Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema dalje....
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Babo Amerikanac...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Naletih na ovo,pa da se i vi malo ismijete,nista licno Mumi i konpanija iz Celzija xD

        Spoiler


        Spoiler


        Spoiler


        Spoiler
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Manda, izgleda tezi da bude najobrazeniji admin.

          Sto daete Ljubi lajkove, kad je Mamba pre nega postavio, a samo je nkoliko postova ispod Ljubinog?

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Manda, izgleda tezi da bude najobrazeniji admin.

            Sto daete Ljubi lajkove, kad je Mamba pre nega postavio, a samo je nkoliko postova ispod Ljubinog?
            Ljuba ili ne prati temu ili je plagijator,sta god da je,treba ga kazniti.
            sigpic

            Comment


            • Spoiler 2, ofsajd.
              sigpic

              Comment


              • Manite se vi Mande, on je nebitan...nego Wada se ne ukazuje?

                Kao da je u nekom depresivnom stanju.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Manite se vi Mande, on je nebitan...nego Wada se ne ukazuje?

                  Kao da je u nekom depresivnom stanju.
                  Za dva dana pocinju mu predavanja na faksu,pa mu sada zivci igraju kao Dzej.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kao Dzej!!!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Sta je najgore meni je mumi dao,a ja mambi,i on postao xD

                      @Maricu
                      Tisina,ovo je spam,mogu se malo saliti
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • jbg Mamba,obicno ne citam tvoje postove...verovatno ces uskoro na ignore listu.

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Sta je najgore meni je mumi dao,a ja mambi,i on postao xD

                          @Maricu
                          Tisina,ovo je spam,mogu se malo saliti
                          A pitaj Mumija ko je njemu dao...

                          P.S. A i tebi sam poslao pre nego sto si ti meni,samo si mi ti prepricavao neku scenu pa nisi primetio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vejd ima svoje obaveze.
                            Mozda vec gleda sveske svojih drugara posto su u prethodne dve nedelje bile pripreme za matematiku na njegovom fakultetu.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Vejd ima svoje obaveze.
                              Mozda vec gleda sveske svojih drugara posto su u prethodne dve nedelje bile pripreme za matematiku na njegovom fakultetu.
                              Sto je najgore Wada se samo opija i spava...njegova ozbiljnost ne prati godine.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ne bih rekao bas da pije, vise mi lici da prica sa mambom do zore.

                                Comment

                                Working...
                                X