Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post


    Nemoj vise, u nedostatku argumenata komentari ti postaju sve smjesniji. Ovo sto ti gledas cije nacionalnosti je neki igrac ili trener u Engleskoj govori o tebi samo. Ko to jos gleda? Niko! Pravicete vi Mourinha od blata...
    Govori o tome da je engleski fudbal u svoj megalomanskoj ekspanziji izgubio identitet i da ce ga za koju godinu potpuno izgubiti, fudbal moze biti kvalitetan ali to sa engleskom veze nema, hocete da napravite ligu u kojoj nema ispadanja pa smesniju stvar nisam cuo u zivotu. A taj smajli pokazuje snagu tvojih argumenata, u celoj nasoj raspravi ja nisam iskoristio niti jedan smajli niti imam potrebe oni se koriste u nedostatku argumenata i kao pokusaj ismevanja sagovornika.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Bolje 3 kako treba nego 4 a da niko ne moze da osvoji.

      Inace Siti, Junajted, Arsenal, Celzi, engleskih trenera 0. Juve, Inter, Milan, Napoli italijanskih 4.

      @nash moja prognoza Majami-OKC je bila pre pocetka polej ofa a OKC je mi koji smo gledali znamo kako izgubio finale zapada tako da je ta prognoza bila i ponajbolja ovde. Svi su imali LAL i Boston/Chikago u finalu.
      Po kom osnovu Napoli, Inter i Milan trenutno mogu pre do LS nego Celsi, Siti, Junajted i Arsenal?

      Realno ne moze niko pored Murinja po mom misljenju ove sezone, mozda Celsi. Mancini taktiku za LS u zivotu nije postavio, Ferguson i Venger su treneri sa sistemom igre, lepim fudbalom i vizijom dok im je taktika slabija strana a uz to Arsenal, kao i svi Italijanski timovi nema tim za tako nesto. Barsa mislim da ne moze da odbrani mada je UEFA cudo.

      Pomenuo sam prognozu u koju si bio tako siguran i pricao o tome konstantno, zato mi je upala u oci. Poenta je da ne znamo da li ce se Juve vratiti, moze svasta da se desi i poenta je da cesto nisi objektivan za mnoge stvari.

      Nacionalnost trenera je nesto potpuno nebitno i smesno.
      sigpic

      Comment


      • Nisam objektivan samo u vezi sa Partizanom sve ostalo cu argumentovano da branim pa nek neko drugi proceni ko je u pravu.

        Sto se tice nacionalnosti trenera imas ispod objasnjeno zasto je vazna. Cak i kada dodje stranac bitno je da se puno ne zadrzava jer se onda menja ceo sistem.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Govori o tome da je engleski fudbal u svoj megalomanskoj ekspanziji izgubio identitet i da ce ga za koju godinu potpuno izgubiti, fudbal moze biti kvalitet ali to sa engleskom veze nema, hocete da napravite ligu u kojoj nema ispadanja pa smesniju stvar nisam cuo u zivotu. A taj smajli pokazuje snagu tvojih argumenata, u celoj nasoj raspravi ja nisam iskoristio niti jedan smajli niti imam potrebe oni se koriste u nedostatku argumenata i kao pokusaj ismevanja sagovornika.
          Inace, kosa mi je crna, i kao takav ne smijem se raspravljati. Nadji jos nesto..
          Vidi se ko je ovdje prvi poceo mjenjati temu, ne moram ti to ja govoriti.
          A smajli sam koristio zato sto sam se nasmijao, da mi neces mozda ti slucajno zabraniti sta cu ja raditi? Neces, znam.

          Kada se to napravi onda cemo pricati o tome. A nacionalnost niko vise ne gleda, jedino u zaracenim podrucjima. Njemackoj je pola tima iz Turske, Poljeske, trener Jevrej ali to nikakve veze nema niti umanjuje cnjenicu da su oni svi Njemci i da igraju za svoju zemlju, a to im je Njemacka.

          Svrha ove diskusije je bila reci nesto istinito, da je Engleska liga kao liga najjaca i to je to. A to sto ti ne prihvacas realnost, sta ti ja mogu. Radi sta hoces..

          EDIT: Samo da dodam da je jos gore to sto su Italijansku ligu sjebali upravo njeni ljudi.
          Last edited by bracala; 27-10-11, 19:12.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Nisam objektivan samo u vezi sa Partizanom sve ostalo cu argumentovano da branim pa nek neko drugi proceni ko je u pravu.
            Sad si bas objektivan, ubacujes nacionalnosti trenera u svu ovu pricu sto ne vidim sa cim ima veze. Mogu Italijani da imaju svoje trenere, opet nisu dovoljno jaki a ni ti treneri nisu nista specijalno osim Macarija koji je dosta jak na taktickom planu, to je neko moje misljenje. Alegri i Konte moraju jos da se afirmisu i video sam viziju igre, taktiku bas i ne mada Konte nije imao prilike za sada. A za Ranijerija si sam rekao da je samo gori Miodrag Jesic.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Inace, kosa mi je crna, i kao takav ne smijem se raspravljati. Nadji jos nesto..
              Vidi se ko je ovdje prvi poceo mjenjati temu, ne moram ti to ja govoriti.
              A smajli sam koristio zato sto sam se nasmijao, da mi neces mozda ti slucajno zabraniti sta cu ja raditi? Neces, znam.

              Kada se to napravi onda cemo pricati o tome. A nacionalnost niko vise ne gleda, jedino u zaracenim podrucjima. Njemackoj je pola tima iz Turske, Poljeske, trener Jevrej ali to nikakve veze nema niti umanjuje cnjenicu da su oni svi Njemci i da igraju za svoju zemlju, a to im je Njemacka.

              Svrha ove diskusije je bila reci nesto istinito, da je Engleska liga kao liga najjaca i to je to. A to sto ti ne prihvacas realnost, sta ti ja mogu. Radi sta hoces..

              Ni u jednom trenutku nisam shvatio ovu raspravu kao zucnu niti sam mislio da ti imas nesto protiv mene ali ti si i sa gomilom argumenata izgubio sto pokazuje ovaj tvoj post, cus ja da ti branim sta ces pisati a kad sam to pokusao? Nacionalnost se vezuje za stil koji odredjeni region gaji koji je bitan zbog navijaca zbog duha igre nesto sto englezi trenutno a ocigledno i ti ne razumeju, drazi mi je bio engleski fudbal pre 20 godina kada su bili onako ruzni prljavi neotesani, cepali tempo duge lopte i centarsuteve, bili su to sto jesu, kao sto su italijani uvek bili 1-0 timovi sto i jeste najveca umetnost pobediti a ne primiti gol spanci leprsavo, nemci direktno disciplinovano borbeno... To je nesto sto je vazno vaznije od uspeha para rezultata, to je nesto sto je fudbal nacinilo najvaznijom sporednom stvari na svetu, specificne atmosfere razlicite u svim krajevima sveta a ne sablonske plasticne kakve su danas. U tom smislu PL kolje fudbal i to je jedina istina. Against modern football, viva joga bonito!

              Comment


              • @LBJmvpFORlife

                Ne bih se slozio da sam ja izgubio, a isprovocirati me neces ni u snu. Ti si mi sugerisao u fazonu - Ako ja ne koristim smajlije neces ni ti. Nacionalnost se ne gleda vec duzi period, a Englezi su poznati kao igraci koji nikada ili rijetko kada napustaju svoju ligu da bi otisli u drugu, i po tome su jedinstveni!
                Je l' trebaju staviti natpis "Dobrodosli su iskljucivo engleski treneri!". Ne trebaju to ciniti, svi idu tamo gdje je bolje, sto je potpuno normalno. Englezi nastavljaju svojim tempom, a zalosno je sto je Seria A razorena od strane italijanskih patriota.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  @LBJmvpFORlife

                  Ne bih se slozio da sam ja izgubio, a isprovocirati me neces ni u snu. Ti si mi sugerisao u fazonu - Ako ja ne koristim smajlije neces ni ti. Nacionalnost se ne gleda vec duzi period, a Englezi su poznati kao igraci koji nikada ili rijetko kada napustaju svoju ligu da bi otisli u drugu, i po tome su jedinstveni!
                  Je l' trebaju staviti natpis "Dobrodosli su iskljucivo engleski treneri!". Ne trebaju to ciniti, svi idu tamo gdje je bolje, sto je potpuno normalno. Englezi nastavljaju svojim tempom, a zalosno je sto je Seria A razorena od strane italijanskih patriota.
                  Opet si napao sa tom recenicom nacionalnost se ne gleda i svi idu tamo gde je bolje a ja ti malopre objasnim da se ne gleda i zasto je to pogubno i lose, ne mogu se raspravljati ako ti prestanes da odgovaras na moja pitanja i samo ponavljas isto, i opet sa provokacijama, covece ne provociram te, cekam Partizan da pocne bas cu oko ovoga da se nerviram samo pokusavam da ti docaram sta je u stvari bit fudbala koja se gubi zbog premijer lige. I jedna stvar rece ti ko jos ide na utakmice sa bakljama, ti onda nemas pojma o fudbalskoj atmosferi uz svo postovanje ko je bio na tribini gde su bakljade ceste reci ce ti isto mozes da se zakunes, pa firme engleskih klubova vec godinama skoro i da ne idu na utakmice zbog pozorisnih pravila ponasanja na stadionima, fudbal je bre muska igra,fenomen sta cemo sad i njega globalizovati da i on izgubi dusu... Ide ka tome ali ne daj Boze izgubicu nesto sto puno volim ako se to desi.

                  Comment


                  • Za fudbal ce sigurno biti bolje da Englezi cepaju centarsuteve i duge lopte 90 minuta, svi cemo se usreciti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Opet si napao sa tom recenicom nacionalnost se ne gleda i svi idu tamo gde je bolje a ja ti malopre objasnim da se ne gleda i zasto je to pogubno i lose, ne mogu se raspravljati ako ti prestanes da odgovaras na moja pitanja i samo ponavljas isto, i opet sa provokacijama, covece ne provociram te, cekam Partizan da pocne bas cu oko ovoga da se nerviram samo pokusavam da ti docaram sta je u stvari bit fudbala koja se gubi zbog premijer lige. I jedna stvar rece ti ko jos ide na utakmice sa bakljama, ti onda nemas pojma o fudbalskoj atmosferi uz svo postovanje ko je bio na tribini gde su bakljade ceste reci ce ti isto mozes da se zakunes, pa firme engleskih klubova vec godinama skoro i da ne idu na utakmice zbog pozorisnih pravila ponasanja na stadionima, fudbal je bre muska igra,fenomen sta cemo sad i njega globalizovati da i on izgubi dusu... Ide ka tome ali ne daj Boze izgubicu nesto sto puno volim ako se to desi.
                      Ja sam ti fino naveo primjer Njemacke reprezentacije. Jednostavno kada se igra za Njemacku svi su Njemci, bez obzira odakle vode porijeklo i ko im je trener. Zakoni u Engleskoj su se promjenili sto se navijaca tice jer su bili primorani zbog huliganizma, nisu oni krivi sto sada to svi zele uvesti. Englezi i Njemci su neprikosnoveni sto se toga tice. Jednostavno na utakmicama mozes vidjeti podignute ruke i saleve, i pjevanje, babe i djedove, novorodjencad, tinejdzere, adolescente, porodice, to je neprocjenjivo, za razliku od polupraznih stadiona u Italiji...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ali ce to biti englezi a ne hibridi. @mumi te babe dede i novorodjencad su tu jer mogu da plate ili neko njihov moze da plati a ne jer vise vole klub od momaka i mladih muskaraca.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ali ce to biti englezi a ne hibridi. @mumi te babe dede i novorodjencad su tu jer mogu da plate ili neko njihov moze da plati a ne jer vise vole klub od momaka i mladih muskaraca.
                          Pa dobro trebali su pustiti da im huligani razjebu ligu, da bude rizik otici na utakmicu. Vjeruj mi, oni su tu jer zele pogledati utakmicu u starim danima a da ne strepe hoce li im se nesto desiti..
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Pa dobro trebali su pustiti da im huligani razjebu ligu, da bude rizik otici na utakmicu. Vjeruj mi, oni su tu jer zele pogledati utakmicu u starim danima a da ne strepe hoce li im se nesto desiti..
                            Nema svako 600 funti za sezonsku za Celzi, ej to je skoro 700 evra... Kako ih samo nije sramota.

                            Comment


                            • Znaci bolje gledati nabijanje lopte od pas igre i majstora zato da bi fudbal dobio. A sta to? PL je nasla nacin da se izgradi i napreduje, bez ugrozavanja Spanije i Italije, koji su sami sebe doveli dotle. Onda dolazi do toga da svi igraci zele u PL ili eventualno Real i Barsu, a svi bogatasi zele da kupe klub u PL. Ovi to samo koriste i PL je sve jaca i jaca. Spanci i Italijani da su pametnije radili i bar ostali gde su bili ako vec nisu mogli da napreduju, mi bi sad imali nesto nezamislivo o cemu mozemo samo da sanjamo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nema svako 600 funti za sezonsku za Celzi, ej to je skoro 700 evra... Kako ih samo nije sramota.
                                Pa to je zbog toga da bi klub mogao pokrivati troskove. Zato je sada pokrenuta inicijativa za izgradnjom novog stadiona, veceg kapaciteta a pri tom bi karte bile jeftinije. Ali navijaci ne daju, i sta da se radi?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X