Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je misterija sta je sa njim, svi pricaju jendu stvarkojuj e neko rekao nekad I ko zna gde... Cak i da je dosla iz kluba, ne mora da znaci da je Tacna. Eno ga igrao je proslu sezonu sa full minutazom mada totalno nije bitna prica, treba videti sta cemo sa novim studentima

    Praznik ova dva dana, autsajderi smo ali se igra u Beogradu, tako da sanse uvek postoje..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Iskreno...zacudio bih se da si napisao da nas cekaju dve srecne veceri...
      No, kad malo razmislis..i nema mesta za tugu...bez obzira na rezultat, privilegija je gledati Zvezdu u oba sporta, u drustvu koje zasluzuje...
      Jbga drug...



      Bio sam na ovoj utkamici siguran da ćemo ih tući i da ćemo ići dalje. Danas ne smem ni da gledam jer će mi srce pući ako budem posmatrao kako će da se sprdaju s nama. Kakvo radovanje crno... Nema gore kletve od one dabogda imao pa nemao.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Jbga drug...
        Bio sam na ovoj utkamici siguran da ćemo ih tući i da ćemo ići dalje. Danas ne smem ni da gledam jer će mi srce pući ako budem posmatrao kako će da se sprdaju s nama. Kakvo radovanje crno... Nema gore kletve od one dabogda imao pa nemao.
        Možda smo se videli na toj utakmici pa i ti si mlad ko rosa u podne
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Nema udarca bez starca!
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • To apsoluzno nema nikakve veze sa tim defetizmom...Bio sam i ja na mnogim velikim utakmicama i gledao velike Zvezdine ekipe...Ovde je nesto drugo u pitanju...ocekuju nas dva spektakla, u rangu tih koje pominjes a s obzirom na vreme u kojem zivimo, dakle sadasnjost a ne 1978 godina, to je dovoljan razlog za radost...Izadji malo iz te caure i iz bivse nam drzave i osvrni se oko sebe...nista vise nije isto kao pre i tesko da ce biti u bliskoj buducnosti...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ne znam kako je s tobom, ali mene teško može da raduje to što će neko da nas dere ko Musa jarca.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Dakle..bolje i da ne igramo...uzivaj ti veceras i sutra od 19:00...Zvezda je tu gde treba da bude...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Dva velika spektakla u dva dana, Arsenal i Barselona. Svi smo svesni da realno bar na papiru šanse su nam nikakve. Ali iako nisam klinac, svestan sam da smo mnogo slabiji ako izgubimo biću teško neraspoložen i razočaran.

                  Comment


                  • Konstantno insistiranje Alimpijevica na odbrani, prica samo o tome sa ovakvom selekcijom govori o tome da se Alimpijevic pitao oko selekcije tima koliko i ja.

                    Comment


                    • A na cemu bi trebalo da insistira? Elaboriraj nam to malo..za nas neupucene... Secam se jedne, ne znam koliko hiljada puta ponovljene recenice...."hard difens end tranzisn ofens"
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 19-10-17, 16:46.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • https://youtu.be/03sB8EYBEVs

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          A na cemu bi trebalo da insistira? Elaboriraj nam to malo..za nas neupucene... Secam se jedne, ne znam koliko hiljada puta ponovljene recenice...."hard difens end tranzisn ofens"
                          Ako je stil ovog tima jaka defanziva iz koje sve polazi jasno je da to sa ovakvom kompozicijom tima nije moguce.
                          Ako tako nesto zelis biras igrace koji mogu da sprovedu tu zamisao..
                          Jankovic, Bjelica, Jovanovic, Lesor, Rocesti, Feldin, Keselj su ispod prosecni defanzivci. Moze to donekle da se pokrije timskom odbranom ali to je dosta tesko.
                          Da bi iz jake odbrane imao igru u tranziciji mora da se ima dobar skok koji bi otvorio kontre i polukontre.
                          Ja ne vidim da ovaj sastav moze da igra posebno dobru odbranu.
                          Moje misljenje.

                          Comment


                          • Feldin zna odbrane za najmanje average level...ostali još par levela dole.
                            a Ročesti ima poštedu u toj ulozi ako ume povremeno da isporučuje one ,,ken tač dis" performanse i u EL.
                            Daj bar u hajlajc kategoriji da rulamo.

                            Comment


                            • Ma blage veze nema sa životom, i Feldeine i Rochestie su sasvim korektni u odbrani, ne jednom su to pokazali, Janković i Jovanović se još privikavaju na evropsku košarku (setimo se Boldena, ni on nije blistao na početku i često se sušio na kraju klupe, pa je na kraju pokidao), Lessort je igrao neobaveznu francusku ligu, i ovo je kvalitativni skok za njega, jedino se slažem za Kešelja i Bjelicu, obojica su u strmoglavom padu svojih karijera.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Barsa doputovala bez od vec davno povredjenog Klavera i bez Rakima Sandersa.
                                Nadam se da ce Danguba igrati sutra,bio bi nam od velikog znacaja,pogotovo u odbrani.Ocekujem da on i Laza hapse njihove bekove,pre svega Ertela,Hangu i ovog malog Presija. Ne sme se ostavljati prostor Ribasu takodje.
                                Najvise me brine Serafin.Lik je jednostavno prejak,bice bas problem nasima da ga zaustave,a jos veci jer mu je izmena Ante Tomic.
                                Ocekujem da Pero dise na skrge posle meca,ceka ga veliki posao tu.

                                Comment

                                Working...
                                X