Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ne znam kako je s tobom, ali mene teško može da raduje to što će neko da nas dere ko Musa jarca.
    Znas to ti je ona, ma nek smo mi zivi I zdravi a nek nas zavlace kojekakvi krimosi I politicke grupacije dok nam ne oderu kozu. Takav je danas ''narod'' da nije takav ne bismo bili u ovakvim go.nima..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • "Ćuti, dobro je..."
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Barsa doputovala bez od vec davno povredjenog Klavera i bez Rakima Sandersa.
        Nadam se da ce Danguba igrati sutra,bio bi nam od velikog znacaja,pogotovo u odbrani.Ocekujem da on i Laza hapse njihove bekove,pre svega Ertela,Hangu i ovog malog Presija. Ne sme se ostavljati prostor Ribasu takodje.
        Najvise me brine Serafin.Lik je jednostavno prejak,bice bas problem nasima da ga zaustave,a jos veci jer mu je izmena Ante Tomic.
        Ocekujem da Pero dise na skrge posle meca,ceka ga veliki posao tu.

        Meni se čini da je Alimpijević na konferenciji rekao da se Dangubić nije oporavio.

        Comment


        • Da nece igrati Dangubic.

          Comment


          • Zna li se kad se uopšte može očekivati njegov povratak na teren?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Uskoro

              Comment


              • Bratee...Koje njesra.
                Danguba bukvalno mora ispuniti normu povreda svake sezone...

                Comment


                • Ima li gde da se igra na broj poena igrača?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Imas u mocartu...

                    Comment


                    • Tnx!
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Tnx!
                        Maxbet i Soccer takodje. Uglavnom Mozzart ima tendenciju da preceni igrace (daje im vise poena), dok je Maxbet kontra. Tako da predlog neki generalni je Mozart za minus igrace, MaxBet za plus. Soccer je tu negde u sredini.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Maxbet i Soccer takodje. Uglavnom Mozzart ima tendenciju da preceni igrace (daje im vise poena), dok je Maxbet kontra. Tako da predlog neki generalni je Mozart za minus igrace, MaxBet za plus. Soccer je tu negde u sredini.
                            soccer: serafan + (11,5), bjelica + ( 10,5), moerman + ( 5,5 skoka ), milutinov + ( 8,5 ), mccallum + ( 7,5 ), heurtel + ( 6,5 asistencija ) moj tiket za danas 😁

                            Comment


                            • Lepo balansiran roster Barse, sve kako treba. Da nas prebiju kao Žalgiris ne mogu, ali oni prete bukvalno sa svake pozicije. Potrebna nam je neviđena energija i da Barsa nema šuterski dan. A najbitnije je da uđemo psihološki spremni i na pobedu, pa šta bude. Ne možemo mnogo da izgubimo porazom, a možemo mnogo da dobijemo pobedom. Karakter igrača je na ispitu, pa da vidimo šta možemo da očekujemo od njih tokom sezone.

                              Comment


                              • Nadam se ,,reakciji,, tima i ispravljenje gresaka pre svega u odbrani.
                                Verovatno ce pritiskati Rocestija na prenosu, otezati organizaciju napada.
                                Moramo dobro graditi kos i vrlo vazno vracati se u odbranu brzo jer Barsa je najjaca u tranziciji i sutu spolja.

                                Comment

                                Working...
                                X