Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista vrijeme je da se odsad zove sportklub.ba.

    Znao sam ja odmah da Indigo ima bosanske krvi,sreca ovaj Maric nema.Ne znam procentualno nas ima 93% na forumu.
    Last edited by Joe Cole 10; 30-10-11, 22:41.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Nista vrijeme je da se odsad zove sportklub.ba.

      Znao sam odmah ja odmah da Indigo ima bosanske krvi,sreca ovaj Maric nema.Ne znam procentualno nas ima 93% na forumu.
      Nisam ja iz Vojvodine pa da budem mesanac, ja sam bre Juznjak i sva sreca pa ne mogu za sebe da kazem da imam bugarske krvi.

      Comment


      • Ja sam Kirgistanac,drago mi je.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Ja sam mesanac tacnije....
          Aco znam ja to odavno... ljudi u Kirigstanu inace vlada matrijarhat zato on MORA da postuje zene
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Japanska II liga, novi rekord gol sa 53 metara i to glavom.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Cim sam ja otisao ovaj Maric se oslobodio malo, pa je guknuo nesto zbog cega ce se kajati.
                Odmah napao naseg covjeka zaduzenog za Srbiju. Ali dzaba je, Mamba ce ubaciti jos krtica tamo i gotovi ste.
                Indigo je normalan covjek, vidi se to odmah. Jedino ga sreca ne sluzi, vidi se iz prilozenog jer je zaglavio u NS, ali je nas hermano.

                Maricu, cuvaj se ti Nasha... Vidis kako smo jaki. nisi ni skontao da je on povezan sa nama, sila smo.

                I samo jos ovo da dodam, Maricu moli Boga da ovo glavni boss zaduzen za podrucje Banjaluke ne skonta, jer ako Manda upetlja svoje prste, e onda ti ni Kongo nece biti sigurno utociste.

                Ne mozete nam nista!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nisam u toku,ali sve se mozemo dogovoriti,ko vise para da,on je miran,mito i korupcija
                  Ljudi smo dogovoricemo se
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Nisam u toku,ali sve se mozemo dogovoriti,ko vise para da,on je miran,mito i korupcija
                    Ljudi smo dogovoricemo se
                    Manda ti si sa nama...

                    Ovako ce Wada u starim danima...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Zbogom svima!

                      Comment


                      • Zašto zbogom?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ode Maric u svet..valjda ce biti i od njega nesto..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Originally posted by Kalu View Post
                            Ode Maric u svet..valjda ce biti i od njega nesto..
                            Ma da sam na njegovom mjestu, pustio bih i bradu i kosu da me ne prepoznaju.

                            @miloolja

                            To je za njegovo dobro.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment




                            • Comment


                              • Inače dvojica "pipača" su doživotno suspendovana iz iranskog fudbala, pošto je ovo iz njihove lige, naravno.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X