Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Napaljeni klinac bi pre napisao: Sve je to ok, bice poraza ali Kalemgdan u Junu
    Haha, zato je Laza 72 puta onomad napisao "Sve je to ok, ostaje Radonja, Kalemegdan u junu )))"

    Nisam jedini koji je mislio da je Laza srednjoskolac izgleda.

    Comment


    • Dok je bio tu Radonja to je bilo legitimno..Sad je to prica za djecu :P
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Niko ne želi ili ne može da izvrši poređenje rostera KKP i KK CZv? Prve postave, šestog igrača, druge postave...statistički, kako su ušli u sezonu, kako trenutno izgladaju...stil igre i šta forsiraju stručni štabovi?

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Sve mi poznat čovek, al nikako da se setim ima nas ovde sa kkczforuma poprilično
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Haha, zato je Laza 72 puta onomad napisao "Sve je to ok, ostaje Radonja, Kalemegdan u junu )))"

            Nisam jedini koji je mislio da je Laza srednjoskolac izgleda.
            Naravno i trebao je da bude tu. Sve je bilo dogovoreno. Sta se promenilo ne bih o tome.
            ,,Sacuvacemo tim i strucni stab. F4 je u Beogradu,pokusacemo. Ne pristajemo na osrednjost,,. N.C

            Comment


            • Pošto nemam pojma kakve su relacije na nivou kluba i države, čitam ovde šta ljudi pišu kako bih barem nešto saznao, ali umesto toga samo se izrode nove nedoumice.

              Čekajte, da li je Čović kadar naprednjaka ili nije? Da li je on bio stranački izbor ili je pao s kruške u direktno i očigledno angažovanje u naprednjačkoj vlasti u Beogradu, kao član tripartitnog tela koje je rukovodilo gradom? Pa ako učešće u onoj ponoći, kad se preuzimala vlast u FK CZ gde je takođe bio izraženi akter nije najjasniji dokaz o političkoj sprezi sa vlastima, ta politička funkcija u prestonici Srbije na koju je stupio samo zahvaljujući onima koji su ga tu postavili, svakako jeste.

              Pa i u sutuaciji kada gubi politički položaj zahvaljujući kadrovskoj kombinatorici stranke na vlasti, on medijski nastavlja da crpi prerogative javnog naprednjaštva gostujući u režimskim medijima gde, osim što priča o Crvenoj zvezdi, konstantno afirmiše poteze režima?! Tog istog režima koji ga sada, kako čitam ovde, navodno minira??!

              Možda ja to gledam površno, ali to meni zapravo i nema nekakvog smisla. Jer ako on jeste deo naprednjačkog korpusa beu obzira što je izgubio političku funkciju s njihovom etiketom, onda imamo situaciju u kojoj u koliziju dolaze dva takva dela - jedan koji upravlja Zvezdom i drugi koji upravlja Partizanom.

              I tek onda mi bivaju nejasne konstatacije o sns bratiji koja bi, ako bi ušla u Zvezdu uništila naš klub jer su to bezveznjaci i nemači pojma alavi na pare koje će da pokradu, a kad uđe u Partizan - onda ga ne unište nego mu, kao imači pojma i donosioci para, pomognu da eventualno ponovo nadvisi Zvezdu, dođe do titule u Aba igi, a samim tim i do nastupa u Evroligi?!

              To je, jednostavno, nelogično, pa me samim tim i zbunjuje. Čekajte, jel dobro ili loše kad predstavnici režima uđu u klub i sa sobom donesu novac koji su izmuzli od javnih preduzeća ili privatnika koji moraju da plate harač? Pa ne može da bude da je u slučaju Zvezde loše i da to dovodi do gašenja, a u slučaju Partizana dobro jer dovodi do vaskrsnuća?! Naročito ako u Zvezdi imamo na mestu predsednika kluba predstavnika vlasti, koji je obnašao i vladajuću političku SNS funkciju još i pre nego što je ovaj režim ušao u Partizan, dok sadašnji predsednik Partizana nikada nije imao tako visoku političku funkciju unutar SNS hijerarhije koja je Zvezdinog predsednika imenovala za rukovodioca Beograda.

              E, zato su mi tek sada potpuno nejasni neki navodi, koje ovde čitam samo s namerom da mi bude jasnije ko je ko u Srbiji.
              Last edited by Grmoje; 25-10-17, 13:12.

              Comment


              • ...Grobari su posebna vrsta govana!...
                Smatraj ovo opomenom - sledeci takav ti je ban i to poduzi. Razumem da ste nezadovoljni, ali treba imati neke mere u postovima. Isto vazi i za ostale ucesnike u diskusiji.


                Ovo je ipak za ban i zato je kazna 7 dana.
                Ganac
                Last edited by nebitan; 25-10-17, 16:22.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Niko ne želi ili ne može da izvrši poređenje rostera KKP i KK CZv? Prve postave, šestog igrača, druge postave...statistički, kako su ušli u sezonu, kako trenutno izgladaju...stil igre i šta forsiraju stručni štabovi?
                  Ganac, to nema veze a evo i zašto nije realna aslika na terenu šta ti znaci što je Feldin recimo veće ime ako je njegov prosek 14 poena Milerov 25, na centru su sa samardom jaci i na kecu pošto za sad od Radicevica ne dobijamo puno, trojka njihovi šuteri poput Marinkovic takodje daju više od lepog Laze za sad u napadu što je ipak dovoljno za pobede, Novica čovek igra 5 puta bolje od Jankovica mogu misliti kako ce napaljen biti naredni vikend u derbiju.

                  Comment


                  • @Grmoje
                    Možda da razmišljaš u pravcu da pravda i logika u politici ne postoje, već samo interes. A pošto je to promenljiva kategorija (ono što je danas za mene interes, sutra neće biti), onda je možda jasnija cela situacija.
                    Preneseno na primer košarke u Srba, ta situacija bi mogla biti sledeća:
                    - Zvezdino preuzimanje dominacije u košarci
                    - kontinuirana medijska akcija da je isključivi "krivac" za to vrh države
                    - rezultati te medijske akcije vidljivi kroz neke, za vlast, značajne parametre
                    - reakcija vrha države na uspostavljanju balansa i vraćanja paremetara na, za njih, prihvatljive vrednosti
                    Ako je ovo blisko istini, onda je jasno da tu pravog navijačkog opredeljenja za jednu ili drugu stranu nema. Jednostavno se igraju emocijama i energijom navijača, zarad njihovog višeg cilja. A zna se šta je najviši cilj u politici, vladati što duže.

                    Comment


                    • Poređenje

                      Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ganac, to nema veze a evo i zašto nije realna aslika na terenu šta ti znaci što je Feldin recimo veće ime ako je njegov prosek 14 poena Milerov 25, na centru su sa samardom jaci i na kecu pošto za sad od Radicevica ne dobijamo puno, trojka njihovi šuteri poput Marinkovic takodje daju više od lepog Laze za sad u napadu što je ipak dovoljno za pobede, Novica čovek igra 5 puta bolje od Jankovica mogu misliti kako ce napaljen biti naredni vikend u derbiju.
                      Ne mogu da se složim sa ovime. Da, Miler ima 25p, ali pod jedan u sistemu igre koji to forsira i pod dva protiv koga ima tih 25 poena. Partizan se još uvek nije susreo sa Cedevitom, Budućnosti, Cibonom itd. Jedina ozbiljnija odbrana sa kojom su igrali je bila Alba od koje su izgubili 20 razlike. Jeste Partizan nezgodna ekipa ali hajde da ne pravimo od njih golden state.

                      Takođe, Mutina filozofija igre je takva da se tim lako uigra, zato što je to igra koju svi mogu da igraju lako, problem će doći kad naiđu na ozbiljan sistem kod protivnika. Naravno, oni mogu lako da dobiju zvezdu narednog vikenda, ali ne bih rekao da su bolja ekipa, daleko daleko od toga. VIdećemo.

                      Comment


                      • Originally posted by madafaka73 View Post
                        @Grmoje
                        Možda da razmišljaš u pravcu da pravda i logika u politici ne postoje, već samo interes. A pošto je to promenljiva kategorija (ono što je danas za mene interes, sutra neće biti), onda je možda jasnija cela situacija.
                        Preneseno na primer košarke u Srba, ta situacija bi mogla biti sledeća:
                        - Zvezdino preuzimanje dominacije u košarci
                        - kontinuirana medijska akcija da je isključivi "krivac" za to vrh države
                        - rezultati te medijske akcije vidljivi kroz neke, za vlast, značajne parametre
                        - reakcija vrha države na uspostavljanju balansa i vraćanja paremetara na, za njih, prihvatljive vrednosti
                        Ako je ovo blisko istini, onda je jasno da tu pravog navijačkog opredeljenja za jednu ili drugu stranu nema. Jednostavno se igraju emocijama i energijom navijača, zarad njihovog višeg cilja. A zna se šta je najviši cilj u politici, vladati što duže.
                        Okej, ali ako je to što ti pominješ blizu istini ili čak i istina, onda je predsednik KKCZ saučesnik u igri koja političkom vrhu donosi vladajuću dugovečnost, a ne žrtva.

                        Jer bi, u protivnom, umesto gostovanja na Pinku gde pred više stotina hiljada ljudi lista i komentariše novinske članke koji favorizuju vlast, mogao da kaže - izvinite, vi niste moje društvo i moj izbor. Odoh ja, ostajte mi zdravo i vi i vaše političke igre.

                        Ali on to ne čini. Naprotiv, izraziti je deo srpske javne scenografije kao ogromno parče SNS kulisa. Pa kad je vet tako, a tako je, onda nema plakanja jer se u društvu sa čikama koje daju pare - ne plače.

                        Comment


                        • Originally posted by dradin View Post
                          Ne mogu da se složim sa ovime. Da, Miler ima 25p, ali pod jedan u sistemu igre koji to forsira i pod dva protiv koga ima tih 25 poena. Partizan se još uvek nije susreo sa Cedevitom, Budućnosti, Cibonom itd. Jedina ozbiljnija odbrana sa kojom su igrali je bila Alba od koje su izgubili 20 razlike. Jeste Partizan nezgodna ekipa ali hajde da ne pravimo od njih golden state.

                          Takođe, Mutina filozofija igre je takva da se tim lako uigra, zato što je to igra koju svi mogu da igraju lako, problem će doći kad naiđu na ozbiljan sistem kod protivnika. Naravno, oni mogu lako da dobiju zvezdu narednog vikenda, ali ne bih rekao da su bolja ekipa, daleko daleko od toga. VIdećemo.
                          Mogu da se slozim da filozofija nije ista ali kakve veze to ima ako on u toj filozofiji trpa toliko i tim pobedjuje , oni su trenutno jaca ekipa po formi po doprinosu stranaca i klupe ,da li ce tako ostati do kraja sezone nemam pojma ali da su po meni glavni favoriti uz Cedevitu jesu.

                          Comment


                          • Originally posted by Talični Tom View Post
                            U KK CZ se radi transparentno kad je reč o finansijskim izveštajima.
                            Ko kaze suprotno taj je ili totalni duduk ili želi loše klubu.
                            Odlicno i pozdravljam ako je tako.
                            Ali ne mogu to i da potvrdim jer nigde nisam uspeo da nadjem. Na zvanicnom sajtu nisam uspeo, a ako ti mozda znas gde se mogu pronaci mozes li mi reci gde se oni mogu procitati?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Odlicno i pozdravljam ako je tako.
                              Ali ne mogu to i da potvrdim jer nigde nisam uspeo da nadjem. Na zvanicnom sajtu nisam uspeo, a ako ti mozda znas gde se mogu pronaci mozes li mi reci gde se oni mogu procitati?
                              Iz Zvezde nekad i izađe neka cifra, i u odnosu na Partizan smo bastion transparentnosti. Koliki je budžet Partizana? Koliko košta najskuplji igrač Partizana? Koje su vrednosti sponzorskih ugovora Partizana?Za Zvezdu na takva pitanja možeš da dobiješ odgovore, za Partizan ni na jedno i NIKAD nisi mogao da ih dobiješ i opet se drvi o Zvezdinoj transparentnosti. U pravu je Talični, samo da ga dopunim može da bude i kombinacija - zlonamerni duduk.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Mogu da se slozim da filozofija nije ista ali kakve veze to ima ako on u toj filozofiji trpa toliko i tim pobedjuje , oni su trenutno jaca ekipa po formi po doprinosu stranaca i klupe ,da li ce tako ostati do kraja sezone nemam pojma ali da su po meni glavni favoriti uz Cedevitu jesu.
                                Mnogo ima veze zato što te brojke ne bi mogao da ima u drugoj filozofiji i postavci igre, tako da one ne mogu da se porede sa brojkama igrača iz npr. Zvezde ili Cedevite... Što se tiče pobeđivanja, na osnovu čega ti navodiš kako oni pobeđuju? Imaju isti skor kao Zvezda u aba ligi, a nisu igrali ni sa jednom ekipom koja bi mogla da bude na f4 (zvezda je igrala i sa Cedevitom i Budućnosti), dok u evrokupu imaju 1-2 (pobedili su ekipu koja je na 13. mestu u acb ligi), isto kao Zvezda u evroligi (pobedila Barselonu) koja je 10 puta jače takmičenje od evrokupa. Znači imaju iste rezultate kao zvezda a igrali su sa neuporedivo lošijim ekipama, tvoja priča nema baš nekog pokrića.

                                Doprinos klupe jeste veći, to je jedino sa čime bih mogao da se složim.

                                Comment

                                Working...
                                X