Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    zagorac ima zagarantovan prve dve godine. nije da nam ne bi legao. zagorac za keselje i jankovica.
    Naravno, ali ako ga waivuju onda staje i ugovor. Platice mu pare ali bice slobodan.

    Comment


    • Cini mi se da je bilo neke price za Zagorca da je u Americi nabacio neke kilograme i da sada moze pokrivati i poziciju 4 cak.
      Eto onda igraca na poziciji 3-4.

      Comment


      • E, to bi bilo pravo. Kakve Ameri ugovore prave, milion nekih kombinacija.

        Comment


        • Znači od čvrste petice da zatvara reket i grabi skokove spadate na Zagorca koji je "nabacio par kila i može na 4"?

          Bilo bi idealno da dođe Rade sada i popuni rupu na 3/small 4, ali da to bude neki razuman ugovor za njegovu poziciju i da idalje možemo jednog visokog dodati jer bez pojačanja u reketu dugo nećemo moći, to je apsolutni prioritet.

          Comment


          • hahahaah koja konfuzija sad nam treba 2 igraca...ali kako sutnuti keselja, a koliko barem ja znam keselj je na 2 godine potpisan...

            Comment


            • Jedino što bi ga Dobrić izduvao za minute kad bi Rade došao.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Keselju se drma mesto u timu. Tesko ce on biti deo tima ubuduce. Jer se uvidelo da je on BIVSI kosarkas.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Keselju se drma mesto u timu. Tesko ce on biti deo tima ubuduce. Jer se uvidelo da je on BIVSI kosarkas.
                  Lazo,kakvi su ovo postovi na tviteru?

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Jedino što bi ga Dobrić izduvao za minute kad bi Rade došao.
                    Moze da se urotira Zagorac, a da ne ostane niko totalno bez minuta. Pogotovu sto bi mogli vise da odmaramo neke ljude u ABA Ligi. Ali naravno to je pitanje dal uopste je realno da dodje Rade. Sta ako neko ko je u kanalu od EL ekipa sada na toj poziciji izvadi kes. Recimo uleti Bamberg s parama ili Baskonija i sl. Tesko bi mi tu uspeli da konkurisemo parama.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Moze da se urotira Zagorac, a da ne ostane niko totalno bez minuta. Pogotovu sto bi mogli vise da odmaramo neke ljude u ABA Ligi. Ali naravno to je pitanje dal uopste je realno da dodje Rade. Sta ako neko ko je u kanalu od EL ekipa sada na toj poziciji izvadi kes. Recimo uleti Bamberg s parama ili Baskonija i sl. Tesko bi mi tu uspeli da konkurisemo parama.
                      *Miško subs in* [emoji3]

                      Comment


                      • s obzirom da ima garantovani ugovor, lova nije problem, mislim da i misku i njemu najvise odgovara da igra u zvezdi i ima minute, nego da se bori za iste negde drugde

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Moze da se urotira Zagorac, a da ne ostane niko totalno bez minuta. Pogotovu sto bi mogli vise da odmaramo neke ljude u ABA Ligi. Ali naravno to je pitanje dal uopste je realno da dodje Rade. Sta ako neko ko je u kanalu od EL ekipa sada na toj poziciji izvadi kes. Recimo uleti Bamberg s parama ili Baskonija i sl. Tesko bi mi tu uspeli da konkurisemo parama.
                          Upravo to, ako ne možeš da mu ponudiš toliko para onda ti je komparativna prednost da mu daš status da nabija brojke, ali neko će da izvisi onda...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma da nama dodje jedan skočko to bi bilo to.Zaboravio sam na Dobrića, šteta bi bilo da on ostane bez minuta kad očekujemo najviše od njega.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Lazo,kakvi su ovo postovi na tviteru?
                              Realni[emoji23]

                              Comment


                              • Većina EL klubova traži "gotove" igrače, Zagorac mora da se istrpi i sačeka ... još ako se traži NBA izlaz, okreću glavu.
                                Za zvezdu bi bio premija, al mrka kapa.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X