    Tužna poseta, sramotno, jadno, tužno.

    Originally posted by Vinsanity87 View Post
    Greh je ovim momcima ne dodati jos 1-2 dobra igraca pa da se pobijemo sa svima ozbiljno. Bravo momci!
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Rekao sam ili !Mi bekove necemo dovoditi i u selekciji je problem sto nemamo nekog takvog a treba nam igrac da pokrpi poziciju 4/5.
      Sokole, jedan prijateljski savet. Mani se dovodjenja bilo koga veceras. Uzivaj u pobedi tima za koji navijas. Propustas jako lepe trenutke zarad necega na sta ne mozes da utices ni milimetar. Gledaj snimke i gifove vecerasnjih poteza, pogodaka, intervjue kosarkasa. Jednostavno uzivaj veceras pa sutra se baci na oceraj-dognaj.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Svaka čast momcima, još jedna bukvalno herojska pobeda. Samo, ponovo je sva težina bila na najstarijima...

        Tužna poseta, sramotno, jadno, tužno.
        Momci u najboljim godinama ... ne moram tebi da objašnjavam
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • "Znate odakle dolazim, koliko imam godina i uz koga sam odrastao kao trener. Ne vidim niti jednu zemlju osim SAD koja je u stanju da iz dana u dan proizvodi igrače, trenere, rezultat. Srbija je košarkaška velesila, Zvezda jedan od najboljih timova u regionu, koji može da dozvoli sebi da promeni ceo tim i pobedjuje, drži protivnike u egalu do poslednje sekunde", rekao je Spahija posle utakmice.

          Comment


          • I opet stavljanje navijaca iza kosa, gde navija njih 200, uzas. Nema pritiska, navijanje u par navrata po par sekundi kad se ukljuci ostatak hale i to je to.Bamberg u Pionir a za ostatak da se vidi i navijaci da se premeste iza klupa inace propast.

            Comment


            • Može li se za EL dovesti Simanić?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Može li se za EL dovesti Simanić?
                  Moze, samo igraci koji igraju vec ovaj prvi deo tek od 16-tog kola, Simanic ne bi mogao Abu da igra do polovine.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Može li se za EL dovesti Simanić?
                    On je naveo da će minutaža Nikole Radičevića, Stefana Jankovića i Nikole Jovanovića zavisiti od rada na treninzima jer niko "minute ne zaslužuje na utakmicama".

                    "Jovanović je imao dobru reakciju, unosi odredjenu energiju. Volim ljude koji znaju svoju ulogu, iako je ona samo da udje i sačuva nekog. Poslednji napad Makabija, videli ste petorku. Sve govori koliko imam poverenja u te ljude", rekao je trener Zvezde.
                    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...nav_id=1318717
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Može li se za EL dovesti Simanić?
                      Džaba krečiš ... gledaćeš Jankovića do kraja juna meseca
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        Sokole, jedan prijateljski savet. Mani se dovodjenja bilo koga veceras. Uzivaj u pobedi tima za koji navijas. Propustas jako lepe trenutke zarad necega na sta ne mozes da utices ni milimetar. Gledaj snimke i gifove vecerasnjih poteza, pogodaka, intervjue kosarkasa. Jednostavno uzivaj veceras pa sutra se baci na oceraj-dognaj.
                        Ja sam odgovorio na predhodni post gde je spomenuto gde imamo problema, niti sam pokretao pricu o tome niti zelim da kvarim bilo sta ali to su cinjenice.Mozda i niko ne dodje ali navijacu za Zvezdu i pruzacu podrsku bez obzira na sve. Ja sam uzivao veceras, vratio se sa utakmice i cekam snimak da odgledam sa uzivanjem.

                        Comment


                        • Nekako dobismo, čestitke momcima i struci.
                          Pohvalio bih kapitena koji je sam držao odbranu, njegov doprinos je nemerljiv. Koliko on odskače od ostalih po kvalitetu odbrane, po znanju kako da je igra... a onda se setim da je Laza u prošlogodišnjem timu bio šesti igrač i muka me uhvati koliko smo se oslabili za jedno leto. Da nam je još bar dva igrača od lane, gde bi nam bio kraj.
                          Bitan momenat je ona nesportska Pere na Boldenu, jedan autoritativni faul koji je doprineo da se promeni kriterijum suđenja u našu korist. I da Bolden nestane sa parketa.
                          Za Feldina ste sve rekli, odličan meč i neki ideal šta bi mogli da dobijemo od njega ove sezone. Odmah do njega Ročesti i Bjelica.
                          O lošijim stvarima neki drugi dan, večeras se slavi.

                          Comment


                          • Mislim da mi jos nije jasno na koju foru smo ih dobili,jeste da je i Barsa jaka i to ali je barsa igrala lose,ovi su bas igrali dobro,negde posle one Anticeve namerne sam pomislio da ce nas razvaliti ko svinja mastan dzak.
                            I ovi iz Makabija niko da im kaze da igramo u Areni i da su tamo tvrdi kosevi,sipali ko u nerotkinju.Tomas nas je punio ko da navija za Zvezdu jebem ga blentavog.
                            Kako smo poceli da cedimo ove nase nece da nam potraju ni do Nove godine ali neka vredelo je,jedna od najdrazih pobeda,a nije ih malo bilo
                            Jovanovica pustaj da igra vise a jankovica u magarecu klupu i neka savija od listova lopte pa neka pripaljuje,ono nema ni na basketu sto on radi.
                            Mislim da se na kraju i Spahija malo pogubio,ili je video od Dula da treba da igra jedna petorka i da ne treba da menja nista.
                            Ajde Coki dovedi nekog ko boga te molim

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Džaba krečiš ... gledaćeš Jankovića do kraja juna meseca
                              Dečko je debil. Slučajni prolaznik bi bio korisniji na terenu, ne razumem šta pokušavaju u klubu da dokažu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Da se ne zaboravi najbolji sudija svih vremena, Luigi Lamonica ... hvla i Darkanu, ima tu i njegovog udela.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X