Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobiti Cedevitu, a u Moskvi sto manje trositi nosioce igre.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      tako cemo i mi u goste Himkiju da odmorimo nosioce
      Ovo se neće desiti.

      Edit: i ne treba da se desi.
      Last edited by dekkard; 21-10-17, 16:34.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovo se neće desiti.

        Edit: i ne treba da se desi.
        Mislim da smo prosle sezone samo u prvom duplom ciklusu odigrali oba meca na visokom nivou.
        Sad imamo i veterane koji nose igru, nisu roboti da igraju na svaka dva dana. Cedevita>Makabi>>>>>>>>>Himki
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Nerviraju me te priče tipa trebamo napasti Cedevitu a protiv Himkija odmarati nosioce igre. To meni toliko smiješno zvuči! Pa dovoljno je samo da pogledate atmosferu u Pioniru kad je evroligaški meč i kad je meč ABA lige i sve će vam biti jasno! Pa naravno da navijači žive za Evroligu i skalpove nad evropskim gigantima! ABA ligu osvajamo bez problema, utakmice do 1. meča plej ofa su skoro pa nebitne. Bitno je dobiti taj 1. meč u plej ofu i to je to.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Mislim da smo prosle sezone samo u prvom duplom ciklusu odigrali oba meca na visokom nivou.
            Sad imamo i veterane koji nose igru, nisu roboti da igraju na svaka dva dana. Cedevita>Makabi>>>>>>>>>Himki
            Početak je sezone i svi su fit, nema potrebe za tim, pogotovo protiv slabijih protivnika kao što su Himki i Cedevita
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Himki je jedna od najboljih ekipa u evroligi, niti je slabija, niti moze u isti kos sa Cedevitom. A Cedevita je vazna zbog borbe za prednost domaceg terena u ABA.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Himki je F4 ekipa.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Himki, jedna od najboljih ekipa u EL? Ok
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Imena Shveda, Jenkinsa, Robinsona, Thomasa, Gilla, Andersona, Honeycutta dovoljno govore. Sigurno su bolji od Zvezde, Zalgirisa, Bamberga, Unikahe, Baskonije, Makabija, Efesa, Valensije (njih su dobili kuci lagano), a svakako su klasa u odnosu na proslosezonski Uniks.

                    Kad sam procitao komentar o Himkiju kao laksem protivniku i stavljanju u isti kos sa Cedevitom, reakcija je tipa:

                    eb6.jpg
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Imena Shveda, Jenkinsa, Robinsona, Thomasa, Gilla, Andersona, Honeycutta dovoljno govore. Sigurno su bolji od Zvezde, Zalgirisa, Bamberga, Unikahe, Baskonije, Makabija, Efesa, Valensije (njih su dobili kuci lagano), a svakako su klasa u odnosu na proslosezonski Uniks.

                      Kad sam procitao komentar o Himkiju kao laksem protivniku i stavljanju u isti kos sa Cedevitom, reakcija je tipa:

                      [ATTACH=CONFIG]15445[/ATTACH]
                      Ova reakcija samo na tebe može da se odnosi, bolji smo i od Himkija i od Cedevite i ne mogu u isti koš sa nama. Cedevita koja već ima 2 poraza u ABA i 2 u Eurocupu i Himki koji je ostvario dve pobede ali protiv slabijih protivnika i uz ne neku impresivnu igru. Od ovih koje si nabrojao samo Šved ,Robinson i Tomas predstavljaju kakvu takvu opasnost ovi ostali ili ne mogu da se sastave sa formom otpočetka sezone ili u najboljem slučaju igraju promenljivo. Reci ako bude bilo potrebno još da se crta, stojim na usluzi.
                      Last edited by dekkard; 21-10-17, 17:59.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Himki je granicna ekipa za top 8..nesto kao Dafaka prosle sezone...ne treba sad praviti od njih neke babaroge...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Himki, jedna od najboljih ekipa u EL? Ok
                          Po imenima to nije na nivou Fenera ili slicno, ali po igri nije daleko.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                            Po imenima to nije na nivou Fenera ili slicno, ali po igri nije daleko.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                            Pa nije da je Himki pokazao ne znam sta u prva dva kola?
                            Naravno brutalan sastav al nic posebno nisu odigrali. Gledao sam oba meca.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Pa nije da je Himki pokazao ne znam sta u prva dva kola?
                              Naravno brutalan sastav al nic posebno nisu odigrali. Gledao sam oba meca.
                              Nisam pratio Evroligu, ali sam ih gledao u VTB ligi, istina protiv nizerazrednih protivnika, ali uprkos tome igrali su impresivno.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                od cega gif, pustio si snimak od 13min zavrsnice
                                Moraće ovako, pošto kad stavim klip ne funkcioniše:

                                https://youtu.be/v4XS1jrD9pA?t=78


                                Čovek je izmešao bukvalnu čitavu Barsu i na kraju podvalio koš.
                                Last edited by nebitan; 22-10-17, 07:59.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X