Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vinsanity87 View Post
    Covek je u jednom Ostendeu bio 5ti igrac prosle sezone. Keselj je odavno bivsi igrac, cak ni u ovakvom raspadu od KLSa ne vidim da bi nesto preterano dominirao. Sto je najgore ja kod njega trenutno cak ni neku zelju za nekim doprinosom na terenu ne vidim. Klasican Miskov pokusaj ozivljavanja karijere (verovatno neka emocija za stare splavarske noci provedene) i to bezuspesan. Koliko sam cuo decko se bacio i na biznis tako da mu ovo jos i dobro dodje, placen da gleda EL meceve iz prvog reda, upisuje i nastupe u CV a jos i zajebava se sa bratom Perom, trenira da ostane u formi da uzme jos neki dinar svabama ili nekim francuzima (sredice cika Misko i to) i u Srbiji je. Gde ces bolje...Misko je pre svega biznismen i verujem da ce ubrzo resiti i nas i Marka muka, naravno zamenom u vidu svog igraca (a Keseli je i onako prosle godine u sred sezone istrenirao to pakovanje stvari i selidbu u dalje krajeve tako da mu ni sada to nece biti nista novo).
    Prosto je neverovatno, zaista kazem ti ja sam polagao nade u Zvezdaštvo njegovo, ne znam povratak karijere u dresu kluba koji voli a on baca neke lopte ispod koša kao da prvi put igra. Pa Veličković sa svim povredama itd je mnogo agilniji i nekako hrabriji i zeljniji dresa i igre, tome sam se ja nadao ali sve to ide teško.

    Comment


    • Najpoznatiji srpski košarkaški menadžer Miško Ražnatović smatra da je Milko Bjelica najpotcenjeniji igrač u našoj zemlji.Ražnatović je to podelio na društvenoj mreži "Tviter" posle utakmice Crvene zvezde i Barselone u drugom kolu Evrolige.

      Zvezda je slavila rezultatom 90:82, a Bjelica je bio najbolji pojedinac meča sa 23 poena, od kojih je pet ubacio kada se lomio rezultat u finišu.

      "Najpotcenjeniji igrač u Srbiji, a i šire – Milko Bjelica", napisao je Miško.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Prosto je neverovatno, zaista kazem ti ja sam polagao nade u Zvezdaštvo njegovo, ne znam povratak karijere u dresu kluba koji voli a on baca neke lopte ispod koša kao da prvi put igra. Pa Veličković sa svim povredama itd je mnogo agilniji i nekako hrabriji i zeljniji dresa i igre, tome sam se ja nadao ali sve to ide teško.
        Jbg da igra zvezdastvo umesto kosarkaskih kvaliteta on bi bio MVP EL Keselj i Novica su dve razlicite klase igraca (mada je obzirom na nacin zivota dobro poredjenje), Novica kad je bio u primeu i zdrav bio je nosilac jednog Reala, dok Keselj gde god je igrao bio je epizodista. Pri tom Novicin jedan od najvecih kvaliteta jeste i upravo ta jaka zelja i energija koja mu je i donosila veliko samopouzdanje, dok je Keselj oduvek ziveo od neke atletike i sutra za 3pts(mozemo reci i coskarenja). Kako je vec u godinama ta atletika je otplovila. Samopouzdanja nema jer je 4 godine igrao manje vise rekreativnu kosarku, a to utice i na preostale kosarkaske segmente koji su mu ostali (ako i jesu).
        Last edited by Vinsanity87; 21-10-17, 01:51.

        Comment


        • Steta ne znate kakav je Partizanovac bio Keselj do dolaska u Zvezdu.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Pa ti nabroja 4 igraca....kojom magijom to sve da dovedemo???...Nama treba:

            ...
            3) Puna dvorana svaki put kad igra Zvezda bez obzira na protivnika
            Ovo trece mi se cini vrlo bitno.

            Da ne tupim previse, mnogo je vec receno. Moj utisak je vrlo dobar, s tim da je Barca imala vrlo lose sutersko 1. poluvreme koje smo skoro maksimalno iskoristili. Ohrabrujuce je da smo dobili ovu utakmicu koja se pocela lomiti 5 minuta pre kraja. Opet nas najstariji i najiskusniji igraci drze u utakmici i donose ovaj put pobedu. Koliko je to na duze staze odrzivo u toku sezone, ne znam.

            Rochestie nas sa trpanjem kao na tekucoj traci i sigurnoscu suta samo tako navikava na nesto sto ne znam da li moze isporuciti svaki put. Ja sam odgledao prve tri cetvrtine naknadno tj. samo zadnjih deset minuta uzivo. Niko nije ostavio posebno los utisak na mene, cak ni Radicevic ni Jankovic. Prvi je imao par prodora i asistencija, pogodio svoja slobodna bacanja. Mozda ne sjajno i ne dobro kao Rochestie, ali nije stetocina. Samo sut... ajjjjjjjj. Prosle sezone smo imali Mitrovica sa, hmmmm recimo posebno-cudnom tehnikom suta, sad Radicevic. Jankovic je jos malo junosa za ovaj level, ali imao je par dobrih momenata. Obojica nisu imala negativan PIR. Jedini sa minusom (-1) je bio Keselj za koga ne znam sta se desava, ali je igrao veoma malo. Bjelica radi napokon ono po cemu sam ga najbolje zapamtio, a to je trpanje iz skoro svih poziciji kao u nasem mecu protiv Darusafake pre tri sezone u Istanbulu. Veliki naklon.

            Alimpijevic stice iskustvo u EL i poverenje kod navijaca. Nadam se da ce nastaviti sa dobrim radom i rezultatima. I pored pobede je jos rano dati prognozu gde cemo biti u decembru, martu i junu/julu. ima tu jos dosta prostora za pomak unapred i videcemo u nedelju koliko smo u stanju odigrati dve utakmice zaredom na visokom nivou protiv jakih protivnika. To je ono sto ce nam odluciti sezonu, a ne samo voljni momenat pred nasim navijacima u Pioniru svakih 14 dana u EL.

            Comment


            • Na današnji dan, pre dve godine, došao nam je Miler. Možda je pravo vreme, da u narednim danima ponovo ubodemo neko slično pojačanje.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Steta ne znate kakav je Partizanovac bio Keselj do dolaska u Zvezdu.
                Mora li ovo "merenje paceta" ovde?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Mora li ovo "merenje paceta" ovde?
                  Daj Kronose ne preteruj vise. Kakva crna patkometrija u upisu da je Marko Keselj bio Partizanovac, sto i zna bilo ko ko ga je upoznao. Pricalo se o njegovom zvezdastvu par upisa pre toga.

                  Comment


                  • Sinoć sam se ovako osećao:

                    A jutros

                    Zaista sam oduševljen "nekretninom" Perom...doneo nam je (za sada) mnogo dobrog i to ne samo poenima (koji nisu zanemarljivi) već zagrađivanjem koša, pokazao je izuzetan voljni momenat.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Daj Kronose ne preteruj vise. Kakva crna patkometrija u upisu da je Marko Keselj bio Partizanovac, sto i zna bilo ko ko ga je upoznao. Pricalo se o njegovom zvezdastvu par upisa pre toga.
                      Dokle god on, ili bilo ko drugi ispunjavaju svoje obaveze po ugovoru - koga briga za koga navijaju privatno? Pero Antic dobi onomad dres od Dabe i Veterana u Pioniru pred mec sa Fenerom i nije mu smetalo da vas urnise u istom - e, to je profesionalac.
                      Last edited by kronostime; 21-10-17, 09:01.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Druze, podmeces mi patkometriju. Ili si nesto lose procitao ili ne znas sta je ista. Nista ja ne merim sa bratjom Partizanovcima niti kazem da je ista moje bolje.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Daj Kronose ne preteruj vise. Kakva crna patkometrija u upisu da je Marko Keselj bio Partizanovac, sto i zna bilo ko ko ga je upoznao. Pricalo se o njegovom zvezdastvu par upisa pre toga.
                          To je potpuno nepotrebna i nebitna informacija, ako je uopste informacija ili pokusaj flame-ovanja. Oni su profesionalci i igrace za onaj klub koji ih najvise plati i kroz koji mogu najvise napredovati/profitirati. Retki su igraci koje gaje podjednake klupske emocije kao prosecan navijac, sto i jeste potpuno normalno. Za navijaca to nije interes, za igraca jeste...zato je potpuno nebulozno pominjati neke tajne klubske preferencije igraca iz mladosti.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Druze, podmeces mi patkometriju. Ili si nesto lose procitao ili ne znas sta je ista. Nista ja ne merim sa bratjom Partizanovcima niti kazem da je ista moje bolje.
                            Druze, i Gurovic i Divac su bili Grobari do koske - sto im nije smetalo da nastupe u Zvezdi. Da ne pricamo o Duletu Vujosevicu.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Moj upis je bio odgovor na nekoliko istih u kojima se veliča Keseljevo Zvezdastvo. Nista vise, nista manje. Over and out.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Steta ne znate kakav je Partizanovac bio Keselj do dolaska u Zvezdu.
                                Jel bio veci od Dangubica ?

                                Beat that !!1

                                Comment

                                Working...
                                X