Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Covek je igrao 3 minuta, i imao jedan sut. Sta je on silovao ajde objasni mi? Ako nesto moze da mu se zameri, to je da je u odbrani pustio boga za ta 3 minuta...
    Čovek čim primi loptu pripaljuje na koš, apsolutno ga ne zanima pozicija u kojoj se nalazi, ne jebe živu silu ni materijalne propise. Da li će pogoditi koš, obruč, tablu, konstrukciju ili nekog u gledalištu to apsolutno nije njegov problem. Onaj šut gde je nabo konstrukciju je potpuni wtf, odakle mu ideja da odatle šutne uopšte, kako je zamislio da će pogoditi uopšte?

    Takve stvari se ne rade ni na ozbiljnom basketu kad se igra na pobedu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      To tvoje je floskula ;) pa on u EL na dva meca ga nije bilo nigde. Vidi procente za tri, odbrana nista...Nije game changer..Guduric npr jeste bio..pa I Dzenkins..a on to nema..Eto dace statistiku 7-10p..uz 30% za tri 44% za dva I super..to nam je prvi bek..Bez odbrane itd...Zna se sta treba, on sve uradi po malo I dosta nevedljivo..Prosto budes srecan kad da sut..kao nekad Tompson ali doduse dosta bolje of njega...To 10p 2sk 3as nista ne znaci ako ne menja ritam utakmice, ako to mora Rocesti svaki put mi smo nahebali..ili Bjelica..mora da da doprinos na sam rezultat meca..on kao duh nekad na terneu. Volim ja njega I pratim jako dugo, of Breogana ali to je taj mentalitet...ON kao iskusan stranac mora da da nesto vise, nije perspektivan za prodaju, onda znaci sad odmah uticaj na rezultat..Imao je ulogu nosioca u PAO, dao dosta clutch suteva, nije da ne moze..trpao je I poene konstantno prve sezone bar...ako je mogao tamo,moze I ovde..
      Prvo rekao sam zasto covek sutira lose. On je jako dobar suter, i to sto je ovde startovao tanko ne znaci nista. Odbrana nista? Ma dal si ti realan. Ajde bar da ne lupetamo. Guduric je deset puta nekonstantniji igraca od Feldeina. Jeste imao on boom meceve, ali koliko puta nas je kanalio to ne zelim da brojim uopste. Jenkins? Imao daleko gori start od Feldeina sada. Naravno Djenka je Jordan za njega po mnogima sada. Idi overi kako igra u Khimkiju molim te. Rochestie je ovde doveden da bude Alfa i Omega i da uzima te suteve o kojima ti pricas.

      Kod Djordjevica je takodje bio druga violina te prve sezone, ako se secas. A imao je sezonu solidnu. Tamo je keva uvek bio Calathes zadnjih godina i oko toga igra ekipa. On je doveden da zakrpi povredu Pappasa koja je tada bila problem. On covek ima kvalitet, ali ima nesto i do uloge i sistema koja mu se da. On u ovome sto igramo mi za njega ne moze preterano vise od ovoga. Moze da sredi sut i selekciju istog, eventualno da mu se promeni postava malo, da se uradi vise nacrtanih setova za njega i dace on nesto vise. Opet kazem, na prste moze da se nabroje igraci u EL koji nisu nosioci u svojim ekipama a mogu da daju 10/2/3 uz dobru odbranu. I zato coveka ne treba pljuvati.

      Comment


      • Da ne bude sve crno, Jovanović je veoma upotrebljiv. Makar nešto da raduje.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Treca izgubljena utakmica na jednu loptu prvo jel Lesor dobro da nije neka povreda u pitanju.
          Sta je sa Dangubom taj momak je svilen do zla boga non sto povredjen oce li odigrati jednu kompletnu sezonu.
          Odgovor na Lazina dva pitanje je jedno veliko NE ako se ne promeni roster tu napedka nema po mojem misljenju.
          Oko ne krvaljenja kolena ne treba pricati.
          Na kraju mislim da tu ni Alimpije nije mnogo kriv radi jednostavno sa onim sto ima a ima jako problematican tim.
          E da Jovanovic ima tu stofa.
          Last edited by ajkisloba; 22-10-17, 19:11.

          Comment


          • Mislio sam da ovo nikada neću reći, ali Nikola Rebić je za Radičevića košarkaš.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Cekaj stani, covek podeli 6 asistencija, izgubi samo jednu loptu i on je tapkao loptu i primao 350k? Ajde neko da mi objasni sta treba da pruza Feldeine na svakoj utakmici i da budemo zadovoljni njim, evo nek da neko tu statistiku koja bi zadovoljila. Evo neko nek napise tacno. Covek je isforsirao neke suteve samo, ali daleko od toga da je bio medju losijima na ovoj tekmi. Covek nam bio prvi asistent, drugi skorer i skakac ekipe, i ispada da je drvio kurac.
              Ne znam koliko je lopti izgubio ali je znao da uzme loptu i da igra jedan na jedan i da ne ostvari prednost ni za ulaz ni za šut a vreme iscurilo, nedopustivo za iskusnog igrača koji bi trebao da bude sigurna opcija u napadu (a to je najmanje).
              Generalno je pristup utakmici očajan, Laza sa svojom namernom, Pero takođe, Milko sa onim faulom nad Nikolsom...
              Mislim da je vreme da Alimpije nekog pošalje u svlačionicu u toku tekme.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Feldinu treba dobar blok, kretnja saigraca, brze lopte jer on je u stanju da pogadja iz izlaznh kretnji.
                Al ko da mu napravi blok???
                Veceras je jedini cak za razliku i od Rocestija sjajno igrao pik sa centrima.
                Vezano za Jankovica.
                On toliko gluposti napravi za minut da je to neverovatno.
                Prvu loptu koju je dobio bacio je pas sa jedne na drugu stranu terena sto su lako presekli.
                Drugi napad ide u prodor iako mu je zatvorena desna strana na koju je krenuo.
                U odbrani pojma nema de stoji, sta radi. Sta li on moze a Borisa ne jos provalio nisam.
                Last edited by Laza Kacanski; 22-10-17, 19:12.

                Comment


                • Djenka pod jedan je prosle godine imao odlicne procente za tri, peglao odbranu bio najbolji kradljivac..Nije sustina ko vise izgleda kosarkas, nego ko daje doprinos timu I rezultatu. Feldin je klasican spot up suter, moze nesto iz pika I to je to..Odbrana mu je takva da ga je Musa masakrirao.

                  Niko njega ne pljuje, on smoa nek sutira I bute aktivan u napadu da bude uvek pretnja. On nema ni tih 10,2,3 u EL nije imao u PAO niti sad ima ovde...Ovde mora da preuzme suteve I kosgeterski deo On u pao u prvoj seozni skoro do pred kraj ej imao slobodu veliku, na kraju je malo trokirao I to je to. Znaci da zavrsim Mora imati uticaj, Gudura jeste zasrao vise puta ali je zbog toga I donsoio pobede I menjao je ritam meca..Ko ovde menja ritam meca sa klupe? Slazem se da treba krenuti sa klupe da bude alfa muzijak

                  Djenka je imao vrhunsku proslu sezonu I onu tamo...Imao clutch, dobar sut, odbrana top...Feldin je igrac koji je vec dugo u Evropi,iskusan I nema taj mentalitet radnicki kao Djenka..ali da treba mu se naci uloga koja moze doneti doprinos nasem timu.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nama bi i Odzo valjo veceras ko leba.

                    Comment


                    • Meni su malo čudne rotacije nekad, moram da priznam, ali mi i pored ovako loše igre imali smo sve vreme aktivan rezultat i da sudije nisu kenjale mogli smo i da dobijemo. Na Alimpiju je da uradi korekcije, vratiće se i Danguba i drugačije će to izgledati.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Djenka pod jedan je prosle godine imao odlicne procente za tri, peglao odbranu bio najbolji kradljivac..Nije sustina ko vise izgleda kosarkas, nego ko daje doprinos timu I rezultatu. Feldin je klasican spot up suter, moze nesto iz pika I to je to..Odbrana mu je takva da ga je Musa masakrirao.

                        Niko njega ne pljuje, on smoa nek sutira I bute aktivan u napadu da bude uvek pretnja. On nema ni tih 10,2,3 u EL nije imao u PAO niti sad ima ovde...Ovde mora da preuzme suteve I kosgeterski deo On u pao u prvoj seozni skoro do pred kraj ej imao slobodu veliku, na kraju je malo trokirao I to je to. Znaci da zavrsim Mora imati uticaj, Gudura jeste zasrao vise puta ali je zbog toga I donsoio pobede I menjao je ritam meca..Ko ovde menja ritam meca sa klupe? Slazem se da treba krenuti sa klupe da bude alfa muzijak

                        Djenka je imao vrhunsku proslu sezonu I onu tamo...Imao clutch, dobar sut, odbrana top...Feldin je igrac koji je vec dugo u Evropi,iskusan I nema taj mentalitet radnicki kao Djenka..ali da treba mu se naci uloga koja moze doneti doprinos nasem timu.
                        Covek ima 2 EL tekme, to je sve. Drugo Jenkins se zna kako je izgledao prve godine u Zvezdi u startu. Takodje i kad se vratio nije u startu bio lud. Kao sto rekoh, nije u redu napadati lika koji je realno jedan od retkih koji nije bio kanal nijednom do sada.

                        Comment


                        • Feldeine je igrac koji zahteva da u ekipi budu bar dva brza i sa loptom vicna igraca jer on sam nije takav. A kod nas on mora da prevodi loptu kada pritisnu plemejkera, nije realno. Ne postoji postava u kojoj bi on mogao da dodje do izrazaja jer ne moze da uzme loptu i resava. Nije mogao ni Jaka na primer, ne moze ni Danguba, a tek ne Lazic i Dobric. Dzaba vi guslate, stranac pa mora da bude aktivniji. Tako mozete da kazete i za Dieblera (koji je odlican suter!!!), jer ni on ne bi mogao da se snadje kod nas. Dakle, da umesto Lazica/Dobrica imamo Riversa, da imamo Singlotona ili Bourousisa koji su konstantna pretnja po kos, mogao bi i Feldeine da dodje do izrazaja.

                          Ljudi, kako necete da shvatite da mi igramo sa plemejkerom, bekom/krilom, krilom bez kreacije, krilnim centrom i centrom koji ne ume nista sa loptom. Nama su jedina dva igraca koji su sami po sebi pretnja po kos Bjelica i Roch. Da sad dovedemo Ericka Williamsa, Feldeine bi procvetao.

                          Guduric je bio game - changer? Guduric je prosle sezone imao 7.8 poena, 28/92 za 3, 2.1 asistenciju i 1.9 turnover i 6.4 valorizaciju u proseku.

                          Evo, zamislite ovakvu ekipu:

                          Jovic, Wolters
                          Guduric, Lazic, Dobric
                          Dangubic (povreda), Keselj, Davidovac
                          Bjelica, Jankovic
                          Antic, Lessort, Jovanovic

                          Mislite da bi Jovic cinio cuda? Na sta bi licila petorka Jovic - Lazic - Dobric/Dangubic - Bjelica - Lessort? Ili Guduric koji mora stalno nesto da izmislja sa loptom kada stisnu Jovica???
                          Lako je njemu kada je imao Millera ili kada smo imali Simonovica koji je sipao kao lud (inace, bez toga bismo bili kanta za napucavanje u evroligi, hvala Simonu i Radonji za to).

                          Dakle, Feldeine nije neko ko moze da izigrava pleja. Pomirite se sa tim.
                          Takodje, nista nam ne bi doneli trenutno Simanic i Radanov. Bili bi manje ili vise losije verzije Jankovica i Jovanovica.

                          Nisam za otpustanje Feldeina. Nek raskinu ugovor sa nekim od domacih igraca, on moze biti odlican kao neko ko ceka loptu u cosku i imitira Dieblera, a mnogo je bolji u odbrani.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Meni su malo čudne rotacije nekad, moram da priznam, ali mi i pored ovako loše igre imali smo sve vreme aktivan rezultat i da sudije nisu kenjale mogli smo i da dobijemo. Na Alimpiju je da uradi korekcije, vratiće se i Danguba i drugačije će to izgledati.
                            I Cedevita je odigrala ocajan mec da se ne lazemo.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Feldeine je igrac koji zahteva da u ekipi budu bar dva brza i sa loptom vicna igraca jer on sam nije takav. A kod nas on mora da prevodi loptu kada pritisnu plemejkera, nije realno. Ne postoji postava u kojoj bi on mogao da dodje do izrazaja jer ne moze da uzme loptu i resava. Nije mogao ni Jaka na primer, ne moze ni Danguba, a tek ne Lazic i Dobric. Dzaba vi guslate, stranac pa mora da bude aktivniji. Tako mozete da kazete i za Dieblera (koji je odlican suter!!!), jer ni on ne bi mogao da se snadje kod nas. Dakle, da umesto Lazica/Dobrica imamo Riversa, da imamo Singlotona ili Bourousisa koji su konstantna pretnja po kos, mogao bi i Feldeine da dodje do izrazaja.

                              Ljudi, kako necete da shvatite da mi igramo sa plemejkerom, bekom/krilom, krilom bez kreacije, krilnim centrom i centrom koji ne ume nista sa loptom. Nama su jedina dva igraca koji su sami po sebi pretnja po kos Bjelica i Roch. Da sad dovedemo Ericka Williamsa, Feldeine bi procvetao.

                              Guduric je bio game - changer? Guduric je prosle sezone imao 7.8 poena, 28/92 za 3, 2.1 asistenciju i 1.9 turnover i 6.4 valorizaciju u proseku.

                              Evo, zamislite ovakvu ekipu:

                              Jovic, Wolters
                              Guduric, Lazic, Dobric
                              Dangubic (povreda), Keselj, Davidovac
                              Bjelica, Jankovic
                              Antic, Lessort, Jovanovic

                              Mislite da bi Jovic cinio cuda? Na sta bi licila petorka Jovic - Lazic - Dobric/Dangubic - Bjelica - Lessort? Ili Guduric koji mora stalno nesto da izmislja sa loptom kada stisnu Jovica???
                              Lako je njemu kada je imao Millera ili kada smo imali Simonovica koji je sipao kao lud (inace, bez toga bismo bili kanta za napucavanje u evroligi, hvala Simonu i Radonji za to).

                              Dakle, Feldeine nije neko ko moze da izigrava pleja. Pomirite se sa tim.
                              Takodje, nista nam ne bi doneli trenutno Simanic i Radanov. Bili bi manje ili vise losije verzije Jankovica i Jovanovica.

                              Nisam za otpustanje Feldeina. Nek raskinu ugovor sa nekim od domacih igraca, on moze biti odlican kao neko ko ceka loptu u cosku i imitira Dieblera, a mnogo je bolji u odbrani.
                              Odlicno objasnjeno.

                              Comment


                              • Pa 54 dosudjena faula mislim mnogo je kume onaj Boltauzer svira krivi pogled o dodiru da i ne govorim.
                                Cedevita nista posebno veceras stvarno jel zna neko sto je Lesor igrao samo 7 minuta veceras.

                                Comment

                                Working...
                                X