Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
    Sve sam rekao nista rekao nisam.
    Jebo nase dugove vid komsijske.
    Meni je najjaci deo onaj ,,VOLEO BIH DA MI ne izostaju.......,,

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Pa oni duguju više svom guruu Dulu nego što im je celokupan dug po ovom fingiranom izveštaju.
      Sa njima uvek neka komedija,ako nije prebijanje ili vožnja gradom u gepeku.

      Ali veliki je napredak i korak napravljen od strane njih,jer ipak smo videli kakav takav izveštaj posle nekih
      petneastak godina.Svaka čast.
      Tih 40 miliona im je dug samo iz prošle godine. Onaj su odranije otpisali. To se ne računa, bili tu drugi ljudi, radili druge stvari. Ovi su novi.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
        Sve sam rekao nista rekao nisam.
        Jebo nase dugove vid komsijske.
        Meni je najjaci deo onaj ,,VOLEO BIH DA MI ne izostaju.......,,
        Šta hoćeš da kažeš, da ne treba da se poštuje hijerarhija u klubu, Zvezdini igrači su i Radonjićevi i Alimpijevićevi, samo ne sme da se kaže da su i Čovićevi? Da li bi mogao to malo da razjasniš?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Šta hoćeš da kažeš, da ne treba da se poštuje hijerarhija u klubu, Zvezdini igrači su i Radonjićevi i Alimpijevićevi, samo ne sme da se kaže da su i Čovićevi? Da li bi mogao to malo da razjasniš?
          Ma sala bre

          Comment


          • Prigoni veceras dao ostavku.Osim sto nam se dragom bivsem treneru smesi novi posao ova vest je za nas Zvezdase zanimljiva iz mozda jos jednog razloga.
            Mozda sada lakse uvidimo sta znaci pritisak na trenera pocetnika u ozbiljnim vodama,cak iako je taj trener bio do skoro vrhunski igrac sto nas nije.Mozda je vama to nebitno,ali mi i Baskonia imamo dosta dodirnih tacaka....dobrano promenjen tim (nas znatno vise),mlad trener pocetnik (takoreci), timovi koji se oslanjaju na timsku odbranu i tranziciju,i timovi koji se u novom ciklusu nose sa balastom 2 najprijatnija iznenadjenja 2 prethodne sezone. Jedine dve razlike su A licenca i 3 puta veci budzet.Pa opet nasa igra koliko god mi bili njom nezadovoljni je za igru Baskonije od pocetka sezone GSW.Ali opet citamo ovde kukumavcenje svaki Boziji dan.Meni se cini da stvari ipak ne izgledaju tako lose,i da ce bivati sve bolje vremenom,a Alimpije ipak zasluzuje pohvale i sansu s obzirom na okolnosti i pokazano u tim okolnostima.Tesko da smo mogli da dobijemo talentovanijeg i perspektivnijeg trenera od njega

            Comment


            • https://twitter.com/OverBasket/statu...20261582422016


              Toliko o našoj unutrašnjoj igri.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Gudura View Post
                Prigoni veceras dao ostavku.Osim sto nam se dragom bivsem treneru smesi novi posao ova vest je za nas Zvezdase zanimljiva iz mozda jos jednog razloga.
                Mozda sada lakse uvidimo sta znaci pritisak na trenera pocetnika u ozbiljnim vodama,cak iako je taj trener bio do skoro vrhunski igrac sto nas nije.Mozda je vama to nebitno,ali mi i Baskonia imamo dosta dodirnih tacaka....dobrano promenjen tim (nas znatno vise),mlad trener pocetnik (takoreci), timovi koji se oslanjaju na timsku odbranu i tranziciju,i timovi koji se u novom ciklusu nose sa balastom 2 najprijatnija iznenadjenja 2 prethodne sezone. Jedine dve razlike su A licenca i 3 puta veci budzet.Pa opet nasa igra koliko god mi bili njom nezadovoljni je za igru Baskonije od pocetka sezone GSW.Ali opet citamo ovde kukumavcenje svaki Boziji dan.Meni se cini da stvari ipak ne izgledaju tako lose,i da ce bivati sve bolje vremenom,a Alimpije ipak zasluzuje pohvale i sansu s obzirom na okolnosti i pokazano u tim okolnostima.Tesko da smo mogli da dobijemo talentovanijeg i perspektivnijeg trenera od njega
                Slazem se sa tvojim upisom, dobar post. Da ti odgovorim ovde i za Milera, ja bi voleo da je realan scenario da dodje i zaista mislim da bi on ovde gde voli grad, gde poznaje klub mogao da se vrati i bio bi naravno top, o igračkim kvalitetima je iluzorno tvrditi. Elem, plaši me ova Čovićeva izjava Keš je još tu, dakle mislim da će još da se da prostora. Što se pritisaka i rezultata tiče , pazi ja sam samo uplašen zbog poraza u Aba ligi u evroligi je to ok, pobeda i 2 poraza ajde tesna na gostovanjima ni prošle sezone nije nešto bolje izgledalo, mene Aba muči, ako ne daj boze izgubimo derbi Mzt dobijamo jbg to ne dovodim u pitanje , nama će maltene svaki sledeći meč biti moranje ako hoćemo bolje od četvrog mesta, liga je kraća za 4 kola ne zaboravimo.

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Prigoni veceras dao ostavku.Osim sto nam se dragom bivsem treneru smesi novi posao ova vest je za nas Zvezdase zanimljiva iz mozda jos jednog razloga.
                  Mozda sada lakse uvidimo sta znaci pritisak na trenera pocetnika u ozbiljnim vodama,cak iako je taj trener bio do skoro vrhunski igrac sto nas nije.Mozda je vama to nebitno,ali mi i Baskonia imamo dosta dodirnih tacaka....dobrano promenjen tim (nas znatno vise),mlad trener pocetnik (takoreci), timovi koji se oslanjaju na timsku odbranu i tranziciju,i timovi koji se u novom ciklusu nose sa balastom 2 najprijatnija iznenadjenja 2 prethodne sezone. Jedine dve razlike su A licenca i 3 puta veci budzet.Pa opet nasa igra koliko god mi bili njom nezadovoljni je za igru Baskonije od pocetka sezone GSW.Ali opet citamo ovde kukumavcenje svaki Boziji dan.Meni se cini da stvari ipak ne izgledaju tako lose,i da ce bivati sve bolje vremenom,a Alimpije ipak zasluzuje pohvale i sansu s obzirom na okolnosti i pokazano u tim okolnostima.Tesko da smo mogli da dobijemo talentovanijeg i perspektivnijeg trenera od njega
                  Sve je to lepo, ali mala vajda od toga i moze da se okaci macku o rep ako ne osvojimo ABA.

                  Comment


                  • Citat-Neven-Spahija.jpg

                    Comment


                    • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Inače pošto Rajt ide u Bamberg, definitivno su odustali od Milera.
                          Mozda sam i lud ali očekujem povratak bludnog sina kući i da pokida opet sezonu u našem dresu ...

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ovo je defanziva od prosle godine Ove tesko

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Makakav Bjelica druze ovde "strucnjaci " znaju da on nema pojma ,metiljav ,mlohav ,pogubljen ,spor,cekaju da mu vide ledja ......

                              A gospodin ih demantuje svakom utakmicom ...

                              Antic je fenomenalan za sada samo neka nastavi u tom ritmu ....

                              Comment


                              • da se razumemo ,nasa publika je razmazena ! pogotovo Bg publika ....mi Arenu mozemo napuniti svega par utakmica(cska,real,fener,oly) i to ukoliko imamo sanse za prolaz dalje ..to je realnost !!! ostalo treba da se igra u Pioniru i to je to ......
                                ukoliko neko ima informacije da li je isplativije igrati u punom Pioniru ili u polu praznoj areni neka javi ..!!! gledajuci samo finansijski aspekt i nista drugo

                                Comment

                                Working...
                                X