Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    To je Radonjićev sastav imao, sada baš i nije tako.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sada smo 15-ti od 16 EL ekipa
      Skoro je @Patrinus i to kacio
      Mada je mali uzorak od samo 3 utakmice

      Comment


      • Mnogo se neka žuč prosipa po forumima i ozbiljan je defetizam zavladao. Čini mi se da ako ne pobedimo večeras da će tek drvlje i kamenje da leti ka timu. Baš nas je Radonjić razmazio prošle sezone.
        Nema sumnje da je Radonjić bolji trener, nema sumnje da je on osnova tog sistema o kojem se toliko priča, poludeo sam ono veče kad se saznalo da neće više biti trener. Prošlo je to vreme, sad je Alimpijević trener, ima to idiotsko iskakanje kod pika, ne sviđa se ni meni to, ali neka, nek se uigraju, možda i bude bolje vremenom, ozbiljno dajmo šansu čoveku. Ne da ne volim Čovića, nego ga najiskrenije smatram jednom od najvećih gnjida za koje sam u životu čuo. Stvar je u tome što moje mišljenje o Čoviću ne može ni najmanje da utiče na moje mije mišljenje o timu ili Alimpijeviću, da kažem ,,puna podrška treneru blablabla'' a ovamo kao da se naslađujem kad izgubimo jer eto bio sam u pravu. Nismo toliko loši koliko se ovde predstavlja, čini mi se da mora svakog dana da se ponavlja da je ovo nova ekipa, da mu je ovo prvi ozbiljan trenerski posao (nevažno je sad da l je trebalo njega postaviti ili nekog drugog, prošlo vreme, kraj priče). Meni je za sad ovo ok, obzirom da je tek početak i da najiskrenije očekujem da bude bolje iz dana u dan, da i on sazreva sa timom. Sve te mlade igrače koje konstantno teramo, i oni će biti bolji vremenom, samo malo, ali maaaalo ozbiljne vere u ovaj tim, ovo je bre vaš klub, ne mogu da shvatim taj defetizam nikako.
        Voleo bih večeras da bude što punija Arena, verovatno je glupo razmišljanje ali mi nikad to nije bilo jasno da je problem da se u onolikom gradu skupi 15- 20 000 ljudi za EL utakmicu, kapiram za neki Tamiš ili MZT, zasite se ljudi, OK, ali upravo ovakvim utakmicama treba da se zasite, tek je počela sezona. Mada dobro, licemerno je ovo možda malo jer ni ja neću biti večeras na utakmici, živim poprilično daleko od Bg-a, ali eto, nikad to nisam kapirao.
        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ovo je defanziva od prosle godine Ove tesko
          Posle sam video da je pinovan tvit , ali ovaj drugi je friški
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ajde bre ljudi sjašite više sa Beograđana. Predstavljate ih kao neke buržuje koji ništa ne rade u životu, nemaju porodice, poslove, probleme i jedina obaveza treba da im bude da napune Arenu za svaki meč Zvezde. Pored toga, mi kao klub još uvek nismo uspeli značajno da proširimo to neko stabilno jezgro posetilaca košarkaških utakmica, izgleda da je 4 godine nedovoljno vremena. Da bi napunili Arenu sa 15-20 hiljada za svaki meč EL, mi bi trebali imati 80-100 hiljada redovnih posetilaca, jer računam da uvek bude znatno više onih koji su sprečeni iz raznih razloga da dođu, nego onih koji su sigurno tu. Evo ja sam iz Beograda, na EL utakmice idem porodično, obično nas šestoro, uključujući i dva deteta. Posao, škola, zdravlje, finansije nam određuju kada možemo ići u fullu, a kada ne. Prošle sezone sam propustio mnogo mečeva kada smo bili domaćini jer su se tekme poklapale sa treninzima mog klinca, nema ko da ga vozi, a prioritet mi je on pre Zvezde. Da ne smaram oko ekonomske situacije, ne teku baš med i mleko u prestonici, kako se zamišlja. Od mlađih ljudi koje poznajem, većina ide na fudbal, nema vremena ili novca za oba sporta. U zavisnosti od rezultata, atraktivnosti tima itd poseta će varirati, to je normalna stvar. A klub mora da razmišlja u pravcu omasovljavanja tog košarkaškog navijačkog tela. Ili da jednostavno prihvatimo da nam je Arena preveliki zalogaj, te većinu utakmica igramo u Pioniru.

            Comment


            • Pa prosiren Pionir ce da bude taman. Ostali timovi u EL imaju i vecu bazu navijaca i mnogo bolju ekonomsku situaciju, pa opet retko ko moze da se podici vecom prosecnom posetom. E sad sto je kod nas ekonomska situacija takva kakva jeste to je vec druga prica.
              Za sada se snalazimo i prodajom igraca nekako uspevamo da pokrpimo rupe koje napravimo. A moramo praviti rupe ako zelimo da igramo sa najboljima. A zelimo

              Comment


              • Mislim da pogresno razmisljate. Kao ozbiljan EL klub treba da razmisljamo o svojoj hali( oko 10k mesta). Do tada bio Pionir ili Arena manje vise je svejedno. Pionir je kultno mesto ali zivimo u proslosti kao u svim aspektima zivota u Srbiji.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • E ljudi Ajk i Sloba su obavili svoje crkva molitva svece i ostalo vi kako vam volja jos da klopnem nesto i put pod noge.
                  Sta cu neko se drogira neko s alkoholizira a za mene je jedina droga KK CRVENA ZVEZDA to mi je izgleda sve sto mi ostalo.
                  NAPRED ZVEZDO TEBE VOLIM JAAAAAAAAAAA!!!

                  Comment


                  • Primetio sam (i to na oba foruma, kako na onom starom sa koga je bio kolektivni egzil, tako i na ovom "novom") da na Zvezdinom topiku vlada žešća klima drugosrbijanštine. To je onaj autošovinizam. Prosipanje... da ne kažem čega... po klubu za koji se navija, podilaženje (u smislu nekritičkog davanja za pravo, totalnog razumevanja, "tolerancije") onima koji su osvedočeni neprijatelji kluba i osvedočeni ljudi koji iznose žestoke neistine sa jedinim ciljem širenja mržnje i uništenja KKCZ. Slično kao srpski komunisti koji su jedini od svih komunista sa ovih prostora bili samo komunisti a ne i Srbi i stoga i doveli Srbiju u situaciju u kojoj je sada, ali i dan danas za sve krive "nacionaliste" i "barabe u svojim redovima". Vidim tu neverovatnu mržnju prema predsedniku sopstvenog kluba koji je omogućio ovo što smo gledali poslednjih nekoliko godina, vidim neverovano pametovanje od onih koje svake godine milion stvari demantuje, ali su oni stručnjaci i sledeće sezone, vidim one koji pričaju o poštenju i o tome ko je kakav, očekujući valjda da im lično Isus Hrist, čovek-bog bez mana bude predsednik, ali su spremni da "analiziraju" sve igrači, vrline i mane, dovedenih upravo od tih koji su ne znam kakvi, grozni, loši, najgori. Velika većina ljudi koja piše na ova dva foruma (mislim na one koji to rade relativno kontinuirano) ne zaslužuje ovakav tim, klubi, igrače. Svaka čast pojedincima. Svaka čast igračima koji igraju za "navijače" kakvi smo mi svi skupa, umesto da se pokupe i odu da igraju negde gde neće biti dočekivani kao da su poslednji otpaci. Toliko od mene, društvo. Nećemo se čuti više. Uživajte u analizama i opanjkavanjima sopstvenog kluba. Možda se vidimo na Kališu na kraju sezone, možda ne. C'est la vie.

                    Comment


                    • Pa da napravimo sopstvenu halu je verujem smesan posao. Samo treba da ustekamo kabal u struju od onog drzavnog bankomata sto nam skuplja prasinu u prostorijama

                      Sala mala ali dok je KKCZ vlasnistvo grupe gradjana od toga nema nista. Koliko za 2 najvise 3 godine ce privatizacija sportskih drustava pa onda mozda bude drugacije

                      Comment


                      • @blek hils
                        Preozbiljno se shvataju navijački forumi, to ti je kafančina kraj neke pijace gde zalazi kuso i repato, čast izuzetcima ... nači, samo opuštencija i zezanje
                        E sad, ako nemaš stomak za takvo okruženje, onda OK.
                        Last edited by kankkunen; 26-10-17, 11:19.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Blek hils ne zajebavaj, dobro ti kaže Kankunen, ne treba forume shvatati preozbiljno. Klasična krčma pored puta gde svrati svako ko ima nešto da izjavi za dnevnik.

                          Comment


                          • Samo da mi dobijemo Makabi, biće lakše. Nije katastrofa ni ako izgubimo ali za atmosferu u timu a i šire baš bi nam značila pobeda.

                            Comment


                            • Samo da jednom večeras vidim da pik ne branimo Lesorovim iskakanjem, kako bih radostan bio ja...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • zna li neko koliko je karata prodato za vecerasnju tekmu ? negdje sam procitao da je oko 5000 bilo juce

                                nisam citao prethodne postove, pa zato ne znam, a ne da mi se citati

                                Comment

                                Working...
                                X