Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    na zalost potpuno se slazem s tobom. zato me i cudi da covic veruje da ovu bitku moze dobiti, mozda sad, ali na duge staze tesko. osim ako ne krene njihovim metodama. cak i sad kad se neke stvari drasticno menjaju u partizanu i dalje smo mi bankomat klub i ljudima i dalje nije jasno da smo ovu sezonu navukli na misice i samo sticajem okolnosti sklopili iole respektabilan tim
    Nije bas sticajem okolnosti vec rasprodajom celog tima.
    "Bitka" svakako nije izgubljena. Tesko da i sa nekim pomracenjem mozga mozemo biti nize od 4-tog mesta u ABA(bicemo prvi naravno) a bilo je primera da se i sa 4-te pozicije moze uzeti ABA.
    Slazem se da se kod komsija sipa novac i kapom i sakom. Ali novac ne odlucuje pobednika uvek. Da je tako mi ne bi morali ni igrati EL. Niti sam siguran da su komsije najveca pretnja. Sistem je bitan. Nesto sto smo upropastili a imali smo.
    Nama bi sada bukvalno najvece pojacanje bio Borko kao specijalni trener i Radonjic kao specijalni savetnik. Ajde ako vec Radonja nije realan, mada bi to bio najbolji moguci potez(znam znam Covicevu sujetu i da je nemoguce...) ali bar da je tu Borko. Do polusezone bi doveo u red nasu centarsku liniju.

    P.S. Radonja samo kao savetnik sa iskustvom(za EL) jer je to ono sto nam najvise fali(uz Kvinsi Milera naravno ). Alimpijevic kao prvi trener naravno. Ali malo pomoci tom mladom coveku bez iskustva.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      da ali ciganima on maze oci sa fudbalom koji ih vise interesuje nego kosarka
      Pa naravno...i dok god tamo "cvetaju ruze" cutace se o malom kalemegdanu...lagano se uloge menjaju...zato i kazem, ovaj nije toliko glup kao prethodnici da samo jedni osvajaju titule...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Čekaj, u zemlji gde se Čićvu pita kada sunce izlazi, ovde provejavaju tonovi da je Čović kao nešto samostalan i da može raditi kako hoće?
        Pa rasturio bi ga Čićvu za 10 dana da hoće, ne bi mu ni Mi6 pomogao.

        Comment


        • Originally posted by Clash View Post
          Čekaj, u zemlji gde se Čićvu pita kada sunce izlazi, ovde provejavaju tonovi da je Čović kao nešto samostalan i da može raditi kako hoće?
          Pa rasturio bi ga Čićvu za 10 dana da hoće, ne bi mu ni Mi6 pomogao.
          Ma neki ovde mnogo vole ovu grupu

          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • o tome se i radi. vucicu ne odgovara da ga rasturi, vec da izgleda kao da je sve u redu i da se nista ne desava

            Comment


            • Originally posted by Clash View Post
              Čekaj, u zemlji gde se Čićvu pita kada sunce izlazi, ovde provejavaju tonovi da je Čović kao nešto samostalan i da može raditi kako hoće?
              Pa rasturio bi ga Čićvu za 10 dana da hoće, ne bi mu ni Mi6 pomogao.
              Tacno je to samo nije bas populisticki, ovako sigurno ceka da krenu neuspesi.
              Zato je i on zavrnuo slavine i ceka sada dalje sta ce se desavati.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Ivan9 View Post
                Nije bas sticajem okolnosti vec rasprodajom celog tima.
                "Bitka" svakako nije izgubljena. Tesko da i sa nekim pomracenjem mozga mozemo biti nize od 4-tog mesta u ABA(bicemo prvi naravno) a bilo je primera da se i sa 4-te pozicije moze uzeti ABA.
                Slazem se da se kod komsija sipa novac i kapom i sakom. Ali novac ne odlucuje pobednika uvek. Da je tako mi ne bi morali ni igrati EL. Niti sam siguran da su komsije najveca pretnja. Sistem je bitan. Nesto sto smo upropastili a imali smo.
                Nama bi sada bukvalno najvece pojacanje bio Borko kao specijalni trener i Radonjic kao specijalni savetnik. Ajde ako vec Radonja nije realan, mada bi to bio najbolji moguci potez(znam znam Covicevu sujetu i da je nemoguce...) ali bar da je tu Borko. Do polusezone bi doveo u red nasu centarsku liniju.

                P.S. Radonja samo kao savetnik sa iskustvom(za EL) jer je to ono sto nam najvise fali(uz Kvinsi Milera naravno ). Alimpijevic kao prvi trener naravno. Ali malo pomoci tom mladom coveku bez iskustva.
                Ovo umesto DR moze ubrzo postati Pesic.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Tacno je to samo nije bas populisticki, ovako sigurno ceka da krenu neuspesi.
                  Zato je i on zavrnuo slavine i ceka sada dalje sta ce se desavati.
                  Upravo tako, cekaju se neuspesi jer dokle god ima uspeha ne sme da ga dira. A onda ce da krenu price kako bi sa Andrejom dobili milione, avione, kamione. Cak je i Obradovic dospeo na crnu listu jer nas je dva puta spasavao sa po milion eura.

                  Comment


                  • Nije nas Obradović ništa "spasavao" on je pazario igrače od nas koji su mu bili potrebni u tom trenutku. Zvuči kao da Kalinića i Gudurića niko nije hteo da uzme što je notorna glupost, da nisu otišli u Fener, otišli bi u Real, Barsu, CSKA ili neki drugi klub za sličan novac.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Stvarno mislite da Gazda nema u fijoci fasciklu o El Prezidenteu debelu barem onoliku koliku El Prezidente ima o Gazdi? Ako su slavine zavrnute a mi i dalje "tochimo vodu", to bas i ne govori da je Covke nemocan.

                      Edit: kako nije populisicki skinuti sa cela kluba "coveka koji je na Kosovu pokrao milione narodnih para" (naravno, tako bi ga sutra predstavili u Informeru)?
                      Last edited by Carcosa; 17-10-17, 14:26.
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • To govori o simbiozi ovih organizama.

                        Simbioza ima ove podvrste:
                        parazitizam - jedan organizam ima koristi, a drugi štetu
                        komensalizam - jedan organizam ima koristi, a drugi nema ni koristi, ni štete
                        mutualizam - dejstvo među organizmima koje je povoljno za oboje

                        I njihovi odnosi prolaze kroz sve tri faze, zavisno od potreba jednog i drugog.
                        Poenta da ni jedan od njih dvojice nije glup i da će ovo funkcionisati dok bude dobro za obojicu.
                        U sadašnjoj konstelaciji Čovke je donji, ali on to zna i ne talasa previše, nego onoliko koliko može.

                        Comment


                        • Офтопик...да ли овај касни почетак продаје карата за Барселону значи да ће се исте продавати само у Београду? Већ ми се дешавало да чекам по сат времена и да карата већ нема кад се укључи она интерактивна мапа, два минута после почетка.

                          Comment


                          • Najjeftinije karte za Barsu 1500 dinara???????

                            Comment


                            • Sezonska rulz.

                              Comment


                              • Jedva cekam petak, i uzivo da vidim nase momke, ovo im je definitvno najaci test do sada u svakom smislu, Barse je u frh formi na pocetku sezone...
                                A cena karte, je realna u odnosu na proslu sezonu i na to da se igra u pioniru...

                                Comment

                                Working...
                                X