Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je kada trčimo sa šampionima ali to trčanje se obezbeđuje na ovakvim utakmicama. Izuzetno loše izdanje klupe, pad koncentracije i rezervi i iskusnih.
    Ovo je bilo jako loše.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Može li zvezda do playoffa ABA Lige?

      Comment


      • Kad je placao iz dzepa za mekele platice i za feldine i to da mu ne bude krivo.

        Comment


        • Losa igra. A evropska kosarka se iz godine u godinu skrnavi konstantnom izmjenom pravila. Nevjerovatno kakvi se kontakti okarakterisu kao nesportska licna greska.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
            Može li zvezda do playoffa ABA Lige?
            Ma nikako...moja prognoza od 6-8 mesta...i to jedva...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              Može li zvezda do playoffa ABA Lige?
              Ajde ne pisi svasta, sve moj do mojega.

              Comment


              • Originally posted by Svarog View Post
                Kad je placao iz dzepa za mekele platice i za feldine i to da mu ne bude krivo.
                Da iz svog dzepa je platio)

                Comment


                • Pa mi igramo of predsezone isto, nista se tu nije promenilo.Nekad nas ide nekad ne.Zato sto nemamo odbranu kvalitetnu I zastitu reketa.Ko zivi of suta I soliranje of njega I umire.

                  Generalno nemamo dugacku rotaciju I to je jasno. Opet full minutaza,ajde derbi pa je ok, teo je Alimpije da to rasiri ali nema skim...

                  Treba ipak za ozbiljno nesto 3/4 I pet. Mi igramo EL I treba da imam vecu prednost nad drugima, izguili smo of dva konkurenta I to se mora uzeti ozbiljno I ako je tek pocetak sezone.

                  Dva ozbiljna igraca pa da se ceramo. Antic,Bjelica I Rocesti su sveti trougao ostalo neda doprinos.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Posle pobede hvalospevi i f4, posle poraza teranje iz tima, defetizam i pozivi na hari-kiri. Da li ce se navijaci kkcz ikad promeniti...
                    Nego, da, bilo je lose, pre svega onaj brain fart u drugoj. Nismo prelomili kad je trebalo, jbg. Ovi su predugi u bekovskoj liniji, ali ako/dok Zdovc ne nametne sebe nisi nikakav bauk.
                    Rocesti, iako je apsolutni kralj, bira jako losa resenjanu tranziciji. Ta kontra i Perina glupost su nas kostali pobede.
                    Last edited by Geronimo; 22-10-17, 18:13.

                    Comment


                    • Košarka nije sprort glupih ljudi. Treba preseći.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Kada došao Antić, većina je kontala da će igrati malo u Evroligi i da će doneti neki doprinos tako. Ispade da lik mora baš dosta da igra. Nama veterani vuku tim. Smešno je igrati sezonu sa ovako starim ključnim igračima a da je većina mladih beskorisno. Sa ovim se ne može ništa više nego playoff Aba lige.

                        Comment


                        • Jebi ga Kešelj ne igra i odmah problemi on a serious note, nemamo dovoljno poštovanja od sudija u ABA, to mi je zajednički utisak i protiv Budućnosti i protiv Cedevite...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • [QUOTE=Laza Kacanski;1728936]Da iz svog dzepa je platio)[/QUO

                            Pa iz svog, njegov je klub . Mi ovu cedevitu lagano razvaljujemo , igrali smo utakmicu pre 2 dana isto tako izgubili od buducnosti posle nepunih 2 dana i putovanja ali da imamo ozbiljnjih promasaja u selekciji, to je ocigledno a momcima svaka cast.

                            Comment


                            • da, sudjenje u rasponu od blago domacinsko(gomila nesviranih 2+1 situacija nama) do bezobrazno(faul lazicu u trenutku dok mu je neko stavio kragnu oko vrata...i to kad se lomilo)

                              Comment


                              • Radanov što pre nazad. Radičević može na kaljenje u MZT.

                                I da ponovim, Boriša je Battlestar Galactica za onog soma koji se odaziva na ime Janković. Kakva kolekcija neznanja, gluposti i bezobrazluka na jednom mestu. Jebeno faking neviđeno.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X