Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KingEric7
    Davno je to bilo. Ako nisi do sad saznao, sacekaj onda jos malo... Iznenadices se vise.

    Comment


    • Imao si info... nije fer.

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Sto znam... Ima stas za klasicnog napadaca. Ali kod klasicnih napadaca je tanka nit izmedju pojmasa i majstora. A potrebni su i pakeri. Na kraju krajeva, kad gledam scepovica uvjek pomislim na Inzagija. Otprilike "sto ako bas promasim u ovoj procjeni"
        Ovo cak ne moze da iznervira ni mnogo, mnogo gluplje od nas. Izuzetno ali izuzetno glupo poredjenje.

        Comment


        • Izvini. Malo sam pretjerao. Dje Pipa da stavljam u isti kos sa Scepovicem... On je vise kao Rud Van Nisterloj. Jos kad bi pustio kosicu, preslikani on, malo mastovitijim ljudima.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Izvini. Malo sam pretjerao. Dje Pipa da stavljam u isti kos sa Scepovicem... On je vise kao Rud Van Nisterloj. Jos kad bi pustio kosicu, preslikani on, malo mastovitijim ljudima.
            Mozes sa Klajvertom da ga uporedis ili van Bastenom tu su negde izaberi sam

            Comment


            • Kad ih spomenu... Pa neko da mi prica o kvalitetu danasnjeg fudbala... Pratim onog bildera iz Reala sinoc, i samo dize ruku kad se nadje u 16, a ovi iz Reala ga gadju i gadju... A u zlatnim 90-im je svaki tim imao ekstra napadace i nisu bili napucani misicima. To je bilo dozvoljeno samo Davidsu... Denis Berkamp... Igrao covjek fudbal s takvom lakocom... Titi Anri, Trezege, napadaci u Kalcu... Mozda zlatna decenija. Najvise klasnih igraca u jednoj "epohi".

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Kad ih spomenu... Pa neko da mi prica o kvalitetu danasnjeg fudbala... Pratim onog bildera iz Reala sinoc, i samo dize ruku kad se nadje u 16, a ovi iz Reala ga gadju i gadju... A u zlatnim 90-im je svaki tim imao ekstra napadace i nisu bili napucani misicima. To je bilo dozvoljeno samo Davidsu... Denis Berkamp... Igrao covjek fudbal s takvom lakocom... Titi Anri, Trezege, napadaci u Kalcu... Mozda zlatna decenija. Najvise klasnih igraca u jednoj "epohi".
                Od danasnjih kandidata za Zlatnu Loptu se nijedan na skill ne oslanja.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Gledajte TV Prvu sada.Ima dobra emisija o "vecitom cirkusu".
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Kakav cirkus na Prvoj? Sloboda govora? Hahhahahha pa onda ovakvi polupismeni majmuni da sole pamet narodu, motka je resenje. Jedino resenje.

                        Comment


                        • Ja naše televizije i ne gledam
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Za Akana i Hamzu.

                            Comment




                            • Najproblematicniji navijaci.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Jak klip. Vidi sudije što je po propisima obučen, farmerice. hahahaha

                                Je li ovo na klipu onaj glumac iz SEX i SELO?

                                Comment

                                Working...
                                X