Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mene zanima, sta bi rekli navijaci zvezde da imaju tim kao barselona i da zaredjaju 3 poraza za redom ( cz,estudijantes,zalgiris ) ? iskulirajte malo, dajte podrsku klubu, pogotovo sto nam svi sada disu za vratom, a ne da napusavamo kako sta se nije uradilo...podrska od cistacice do covica 👏👏👏👏💪💪💪💪

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Pa prvi onaj koji je javno progovorio o ocajnom stanju u klubu, primanju 3 plate u sezoni najvecih uspeha u istiriji kluba oznacen je kao neprijatelj istog, kao neodgovoran, kao neko ko nanosi stetu klubu.
      I treba da se zna da smo u buli, da se para nema i da drzava sipa pare u Partizan.
      Nama Huawei daje 3 puta manje para od onoga sto Comtrejd daje komsijama. Zasto se cuti o tome?
      Zasto Covic ne dozvoljava da se to kaze nego cuti?
      Zasto? Ja cu prvi uz Covica a verujem i mnogi da se ovim govnima od politicara jebe mater. Treba ih prozivati na sve strane.
      Potpis, pa da vidimo da li će smeti nešto da se uradi sa njim ako navijači stanu uz njega. Ako krene javno da brani klub onda hoće, meni su smešni samo navijači sada malo sa suprotne strane koji su do juče glumili Kadinjaču, otpor itd a sada više toga nema . to je ono dok se trpaju dolari sve je ok sad više vučić nije crni djavo koji uih uništava.

      Comment


      • Što se tiče ovog "misterioznog" izveštaja revizorske kuće i duga ili minus poslovanja pa se sad mnogi isčuđavaju
        i pitaju se kako je to moguće,pa šta ovi u klubu rade....mogli su to videti i saznati letos na skupštini kluba ,ako se ne varam,
        Gde se govorilo o finansijkom izveštaju i ostalim stvarima.
        I što neko reče,nismo bre mi javno preduzeće i državni organ da pokazujemo javno i na sva zvona izveštaje i polažemo
        građanstvu vaskolikom račune.
        sigpic
        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

        Comment


        • Kao bre nismo Tome kad je Covic uso u klub sve je bilo transparentno izaso covek sa svom brojkama na kzs aj sad da ga vidim nece klub nije njegov koga bole usi za brojeve.

          Comment


          • Originally posted by Talični Tom View Post
            I što neko reče,nismo bre mi javno preduzeće i državni organ da pokazujemo javno i na sva zvona izveštaje i polažemo
            građanstvu vaskolikom račune.
            Drustveno preduzece koje se finansira od strane drzavnih preduzeca trebalo bi da obelodani svoje finansijske izvestaje.
            Pa danas vecina privatnih kompanija objavljujuju svoje izvestaje, ne zato sto moraju, nego zato sto to zele zbog svojih kupaca i poslovnih partnera. Nema nijednog normalnog i razumnog razloga zbog cega sportski klubovi ne bi javno objavljivali svoje finansijske izvestaje. Sta vise, mislim da je to jedini nacin da se sprece razne teorije zavere i rekla-kazala price, a i menadzment bi imao vecu odgovornost.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Kao bre nismo Tome kad je Covic uso u klub sve je bilo transparentno izaso covek sa svom brojkama na kzs aj sad da ga vidim nece klub nije njegov koga bole usi za brojeve.
              Daj bre Slobo, uredi post. Pokušavam da shvatim napisano ali ne mogu, bašdeluje kao da si namerno samo nabacao reči ili ti tastatura ne valja (meni vrlo često guta slovo).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Niko ne želi ili ne može da izvrši poređenje rostera KKP i KK CZv? Prve postave, šestog igrača, druge postave...statistički, kako su ušli u sezonu, kako trenutno izgladaju...stil igre i šta forsiraju stručni štabovi?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Talični Tom View Post
                  Što se tiče ovog "misterioznog" izveštaja revizorske kuće i duga ili minus poslovanja pa se sad mnogi isčuđavaju
                  i pitaju se kako je to moguće,pa šta ovi u klubu rade....mogli su to videti i saznati letos na skupštini kluba ,ako se ne varam,
                  Gde se govorilo o finansijkom izveštaju i ostalim stvarima.
                  I što neko reče,nismo bre mi javno preduzeće i državni organ da pokazujemo javno i na sva zvona izveštaje i polažemo
                  građanstvu vaskolikom račune.
                  A sta smo. Privatni klub???
                  Navijaci koji prate klub, placaju ulaznice imaju pravo da pitaju tako nesto.
                  I prestani da druge karakterises kao bolesnike, psihopate, insajdere, nemace pojma kada i sam evo vidim iznosis informacije iz kluba, sve znas? Kada drugi to urade odma pljuvanje.
                  I pitas me koliko imam godina?
                  Druze imam 35 godina, porodican sam covek, uspesan advokat vec 8 godina, bolesni zaljubljenik u Zvezdu koju sam pratio i kada je bilo 140 ljudi protiv Zadra u Pioniru.
                  Ti mi pricas o stanju u klubu, resavanju problema itd,itd.
                  Inace sam igrao kosarku profesionalno i bio clan prvog tima Beopetrola.
                  Sve to je nebitno ali pitas me ko sam nije me sramota da kazem.
                  Dozivljavam Zvezdu emotivno, istu sam zastupao u postupcima pred sudovima kada je tuzena i to gratis.
                  Znam Covica vrlo dobro.

                  Comment


                  • Originally posted by Talični Tom View Post
                    Jasno je svima,da bez drzavnih sponzora i drzavnih para bi se ugasio sport u Srbiji,kad vec nema zakona o privatizaciji.
                    Ali ako se to usvoji kako da mešetare političke garniture i razni poltroni koji će to da pojedu i oglođu.To smo videli u FK i KK u vidu "Vesić & Co)

                    Ali iskreno ne mogu da ostanem nem i slep na konstantne napade na klub od tobože navijača Zvezdinih,koji konstantno godinama pljuju po klubu,ljudima u istom,
                    a pri tom zakače i trenera,igrače u zavisnosti od rezultata te nedelje i poena pojedinaca. Došlo se do tog nivoa pljuvanja i bezobrazluka da se zamera
                    i boja patika i kodeks oblačenja Alimpijevića na nekoj neobaveznoj KZŠ.Doduše i onaj koga sad kujemo u zvezde i zbog njegovog odlaska pljujemo klub je bio
                    nemač pojma,Lemur,mutavac,onaj koji smara na KZŠ,nazivali ga najpogrdnijim imenima,terali iz kluba,vređali na utakmicama...itd,itd. I sad ga ti isti vide kao
                    Božanstvo koje je zli Čović oterao iz kluba da bi on mogao da šilji kitu i ima potpunu slobodu.Dajte bre da se ne zajebavamo i da tako površno i klinački ne gledamo
                    na stvari.Da se ne vraćam,ali koliko znam temelj svih naših dosadašnjih uspeha je konstanta na klupu DR kojeg je upravo NČ ostavio,kad ga je 98% zvezdaŠKE
                    populacije teralo iz kluba posle Cibone.

                    Ovde ljudi svoje frustracije i psihičke probleme leče putem pisanija,vređanja i blaćenja svega i svačega bez ikakvog pokrića.Žalosno je što mi kao navijači nikad
                    ne prepoznamo trenutak kad treba da se zbijemo,ujedinimo oko kluba bez obzira ko ga vodio.Padamo na razne insinuacije,spinove,"tačne " informacije sa nekih
                    sportskih televizija od "Nepristrasnih" novinara koji se jasno deklarišu za koga navijaju i navijaju u transu dok se Tumbas skida go pred decom.To su relevantni izvori
                    o situaciji u klubu.AKo sami ne vidimo situaciju,ako je sami ne prepoznamo onda ne vredi bilo koje ili cije pisanje,ne vrede ni pobede ni porazi,ni Radonja na klupi,
                    ni Alimpije u FMP.Ne vredi ni Gudura ni Kuzma,ni Kešelj ni Dobrić,ništa nije vredno ako se ne daje podrška klubu ako ne vidimo kuda ova divna priča vodi.Kuda
                    žele da je skrenu,zašto žele da je uguše,prekinu.
                    Svi ovi što kenjaju po klubu,kako objašnajavju ulazak u KKP Jevrosimovića ,koji je osvedočeni zvezdaš i ubacivanje direktno u klub nekoliko stotina hiljada evra?
                    Nije info 100% tačan ali je solidna cifra u pitanju.Zasto je taj čovek ušao u KKP?Zato što ga voli,što će pojačati poslovanje,oprati pare....ma daj?!

                    Ne trebaju nikom poluglasine,glasine Čovićevo zapomaganje,kako rekoste.Treba samo bistra glava,malo ukljuciti mozak i spoznati o cemu se ovde radi.
                    Jel misliš da je slučajno izašao u javnost ovaj papir revizorske kuće za poslovanje KK CZ?Misliš da sklučajno sponzori zatežu sa uplatama dogovornih cifara
                    po ugovoru,misliš da se slučajno pojedini libe da uđu u klub i sponzorišu ga?
                    Naravno najlakše posuti kofu fekalija po ljudima u klubu,klubu i reći ovaj nije sposoban da nadje pare za poslovanje u klubu marš napolje.A da pri tom večina
                    tih što prikenjava nije u stanju ni doći na tekmu,dati 500 din. za kartu ili ne daj BOže sezonsku.Jer jbg,što bi on kupovao sezonsku kad tim nije konkurentan
                    u EL,nema mistskih zveri,a taman je kupio mobilni sa 18MP da moze da kaci na FB atmosferu protiv braće iz Pireja.Mnogo smo se razmazili,postali smo licemeri,
                    gledamo na klub kroz iskrivljene i nerealne naočare.

                    I porediti jadikovke kako si ih nazvao iz kluba sa jadikovkama ovog,što im beše do skora trener,koji radi iz ljubavi ali prema evrima,je u najmanju ruku smešno.
                    Porediti bilo koga iz našeg kluba sa DV je nemoguće,jer takav šljam nije još bitisao u našem klubu,ali prošlo ih je dosta.

                    Nisam advokat NČ,generalno se gnušam politilkih faca,mutljavina,stranačkih parazita,ima milion stvari koje ne volim kod dotičnog,ali kriviti samo njega zbog
                    nastale situacije,zbog prodaje celokupnog rostera zajedno sa trenerom je meni smešno.Zašto ga pljujemo jer nije pustio brata kralja Ibija u klub i njegove
                    batinaše i otimaše?Što nije dao da oni sjebu sve što smo gradili nekoliko goidna unazad i bili najuspešniji sportski kolektiv na ovim prostorima?
                    Rekoh već,ako bih birao izmedju bratića i ovih što su već u klubu,glasam sa ove sadašnje.Jer znam kuda vodi ta priča sa bagrom na čelu klubova.

                    I da me ne shvatiš pogrešno,ne kritikujem ja tebe i tvoj stav,samo repliciram na tvoj upis i kazujem svoj stav i mišljenje.





                    Daleko od toga da je Čović cvećka,naprotiv.Svi su oni iz istog sistema i iste te priče koju prezirem,političari,kurci,palci.
                    I da nije namazan ne bi plivao u svim ovim sistemima koji se menjaju oko nas i na nase oči.Ali sve je to ista vrsta skakavaca koja
                    izjeda naše društvo,sport u celini jer gleda samo sebe i broj glasova i funkcije.Behoše,crveni,pa žuti,pa sad ovi napredni.

                    Ne sedim ni sa bracom ni sa gazdom.Imam prijatelja pri klubu pa po nekad podelimo neke misli,impresije i situacije.
                    Niko ne govori ono sto ne sme i ne zeli da se kaze iz mnogo razloga.
                    Živeo sam jedan dobar deo života u Železniku i znam kako je funkcionisao i radio taj klub FMP,i zbog toga taj Čović zajedno sa Rašom Radovanovićem
                    ima moj naklon do poda,jer su to medj najboljim sportskim radnicima u ovoj zemlji.Od malog nebitnog kluba napravili su sjajnu priču koji je dao više
                    reprezentativaca nego li I mi i KKP i Mega o kojoj danas mnogi pričaju.
                    Kad pričam o Čoviću pričam o njegovoj sportskoj sposobnosti i toj strani a ne političkoj o koje se gnušam.I šta god mislio o njemu kao čoveku,
                    uvek cu pre biti na strani njegovoj nego li na strani bratića i te nesportske bulumente koja otima po Srbiji.

                    @madafaka 73 Svaka čast za upis druže.
                    Hvala na odgovoru.

                    Secam se ja kritika po Radonjicu iz proslih vremena vrlo dobro. To ide tako kad rezultati ne odgovaraju ocakivanjima. Ja se na to previse ne osvrcem (i sam sam znao da podivljam na neke stvari pa da se posle ohladim), pogotovo kad su emocije u pitanju. Svima nama ovde je vazna Zvezda, svako zeli najbolje. A kad ne ide, onda pljuste kritike, uvrede, psovke, a kako sam na drugom forumu uspeo da procitam, padaju bogami i LED televizori od 42'' (ili tako nesto). Kazem opet, nisu meni ti izlivi besa (u pravilu kratkorocni) sad toliko bitni i zato sigurno ne uskacem u voz onih koji bi Alimpijevicu npr. vrlo rado videli ledja i to u roku odmah.

                    Po meni, rezultati zadnjih sezona su rezultat rada TANDEMA Covic-Radonjic. Ja nisam protiv Covica i mislim da je Zvezdi doneo dosta dobrog. Ne sumnjam ni u to da je on sportski potkovan i sigurno ne neznalica. Ali, mislim da je u situaciji kakva vlada u drzavi oko finansiranja klubova, njegov rat sa bracom (ili vec s kim, nije bitno) stetan za Zvezdu. Ako smo spremni baciti ono sto je uradjeno u zadnje 4 godine i biti zadovoljni sa EC ili FIBA LS ili cak sa manje od toga, onda u redu. Ja mislim da bi to bila steta i da se neko resenje za dobro kluba mora naci. To verovatno podrazumeva neki dogovor sa djavolom jer drugacije ocigledno ne ide. E sad, da li bi to bili neko kao Vesic ili ipak neko sposobniji (za Zvezdu), ne znam. Kako losa iskustva iz proslosti ne moraju da se ponove (primer Vesic & co.), isto tako ni dobre odluke iz tadasnjih vremena ne daju garanciju da ce istorija opet ponoviti i da ce sve biti u redu (primer razvoj trenerske karijere Radonjica sa rizikom dovodjenja Alimpijevica). To se jednostavno ne zna u ovom trenutku.

                    Sto se tice bistre glave i citanja signala sta se desava kod komsija i u drzavi: Sve je to u redu i nisam nija od juce i naivan. Ali, sve su to interpretacije i nagadjanja. Sta se tacno desava je i dalje predmet nagadjanja. NIKO ne zna istinu. Ako je onako kako mislimo da jeste i kako i sam pises, onda ocekujem da Covic za dobrobit kluba to barem otvoreno kaze, a ne da se poluzavijeno zali na stanje (koje ipak podseca na jadikovke Duloa V.).

                    Jos disclaimer: Imam dve sezonske karte u vrlo skupoj kategoriji, dolazim na tekme koliko mogu (to podrazumeva let avionom i nazad kao i uzimanje slobodnog dana na poslu). Bio sam u zadnje 3 godine na nekoliko gostovanja Zvezde sto opet podrazumeva vec u zagradi navedeno. E sad, da li je to ljubav prema klubu, postovanje prema pojedincima (igracima, treneru) ili neka vrsta zelje da se vidi kosarka na najvisem nivou u Evropi? Verovatno od svega pomalo, iako to nije toliko bitno jer svako ima neke svoje razloge za ono sto cini ili ne. Kako ce to izgledati ako izostanu rezultati, ako ne bude postojala kvalitetna ekipa i ako vrhunske utakmice budemo gledali kao reprize na Youtube? Imacu verovatno i dalje sezonske karte (valjda po mnogo jeftinijoj ceni), ali ce moje mesto biti cesce prazno. Ako tako budu razmisljali i drugi (i jos ne budu kupili seznske karte), to nece biti dobro za klub sta god o takvim navijacima mi mislili.

                    I ne, nisam uzeo tvoj odgovor licno, naprotiv.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      A sta smo. Privatni klub???
                      Navijaci koji prate klub, placaju ulaznice imaju pravo da pitaju tako nesto.
                      I prestani da druge karakterises kao bolesnike, psihopate, insajdere, nemace pojma kada i sam evo vidim iznosis informacije iz kluba, sve znas? Kada drugi to urade odma pljuvanje.
                      I pitas me koliko imam godina?
                      Druze imam 35 godina, porodican sam covek, uspesan advokat vec 8 godina, bolesni zaljubljenik u Zvezdu koju sam pratio i kada je bilo 140 ljudi protiv Zadra u Pioniru.
                      Ti mi pricas o stanju u klubu, resavanju problema itd,itd.
                      Inace sam igrao kosarku profesionalno i bio clan prvog tima Beopetrola.
                      Sve to je nebitno ali pitas me ko sam nije me sramota da kazem.
                      Dozivljavam Zvezdu emotivno, istu sam zastupao u postupcima pred sudovima kada je tuzena i to gratis.
                      Znam Covica vrlo dobro.
                      Čestitam Lazo, verujem da je tako i poštujem tvoju ljubav prema klubu i tvoj stav.
                      Jedino se ne slažem sa tim da kupujući ulaznicu ostvaruješ pravo da pitaš klub kako posluje, kartom ostvaruješ pravo da gledaš utakmice kluba za koji navijaš. Pravo da znaš kako tvoj omiljeni klub posluje proizilazi iz transparentnosti poslovanja i trebalo bi da bude dostupan svakom zainteresovanom građaninu.
                      Last edited by nebitan; 25-10-17, 11:26.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Verovatno su jako nezadovoljni. S druge strane, oni ne moraju osvojiti prvenstvo Spanije (niti biti 2., 3. ili 4. u istom) da bi sezonu posle toga igrali u EL. Znaci njima je opusteno, nama se radi o glavi. Podrska klubu i od mene.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Drustveno preduzece koje se finansira od strane drzavnih preduzeca trebalo bi da obelodani svoje finansijske izvestaje.
                          Pa danas vecina privatnih kompanija objavljujuju svoje izvestaje, ne zato sto moraju, nego zato sto to zele zbog svojih kupaca i poslovnih partnera. Nema nijednog normalnog i razumnog razloga zbog cega sportski klubovi ne bi javno objavljivali svoje finansijske izvestaje. Sta vise, mislim da je to jedini nacin da se sprece razne teorije zavere i rekla-kazala price, a i menadzment bi imao vecu odgovornost.
                          U KK CZ se radi transparentno kad je reč o finansijskim izveštajima.
                          Ko kaze suprotno taj je ili totalni duduk ili želi loše klubu.

                          Nešto nisam primetio da se to radi u drugim klubovima,pa su neki cak izvisili za A licencu onomad jer im se to tražilo na uvid.


                          Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          A sta smo. Privatni klub???
                          Navijaci koji prate klub, placaju ulaznice imaju pravo da pitaju tako nesto.
                          I prestani da druge karakterises kao bolesnike, psihopate, insajdere, nemace pojma kada i sam evo vidim iznosis informacije iz kluba, sve znas? Kada drugi to urade odma pljuvanje.
                          I pitas me koliko imam godina?
                          Druze imam 35 godina, porodican sam covek, uspesan advokat vec 8 godina, bolesni zaljubljenik u Zvezdu koju sam pratio i kada je bilo 140 ljudi protiv Zadra u Pioniru.
                          Ti mi pricas o stanju u klubu, resavanju problema itd,itd.
                          Inace sam igrao kosarku profesionalno i bio clan prvog tima Beopetrola.
                          Sve to je nebitno ali pitas me ko sam nije me sramota da kazem.
                          Dozivljavam Zvezdu emotivno, istu sam zastupao u postupcima pred sudovima kada je tuzena i to gratis.
                          Znam Covica vrlo dobro.
                          Svaka čast druže.
                          Ali na osnovu tvojih upisa stekao sam dojam da si još u srednjoj školi.
                          Jer se sve svodilo na direktno ili indirektno pljuvanje po NČ.

                          Toliko je to postalo učestalo i dosadno da sma pomislio da si napaljeni klinac koji od mržnje
                          prema dotičnom ne vidi druge stvari u i oko kluba.

                          Nisam hteo da te ovim uvredim,samo pričam naglas moje impresije,
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Čestitam Lazo, verujem da je tako i poštujem tvoju ljubav prema klubu i stav.
                            Jedino se ne slažem sa tim da kupujući ulaznicu ostvaruješ pravo da pitaš klub kako posluje, kartom ostvaruješ pravo da gledaš utakmice kluba za koji navijaš. Pravo da znaš kako tvoj omiljeni klub posluje proizilazi iz transparentnosti poslovanja i trebalo bi da bude dostupan svakom zainteresovanom građaninu.
                            Ma nebitan sam ja kao pojedinac. Samo ne slazem se sa nekm stvarima i to je moke legitimno pravo. Sve ispisano ovde sam rekao i Covicu u lice.
                            Elem ja sam isao na taj Kalemegdan terao Mirka faking svemirka,Opacica,Zezelja i ostala govna. Trazio da Covic dodje u Zvezdu a ne Ristic nas ,,biznismen,, iz Rusije.
                            I na kraju odose svi Covic se posrao po nama i poveo Mirka???????
                            Da ne idem vise u Off.
                            ZIVELA SVE SVE OSTALO JE NEBITNO.

                            Comment


                            • KK CRVENA ZVEZDA je po mom nekom saznanju udruzenje gradjana sto bi znacilo da bi sve trebalo biti transparentno.
                              Ja ne poznajem nikoga u klubu ja sam samo navijac eto igrom slucaja vec 51 godinu i koji mesec vise ali mislim da se u klubu radi po sistemu jebe nam se nije nase.

                              Comment


                              • Napaljeni klinac bi pre napisao: Sve je to ok, bice poraza ali Kalemgdan u Junu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X