Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvadio se sada sa ovim postom, inace sam vec poceo da ga trazim na google maps...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Izvadio se sada sa ovim postom, inace sam vec poceo da ga trazim na google maps...
      Moj vam je savjet da prvo izderete Wadu pa se onda rjesavajte medjusobne konflikte.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Moj vam je savjet da prvo izderete Wadu pa se onda rjesavajte medjusobne konflikte.
        Ne smem dirati Wade-a....napravili smo jedan deal, zna on dobro sta ja zelim zar ne Wade? zauzvrat ima moju zastitu gde god da se pojavi...
        A Maric ima srece sto je tako slatkoreciv, prosto kupuje ljude sa tim inace....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Docicemo sva trojica u Dolinu Mumijevih da tebe izderemo, fantazi boj.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Docicemo sva trojica u Dolinu Mumijevih da tebe izderemo, fantazi boj.
            De ne budi lud. JC ce poslati svoju bagru pa se vi slikajte.

            @Indigo

            Nije humano to sto branis Wadu... To ti je zivotna greska.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Si ti suguran u to?
              Ipak niste iz istog grada, i kao sef uvek moze da od**** svog slugu kad ovaj prevazidje svoju korisnost.

              Comment


              • Ne smije niko Mumija dirat

                Maricu opasno se igras sa zivotom,a mlad si covjek.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Ne smije niko Mumija dirat

                  Maricu opasno se igras sa zivotom,a mlad si covjek.
                  Mlad i zelen, pusti budalu, hoce da udje u istoriju kao Novosadjanin sa najkracim zivotnim vijekom. Ne zna u sta se upusta...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pazi se JC, izdace te on kad se najmanje nadas, a to je ponajvise zato sto ti previse uliva poverenja i niste iz istog grada, mada cisto sumnjam da je jos neko iz Mumijeve lokacije.
                    Indigo, okreni plan B.;)
                    Ovog mamo**** moramo da smaknemo kako znamo i umemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Pazi se JC, izdace te on kad se najmanje nadas, a to je ponajvise zato sto ti previse uliva poverenja i niste iz istog grada, mada cisto sumnjam da je jos neko iz Mumijeve lokacije.
                      Indigo, okreni plan B.;)
                      Ovog mamo**** moramo da smaknemo kako znamo i umemo.
                      Kada bi saznao koji imucni ljudi su iz mog kraja zabezeknuo bi se.
                      JC i ja imamo neraskidive poslovne i prijateljske veze, sve je na obostranu korist, tako da se uzalud nadas. Bolje ti je da pocnes ganjati neki azil u drugoj zemlji... Uzmi Kongo, tu te necemo traziti sigurno.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Samo sanjaj da ti i JC imate idealnu vezu, zato sto je on mnogo pokvaren,iskoristice te i ponovo ces da places kao malo dete.

                        Dovoljno sam ja bezbedan i u svom kraju, tako cekam vas, Bosanci.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Samo sanjaj da ti i JC imate idealnu vezu, zato sto je on mnogo pokvaren,iskoristice te i ponovo ces da places kao malo dete.

                          Dovoljno sam ja bezbedan i u svom kraju, tako cekam vas, Bosanci.
                          Nemoj da dodjemo u NS, nemas gdje pobjeci, najvece uzvisenje ti je drvo. Nemoj srecu tjerati na ivicu...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Cekamo vas!
                            Tu su jos Nash , Indigo i jos sa tri osobe trenutno vodim pregovore o prelasku u moj tabor.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Cekamo vas!
                              Tu su jos Nash , Indigo i jos sa tri osobe trenutno vodim pregovore o prelasku u moj tabor.
                              Nebojsa je civilizovan covjek, nemoj njega petljati u ovo, a Nash je maloljetan, mlad je on jos za ovo. A Wada je krtica, kvisling kako hocete... Zajebace vas kad-tad i odloziti kao stare igracke.

                              P.S. E moram ici sada, a ti smisli do sutra kako ces se ziv izvuci.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ti sumnjas u nasu snagu tj potcenjujes nas?Prijatelju, obice ti se to u glavu.
                                Pre bi se reklo da ste vi koji ste nestabilniji.
                                Kao sto sam rekao mi smo Novosadjani, a ne neka grupa Bosanaca iz razlicitih gradova.

                                Comment

                                Working...
                                X