Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa lakse nam je da samo ime promenimo...mi u FMP..a oni CZV...i milina.. jos imamo veze da to papiroloski sredimo, nije nam prvi put...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Radanov što pre nazad. Radičević može na kaljenje u MZT.

      I da ponovim, Boriša je Battlestar Galactica za onog soma koji se odaziva na ime Janković. Kakva kolekcija neznanja, gluposti i bezobrazluka na jednom mestu. Jebeno faking neviđeno.
      Gaius Baltar? No. 6? Boomer? Ili pak Starbuck?

      Comment


      • Originally posted by djuras View Post
        da, sudjenje u rasponu od blago domacinsko(gomila nesviranih 2+1 situacija nama) do bezobrazno(faul lazicu u trenutku dok mu je neko stavio kragnu oko vrata...i to kad se lomilo)
        Nije da nije bilo sudijskih grešaka, ali nisu sudije odlučile. Suviše gluposti tokom čitavog meča, naročito u finišu (Pero pravi već drugu namernu u momentima kada se odlučuje - valjda bi on trebao biti poslednji koji će da uradi takvu glupost), neverovatno boljenje kurca™ najmlađih na čelu sa Radičevićem i Feldainom (koji se u drugom korigovao makar što se zalaganja tiče).

        U par reči - sami smo krivi za poraz.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Mi smo najbolje izgledali dok je Davidovac bio na parketu, drugo poluvreme ga nema nigde a feldin tapse loptu i prima 350k.Nemamo nikoga osom Rocestia da igra sa loptom na bekovskim pozicijama.

          Comment


          • Originally posted by djuras View Post
            da, sudjenje u rasponu od blago domacinsko(gomila nesviranih 2+1 situacija nama) do bezobrazno(faul lazicu u trenutku dok mu je neko stavio kragnu oko vrata...i to kad se lomilo)
            Sad je Čović na potezu da sastavi neko prigodno pisamce bordu ABA, da se malo dozovu pameti, meni je to funjarski potez ali očigledno da u ovoj našoj sredini samo tako nešto daje rezultata
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Sad je Čović na potezu da sastavi neko prigodno pisamce bordu ABA, da se malo dozovu pameti, meni je to funjarski potez ali očigledno da u ovoj našoj sredini samo tako nešto daje rezultata
              Pa Covic je predsedavajuci lige ove sezone... da napise sebi pismo...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa mi igramo of predsezone isto, nista se tu nije promenilo.Nekad nas ide nekad ne.Zato sto nemamo odbranu kvalitetnu I zastitu reketa.Ko zivi of suta I soliranje of njega I umire.

                Generalno nemamo dugacku rotaciju I to je jasno. Opet full minutaza,ajde derbi pa je ok, teo je Alimpije da to rasiri ali nema skim...

                Treba ipak za ozbiljno nesto 3/4 I pet. Mi igramo EL I treba da imam vecu prednost nad drugima, izguili smo of dva konkurenta I to se mora uzeti ozbiljno I ako je tek pocetak sezone.

                Dva ozbiljna igraca pa da se ceramo. Antic,Bjelica I Rocesti su sveti trougao ostalo neda doprinos.
                +tisucu
                Nesto najgore, a nazalost najcesce na forumima je da ljudi posle pobeda polete (pa napisu kako cemo dobiti Cedevitu i Himki i da su to slabiji protivnici), a posle poraza nista ne valja. Nije da nista ne valja. Imamo:

                1. Odlicnog plemejkera - boljeg tesko da smo mogli da nadjemo
                2. Gomilu dobrih 2/3 igraca - Feldeine, Dobric, Lazic, Dangubic.
                3. Iskustvo Bjelice i Antica
                4. Atraktivnost Lessorta.

                Nemamo:

                1. Nijednu drugu opciju osim Rocha kada neko treba da je u stanju da sam sebi i drugima kreira bilo sta. Radicevic je ocajan poenter i suter, Feldeine se najbolje snalazi iz uigranih akcija za njega (slicno kao i Dobric, Dangubic, odnosno nesto bolje, ali taj tip igraca). Problem je plemejkerima sto nemaju igraca koji moze da ih odmeni kada su pritisnuti. Mislite o tome kada se zalite da Roch ne asistira, a da je Radicevic za FMP (a zmaj je za Radanova).
                2. Igraca koji je lagana cetvorka. Bjelica je opet igrao previse, Jankovic je sve osim onoga sto nam treba.
                3. Igru pod kosem. Samo Bjelica moze da se gura pod protivnickim kosem.
                4. Odbranu picka. Sve ste videli.

                Moze ovaj poraz da bude dobar i lekovit, pogotovo kad vidim kad su vec pocela misljenja da ovaj tim moze da trijumfuje na jednom od najtezih gostovanja u evroligi. Spustiti se na zemlju i preseci koga treba dovesti, a svakako nekog treba. Ne zbog toga sto su igraci losi (niko nije los i niko tu nije zasluzio da bude 12. i 13. prase, osim Keselja ), nego sto smo negde pretrpani, a negde imamo rupe.

                Bice to sve u redu.

                P.S. Kad se Dangubic vraca? Bar da odbranu na spoljnim pozicijama doteramo.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Potpuno sam šokiran Jankovićevim izdanjem. Mislim da baš nikad na profi terenima nisam video takav bezobrazluk i nepoštovanje saigrača. Hajde da je imao neke iole izrađene pozicije pa da pokuša sam da poentira, ali ono što je on radio je za momentalno isterivanje iz hale, bez ikakvog pardona.

                  Pa koje si ti mudo da radiš nešto takvo, ko ti daje pravo, odakle ti hrabrost da izigravaš takvog mangupa???

                  Gonite govedo iz kluba što pre.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Mi smo najbolje izgledali dok je Davidovac bio na parketu, drugo poluvreme ga nema nigde a feldin tapse loptu i prima 350k.Nemamo nikoga osom Rocestia da igra sa loptom na bekovskim pozicijama.
                    Cekaj stani, covek podeli 6 asistencija, izgubi samo jednu loptu i on je tapkao loptu i primao 350k? Ajde neko da mi objasni sta treba da pruza Feldeine na svakoj utakmici i da budemo zadovoljni njim, evo nek da neko tu statistiku koja bi zadovoljila. Evo neko nek napise tacno. Covek je isforsirao neke suteve samo, ali daleko od toga da je bio medju losijima na ovoj tekmi. Covek nam bio prvi asistent, drugi skorer i skakac ekipe, i ispada da je drvio kurac.

                    Comment


                    • nisam bas ispratio ceo tok 100%, pa se ne secam nekih epohalnih gluposti jankovica
                      vidim da je igrao 2-3min i sutnuo jednom ka kosu

                      sta je to uradio sto je lakija toliko iznerviralo?

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Potpuno sam šokiran Jankovićevim izdanjem. Mislim da baš nikad na profi terenima nisam video takav bezobrazluk i nepoštovanje saigrača. Hajde da je imao neke iole izrađene pozicije pa da pokuša sam da poentira, ali ono što je on radio je za momentalno isterivanje iz hale, bez ikakvog pardona.

                        Pa koje si ti mudo da radiš nešto takvo, ko ti daje pravo, odakle ti hrabrost da izigravaš takvog mangupa???

                        Gonite govedo iz kluba što pre.
                        Covek je igrao 3 minuta, i imao jedan sut. Sta je on silovao ajde objasni mi? Ako nesto moze da mu se zameri, to je da je u odbrani pustio boga za ta 3 minuta...

                        Comment


                        • @ Manny
                          Džaba krečiš ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Pa Covic je predsedavajuci lige ove sezone... da napise sebi pismo...
                            Onda da zavrne ruku sudijskoj komisiji, da izvrši neki pritisak, ume on to
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Potpuno sam šokiran Jankovićevim izdanjem. Mislim da baš nikad na profi terenima nisam video takav bezobrazluk i nepoštovanje saigrača. Hajde da je imao neke iole izrađene pozicije pa da pokuša sam da poentira, ali ono što je on radio je za momentalno isterivanje iz hale, bez ikakvog pardona.

                              Pa koje si ti mudo da radiš nešto takvo, ko ti daje pravo, odakle ti hrabrost da izigravaš takvog mangupa???

                              Gonite govedo iz kluba što pre.
                              Ako bih mogao da te zamolim da pises na malo suptilniji nacin , okej decko igra lose i svi to vidimo ali nije razlog da ga tako vredjas , a isto tako si secam se vredjao Bjelicu do Barselone pa nisi o njemu progovorio od tad..

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Cekaj stani, covek podeli 6 asistencija, izgubi samo jednu loptu i on je tapkao loptu i primao 350k? Ajde neko da mi objasni sta treba da pruza Feldeine na svakoj utakmici i da budemo zadovoljni njim, evo nek da neko tu statistiku koja bi zadovoljila. Evo neko nek napise tacno. Covek je isforsirao neke suteve samo, ali daleko od toga da je bio medju losijima na ovoj tekmi. Covek nam bio prvi asistent, drugi skorer i skakac ekipe, i ispada da je drvio kurac.
                                Feldin treba da bude nosilac tima. Da bude konstantan.Bezi of odgovornosti, ili krene dobro pa ga nema nigde ili ga nema nigde uopste. Slabo je to za nosioca igre. Vidis kako Bjelica,Rocesti pa I Antic dizu tim tako treba I on.Nije game changer I to je to, dace neka mozda bitan kos ali nama treba da bude konstantan. Pisao sam da je slican psihicki kao I Tompson igrac. Mora da skonta da nije jedan of igraca, vec nosilac tima. Musa ga je unistio poprilicno...
                                Last edited by LosmiSK; 22-10-17, 18:30. Reason: greska u prezimenu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X