Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Filbi View Post
    Jel bio vecin od Dangubica ?

    Beat that !!1
    Skoro ko Vujosevic )))))))

    Comment


    • Opet gledam reprizu.
      Od 13 poena primljenih u prvih 10 min sto je sjajno skoro sve smo primili preko Lesora. On ne moze da kontrolise energiju i da odigra koncentrisano.
      Bukvalno se zalece na igraca sa loptom, ne usmeravajuci ga u stranu i braneci pas kroz sredinu.
      Antic da ga nauci kako se brani pik. Ulaskom Antica na 2.35 sek do kraja prve nismo primili kos osim bacanja Presija i sam kraj cetvrtine kada Alimpije uvodi Lesora da branimo napad i odma Lesor ispada u piku i Tomic kuca.
      Raditi sa Lesorom i dan i nic. Usmeriti njegovu ogromnu energiju i sjajne fizikalije u pravom smeru i dobili bi brutalnog igraca.

      Comment


      • Originally posted by Filbi View Post
        Jel bio veci od Dangubica ?

        Beat that !!1
        Velickovic kao mali bio zvezdas.
        Beat this.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          U prekjučerašnjem baš i nisam, sinoć crkoh od sreće
          Zasluzise i fudbaleri vise...steta...vidis da je bilo razloga za optimizam u oba slucaja...zamalo da jarac odere musu
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Clash View Post
            Velickovic kao mali bio zvezdas.
            Beat this.
            I Bogdan Bogdanović, neki kažu da je još uvek...
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Himki nije nepobjediv. Sve im se svodi na Markovića, Robinsona, Tomasa i Šveda. Šved baš loš prva 2 meča, Đenka u 2 meča postigao ukupno 0 poena! Jesu jaki, ali možemo ih iznenaditi + nije nam moranje da moramo dobiti, jer smo Barsu iznenadili. Očekujem iznenađenje u Podmoskovlju, a onda u Pioniru padaju Makabi i Brose, tako da ćemo pred gostovanje u Malagi imati skor 4-1! Živi bili pa vidjeli!
              Last edited by mikara92; 21-10-17, 10:05.

              Comment


              • Originally posted by Clash View Post
                Velickovic kao mali bio zvezdas.
                Beat this.
                Originally posted by dekkard View Post
                I Bogdan Bogdanović, neki kažu da je još uvek...
                Je l` da otvaram moderatorski thread ili prestajete s` ovim?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • 2-3 kratke opservacije..

                  jankovic izasao sa koledza al koledz iz njega nije, bas dosta treba da radi da bi postao legit zamena za el, prilicno zapusten, slekcija suta ocajna, al ima kvaliteta..

                  radicevic treba da se prvensteno drzi samo ulaza, pad kad udje u konfidens, onda ce i sutevi spolja ulaziti,ono je sinoc bila tragikomedija..
                  al mnogo veca zamerka na pravljenje faulova, znaci svaki su mogli da mu sviraju kao nesportski, pravi faul samo da bi ga napravio, a pri tom uopste ne ide na loptu, i jos sudijama daje povoda da ih sviraju posto pogledom prati vrh dvorane i pre nego sto zamane rukom..

                  sto se tice keselja..
                  FILIPE ODLAZI!!!

                  Comment


                  • Bitan je Danga za Himki, valjda ce se oporaviti (on ko starac Foco od stotinu leta )...da se napravi kvalitetan pritisak na Stefa...ali i na Sveda...on i Laza moraju da budu na max broju obrtaja u podmoskovlju...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Je l` da otvaram moderatorski thread ili prestajete s` ovim?
                      Prestajemo, ali ne zam sto si ljut, ako iko zna kako je biti u oba tabora...

                      Comment


                      • Radicevic izgleda bas kao Jovic kad je stigao kod nas sto se napada tice, secam se da su svi kose cupali kad zameni Mwill-a......Razlika je sto je Jovke bio bolji u defanzivi i to dosta...Ajd da se nadamo da ce Nikolin put bar malo zaliciti na Stefanov...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Naš prijatelj Daba, sigurno ove nedelje neće prati ruku...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Izgleda da sam ja u manjini koji je jedva cekao da Jovke zameni MWilla. Sada to nije situacija sa Rocestijem i Radicom..

                            Comment


                            • Originally posted by Clash View Post
                              Prestajemo, ali ne zam sto si ljut, ako iko zna kako je biti u oba tabora...
                              Ja sam u monohromatskom taboru - no imam razumevanja i tolerancije za ostale.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Clash View Post
                                Prestajemo, ali ne zam sto si ljut, ako iko zna kako je biti u oba tabora...
                                Profesorski.
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X