Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @manda

    Okrece se kolo srece...

    Spoiler




    @Mumi

    Tako je,iako sam daleko,nista me nece spreciti da bar duhom budem vikendom uz svoju Slogu.
    Last edited by Black Mamba 24; 24-10-11, 17:08.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Evershit je nebitan

      @ Olja, govorim uopsteno o ranijim prozivkama sa kojim nisi imala veze i o navijacima Mancestera ovde uopsteno koji su prvi krenuli sa provokacijama prosle sezone.
      Cuj njega, jedini klub koji nije iskvaren novcem i bahanlijama savremenog doba...
      Ne postoji klub u celom svetu koji mrzim vise nego Liverpul... dobro mozda Barcelonu... tu su negde... :P
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        @ Olja, govorim uopsteno o ranijim prozivkama sa kojim nisi imala veze i o navijacima Mancestera ovde uopsteno koji su prvi krenuli sa provokacijama prosle sezone.
        Ma ja to samo zbog onog gledanja u tuđe dvorište, jer ja to rekoh... pa da pitam...

        A ne provociram nikada.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Evo slike za mog druga Gangrenu.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Evo slike za mog druga Gangrenu.
            Nema šta u srce pogađa ahahahahahah
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Начи саће Пантела да напише текст у складу са одлазком једне велике легенде,Видаре,нашег Видаре...Видара је особа типа министар подтипа одбране..Начи пробаш да га заобиђеш зонфић бициклица,а Видара ти узме лопту и нагули је на суседни стадион...Да,да такав је Видара...Пошто је отишо у зонфићу бикам а леџнд сад је ред да Пантела напише јеан текст врсте едукативан,типа не-превише-дуг...Кацмо играли против континента врсте Аустралиа на такмичењу врсте СП подврсте Саут Африка..Нате оно шо је испевала Шакира,Пикеова бичарка..Начи улазимо ми на борилиште типа травнато,узмем комад биљке врсте трава подврсте хлорофила пуна (мора Пантела дузме да избаја,научио у Песежеу од чамуга)..Кадоно Жигара се бие са играчем типа противничким..А ја у фазону "Ало малиша,наш ти ко сам ја"..
              Каже мени мали цовпа Аустралианац "Извини Пантела голгетеру расни,исказуем ти поштовање типа превелико"...Изкулиро Пантела...
              Почиње меч типа резултацки битан...Пантела се креће као газела,растура противничке играче своим елегантним заузимањем простора..Шаљем једну лопту за Жигару да буде гуд хедер,али иде у ред врсте даблве..А ја у фазну "Извини Жигара љомберу,нисам нашо кординате типа одговарајуће."..
              Меч се ломи методом убрзавања темпа..Аустралианац неки мали обара Жигару,учи мато зонфа,а ја оно као "Ало Аустралопитек есам ти реко да ми не дираш Жигару,немо да пустим Видару на тебе."
              Кадоно мук!Нитсе јавља аустралианац,ни Жигара,ни Станкела...Нико неверуе...Поштовање типа максимално..Начи Видара матиро своим именом..

              А Антара неверуе!

              Comment


              • De neka neko kompetentan rijesi ovo sa potpisima.

                Evo vidim na ovoj strani samo Manda ima nesto u potpisu, de reci sta da cinim.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Svaka cast JK za podatke


                  Jbg,zicer

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post


                    Jbg,zicer
                    Dok ja skontam, odoh brzo da editujem...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Sta cini ekonomska kriza...

                        Spoiler



                        Spoiler
                        What's the difference between a taxi and Man United? A taxi won't let 6 in!

                        sigpic

                        Comment


                        • Vidim da je danas opet dan za salu,a gdje je sala tu sam ja

                          Ovu majicu razmisljam uzeti,kazu dobar kvalitet:

                          Spoiler


                          I cuo sam dva odlicna vica pa da podjelim sa vama:

                          Spoiler
                          Monday morning... Mrs Ferguson:
                          Wake up Alex, it's 7 already!!
                          Alex: "What? Hey? How? Fucking hell have they scored another one???"


                          Spoiler
                          Boy: hello
                          Girl: hey
                          Boy: can I fuck you 6 times in 90 minutes?
                          Girl: Wtf , do you think I'm Manchester United ?
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Dajte mi malo pozitivne reputacije, kako bih ovoj barabi dao negativnu.xD

                            Comment


                            • E, moj Mariću... ko bi rekao da ovde ima toliko navijača Sitija. Ja nisam znala, a ti?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To pogotovo JC i Mamba, menjaju svoje omiljene klubove ko k**** svalere.

                                JC mi je razocarao zato sto je vecu ljubav pokazao prema Sitiju nego prema Borusiji iz Dortmunda koju drzi u potpisu.
                                I ovom prilikom ga molim, da skine Dortmund sa svog potpisa i umesto toga napise Siti.xD

                                Sta ja mogu, kad oni navijaju za 19 timova u Ligi, da ne pominjem za koje sve timove navijaju kada Mancester igra u Evropi.Ispada navijaju za sve timove koji otkinu barem bod Mancesteru.
                                To sta cemo im uraditi na sledecem derbiju to je za njih daleka buducnost.xD
                                Mogao bih i ja tako da se radujem svakom njihovom kiksu, ali brzo bi mi to preselo zato sto kiksaju na svako drugo kolo.

                                Comment

                                Working...
                                X