Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djenka je prve sezone dosao iz USA prvi put u Evropu!!!! Feldin je u Evropi vec 7-8 sezona 2 Breogan, Fuelnbrada 2-3 PAO 2 Cantu 1 I sad ovde..Ne mozes to porediti nikako

    Ja njega ne napadam,nego kazem upravo da mora imati drugaciju ulogu da bude aktivniji u napadu I precizniji da vise utice na mec. Nije to pljuvanje nego obicna kritika da bude bolji za naredne meceve. Kako bre nije bio u kanalu ima 5/21 za tri I ne daje doprinos.Kazem nije bio uzasan kao onda Tompson ali nije ni daleko of toga. Tu pre svega mislim na EL...NAMA NE TREBA PRVI BEK DA BUDE PROSEK VEC DA DONESE Nesto, slucajno caps lock
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Pa 54 dosudjena faula mislim mnogo je kume onaj Boltauzer svira krivi pogled o dodiru da i ne govorim.
      Cedevita nista posebno veceras stvarno jel zna neko sto je Lesor igrao samo 7 minuta veceras.
      Alimpijeviceva odluka za Lesora. Nije povreda u pitanju.

      Comment


      • sto se sokica tice, neke crtice:
        - ne vidim neku drasticnu promenu u igri/mentalitetu u odnosu na ranije. musa je tu jedini mudonja. cherry je fake tough guy a njega svakako cekaju laza i danga
        - ocekivao sam da nas nikols zatrpa, posto apsolutno nemamo koga da stavimo na njega, a on do pred kraj apsolutno nista. da li zdovc ne ume da ga iskoristi, ili nije hteo da otkriva sve karte ne znam
        - murphy dobar volume scorer
        - centar(johnson valjda) dosta bolji nego sto sam mislio. atleta(imao jedno kucanje sa zadrskom), solidan repertoar...poluhorog, poludistanca, igra licem...full package
        - ukic gori nego u proslom mandatu(kad je vec bio vrlo los)

        Comment


        • strasna neodgovornost mladjih, pre svega radicevica i jankovica, treba poceti samarati™..
          zbog njih matorci™ igraju po 10 minuta vise nego sto bi trebalo, a danas bilo duplo golo, em stara garda full minutaza em poraz..

          ukoliko radicevic nastavi sa ovom neozbiljnoscu u narednom periodu(ima fore do polusezone u aba ligi), treba ga zakucati na klupu i prebaciti radanova..

          a i feldin bi mogao malo da stisne mooda i pokaze zasto je doveden, a ne da bude light verzija dobrica..
          FILIPE ODLAZI!!!

          Comment


          • PA Guduric je bio DR game changer kad se lomi EL jake tekme u finalu on udje koliko puta zadnju cetvrtinu I krene da reseta..ima znaci muda I uveden je u igru da prmeni nesto I on prmeni na BOLJE ILI LOSIJE... Brojke tu nisu bitne, to je game changer ..Mozes dati 15 ali ako ne promenis tok utakmice dzaba to sve..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Čovek čim primi loptu pripaljuje na koš, apsolutno ga ne zanima pozicija u kojoj se nalazi, ne jebe živu silu ni materijalne propise. Da li će pogoditi koš, obruč, tablu, konstrukciju ili nekog u gledalištu to apsolutno nije njegov problem. Onaj šut gde je nabo konstrukciju je potpuni wtf, odakle mu ideja da odatle šutne uopšte, kako je zamislio da će pogoditi uopšte?

              Takve stvari se ne rade ni na ozbiljnom basketu kad se igra na pobedu.
              Ali opet, jedan jebeni šut. Na osnovu tvog prošlog izlaganja neko bi zaključio da se ispucavao ko Desi Washington.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                I Cedevita je odigrala ocajan mec da se ne lazemo.
                A kad je to ove sezone Cedevita igrala nešto mnogo bolje od ovog?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ma i Cedevita i Zalgiris i Buducnost su igrali uzasno...samo da prikriju koliko smo mi losi.....brate mili sta sve ljudi nece pisati da opravdaju svoje mastarije...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    A kad je to ove sezone Cedevita igrala nešto mnogo bolje od ovog?
                    Igrali su bolje nista specijalno.
                    Medjutim i pored lose timske igre Nikols,Stipanovic, Ceri itd su imali odlicnih pojedinacnih partija.
                    Poenta je da ne treba da se lozimo kako smo igrali ocajno a i pored toga je mec bio na jedan pised itd,itd.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ma i Cedevita i Zalgiris i Buducnost su igrali uzasno...samo da prikriju koliko smo mi losi.....brate mili sta sve ljudi nece pisati da opravdaju svoje mastarije...
                      Ovo je pisanje deteta od 5 godina.
                      Ja sam napisao da je Cedevita takodje odigrala los mec i da nije igrala nista posebno pa da budemo zadovoljni da smo i pored toga porazeni na jednu loptu.
                      Kad god izgubimo drugi su igrali najbolje utakmice a mi najgore itd,itd. Ne razumem tu alibi pricu.

                      Comment


                      • Sa ovakvim rosterima mi smo u egalu sa njima, mozda mala prednost zbog domaceg terena. To za jedan EL tim protiv Evro kup tima, vecim budzetom ne sme da bude.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Ali opet, jedan jebeni šut. Na osnovu tvog prošlog izlaganja neko bi zaključio da se ispucavao ko Desi Washington.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          Isto je radio protiv Barse. Dečko bukvalno ne da loptu nikom kad je primi, mora da je pripali i ko jebe čitav tim.


                          https://youtu.be/f_V1NFBcz4M?t=1698


                          Kako ovo nazvati?
                          Last edited by nebitan; 22-10-17, 20:06.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Igrali su bolje nista specijalno.
                            Medjutim i pored lose timske igre Nikols,Stipanovic, Ceri itd su imali odlicnih pojedinacnih partija.
                            Poenta je da ne treba da se lozimo kako smo igrali ocajno a i pored toga je mec bio na jedan pised itd,itd.
                            Kakvo loženje, videli smo već naš trenutni maksimum, videli smo njihov, i na osnovu toga zaključujemo. Mi na ovoj tekmi nismo bili ni na 50% naših mogućnosti, a oni su odigrali svoju standardnu igru.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ne..upravo ovo tvoje je pisanje infantilnog klinca koji je toboz zauzeo svoj stav na pocetku...i ne menja ga...Dakle, svi znamo da od samog starta imas negativno misljenje, od odlaska Radonje...prvo si provlacio pricu kako Covic nije prihvatio SNS bratiju, odbio novac kojim bi napravio f4 ekipu...itd..da ne nabrajam, znas ti dobro...Kad to nije proslo, krecu "kritike" na sve i svasta, na bulvalno svakog igraca kog si mogao da zakacis...pa cak i u onoj fantasticnoj pobedi protiv Barse svaki tvoj upis je bio kritika...Ok, shvatili smo da prizeljkujes neku kiks sezonu da bi zadovoljio svoj ego...ali pretera ga brate...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Kakvo loženje, videli smo već naš trenutni maksimum, videli smo njihov, i na osnovu toga zaključujemo. Mi na ovoj tekmi nismo bili ni na 50% naših mogućnosti, a oni su odigrali svoju standardnu igru.
                                Koji je njihov trenutni maksimum. Ovo veceras? Nisam siguran.
                                Daj boze da je tako da smo mi na50% a oni na maksimumu ali sam znas da nije tako.
                                Nego jebo njih treba gledati u svoje dvoriste.

                                Comment

                                Working...
                                X